İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

SEO Anahtar Kelime  – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

SEO Anahtar Kelime  – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

HTTP Post İstekleri

SEO Anahtar Kelime 


jeffbezosweb” ile her alanda SEO hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Google ve Yahoo’nun ücretsiz çevrimiçi araçlarını kullanabilirsiniz! arama talebini belirlemek için kullanılır, ancak bunlar Wordtracker ile karşılaştırıldığında sınırlıdır. SEO uzmanları ve hırslı site sahipleri tarafından kullanılan Wordtracker, anahtar kelime bulma sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir web hizmetidir.

Wordtracker, aylık 120 milyondan fazla arama yapan meta tarayıcılardan gelen verileri kullanır ve haftalık olarak güncellenen 330 milyondan fazla arama terimini derlemek için 100 günlük aramaları depolar. Yeni anahtar kelimeler, arama talebi ve yaygın yazım hatalarını keşfedebilirsiniz.

Diğer sitelerden anahtar kelimeleri ve meta etiketleri araştırabilir ve rekabet analizleri yapabilirsiniz. Anahtar kelime etkinlik indeksi veya KEI, arama sayısı ile web sayfası sonuçlarının sayısının bir karşılaştırmasıdır. Yeterli arama hacmine sahip yüksek KEI kelime öbeklerini hedeflemek, diğerlerinin rekabet etmediği yerlere giderek belirli terimlerde hızlı bir şekilde sıralama yapmak için size en iyi şansı verir. 

Anahtar Kelime Cümleleri

Hedeflenecek en iyi anahtar kelime öbeklerini bulmak, yinelemeli bir süreçtir. İlk olarak, web sitenizle hedeflemek istediğiniz anahtar kelimelerin bir listesiyle başlayın. Ardından, diğer ifadeler hakkında beyin fırtınası yaparak, rakip sitelere ve günlük dosyalarınıza bakarak ve çoğullar, bölmeler, kökler, eş anlamlılar ve yaygın yazım hataları dahil ederek bu listeyi genişletin.

Ardından, en etkili ifadeleri bulmak için arama talebine ve sonuç sayfası sayısına göre bu ifadeleri triyajlayın. Son olarak, daha fazla hedeflenmiş trafik ve daha yüksek dönüşüm oranları elde etmek için çok kelimeli kelime öbeklerini hedefleyerek uzun kuyrukta oynayın.

Anahtar kelime araştırması için araçlar

Anahtar kelime öbeklerinizi araştırmak için Wordtracker’ın ücretsiz anahtar kelime öneri aracını kullanabilirsiniz. Wordtracker, tüm arama motorlarında günlük arama hacmini tahmin etmek için Dogpile ve Metacrawler’dan bir sorgu veritabanı kullanır.

Bununla birlikte, Wordtracker’ın ücretsiz aracı sınırlıdır, çünkü yalnızca girdiğiniz anahtar kelimeleri içeren ifadeler için arama talebini gösterir. Daha güçlü anahtar kelime araştırması için, SEO uzmanları, anahtar kelime talep analizi ve beyin fırtınası gerçekleştirmek için Wordtracker’ın tam hizmetine başvurur.


Seo anahtar kelime Nasıl Yazılır
En çok tıklanan anahtar kelimeler
Google Keyword Tool
Web sitesine anahtar kelime nasıl Eklenir
Anahtar kelime bulucu
Anahtar kelimeler
Anahtar kelime Nasıl Bulunur
Ücretsiz anahtar kelime aracı


Ücrete dayalı bir web hizmeti olan Wordtracker, meta arama motorlarından 330 milyondan fazla arama teriminden oluşan geniş bir veritabanına dokunur. Anahtar sözcükler üzerinde beyin fırtınası yapmak, arama talebini belirlemek ve anahtar sözcüklerinizin rekabet gücünü hesaplamak için kullanabilirsiniz.

İlk olarak, “Florida personal injury” ibaresini, benzer sitelerin meta etiketleri ve meta etiketlerinden derlenen herhangi bir ilgili kelime öbeği bulmak için giriyoruz.

Sol bölmedeki herhangi bir kelime öbeğine tıklamak, arama talebine göre sıralanmış anahtar sözcüklerle birlikte sağ bölmeyi getirir. Sağdaki bölmeye tıklayarak ana listenize anahtar kelimeler ekleyebilirsiniz. “Florida kişisel yaralanma avukatı”ndan daha fazlasını nasıl araştırdığını not edin.

Birincil Anahtar Kelimenizi Bulun

Sonuç olarak, genel işinizi, ürününüzü veya hizmetinizi doğru bir şekilde tanımlayan, ancak yine de yeterli arama talebine sahip olan birincil anahtar kelimeyi keşfetmek istiyorsunuz. Sıralamanızı yükseltmeye yardımcı olmak için promosyonlarınızda birincil anahtar kelimenizi kullanacaksınız.

PageRank, Google’ın arama sonuçlarını sıralamak için kullandığı tek faktör değildir. Google, sayfa sayfalarını hesaplamak için 200’den fazla “sinyal kullanır.

SEO uzmanlarının anketine göre, en önemli 10 faktör aşağıdakileri içerir:

• Başlık etiketinde anahtar kelime kullanımı
• Gelen bağlantının bağlantı metni
• Sitenin küresel bağlantı popülerliği
• Sitenin yaşı
• Sitenin dahili bağlantı yapısı içindeki bağlantı popülerliği
• Siteye gelen bağlantıların güncel alaka düzeyi
• Güncel toplulukta sitenin popülerliğini bağlayın
• Gövde metninde anahtar kelime kullanımı
• Bağlantı veren sitenin küresel bağlantı popülerliği
• Bağlantı sayfasının güncel ilişkisi
Bir arama motoru örümceğinin bir sayfayı tarama veya sıralamasına zarar verme yeteneğini olumsuz etkileyen başlıca faktörler şunlardır:
• Sunucuya genellikle botlar erişemez
• Dizindeki mevcut içeriğe çok benzeyen veya yinelenen içerik
• Düşük kaliteli/spam sitelere harici bağlantılar
• Birçok sayfada yinelenen başlık/meta etiketler
• Hedeflenen anahtar kelimelerin aşırı kullanımı (doldurma/spam göndermenin göstergesi)
• Bağlantı şemalarına katılım veya aktif olarak bağlantı satışı
• Çok yavaş sunucu yanıt süreleri
• Spam sitelerinden gelen bağlantılar
• Siteye düşük düzeyde ziyaretçi

Popülerliğe göre sıralama

Artık kapsamlı bir anahtar kelime listeniz olduğuna göre, bunları popülerliğe göre sıralayın. Listenizi oluştururken Wordtracker bunu sizin için otomatik olarak yapar.

Rekabet Arama’ya tıklarsanız, Wordtracker ana listenizdeki anahtar kelimelerin rekabetçi bir analizini gerçekleştirir. Aynı anda kontrol etmek için iki büyük arama motoru seçebilirsiniz.

Wordtracker, listenizdeki her kelime öbeği için anahtar kelime etkinlik indeksini (KEI) hesaplar. Ayrıca bir arama sayımı gerçekleştirir ve sonuç sayfalarının sayısını hesaplar.

Anahtar Kelime Cümlelerini Yeniden Sıralayın

Ardından, konu alanınızla ilgili olmayan, yeterince spesifik olmayan veya belirsiz olan anahtar kelimeleri düzelterek anahtar sözcüklerinizi hassaslaştırın.

Anahtar sözcüklerinizi doğru boyutlandırın

Anahtar kelimelerinizle ne kadar spesifik olursanız, yüksek sıralamalara o kadar hızlı ulaşırsınız ve dönüşüm oranlarınız o kadar iyi olur. Ancak, hedeflediğiniz ifadeler ne kadar uzun olursa, arama talebi o kadar düşük olur.

Bu nedenle, her bir anahtar kelime için optimum sayıda kelime seçmek, daha yüksek dönüşüm oranları ve daha düşük arama talebi arasında bir dengedir. Google’a göre, dönüşüm oranları yaklaşık dört terimde zirveye ulaşırken, arama talebi tüm sorgular için iki terimde ve benzersiz sorgular için üç terimde zirveye ulaşıyor. Arama yönlendirmeleriyle dönüşüm oranları karşılaştırıldığında, bir anahtar kelimenin optimum uzunluğu üç kelimeden biraz fazladır. İlgisiz anahtar kelimeleri ve birleşik kelime öbeklerini çıkardıktan sonra, listenizi popülerliğe göre yeniden sıralayın. 


jeffbezosweb Seo anahtar kelime Nasıl Yazılır,En çok tıklanan anahtar kelimeler,Google Keyword Tool,Web sitesine anahtar kelime nasıl Eklenir,Anahtar kelime bulucu,Anahtar kelimeler,Anahtar kelime Nasıl Bulunur,Ücretsiz anahtar kelime aracı alanlarında hizmet vermektedir.


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın