İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Web Açılış Sayfaları – Seçimi ve Analizi – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Web Açılış Sayfaları – Seçimi ve Analizi – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Sitesi Yönetim Aracını Açma – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Açılış Sayfaları


jeffbezosweb” şirket ve kurumsal alanlara hizmet vermektedir. Şirketiniz için en iyi web sitesi, sunumlar ve tasarımlara ihtiyacınız varsa, ekibimiz bu işte bir numaradır ! 

İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


Dönüşüm oranlarını iyileştirmek için açılış sayfalarını test edin. Bu, başka bir test sorununu gündeme getiriyor: dönüşüm oranları, edinme oranlarıyla aynı değil.

Bir tür açılış sayfası daha düşük bir dönüşüm oranına sahip olabilir, ancak müşteri edinme oranı, daha yüksek kalitede potansiyel müşteriler oluşturduğu için daha yüksek dönüşüm oranına sahip bir açılış sayfasına eşit veya ondan daha yüksek olabilir. Dönüşüm oranı optimizasyonunun (CRO) arkasındaki varsayım, dönüşüm oranlarının ve edinme oranlarının, açılış sayfalarında sabit bir değerde orantılı olmasıdır.

Dönüşüm istatistiklerinde kaybolursanız, bu gerçeği unutabilir ve satışla sonuçlanacak kadar işletmeniz hakkında yeterince spesifik olmayan bir sayfa tasarlayabilirsiniz.

Başlıklar, resimler ve kopyaların tümü, açılış sayfalarının farklı sürümleriyle test edilebilir. Bir açılış sayfası kullanarak A/B ayırma testi (yani bir varyasyonu diğerine karşı test etme) gerçekleştirmenin kolay bir yolu, Google’ın Web Sitesi Optimize Edici gibi bir araç kullanmaktır.

Web Sitesi Doktoru, açılış sayfasının şablonu içindeki başlıkları, resimleri ve kopyaları rastgele düzenler. Bu araç, en yüksek dönüşüm oranlarına sahip kombinasyonlara hızlı bir genel bakış sağlar. Açılış sayfası A/B testine ek olarak, aynı reklam metnine ancak farklı hedef URI’lere sahip birkaç reklamı dağıtabilirsiniz.

Ardından dönüşüm oranlarını doğrudan karşılaştırabilirsiniz. Siteniz çok sayıda dönüşüm almıyorsa, aynı anda çok sayıda açılış sayfası varyasyonunu test etmek istemezsiniz. Neyin işe yaradığını görmek için yeterli veriyi almak çok uzun sürecek. Sayfalar çok farklı performans göstermedikçe, iyi bir istatistiksel karar verebilmek için her açılış sayfasında yaklaşık 40 dönüşüm beklemelisiniz.

Ayrıca farklı dönüşüm stratejilerini test edebilirsiniz. Örneğin, fiyat teklifi istemeye odaklanan bir sayfa yerine bir teknik inceleme aracılığıyla daha fazla bilgi edinmeye odaklanan bir açılış sayfasını test edebilirsiniz.

Bu test, hem TO’ları hem de dönüşüm oranlarını etkilediği için testinizin karmaşıklığını artıracak farklı reklam metni gerektirebilir. Ek olarak, her iki tür dönüştürme de, biri iyi tanımlanmamış olabilecek farklı değerlere sahip olacaktır.

Bir teknik inceleme talebi, büyük olasılıkla daha uzun bir satış döngüsü gerektirecektir. Bu tür reklamların başarısını doğru bir şekilde izlemek için, uzun bir süre boyunca olası satışları izlemeniz ve ardından iki tür reklamın maliyetlerini sonuçlanan satışlarla karşılaştırmanız gerekir.

Reklamları test etmek kolay değildir; açılış sayfalarını test etmek daha da zordur. Açılış sayfası denemelerinin genellikle daha fazla zaman aldığını unutmayın. Bazen, yine de şanslıysanız, dönüşüm oranları üzerinde önemli bir etki yaratan küçük bir değişiklik bulacaksınız.


HTML hazır site şablonları ücretsiz
Çok yakında web sitesi
Hazır Web Sitesi paketi ücretsiz
Hazır template ile site nasıl yapılır
Coming soon website
Web sitesi tasarım
Wix
Wix yapım aşamasında Sayfası


İkna Edici Kopya Kullanın

Uzun kopya kullanmaktan korkmayın. Daha uzun kopya, daha kaliteli potansiyel müşterilerle sonuçlanabilir. Basitçe bir sayfaya bir sayfaya bir iletişim formu koymak, sitenize dahil edilmiş olabilecek bilgileri arayan ziyaretçilerden veya ürünleriniz veya ürünlerinizle gerçekten ilgilenmeyen ziyaretçilerden çok fazla zaman alan bağlantılara yol açabilir. Hizmetler.

Bir ziyaretçi ilgileniyorsa, sorularının yanıtlanmasını isteyecektir. Bilgileri bulmak için zaman alacaktır. Kopyanız uzunsa, bir ziyaretçinin sayfanın geri kalanını gözden geçirmek zorunda kalmadan bir dönüşüm gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceğine karar verebileceği birden fazla nokta ekleyin.

İçeriğinizin taranmasını kolaylaştırın. Açıkça etiketlenmiş bölümlere ayırın. Madde işaretleri ekleyin, kalın yazı tipi kullanın ve kullandığınız yazı tiplerinin kolayca okunabilecek kadar büyük olduğundan emin olun.

Sizi rakiplerinizden farklılaştıran noktaları vurgulayın. Uygunsa, ürün veya hizmetinizin üstünlüğünü gösteren olumlu referanslar, incelemeler ve vaka çalışmaları ekleyin. Ziyaretçilerin endişelerini giderin ve sizinle iletişim kuran ziyaretçilerden geri bildirim almaya çalışın. Belirli sorunlar sık ​​sık ortaya çıkıyorsa, bunları sitenizdeki açılış sayfasında ele alabilirsiniz. 

Ziyaretçinin Tıklamasını Tetikleyen Reklam İddialarını Destekleyin

Açılış sayfaları, bir reklamın metniyle doğrudan alakalı olmalıdır. Dönüşüm oluşturmak için reklamlarla birlikte çalışırlar. Açılış sayfasında, bir reklamın “görünen URL” alanına sığması için kısa ve anahtar kelimeler içeren bir URI de olabilir.

Birden Çok Dönüşüm Noktası Ekleyin

Bir satın alma düğmesine veya fiyat teklifi talebine ek olarak, açılış sayfalarında bir bülten kaydı, ücretsiz bir teknik inceleme, bir katalog talebi, bir şirketin forumuna üye olmak için bir kayıt veya tutmak için tasarlanmış başka bir cihaz bulunabilir. Ziyaretçilerle devam eden konuşma. Bazı ziyaretçiler satın almaya hazır değil veya şirketinizin kendileri için doğru olduğundan emin değiller, ancak size e-posta adreslerini vermeye hazırlar. İkincil bir harekete geçirici mesaj eklemek, diyalogun devam etmesini sağlar.

Ürün veya Hizmetlerin Büyük Resimlerini Görüntüleyin

Ürününüzün büyük ve ayrıntılı bir resmini sergilemek, sattığınız ürünü iletmenin en kolay yoludur. Belirli bir temayı takip eden resimler de hızlı bir şekilde bağlam oluşturabilir.

Gezinme Menülerinden Vazgeçin

Ziyaretçileri mümkün olduğunca uzun süre açılış sayfanızda tutmak istiyorsunuz. Bu, sorguları için en alakalı içeriğin olduğu yerdir. Reklamınızı tıklarlarsa ve diğer gezinme bağlantılarını görürlerse, tıklayabilir, sitenizin diğer bölümlerinde kaybolabilir ve ayrılabilirler.

Yine de ana sayfanıza, gizlilik politikanıza ve sitenizdeki diğer ilgili sayfalara altbilgi bağlantıları eklemelisiniz. Bunlar, açılış sayfanızın içeriğini okuyan ve aradıklarını bulamayan ziyaretçiler içindir.

Rakiplerinizin açılış sayfalarına göz atın. Bir rakip uzun süredir Google’da reklam veriyorsa, açılış sayfaları muhtemelen onlar için iyi çalışıyordur. Çabalarını tekrarlamanız gerekmez, ancak hangi stratejileri kullandıklarını not etmeli ve açılış sayfalarınız için daha iyi bir şey sağlamaya çalışmalısınız.


jeffbezosweb HTML hazır site şablonları ücretsiz,Çok yakında web sitesi,Hazır Web Sitesi paketi ücretsiz,Hazır template ile site nasıl yapılır,Coming soon website,Web sitesi tasarım,Wix,Wix yapım aşamasında Sayfası alanlarında hizmet vermektedir.


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın