İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

HTTP Post İstekleri

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motorlarından sitenize gelen trafiğin hacmini veya kalitesini organik önlemlerle (yani, arama motoru pazarlamasında olduğu gibi özel olarak ödemediğiniz önlemler) iyileştirme sürecidir.

Sitenizi ve içeriğinizi Google, Yahoo ve Bing gibi büyük arama motorları için optimize etme teknikleri, bu kitabın İkinci Bölümü boyunca ayrıntılı olarak verilmiştir. SEO, web sitenizde çalışmaya başlamadan önce başlaması ve ilk lansmandan sonra uzun süre devam etmesi gereken sürekli gelişen bir süreç olduğundan, bir SEO stratejisi tasarlarken yapılması gereken birkaç önemli ayrım vardır.

Belirtildiği gibi, iyi içerik, çevrimiçi çabalarınızın temelidir. Bununla birlikte, bu içeriğin yalnızca web sitenize oturması gerekmez. Gerçekten basit sendikasyon (RSS), içeriği çeşitli çevrimiçi kaynaklarda otomatik olarak yayınlamanıza olanak tanır ve böylece potansiyel teşhirini artırır.

RSS, site içi ve site dışı stratejilerinizin birlikte çalıştığı kilit bir alandır. İçerik başlangıçta sitenizde veya bloğunuzda yayınlansa da, kendi haber akışınıza abone olduğunuz herhangi bir sosyal siteye “gönder” veya “yayınla” düğmesine basar basmaz otomatik olarak beslenebilir. Ayrıca, kullanıcılar özet akışınıza abone olabilir ve içeriğiniz, tercih ettikleri okuyucuda gösterilir.

Güncelleme Sıklığı

Genel olarak, RSS tabanlı sosyal siteler, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği kronolojik olarak yayınlar; bu, içeriği ne kadar sık gönderirseniz, besleme sayfasının üst kısmında (ekranın altında değil) o kadar sık görünürsünüz ve böylece şansınızı artırır. içeriğiniz görüntülenecektir. Bu, sık güncellemeler için başka bir iyi durum oluşturur.

1. Bölüm’de bir editoryal takvimden bahsetmiştik. Şimdi blogunuzun veya web sitenizin ne sıklıkta güncelleneceği gerçeğiyle ilgili işe koyulmanın zamanı geldi. Günlük veya neredeyse günlük olarak güncellemeler yapmayı kaldırabilir misiniz?

Yoksa sitenizin her hafta güncellenmesi daha mı uygun? İçeriğiniz RSS aracılığıyla herhangi bir sayıda çevrimiçi hedefe besleneceğinden, daha fazla kullanıcının tercih ettiğiniz sosyal ağlarda olduğu yoğun zamanlarda yayınlamayı da düşünebilirsiniz.
Sendikasyon Hedeflerini Belirleme

Bir RSS beslemesini profilinizle ilişkilendirmenize izin verecek yüzlerce, hatta binlerce site vardır. RSS ile başarının anahtarı, içeriğinizi yararlı bulacak kitleler bulmaktır. Başka bir deyişle, bir tıp eğitimi kuruluşuysanız, belki de College Humor beslemeniz için en iyi yer olmayabilir.

Kullanıcılarınızı ve ihtiyaçlarını zaten tanımladınız, henüz yapmadıysanız şimdi çevrimiçi olarak nerelerde takıldıklarını belirleyin. Yalnızca bir avuç alakalı yer bulabilirseniz sorun değil. Daha sonra her zaman daha fazlasını bulabilir ve bulduğunuzda yayınınızı gönderebilirsiniz. Uygun sosyal içerik hedefleri bulmayı ve sosyal medya optimizasyonunu tartışacağız.


arama motoru optimizasyonu (seo) nedir
Arama motoru optimizasyonu nasıl yapılır
Seo Nedir
arama motoru optimizasyonu (seo) zehirlenmesinin en yaygın amacı nedir
Google arama motoru optimizasyonu
SEO Açılımı
Arama Motoru Optimizasyonu Eğitimi
SEO arama motoru


Anahtar Kelime Stratejileri

Çevrimiçi varlığınızın temeli iyi içerikse, anahtar kelimeler tuğlalar veya daha uygun bir ifadeyle köşe taşları gibidir. Site içeriğiniz tamamen anahtar kelimelerden oluşamaz, çünkü onu okuyanlar için pek bir anlam ifade etmez, ancak anahtar kelimelerin sayfanızdaki ilgili yerleşimi, arama motorlarının site içeriğinizi anlamasına ve analiz etmesine ve söz konusu içeriği sitenize dahil etmesine yardımcı olabilir. sonuç sayfaları.

Anahtar kelimeler, bir kez tanımlayıp sonra unutacağınız bir şey değildir. Anahtar kelime stratejiniz, zaman içinde tanımladığınız, bilediğiniz ve yeniden tanımladığınız bir şeydir.

Aşağıdakilerle başlayın:

  • Bir anahtar kelime stratejisi oluşturmak için siteniz hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir?
  • İnsanlar sunduğunuz ürünü bulmak için hangi anahtar kelimeleri ve arama ifadelerini kullanacak?
  • Uzun kuyruklu (daha spesifik) ve geniş başlı (daha genel) anahtar kelimelerin ve kelime öbeklerinin hangi kombinasyonu istediğiniz sonuçları sağlar?
  • Hangi anahtar kelimeler sizi rakiplerinizden ayırır?
  • Trafik çekmek için Google AdWords gibi tıklama başına ödeme araçlarını kullanacak mısınız?
  • Eğer öyleyse, ne tür bir bütçe karşılayabilirsiniz?

Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik

Siteniz, müzik ve video yüklemelerinden blog yorumlarına kadar her şeyi içeren, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği destekliyorsa, yalnızca tek yönlü iletişimi destekleyen bir siteye özgü olması gerekmeyen, benzersiz bir dizi strateji ve içerik zorluğuyla karşı karşıya kalırsınız.

Bir yandan, siteniz çok daha yüksek düzeyde etkileşim sunar ve bu da genellikle daha fazla kullanıcının hem markanızla hem de birbirleriyle etkileşim kurmasına yol açar.

Öte yandan, marka deneyimini kontrol etme konusunda sahip olabileceğiniz her türlü kontrolü kaybedebilirsiniz. Muhalif yorumları düzenlerseniz, şirketinizin veya kuruluşunuzun algısına zarar verebilecek açık bir diyaloğu baltalıyor olarak görülebilirsiniz.

Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği nasıl izleyeceğinize, destekleyeceğinize ve uygunsa denetleyeceğinize ilişkin bir strateji geliştirmek, neyin kabul edilebilir veya kabul edilemez olduğu ve topluluğun katılımını sağlamak için ne kadar zaman ve kaynak gerektiği konusunda fikir birliği gerektiren bir öncelik haline gelir.

Analiz Stratejileri

Sitenizdeki trafik kalıplarının metrik verileri, sitenin neden kendisine yüklenen temel beklentileri karşılayıp karşılamadığına ilişkin değerli bilgiler sağlayabilir. Analitik üzerine kitapların tamamı yazılmıştır, ancak bu el yazmasının amacı doğrultusunda, sağlam bir analitik stratejisinin yönlerini basitçe ana hatlarıyla açıklayacağız ve bunu bir analitiğin nasıl seçileceğine, kurulacağına ve çalışılacağına ilişkin daha ayrıntılı bir dökümle takip edeceğiz. 

Bu verilerle ne yapacağınıza karar vermeden önce hangi verilere ihtiyacınız olduğunu belirlemek önemlidir. Doğru verileri önceden yakalamazsanız, site deneyimlerini en iyi nasıl iyileştireceğiniz ve topluluğunuzun ilgisini çekmeye devam edeceğiniz konusunda bilinçli kararlar veremezsiniz.

Siteniz için metrik verilerinin analizi açısından sorabileceğiniz en önemli soru “Sitem iş hedeflerini nasıl karşılıyor?” değil, “Sitem müşteri ihtiyaçlarını ne kadar iyi karşılıyor?” Bu soruya en yüksek önceliği verdiğinizde, yararlı analitik verileri elde etmek için sormanız gereken soruları yeniden şekillendirme eğilimi gösterir.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın