İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Web Sitesi İnşası – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Web Sitesi İnşası – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Android'de Kodlama

Web Sitesi İnşası

Son birkaç yılda, Web siteleri inşa eden şirketlerde kelimenin tam anlamıyla bir gelgit dalgası yaşandı. Web sitesi oluşturma ve çevrimiçi trafikteki bu olağanüstü patlama, tüketicinin zamanı ve dikkati için verilen savaşı yoğunlaştırdı.

Web sitesi tasarımının ikincil bir bileşeni veya gerekli takibi, çevrimiçi pazar payını yakalamak için kapsamlı çevrimiçi pazarlama stratejileri geliştirmeyi içerir. İnternet pazarlama stratejileri geliştirme konusunda bilgi ve tavsiye ihtiyacı çok büyük.

Ancak bir Web sitesi oluşturmak sadece ilk adımdır. İşletmenizi sitenize götürmek bilgi, planlama, zaman ve çaba gerektirir. Rekabet avantajını sürdürmek niyetindeyseniz, etkili bir İnternet pazarlama stratejisi uygulayarak sitenize gelen trafiği oluşturmanız gerekir.

İster deneyimli bir pazarlama uzmanı olun, ister sadece kendi İnternet işinizi kurmayı hayal edin, bu güncel kitapta yer alan bilgilerden yararlanacaksınız. Web Sitenizi Tanıtmanı, en iyi sonuçları elde etmek için yüzlerce kanıtlanmış ipucu, araç ve tekniği kullanarak Web sitesi trafiği oluşturmak için kapsamlı, uygulamalı, adım adım tavsiyeler sunar. Şunları nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz:

• Sitenizi benzersiz yapın
• Yeni ziyaretçiler çekin ve geri gelmelerini sağlayın
• En iyi arama sonuçlarında listelenmek için yüzlerce arama motoruna ve dizine hazırlanın ve gönderin
• Meta dizinleri kullanarak Web sitesi tanıtımınızı en üst düzeye çıkarın
• Kişiselleştirilmiş, hedeflenmiş bir e-posta kampanyası uygulayarak sitenize trafik çekin
• Doğru müşterileri sitenize çekmek için etkili bir banner reklam kampanyası geliştirin.

Hedef pazarınızla iletişim kurmak ve itibarınızı artırmak için haber gruplarını ve posta listelerini kullanın.

• Etkileşimli basın bültenleri aracılığıyla daha fazla teşhir için şirketinizi medyada heyecanlandırın
• Web yayını ve zengin medya ile şirket ve marka bilinirliğini artırın
• En etkili İnternet pazarlama araçlarından birini kullanın
• İnternette bulunan ücretsiz tanıtım araçlarını bulun ve kullanın
• Kendi bağlı kuruluş veya ortak programınızı geliştirin
• İzin ve viral pazarlamayı etkin bir şekilde kullanın.

Sitenize gelen trafiği artırmak için belirli tanıtım, pazarlama ve reklam stratejilerini nasıl kullanacağınız konusunda zengin bilgiler alacaksınız. Girişimcilere, kurumsal pazarlama yöneticilerine, küçük işletme sahiplerine ve danışmanlara, ticari Web sitelerini çevrimiçi bir başarıya dönüştürmek için kanıtlanmış bir yöntem verilecektir.

Web Sitenizi Planlama

Milyonlarca Web sitesi izleyiciler için rekabet ederken, aradığınız sonuçları nasıl elde edersiniz? İnternette pazarlama yapıp yapmadıkları sorulduğunda birçok kişi “Evet, bir Web sitemiz var” diyor. Ancak, bir Web sitesine sahip olmak ve İnternette pazarlama yapmak çok farklı iki şeydir. Evet, genellikle İnternet’te pazarlama yapmak için bir Web sitesine ihtiyacınız vardır.


Profesyonel web sitesi örnekleri
Profesyonel web sitesi Yapımı
Profesyonel web sitesi fiyatları
Web site yapımı
En iyi web sitesi yapan firmalar
Armut web sitesi
Web sitesi yapımı Fiyatları
Web sitesi Fiyatları


Bununla birlikte, bir Web sitesi, İnternet üzerinden herkese açık olarak erişilebilen belgeler, resimler ve diğer elektronik dosyalardan oluşan bir koleksiyondur. Siteniz çevrimiçi hedeflerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmalı ve hedef pazarınız göz önünde bulundurularak geliştirilmelidir. İnternet pazarlamacılığı, hedef pazarınıza çevrimiçi olarak ulaşmak, Web sitenize ziyaretçi çekmek, onları ürün veya hizmetlerinizi satın almaya teşvik etmek ve daha fazlası için geri gelmelerini sağlamak için attığınız tüm adımları kapsar.

Bir Web sitesine sahip olmak harika, ancak kimse bilmiyorsa anlamsızdır. Nasıl zekice tasarlanmış bir ürün broşürüne sahip olmak, satış yöneticinizin masasının çekmecesinde duruyorsa, bir Web sitesi, hedef pazarınız ziyaret etmiyorsa, size pek iyi gelmez.

Bu çalışmanın amacı, Web sitenizi masa çekmecesinden çıkarıp, spot ışığına ve hedef pazarınızın eline almanıza yardımcı olmaktır. Hedeflerinize, ürününüze veya hizmetinize ve hedef pazarınıza uygun olarak bir İnternet pazarlama stratejisinin nasıl formüle edileceğini öğreneceksiniz.

• Çevrimiçi hedeflerinizi tanımlama
• Hedef pazarınızı tanımlama ve bunları göz önünde bulundurarak Web sitenizi ve çevrimiçi pazarlama stratejinizi geliştirme
• Ürün veya hizmetinize uygun İnternet pazarlama stratejisini geliştirmek.

Amaçlar, Hedef Pazarlar ve Ürünler ve Hizmetler

Web sitesi tasarımı ve geliştirme metodolojisi açısından son birkaç yılda işler çarpıcı biçimde değişti. Birkaç yıl önce eski günlerde, İnternet yıllarında oldukça kabul edilebilirdi ve bir kuruluşun tüm broşürlerini, reklamlarını, doğrudan posta parçalarını, haber bültenlerini ve diğer pazarlama materyallerini bir kutuda toplaması ve bir kutuya bırakması normdu. Web geliştiricisi ve kısa bir konuşmadan sonra Web sitelerinin ne zaman “bitmesini” bekleyebileceklerini sorun.

Bu süreçten geçerek, kuruluşlar “broşür” ile sonuçlandı. Başarılı olmak istiyorsanız, broşürler artık Web’de kabul edilmiyor. Bugün başarılı olan siteler;

• Kuruluşun amaçları
• Hedef pazarların ihtiyaçları, istekleri ve beklentileri
• Sunulan ürün ve hizmetler.

İnternet pazarlamasıyla ilgili her şey bu üç şey, hedefler, hedef pazarlar ve ürünler ve hizmetler etrafında döner. Bunları uygun şekilde tanımlamak ve bunları Web geliştiricinizle tartışmak kritik derecede önemlidir.

Bunları tanımlamak Web geliştiricinizin değil, sizin sorumluluğunuzdadır. Hedeflerinizin ne olduğunu Web geliştiricinizden daha net biliyorsunuz veya bilmelisiniz. Bu hedefleri açıkça ifade etmez ve bunları Web geliştiricinizle tartışmazsanız, hedeflerinize ulaşmak için onun bir site oluşturması imkansızdır!

Hedef pazarınızı Web geliştiricinizden daha iyi bilirsiniz. Alıcılarınızın ne istediğini, satın alma kararlarını neye dayandırdıklarını ve beklentilerinin Web geliştiricinizden daha iyi olduğunu bilirsiniz. Web geliştiricinizin hedef pazarınızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan bir Web sitesi oluşturabilmesi için bu bilgileri sağlamanız gerekir.

Bölümün geri kalanını bu temel hedeflere, hedef pazarlara ve ürünlere ve hizmetlere ayıralım, böylece Web sitenizin planlama sürecine daha iyi hazırlanabilirsiniz.

Ortak Hedefler

Web sitenizi oluşturmaya başlamadan önce, çevrimiçi hedeflerinizi net bir şekilde tanımlamanız gerekir. Sitenizin amacı nedir? Ön saflardaki görevlilerden pazarlama ve satış personeline, müşteri desteğine, siparişin yerine getirilmesine ve yönetimine kadar kuruluşunuzun tüm bölümleriyle beyin fırtınası yapın. Birincil ve ikincil hedeflerin bir listesini oluşturun.

Sitenizin her öğesi hedeflerinizle ilgili olmalıdır. Web sitenizdeki herhangi bir öğeyi güncellemeye, eklemeye veya değiştirmeye karar verdiğinizde, bu değişikliklerin tanımladığınız birincil ve ikincil hedeflerle nasıl ilişkili olduğunu inceleyin.

Hedefleriniz ve amaçladığınız değişiklikler arasında net bir eşleşme yoksa, değişiklikleri yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yeterli planlama yapılmadan veya Web sitesinin kurumsal hedeflerle bağını sağlamadan bu kadar çok sayıda Web sitesinin geliştirilmiş olması şaşırtıcıdır.

En yaygın birincil hedeflerden bazıları şunlardır:

• Ürün veya hizmetinizin reklamını yapmak
• Ürününüzü veya hizmetinizi satmak
• Müşteri hizmetleri ve ürün desteği sağlamak
• Ürün veya kurumsal bilgi sağlama
• Şirket kimliği veya marka bilinirliği yaratmak ve oluşturmak.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın