İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Web’de Döngüyü Kapatmak – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Web’de Döngüyü Kapatmak – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Android'de Kodlama

Web’de Döngüyü Kapatmak

Döngüyü kapatmak, bir potansiyel müşteri veya satış üretmek veya bir ziyaretçiyle gelecekte satışlara yol açabilecek bir ilişki geliştirmek için satış döngüsünün farklı aşamalarından yararlanmayı ifade eder. Satın alma döngüsünün üç aşaması vardır: (1) bir algı oluşturma, (2) araştırma ve (3) satın alma.

İyi bir satış ekibi ve müşteri ilişkileri yönetimi ile döngüyü kapatma sürecinin çoğu çevrimdışı gerçekleşir. Ancak çaba, çevrimiçi ortamda etkili hedefleme ile başlar. YG’si yüksek kampanyalar, döngüyü kapatmada etkilidir.

Döngüyü kapatmanın ilk adımları aşağıdaki gibidir:

1. Kampanyaları doğru şekilde hedefleyin.
2. Ziyaretçileri nitelendiren reklam metni oluşturun.
3. Ziyaretçileri en alakalı açılış sayfasına veya özel bir açılış sayfasına gönderin.

Ziyaretçileri Hedefleme ve Kalifiye Etme

PPC reklamlarından gelen ziyaretçiler ilgilerini kullandıkları sorgular, ziyaret ettikleri siteler, kullandıkları dil (örneğin Fransızca, Almanca veya Çince) ve arama yaptıkları yer aracılığıyla gösterir. PPC, reklamverenlere, döngüyü daha etkili bir şekilde kapatmak için özel reklamlar ve açılış sayfaları ile bir dizi ziyaretçiyi hedefleme konusunda benzersiz fırsatlar sunar.

AnaPPCad programına izin ve reklam veren deposu, belirli kullanıcı çıkarlarını “hedefleyerek”ve”ilgisiz bireyleri dışlayarak”boşa harcanan tıklamaları azaltır.Bu rafine hedefleme, bir kampanyanın potansiyel verimliliğini daha da artırır.

Satış döngüsünde geç kalan kalifiye ziyaretçiler

PPC ayrıca, hali hazırda satın alma aşamasında olan ziyaretçileri hedeflemeye yardımcı olmak için benzersiz bir fırsat sunar. Örneğin, satın alma veya satma kelimesini içeren model numaraları veya anahtar kelimeler gibi belirli arama terimleri, bir ziyaretçinin satın almaya hazır olduğunu gösterir.

İlgili Açılış Sayfaları

Farklı ziyaretçiler için uygun dönüşüm hedefleri kullanmak, reklamverenlerin döngüyü kapatmasına yardımcı olarak müşteri edinme oranlarını artırır. Tek bir açılış sayfası birden fazla dönüşüm fırsatı sunabilir. Alternatif olarak, her bir dönüşüm türüne göre özelleştirilmiş ayrı açılış sayfaları oluşturabilirsiniz. Anahtar kelimelerin kendileri ve ilk performansınız stratejinizi belirlemelidir, ancak bu biraz deneme gerektirebilir.

Başarınız, eşleşen ziyaretçi beklentilerine bağlıdır. Satın almaya hazırlarsa, onlara ücretsiz teknik inceleme içeren bir açılış sayfası göstermeyin.

Ziyaretçiler hala ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında fikir veriyorsa, “Şimdi Satın Al” düğmesini göstermeyin. PPC, doğrudan pazarlama için mükemmeldir çünkü ziyaretçiler ilgi alanları hakkında bilgi verir. Anahtar kelimelerinde sağlanan bilgilerden yararlanın.


Site kapatma hack
Web sitesi kapatma programı
net::err_cert_authority_invalid çözümü
YouTube tekrar oynatma kapatma
YouTube döngü mobil
Network error hatası çözümü
Youtube en çok tekrar oynatılan an
Güvenli bağlantı kurulamadı hatası Android


Döngüyü Çevrimdışı Kapatma

Bir satış yaptıktan sonra, devam eden bir ilişki geliştirmeye çalışın. Müşterilerinize anketler sunun, gelecekteki fırsatlar ve özel fırsatlar hakkında onları bilgilendirmek için izin isteyin ve güncellemeler ve ilgili ürünler hakkında onları bilgilendirin. Müşterileri daha uzun süre etkileşimde tutarak, tekrar satışlar yaparak ve şirketiniz için olumlu bir etki yaratarak çevrimiçi dönüşümlerin değerini artırırsınız. Daha sonra, PPC teklifinizle daha rekabetçi olmayı göze alabilirsiniz.

Bütçe Belirlemek için Metrikleri Kullanma

Güvenle bir bütçe belirlemek ve bir kampanya başlatmak için, bazı başlangıç ​​maliyetlerini tahmin etmeniz ve başlangıç ​​kampanyanızın başarısını ölçmek için bir temel belirlemeniz gerekecektir. Ayrıca bir dönüşüm tanımlamanız, bir dönüşüm için ortalama bir değer belirlemeniz ve bir ortalama dönüşüm oranı belirlemeniz gerekecektir.

Örneğin, sitenizin sahte ürüne klasik bir örnek olan widget’lar sattığını varsayalım. Ortalama olarak, bir widget’ın satışı sizin için 20$ değerindedir. Rakibinizi araştırdıktan, sağlıklı bir anahtar kelime listesi bulduktan ve birkaç özel açılış sayfası tasarladıktan sonra, yaklaşık %6’lık bir dönüşüm oranı hesaplarsınız.

Başabaş olmak için, 20$’lık bir dönüşüm başına maliyet hedeflemeniz gerekecek, ancak planınızda, pozitif bir YG’niz olması için bunun bundan daha az olmasını istiyorsunuz. Ayda en az 100 satış yapmak istediğinizi biliyorsunuz. Bu nedenle, ayda en az 1.667 tıklama oluşturmanız gerekecek.

Böylece, kampanyanızı 1,20 ABD Dolarından daha düşük bir TBM ile 1,667 tıklama alacak şekilde ayarlayacaksınız. Başladığınızda, bunun mümkün olmadığını görebilirsiniz, bu nedenle hesaplamalarınızı yeniden yapacaksınız. Bu sayıların sahada olup olmadığını görmek için Google’ın Trafik Tahmincisi’ni kullanabilirsiniz. Google’ın tahminleri beklentilerinizi karşılamıyorsa cesaretiniz kırılmasın. Trafik Tahmincisi kesin değil. İçerik ağını içermez ve orta ila düşük trafikli anahtar kelimelerle arası iyi değildir.

Kampanyanızın devam etmesi için böyle bir hesaplama yapmanıza gerek yok. Olumlu bir yatırım getirisi elde etmeyi amaçlamak istediğiniz dönüşüm başına ortalama maliyeti bilmek bile sizi oyunun önüne geçirir.

Yatırım Getirisi ve Kar

YG’nizi artırmak için bir kampanyayı optimize etmek iyi bir hamledir, ancak kâr olan alt satırı unutmayın. Bazı küçük PPC programları yüksek bir yatırım getirisi ile övünür, ancak programınız ayda yalnızca birkaç satış üretiyorsa mutlak bir başarı olmayacaktır. Hacim önemli olsa da, gerçek sonuç ölçümü kârdır. Daha düşük bir dönüşüm başına maliyet elde etmek için teklifleri düşük ayarlayabilir ve YG’nizin hızla yükselmesini izleyebilirsiniz, ancak bu, kârınızın düşmesine neden olabilir.

Google, reklamverenlerin izleme kodlarında dönüşümlerin değerini belirtmelerine izin verir. Bazı anahtar kelimeler için, kârın reklam konumuyla nasıl değiştiğini belirlemek ve belirli bir teklif ortamı verildiğinde reklamınız için en uygun konumu belirlemek için zaman ayırmaya değer. Bu, pozitif bir YG oluşturan belirli bir dönüşüm başına maliyeti hedeflemekten daha iyidir. Reklamların göründüğü pazarlar, reklam konumları ve sorgu varyasyonları değişken olduğundan, yatırım getirisinin tahmini daha uygundur.

Tıklama Başına Ödeme Yatırım Getirisi ve Hedef Özeti

Daha önce de belirttiğimiz gibi, PPC optimizasyonundaki ilk adım, hedeflerinizi seçmek ve ziyaretçilerin buna göre yanıt vermesini sağlamak için bir plan oluşturmaktır. Yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için, her benzersiz hedefi sitenize gelen bir ziyaretçinin gerçekleştirebileceği ölçülebilir bir eyleme dönüştürün. Bu eylemlere değerler atanmalıdır. Kampanyanızın bütçesi, tanımladığınız hedeflerin tahmini değeri ve maliyetine dayalı olmalıdır.

“Döngüyü kapatma” yeteneğinizi geliştirmeye devam etmek, çevrimiçi eylemlerin değerini artırmaya yardımcı olur ve kampanyanızı daha rekabetçi hale getirir. Bu ilişki kurma esas olarak çevrimdışı gerçekleşir, ancak sitenizi düzgün bir şekilde geliştirmek ve bir PPC kampanyası planlamak bu çabaları basitleştirebilir.

Tüm bu planlama, Google AdWords’e giriş yapmadan ve kampanyalarınıza bakmadan önce gerçekleşir. Bu bölümün sonraki birkaç bölümü, bir PPC kampanyasının öğelerinin nasıl optimize edileceğine odaklanmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın