İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Web’de Yeni Hesaplar  – Seçimi ve Analizi – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Web’de Yeni Hesaplar  – Seçimi ve Analizi – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

WordPress Ekranı  – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web’de Yeni Hesaplar 


jeffbezosweb site kurulumu, web sitesi tasarımı, web sitesi yükseltme alanlarında tanınmış bir firmadır. Aynı zamanda şirketler için web tasarımı ve kurumsal işleri de yapmaktadır. Detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Yeni hesapların geçmişi yoktur. Google, Kalite Puanlarını hesaplamak için geçmiş TO’ları kullandığından hesap geçmişi önemlidir. Google, yeni hesaplar için geçmiş verilerden toplanmış Kalite Puanlarını kullanır ve bu puanlar genellikle düşük olur. Rekabetçi anahtar kelimeler için, yüksek bir konum elde etmek için çok yüksek başlangıç ​​teklifleri gerekir.

Birçok reklamveren, daha hızlı bir Kalite Puanı oluşturmak için başlangıçta fazla teklif verir. AdWords, Kalite Puanlarını hesaplamak için TO’ları konuma göre normalleştirdiğinden, fazla teklif verilmesi gerekli olmamalıdır. Teoride, reklamınız arama motoru sonuçlarının en üstünde yer alıyorsa ve yüksek bir TO alıyorsa, aynı Kalite Puanını, arama motoru sonuçlarının altında yer alıyorsa ve dolayısıyla yüksek bir TO alıyorsa alacağı gibi almalıdır. o pozisyon için.

Ancak aşırı teklif işe yarıyor. Minimum TBM’si yüksek olan anahtar kelimeler, başlangıçta bir fazla teklif gerektirebilir. Anahtar kelimeler iyi TO’lar sağladıkça, gerekli minimum teklifler genellikle azalacaktır ve daha sonra yüksek teklifleri, dönüşüm başına daha düşük bir hedef maliyetle telafi edebilirsiniz.

Hemen yüksek fiyatlar ile karşılaşmadan yeni bir hesap açmanın bir başka yolu da yavaş yavaş hesap oluşturmaktır. Hesabınız için yüksek bir ortalama TO oluşturmak için, rekabeti düşük, iyi hedeflenmiş anahtar kelimelerle birkaç reklam grubu başlatın. Baştan harika bir geçmiş oluşturmak, rekabeti yüksek yeni anahtar kelimeler için teklif verdiğinizde daha az ödeme yapmanızı sağlamalıdır.

Yeni eklenen anahtar kelimeler, hesabınızın halihazırda kazanmış olduğu belirlenmiş Kalite Puanlarından yararlanacaktır. Daha düşük rekabete sahip anahtar kelimeler için muhtemelen daha yüksek pozisyonları karşılayabileceksiniz. Belirli bir ortalama pozisyon elde etmek için ne ödemeniz gerektiğini takip edin.

Bu kadar çok gösterimden sonra (bir anahtar kelime veya bir grup alakalı anahtar kelime için yaklaşık bin), aynı teklif için bir konumda bir sıçrama görebilirsiniz. Bu sıçrama, kendi ticari markanıza dayalı anahtar kelimeler için oldukça dramatik olabilir, çünkü bu terimler için TO’lar çok yüksek olacaktır. Atlamayı görürseniz, AdWords’ün bazı anahtar kelimelerinizin Kalite Puanını güncellediğini anlarsınız.

Teklifleri Optimize Etme

PPC programları, özel değerlere sahip ikinci fiyat kapalı bir teklif verme sistemi gibi bir açık artırma kullanır. Bu, rakiplerinizin ne kadar teklif verdiğini bilmediğiniz anlamına gelir. Herkesin her anahtar kelime için farklı teklifleri vardır.

Tipik olarak, insanlar özel değerlere sahip ikinci fiyat açık artırmalarında fazla teklif verirler. Rakip teklif sahiplerinin sayısı arttıkça ve teklif edilen şeyin değeri ne kadar belirsiz olursa, aşırı teklif o kadar aşırı olur.

Bir PPC müzayedesi, ikinci fiyat müzayedesinden biraz daha karmaşıktır çünkü aynı anda birden fazla pozisyona teklif verilir ve Kalite Puanı faktörleri sıralamaları etkiler. Bundan çıkarılacak ders, para kaybetmek istemiyorsanız, anahtar kelimelerin sizin için sahip olduğu değeri anlamanız gerektiğidir. Bunu, elbette, dönüşümleri izleyerek ve dönüşüm başına bir değer belirleyerek yaparsınız.

AdWords, çeşitli teklif verme seçeneklerinin yanı sıra “gün bölme” seçenekleri de sunar; yani, teklifleri günün saatine göre ayarlama. AdWords’ün özel teklif seçenekleri, tercih edilen teklifler ve bütçe için optimize edilmiş teklifler, karı maksimize etmediği veya belirli bir dönüşüm başına maliyeti hedeflemediği için, genellikle maksimum teklif limitleri belirlemekten daha az etkilidir. Tercih edilen ve bütçe için optimize edilmiş teklifleri daha fazla dikkate almayacağız.


İnternet sayfası açma
Hazır web Sitesi
Web sitesi Kurma ücretsiz
Google web sitesi kurma
.Com uzantılı site açmak ücretsiz
Google web sitesi kurma ücretsiz
En iyi ücretsiz site kurma
Ücretsiz web sitesi


İlk Teklif Stratejileri

Çok dikkatli olmak istiyorsanız, ilk tekliflerinizi “gölgelendirin”. Yani, bilerek tahmini hedefinizden daha düşük teklif verin. Öte yandan, agresif olmak istiyorsanız, hızlı bir şekilde yüksek bir TO oluşturmak için kısa bir süre için fazla teklif vermelisiniz. Bu, Kalite Puanları hesaplanırken bu değerlerin normalleştirilmesi gerekmesine rağmen işe yarayacaktır ve bu, hesabınıza herhangi bir fayda sağlamamalıdır.

Yolun ortasında olmayı tercih ediyorsanız, hesabınızı bir dizi güçlü anahtar kelimeden oluşturmalı ve bu bölümün başlarında açıklanan “Minimum Teklifler ve Kalite Puanlamasındaki Farklar” gibi bir ilk bütçe hesaplamasına göre çalışmanız gerekir.

Bu bölümün başlarındaki “Döngüyü Kapatma”daki sayıları kullanarak, %6’lık bir dönüşüm oranı ve 20$’lık bir dönüşüm başına değerle, 1,20$’lık bir TBM ile başa baş olacaksınız.

İkinci fiyat kapalı açık artırmada baskın strateji, maksimum TBM’nizi 1,20 ABD Doları olarak ayarlamaktır. Ancak, PPC’de bir ürün için teklif vermiyorsunuz. Reklamınız çeşitli konumlarda gösterilebilir. Dönüşüm oranlarınızın konuma bağlı olmadığını varsayarsak (makul bir varsayım), aşağı yukarı aynı miktarda trafik getiriyorsa reklamınızı daha düşük konumlarda göstermek isteyeceksiniz, çünkü daha ucuz olacaktır.

Dolayısıyla, nerede sıralanacağınız konusundaki kararınız daha karmaşıktır ve rakiplerinizin tekliflerine bağlıdır. Ancak, maksimum TBM’nizi 1,20 ABD Doları olarak ayarlarsanız ve dönüşüm oranınız %6 veya daha yüksek olursa, kâr edersiniz.

Teklif Boşlukları

Teklif boşlukları, iki konumda reklam gösteren anahtar kelimeler arasındaki büyük teklif farklarını ifade eder. Konsept, teklif boşluklarının reklamcılar tarafından açıkça görülebildiği, Overture’ın (şimdi YSM’nin) doğrudan teklif verme sisteminden geldi. Düz teklif verme sisteminde rakibinizin tekliflerini görebilirsiniz.

Örneğin, eski Uvertür sisteminde bir numaralı pozisyon için 2$’lık bir teklif görürken, iki numaralı pozisyon için verilen teklif 0.10$’dı. Bir numaralı konumdaki reklamveren, teklifleri 2 ABD doları olsa bile tıklama başına 0,11 ABD doları ödeyecektir. Bu açık artırmaya giren bir reklamveren, büyük olasılıkla, bir numaralı sıralamanın, iki numaralı sıralama kadar karlı olmadığını anlayacaktır.

1,99 ABD Doları tutarında bir teklif yayınlayarak bir numara konumunda teklif sıkışması yapabilir ve tıklama başına yalnızca 0,11 ABD doları ödeyebilirler. Bu durumda, bir numaralı yuva tıklama başına 2 ABD doları ödemek zorunda kalacak ve iki numaralı yuva tıklama başına 0,11 ABD doları ödeyecektir.


jeffbezoswebİnternet sayfası açma,Hazır web Sitesi,Web sitesi Kurma ücretsiz,Google web sitesi kurma, .Com uzantılı site açmak ücretsiz,Google web sitesi kurma ücretsiz,En iyi ücretsiz site kurma,Ücretsiz web sitesi alanlarında hizmet vermektedir.


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın