İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Web Tasarım Stratejisi – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Web Tasarım Stratejisi – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

WordPress Ekranı  – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Tasarım Stratejisi

Siteniz, şirketinizi veya kuruluşunuzu profesyonel olarak tasvir eden ve tutarlı bir marka kimliğini destekleyen, güvenilirliğe dayalı tasarım standartlarına uymalıdır. Bu, sitenizin başarısı için çok önemlidir. Daha önce de belirtildiği gibi, web siteniz büyük olasılıkla herhangi birinin sizinle veya markanızla yaşayacağı da ilk deneyimdir. Tasarımın işletmenizin profesyonelliğini yansıttığından da emin olun.

Güvenilirlik Temelli Tasarım

Web Sitesi Optimizasyonu, site dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarmada bir numaralı faktör olarak güvenilirlik temelli, profesyonel tasarımı gösterdi. Hız, güvenilirlik ve çekicilik, sizi veya şirketinizi güvenilir bir endüstri uzmanı olarak gösteren sorunsuz, keyifli bir deneyim yaratmaya yardımcı olacağını da belirttiği üç temel kriterdir.

Web siteniz genellikle hedef kitlenizin markanız, organizasyonunuz, ürünleriniz, hizmetleriniz ve iş yapma şekliniz hakkında edindiği ilk izlenimdir. Tüm bunların önemini ve kalitesini, potansiyel bir müşteriyle yüz yüze görüşmeyi planlıyor ve hazırlıyor olmanızdan bile daha da iyi yansıtmalıdır.

 • Hız. Siteniz hızlı bir şekilde yüklenmez ve tepki vermezse müşteri de kaybedersiniz.
 • Güvenilirlik. Yazım, gerçekler, kod, stil veya dilbilgisindeki hataları tükürürse, müşterilerinizi kaybedersiniz.
 • Çekicilik Görsel tasarım, sunulan bilgileri desteklemek yerine gölgede bırakırsa, müşteri kaybedersiniz. Siteniz ilk bakışta profesyonellik ve güvenilirlik sunmuyorsa, çevrimiçi ilişkiler kurmada bütünleyici bir rol oynama yeteneğini zaten baltalamışsınızdır. Bir tasarım stratejisi geliştirirken buna dikkat ettiğinizden de emin olun.

Marka Kimliği

Marka tutarlılığını sürdürmek için bir strateji geliştirirken göz önünde bulundurulması gereken her zamankinden daha fazla medya formatı var. Cep telefonları, kiosklar, web siteleri, cihazlar, dokunmatik ekran arayüzleri, tabletler, video duvarları vb., piyasada her yeni cihaz veya platform göründüğünde, ki bu günlerde neredeyse her gün yeni tasarım zorlukları da yaratıyor.

Tutarlı bir marka kimliği oluşturmak bir şeydir, ancak birden fazla medya formatında tutarlılığı korumak, çirkin yüzünü düzenli olarak ortaya çıkaran ve planlamazsanız hem zamana hem de paraya mal olan bir zorluk da olabilir.

Bu uygulamaların her birine içeriği optimize etmek ve dağıtmak için bir strateji oluşturmak, dikkatli bir öngörü gerektirir. Ortaya çıkan her yeni medya formatı için bir acil durum planı oluşturmak neredeyse imkansız olsa da, mümkün olduğu kadar çok potansiyel uygulama için plan yapmaya (ve bütçe ayırmaya) çalışın. Uzun vadede zamandan ve paradan tasarruf da sağlayacaktır.

Standartlara Dayalı İçerik

Web standartları için uluslararası topluluk olarak kabul edilen World Wide Web Konsorsiyumu (W3C), web sitelerinin tasarlanması ve geliştirilmesi gereken bir dizi yönerge de tasarlamıştır.

W3C düzenli olarak web teknolojilerini ve kaliteyi, adaleti ve kamu hesap verebilirliğini teşvik etmek için belirli süreçleri tanımlayan belgeler yayınlar ve ardından geri kalan biz web çalışanları ve medya yaratıcılarının takip etmesi gerekir. Bu süreçte, W3C web standartları için önerilerini yayınlar. Yayınlanan tavsiyeler w3c.org’da yıllara ve konulara göre ayrıntılı olarak da yayınlanmaktadır.

Standartlarla uyumlu harika web siteleri oluşturmak için daha pek çok teşvik vardır. Web standartlarına dayalı içerik oluşturmanın kod, tasarım, görseller, zengin medya vb. birçok avantajı da vardır. Standartlara dayalı içerik, arama motorları tarafından kolayca taranır ve dizine eklenir, bu nedenle SEO çalışmalarına büyük ölçüde de yardımcı olur.

Ayrıca engelli kişiler için ekran okuyucular ve diğer cihazlarla birlikte çalışarak içeriğinizin uyumlu olmasını sağlar. Ve elbette, tanımlanmış bir dizi web standardını temel aldığı için, her yerde tutarlı bir şekilde görünecek ve çalışacaktır.

Tesisinizin standartlara dayalı bir şekilde uygulanmasını planlamak zaman alır ve üretim boyunca beklentilerin düzgün bir şekilde yönetilmesi için dikkatli değerlendirme gerektirir. Sayfa hiyerarşisinden kod standartlarına, görüntü optimizasyonuna, etiketlere, desteklenen zengin medya biçimlerine, XML site haritalarına vb. kadar her şeyi de analiz edin.

Sonuç olarak, bunun arama motorlarının içeriğinizi nasıl tarayıp dizine ekleyeceği, engelli kullanıcıların içeriği nasıl deneyimleyeceği ve tarayıcıdan tarayıcıya ve platformdan platforma görsel olarak ne kadar tutarlı görüneceği üzerinde bir etkisi olacaktır.

Web içeriği erişilebilirlik yönergeleri 1.0’da W3C tarafından sağlanan standartlara dayalı içerik burada sunulmaktadır. Sürüm 2.0 geliştirme sürecindedir ve güncellenen içerik W3C sitesinde görüntülenebilir.


Kurumsal web tasarım
Profesyonel web tasarım
En iyi web tasarım firmaları
Web tasarım şirketleri
Web Tasarım Ajansı
Hazır web tasarım
En iyi web tasarım siteleri
web tasarım kursu (ücretsiz)


Web İçeriği Erişilebilirlik Yönergeleri

 • İşitsel ve görsel içeriğe eşdeğer alternatifler sağlayın. Yalnızca renge güvenmeyin.
 • Biçimlendirme ve stil sayfalarını kullanın ve bunu düzgün bir şekilde yapın.
 • Doğal dil kullanımını netleştirin.
 • Zarif bir şekilde dönüşen tablolar oluşturun.
 • Yeni teknolojiler içeren sayfaların zarif bir şekilde dönüştürülmesini sağlayın.
 • Zamana duyarlı içerik değişikliklerinin kullanıcı tarafından kontrol edilmesini sağlayın.
 • Katıştırılmış kullanıcı arabirimlerinin doğrudan erişilebilirliğini sağlayın. Cihazdan bağımsız tasarım.
 • Geçici çözümler kullanın.
 • W3C teknolojilerini ve yönergelerini kullanın.
 • Bağlam ve yönlendirme bilgileri sağlayın.
 • Net gezinme mekanizmaları sağlayın.
 • Belgelerin açık ve basit olduğundan emin olun.
 • Ardından şu soruları sorun:
 • Tüm ekip üyeleri, standartlara dayalı geliştirme konusunda temel bir anlayışa sahip mi?
 • Değilse, bu bilgi transferini nasıl kolaylaştıracaksınız?
 • Web standartlarına bağlı kalmak, pazarlama ve iş kararlarını nasıl etkiler?
 • Web standartları tasarım ve geliştirme süresini nasıl etkiler? Site, Flash, video veya ses gibi zengin medya öğeleri içerecek mi?
 • Öyleyse, bu öğeleri erişilebilirlikle uyumlu hale nasıl getireceksiniz?

Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın