İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Web’de Profesyonel Tasarım – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Web’de Profesyonel Tasarım – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Sunucu Tarafı İçeriği  – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web’de Profesyonel Tasarım Nedir?

Profesyonelce tasarlanmış siteler, kabul görmüş ve test edilmiş kullanılabilirlik standartlarına uygun, güvenilirliğe dayalı bir logo ve düzen de dahil olmak üzere bir dizi özelliği paylaşır.

Hoş bir renk düzeni kullanırlar; fayda odaklı, hatasız ve hedef kitleye uygun ikna edici metin; kullanıcıların ilgisini çekmek için ilgili grafikler; ve kolayca güncellenen anlamlı işaretleme, tümü duyarlı, sezgisel olarak gezinilebilir bir pakette toplanmıştır. Profesyonelce tasarlanmış bir siteyi neyin oluşturduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek içindir.

Profesyonel Olmayan Tasarım

Web sitenizin ilk izlenimi yalnızca milisaniyeler alabilir ancak uzun vadeli başarısını etkileyecektir. Bakımsız ve kirli tırnaklarla bir randevuya gitmezsin, değil mi? Web sitenizde benzer bir hata yapmayın. Profesyonelce tasarlanmış bir siteye sahip olmak, algılanan web güvenilirliği için en önemli faktördür.

Sitenizin estetik kalitesi ne kadar yüksekse, algılanan güvenilirliği de o kadar yüksek olacaktır. Tüketiciler, iyi tasarlanmış siteleri olan firmalardan satın almaya daha isteklidir (ve muhtemelen web yöneticileri bağlantı kurmaya daha isteklidir).

Web güvenilirliği, değerli içerik ve faydalı araçlar, web yöneticilerini sizinle bağlantı kurmaya ve ziyaretçileri kalıp para harcamaya zorlayan temel faktörlerdir.

Odağınızı düzeltin

Bazı siteler özellikle yeterince odaklanmıyor. Her şeyi satan veya bir sonraki Amazon.com olmak isteyen bir mağazanın önünde uzun ve sancılı bir yol var. Böyle geniş odaklı bir sitenin doğal SEO’da başarılı olması pek olası değildir ve muhtemelen tıklama başına ödeme (PPC) ile reklam vermesi gerekir. İyi sıralama ve daha yüksek dönüşüm oranları elde etme şansınızı artırmak için odağınızı topikal veya coğrafi olarak daraltmak en iyisidir.

Ancak bu kuralın bir istisnası vardır. Her bir ürün sayfasını ayrı ayrı optimize edebilirseniz, bu çok özel terimler için üst sıralarda yer almak mümkündür.

Belirsiz gezinme

Sitenizdeki gezinme, kolayca dizine eklenen ve grafik metin, JavaScript veya Flash’tan oluşturulmamış metin içermelidir. Arama motorları yalnızca sayfalarınızdaki metni dizine ekleyebilir. Grafiklere veya Flash filmlere gömülü metinleri okumazlar veya JavaScript yürütmezler. Görüntü tabanlı gezinme için makul bir uzlaşma, görüntüler için alternatif metin eklemektir.

Grafik tabanlı gezinmeden vazgeçmelisiniz

Macromedia Fireworks (artık Adobe’ye aittir) ve Adobe ImageReady, süslü gezinme menüleri oluşturmayı kolaylaştıran grafiklerin otomatik dilimlenmesini popüler hale getirdi. Ancak arama motorları grafik metinleri okumaz. Anahtar kelimelerinizi grafiklere gömerek, SEO’nuzu doğrudan sitenizin bilgi mimarisine yerleştirmek için altın bir fırsatı kaybedersiniz.

Önemsiz JavaScript yalnızca gezinme sunar. Şunun gibi yalnızca JavaScript gezinmesinden kaçının. Liste tabanlı Basamaklı Stil Sayfası (CSS) stili menülere geçin veya arama motorlarının izlemesi için sayfanın başka yerlerinde gezinmenize eşdeğer bir metin sağlayın.

Yinelenen İçerik

Farklı URI’lerde sayfaların tam veya yakın kopyalarından kaçının. Google mühendisi Matt Cutts yinelenen içerik için herhangi bir ceza olmadığını söylese de, Google’ın kendi web yöneticisi yönergeleri “büyük ölçüde yinelenen içeriğe sahip birden çok sayfa, alt alan veya alan oluşturmayın”der. bir kaynağın en iyi sürümüdür, ancak nadir durumlarda, sistemi kopya içerikle oynuyormuş gibi görünen bir siteyi cezalandırabilir.

Aynı sitede çok fazla sayfada yinelenen başlıkların ve meta etiketlerin kullanılması sıralamalara zarar verebilir. Yinelenen içerik, hangi sayfanın yetkili olduğu konusunda Googlebot’un kafasını karıştıracak ve böylece çeşitli URI’ler arasında PageRank’inizi seyreltecektir. Yinelenen içeriği hariç tutmak için robot dışlama protokolünü kullanabilirsiniz.

Öte yandan, her biri işletmenizle ilgili farklı bir konuda değerli içeriğe sahip mini siteler oluşturmak, Google SERP’lerin alan başına iki URI sınırını aşmanın bir yoludur.

Bazı şirketler, her ürün veya hizmet için alan adları satın alır, ayrı web siteleri oluşturup tanıtırlar ve ilk SERP’de birden çok ilk 10 sıraya girerler. Tüm rakiplerinizi ilk SERP’den ayırmak için birden fazla site oluşturma tekniğini kullanmanızı önermiyoruz.


Özel tasarım web sitesi
En iyi web tasarım firmaları
Profesyonel web tasarım
Web site tasarımı ücretsiz
Profesyonel web sitesi örnekleri
Web Tasarım
Profesyonel web sitesi fiyatları
En iyi web tasarım siteleri


Daha Yüksek Arama Motoru Sıralaması

Tüm bu süreci bazı adımlara indirelim. Yüksek arama motoru sıralamaları elde etmek için öncelikle hedeflenecek doğru anahtar kelimeleri bulmanız gerekir. Ardından, iyi yazılmış başlıklar, meta etiketler, başlıklar ve gövde metni ile optimize edilmiş bu anahtar sözcükler etrafında içerik oluşturun. Son olarak, sitenizi yorulmadan tanıtarak gelen bağlantılar ve PageRank oluşturun.

En İyi Uygulamalar

Kısa süre içinde daha yüksek arama motoru sıralamaları elde etmek için izlenecek 10 adımı tartışacağız. Adımları takip ederken, bu en iyi uygulamaları aklınızda bulundurun.

Anahtar kelimeleri stratejik olarak dağıtmak

SEO bir sayı oyunudur. Her web sayfası bir veya iki kelime öbeğini etkili bir şekilde hedefleyebilir. Birinci sırada yer alan bir anahtar kelime için çekim yapmak yerine, üst sıralarda yer alan birçok anahtar kelimeye sahip olmaya çalışın. Genel olarak, anahtar kelime erişiminiz daha yüksek olacağından daha fazla potansiyel müşteri elde edersiniz. Çok özel ifadeleri hedefleyerek arama sorgusu dağıtımının uzun kuyruğundan yararlanın.

Sitenizin temasını güçlendirme

Bir web sayfasının teması, o sayfayla ilişkili her şeyden akmalıdır: başlık etiketi, başlıklar, meta etiketler (anahtar kelimeler ve açıklama etiketleri), içerik, bağlantılar, gezinme ve hatta sayfanın URI’si tüm olmalıdır. birlikte çalışmak.

Anahtar içeriği optimize etme

Arama motorları, sitenizi sıralarken başlık etiketlerini, gövde metnini ve başlıkları tercih eder. Ayrıca arama sonucu sayfaları için meta açıklama öğesini tercih ederler.

Site içi bağlantıları optimize etme

Karmaşık URI’leri, anahtar kelimeler içeren arama dostu URI’lerle eşleyebilir ve sıralamalarınızı iyileştirmek için teknolojiyi sitenizin arkasına gizleyebilirsiniz. Sayfa Sıralamanızı yoğunlaştırmak için, hangi kaynaklara bağlantı verdiğiniz konusunda seçici olun (örneğin, işaretli sitelere bağlantı vermekten kaçının) ve nofollow özelliğini kullanın.

Bağlantılı hale getirme

İlk izlenimi yaratmak için tek şansınız var. Profesyonel olmayan bir web sitesi ile havaya uçurmayın. Siteniz, değerli, taze içerik ve kullanışlı araçlarla profesyonelce tasarlandığında bağlantı alma olasılığınız çok daha yüksektir. Sitenizi odaklanmış bir etkinlik kovanı yapın.

Bağlantılar edinme

Arama motorları, sitenizin göreceli önemini belirlemek için diğerlerinin yanı sıra gelen bağlantılar, bağlantı metni, çevreleyen metin ve alan geçmişi gibi dış faktörleri kullanır. Arama motorlarındaki sıralamalarınızın çoğu, gelen bağlantılarınızın sayısı ve popülerliği ile belirlenir.

Bu kavramlar, arama kolaylığı için optimizasyon yaparken tekrar tekrar ortaya çıkacak ve bunları sonraki yazılarda daha ayrıntılı olarak tartışacağız.


jeffbezoswebÖzel tasarım web sitesi,En iyi web tasarım firmaları,Profesyonel web tasarım,Web site tasarımı ücretsiz,Profesyonel web sitesi örnekleri,Web Tasarım,Profesyonel web sitesi fiyatları,En iyi web tasarım siteleri alanlarında hizmet vermektedir.


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın