İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Çevrimiçi Müşteri Hizmeti – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Çevrimiçi Müşteri Hizmeti – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Güvenliği Yönetme – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Çevrimiçi Müşteri Hizmeti veya Desteği Sağlama

İşletmenizin çevrimiçi varlığının ana nedeninin daha kapsamlı müşteri hizmetleri ve desteği sağlamak olduğuna karar verebilirsiniz. Bir Web sitesinin büyük bir yararı, günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün müşteri desteği sağlayabilmenizdir.

Şirketiniz yazılım geliştiriyorsa, yaygın sorunlara çözümler sunabileceğiniz bir SSS (Sık Sorulan Sorular) bölümünün yanı sıra indirilebilir yükseltmeleri dahil etmek iyi bir fikirdir.

Müşterilerinizin sorunlarını çözmeleri için kolay bir yol sağlayarak müşteri sadakatini artırırsınız. Ayrıca, bilgisayar sistemlerini iyileştirmeleri gerektiğinde şirketinize dönme olasılıklarını da artırırsınız. Daha karmaşık sorunları olan ve bir insanla konuşması gereken müşteriler için uygun iletişim bilgilerini ekleyin.

Ürünlerinizin veya Hizmetlerinizin Çevrimiçi Reklamını Yapın

Bazı sitelerin amacı yalnızca reklam vermektir ancak doğrudan bir etkinlik, ürün veya hizmet satmak değildir. Bunun en iyi örneği, “yakında çıkacak” bir filmi tanıtmak için bir Web sitesi geliştiren bir film stüdyosudur. Amaç, film hakkında bir farkındalık ya da “vızıltı” yaratmak, filme ilgi uyandırmak ve nihayetinde film vizyona girdiğinde çok sayıda insanın filme katılmasını sağlamaktır.

Bu site türü, filmin multimedya kliplerini, filmdeki oyuncuların resimlerini ve hikayelerini, viral pazarlama (“Bir arkadaşınıza bu filmden bahsedin”) öğelerini kulaktan kulağa pazarlamayı teşvik eden unsurları, film hakkında ilgi çekici bir hikaye içerebilir. , eğlence yazarları için basın bültenleri ve hedef pazarlarını göz önünde bulundurarak hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak diğer unsurlar.

Ürünlerinizi veya Hizmetlerinizi Çevrimiçi Satmak

Çevrimiçi ürün veya hizmet satmak ortak bir amaçtır. İnternet, geniş bir coğrafi erişim ve büyük bir demografik erişim sağlar. Çoğu işletme, ürün veya hizmetlerinin reklamını yapma hedeflerini, bunları Web siteleri aracılığıyla satmaya çalışmakla birleştirir.

Bu işe yarar çünkü ziyaretçilere yalnızca ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi verilmez, aynı zamanda çevrimiçi olarak kolayca sipariş verme ve satın alma seçeneği sunulur. İnsanların şirketinizden alışveriş yapmasını ne kadar kolay hale getirirseniz, satın alma olasılıkları o kadar yüksek olur. Ürün ve hizmetleriniz, iade politikalarınız, garanti ve garantileriniz ve nakliye seçenekleriniz hakkında ayrıntılı bilgi vermeniz gerekecektir. Doğrudan siteden satış yapmayı planlıyorsanız, güvenlik konularını da ele almanız gerekir.

Ürün veya Kurumsal Bilgi Sağlamak

Bazı kuruluşlar, yalnızca ürünleri veya hizmetleri hakkında belirli bir hedef pazara bilgi sağlamak isterler. Diğerleri, potansiyel yatırımcılara kurumsal bilgi sağlamak isteyebilir. Bilgi odaklı Web siteleri, yalnızca yapılan noktaları vurgulamak ve görsel örnekler sağlamak için kullanılan grafiklerle birlikte metin yönelimli olma eğilimindedir.

Bu tür sitelerde genellikle şirket ve ürünleri veya hizmetleri hakkında faydalı ve uygun bilgiler sağlayan bir SSS bölümü bulunur. Kuruluş medyaya kur yapıyorsa, tüm basın bültenlerini, kurumsal geçmişini, kilit şirket yetkilileri hakkında bilgileri, şirket hakkında yazılmış makaleleri ve ilgili resimlerin galerisini içerebilen bir Medya Merkezi içerebilir. medya, şirketin medya kişisine doğrudan bir bağlantının yanı sıra kullanabilir.

Şirket Kimliği veya Marka Bilinirliği Oluşturma ve Oluşturma

Diğer bir amaç, şirket kimliği veya marka bilinirliği oluşturmak ve oluşturmak olabilir. Ürününüzü “markalamak” için akılda kalıcı bir isim ve göz alıcı bir ürün logosu gereklidir. Ayrıca, Web siteniz için geliştirilen grafikler birinci sınıf olmalı ve ürün logosuyla ilişkili renkleri yansıtmalıdır.

Akılda kalıcı bir slogan, marka kimliğini daha da geliştirir. Aynı markalaşma teknikleri kurumsal kimlik oluşturmak için de geçerlidir. Kurumsal ve marka kimliğini oluşturmak ve güçlendirmek sizin için önemliyse, Web sitenizin tutarlı bir görünümü ve hissi olmalıdır. Aynı şekilde, tüm çevrimdışı promosyon kampanyaları ve materyalleri, çevrimiçi varlığınızla tutarlı olmalıdır.

America Online, Yahoo!, Travelocity, Amazon.com ve eBay gibi şirketlerin başarısına bakılırsa, bir şirket veya ürünü Web’de markalaştırmanın hızlı bir şekilde gerçekleşebileceği açıktır. İş dünyasına yeni gelen bu göreceli kişilerin mega marka statüsüne bu kadar çabuk ulaşması şaşırtıcıdır.


Müşteri hizmeti
müşteri hizmetleri
Müşteri hizmetleri numarası
Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetler


Hepsinin önemli mali kaynakları olmasına rağmen, her şirket hedeflerine ulaşmak için çevrimiçi ve çevrimdışı reklamcılığın bir kombinasyonunu kullandı. Sitelerinin her biri belirgin bir logoya, tutarlı görüntülere ve tutarlı bir renk şemasına sahiptir. Hedefiniz markalaşmaysa, büyük çevrimiçi oyuncular haline gelen bu yeni girişimlerin sitelerine göz atın. Onlardan öğreneceğimiz çok şey var.

Diğer Birincil Hedefler

Kuruluşunuz için diğer birincil hedeflere ulaşmak için kuruluşunuzdaki tüm paydaşlarla beyin fırtınası yapın. Bu süreç, kuruluşun çevrimiçi başarısı için kritik öneme sahiptir. Diğer her şey, sitenizde yer alan öğeler ve kullandığınız İnternet pazarlama teknikleri, hedefleriniz etrafında döner.

Yeni bir ofis inşa ediyor olsaydınız, ihtiyaçlarının dikkate alındığından ve ofisin uygun şekilde tasarlandığından emin olmak için ofisinizde çalışan tüm kişilerin girdilerini dahil etmek istersiniz. Aynısı bir Web sitesi oluştururken de geçerlidir. herkes beyin fırtınası oturumuna dahil edilmelidir.

İnşaat aşamasında olduğu kadar planlama aşamasında da zaman harcanmalıdır. Bu süreçten geçerek, önerilen Web siteniz için en iyi planı geliştirebileceksiniz.

Önden Düşünülmesi Gereken Diğer Şeyler

Birincil hedeflerinizi belirlemek hayati olsa da, ikincil hedeflerinizi belirlemek de bir o kadar önemlidir. Uygun ikincil hedefler belirleyerek, tüm çevrimiçi hedeflerinize ulaşmak için daha hazırlıklı olacaksınız. Birçok şirket, Web siteleri için yalnızca birincil hedefleri belirler ve çevrimiçi olarak başarılı olmalarına yardımcı olabilecek ikincil hedefleri tamamen ihmal eder.

Aşağıdakiler, çevrimiçi işletmelerin dikkate alması gereken bazı yaygın ikincil hedeflerdir:

• Site, arama motoru dostu olacak şekilde tasarlanmalıdır.
• Site, tekrar trafiği teşvik edecek şekilde tasarlanmalıdır.
• Site, teşvik edici viral pazarlama unsurlarına sahip olmalıdır.
• Site, satış gücünden yararlanacak unsurlar içermelidir.
• Site, ziyaretçilerin kendilerine düzenli olarak e-posta gönderme izni vermelerinin teşvik edildiği izinli pazarlamayı içermelidir.
• Site, müşteri sadakatini teşvik edecek şekilde tasarlanmalıdır.
• Site, ziyaretçileri bir süre kalmaya ve sitenin birçok alanını ziyaret etmeye teşvik eden yapışkanlık içermelidir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın