İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

SEO Taktikleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

SEO Taktikleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Animasyon Ekleme

SEO Taktikleri


jeffbezosweb” her türlü web hizmetleri alanında çalışmaktadır. Seo hizmetlerine hakim çalışma arkadaşlarımızla amacınıza uygun web tasarımları yapıyoruz. Sizler de bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Bloglarla otomatik olarak kategorilere ayırın

Web günlükleri, SEO cephaneliğinizde kullanabileceğiniz mükemmel bir araçtır. Hızlı bir şekilde temalı içerik oluşturmak için otomatik kategorizasyonu kullanabilirsiniz. İçeriğinizi etiketleyerek ve düzenleyerek, her yeni makale yayınladığınızda kategori sayfaları büyüyecektir. Hareketli Tür yayımlama platformunu kullanan otomatik bir örnek gösterir. Hareketli Tip’te, her yeni makale yayınladığınızda, makaleyi sınıflandırmak için bir veya daha fazla kategori seçin.

Gördüğünüz kategorileri görüntülemek için aşağıdaki minimalist kodu kullanabilirsiniz. Önceki koddaki dirify=”-” öğesinin, kategori değerini tire ile ayrılmış sözcüklerle küçük harfli bir dizeye kodladığını unutmayın. Blogunuza bir alt kategori eklemek için istediğiniz üst düzey kategoriyi seçin ve ardından sağdaki artı işaretine tıklayın.

Arama motorları, belirli bir konuyla ilgili oldukları ve sık sık güncellendiği için daha önce listelenenler gibi kategori sayfalarını tercih eder. Blog yazılımı ile bu sayfaları oluşturmanız gerekmez; otomatik olarak görünürler.

Etiket Bulutları Oluşturun!

Etiket bulutları, popülerliğe göre boyutlandırılmış bir anahtar sözcük listesidir. Popüler konularınızı düzenli bir şekilde arama motorlarına ve kullanıcılara sunarlar. Anlamsal bir site haritası gibi, etiket bulutları da sitenizin ne hakkında olduğunu bir bakışta anlamayı kolaylaştırır. Hareketli Tip’te, etiketler özelliğini kullanarak bir etiket bulutu oluşturabilirsiniz. İlk olarak, Görüntüleme Seçenekleri iletişim kutusunda etiketleri açın.

Garip çekiciler dağıtın

Genel bir kural, bir web sitesinin ana sayfasının en fazla trafiği almasıdır. Ancak istisnalar var. Vızıltı oluşturmak ve böylece bağlantılar almak için “garip çekiciler” yaratarak trendi yakalayabilirsiniz. Ücretsiz çevrimiçi araçlar, çok sayıda bağlantıyı hızla toplayabilir. AltaVista’dan bir çevirmen olan Babel Fish, kullanışlı bir ücretsiz çevrimiçi araca güzel bir örnektir.

Ücretsiz web tabanlı araçlar, Flash konfigüratörleri (giysi renklendirici veya otel rezervasyon sistemi/takvim gibi) ve Ajax mashup’larının tümü, hedef kitlenizi büyüleyen ve yardımcı olması gereken çekici ve faydalı hizmetler sağlayan unsurlardır.


Seo Nedir
SEO hizmeti
SEO arama motoru
Seo Nedir Ne İşe Yarar
SEO Örnekleri
arama motoru optimizasyonu (seo) zehirlenmesinin en yaygın amacı nedir
Seo Nasıl yapılır
arama motoru optimizasyonu (seo) nedir


Çevrimiçi Tanıtım ile Gelen Bağlantılar Oluşturun

Artık web siteniz anahtar kelime için optimize edildiğine göre, gelen bağlantılarınızı oluşturmanın zamanı geldi. Sitenizi, özellikle yüksek PageRank sitelerinden, rakiplerinizden daha fazla gelen bağlantı oluşturacak şekilde tanıtmak, arama motoru sıralamalarınızı yükseltmenin en önemli yoludur. Bunu oluşturmak ve gürültünün üzerine çıkmak için gelen bağlantılarınızı güçlendirmek için kullanabileceğiniz bazı teknikler şunlardır:

•İçeriğinizi diğer sitelere otomatik olarak dağıtmak için RSSveAtom gibi XML kullanın.
• Beslemelerinizi haber toplayıcılara kaydedin.
• Röportaj armatürleri.
• Diğer siteler için en önemli konularınız hakkında makaleler yazın ve biyografinizin web sitenize geri dönmesini sağlayın.
• Yararlı araçlar oluşturun.
• Basın bültenleri ile yeni içeriği duyurun.
• Uygun kategorideki ana dizinlerde listelenin:
— http://dir.yahoo.com
— http://www.business.com — http://www.dmoz.org
— http://botw.org
• Sektör dizinlerinde ve kaynak sayfalarında yer alın.
• Endüstri web sitelerinden ve tartışma forumlarından bağlantılar alın (makaleler yazın, basın bültenleri gönderin, forumlara gönderin ve bağlantınızı imza dosyalarında kullanın).
•“Üst düzey” bağlantı değişimlerini kullanın ve sektörünüzdeki diğer kişilerle ortak olun ve bağlantı alışverişi yapın.

Basın bültenleri, bağlantı metninde tam olarak ne istediğinizi söyleyen garantili gelen bağlantıları almanın özellikle etkili bir yoludur. Haber değeri taşıyan kaynakların akışını sürdürün ve PRweb.com, PRNewswire.com ve Businesswire.com gibi çevrimiçi haber sitesi sitelerine yönelik arama için optimize edilmiş basın bültenlerini takip edin. Maksimum Google suyu için “çıplak” URI’ler kullanmak yerine, URI’leriniz için bağlantı metni eklemek için ekstra para harcayın.

Yüksek Sıralamalı Gelen Bağlantılar Nasıl Elde Edilir?

Yüksek PageRank geri bağlantıları alma sürecini hızlandırmak için profesyonel bir tasarıma ve haber değeri taşıyan içeriğe yatırım yapın. Kaliteli geri bağlantıları çekmek için web tabanlı araçlar oluşturun. Sitenize geri bağlantı veren kısa bir biyografi karşılığında makaleleri önde gelen sitelere (veya web siteleri olan çevrimdışı yayınlara) gönderin.

RSS beslemelerinizi kaydedin ve sık sık kaliteli içerik yayınlayın. PRWeb.com ve PRNewsWire.com gibi sitelerden basın bültenlerinizi alın. Kendinizle röportaj yapın ve armatürlerle röportaj yapın. Yahoo gibi popüler dizinlere dahil edilecek daha hızlı incelemeler için ödeme yapın! ve Business.com ve gerekirse metin bağlantıları satın alın.

Daha üst sıradaki sayfalardan yararlanın

Yüksek PageRank sitelerinden gelen bağlantılar, düşük PageRank sitelerinden gelen bağlantılardan daha fazla ağırlık taşır. Aslında, Kenkai.com, ilgili içeriği varsayarak, bir PageRank 6 bağlantısının 125 PageRank 3 bağlantısına ve PageRank 7 sayfasından bir bağlantının 625 PageRank 3 bağlantısına değer olduğunu tahmin etmektedir. Çok sayıda kaliteli bağlantıya sahip siteler, sıralamanız için daha değerlidir. Sitenizi tanıtırken niceliği değil, niteliği düşünün. PageRank’inizi artırmak için daha yüksek PageRank sitelerinden bağlantılar toplamaya çalışın.

Kendi PageRank’inizi demlenmiş bir çay demliği olarak düşünebilirsiniz. Sitenize ne kadar çok bağlantı yönlendirirseniz, çay o kadar güçlü olur. Sayfanıza ne kadar çok bağlantı yerleştirirseniz, her bağlantıdan geçecek olan çay (PageRank’i okuyun) o kadar zayıf olur.

Sayfalarınıza çok sayıda bağlantı yerleştirmek, aslında hedef sayfalara aktarılan PageRank’i sulandırır. Kiminle bağlantı kuracağınız konusunda seçici olarak, başkalarına daha fazla “Google suyu” aktarabilir ve kendi arzunuzu koruyabilirsiniz. Dış bağlantılar ve PageRank hakkında şunlar söylenir:

Bazı insanlar, bir sayfadaki bağlantıların PageRank’i tükettiğini hissediyor. Diğerleri, daha doğru bir şekilde, ne kadar çok bağlantınız varsa, bu bağlantıların her birinin o kadar az güçlü olduğu anlamına geldiğini, yani başka bir sayfayı öne çıkarmak istiyorsanız, üzerinde daha az bağlantı bulunan bir sayfadan ona bağlantı vermek, bu bağlantıların her birinin taşıması gerektiği anlamına gelir. 

Ancak bu, bundan daha karmaşıktır ve bir site sahibi için en iyi tavsiye, kullanıcının uygun bulacağını düşündükleri herhangi bir sayfaya bağlantı vermektir.


jeffbezoswebSeo Nedir,SEO hizmeti,SEO arama motoru,Seo Nedir Ne İşe YararSEO Örnekleri,arama motoru optimizasyonu (seo) zehirlenmesinin en yaygın amacı nedir,Seo Nasıl yapılır,arama motoru optimizasyonu (seo) nedir alanlarında hizmet vermektedir.


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın