İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Web Sitelerinizi Yükseltin ! – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Web Sitelerinizi Yükseltin ! – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

HTTP Post İstekleri

Web Sitelerinizi Yükseltin !


jeffbezosweb” web sitesi tasarımlarınızda yanınızda! Artık çok daha yeni çok daha güncel web siteleri sizin olabilir. Üstelik web sitelerinize SEO hizmeti de vermekteyiz. 

İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


Sosyal ağ ve kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği kullanın

Benzer alanlardaki insanlarla konuşun. Toplantı ve konferanslara gidin. Muhabirlere, blog yazarlarına ve meslektaşlarınıza e-posta gönderin. Flickr ve YouTube’a medya gönderin, Facebook’a bir sayfa ekleyin, hikayeleri Slashdot’a gönderin ve bu hikayeleri del.icio.us’ta etiketleyin. Usenet ve blog gönderilerine yanıt verin. Başka bir deyişle, sitenizi oraya çıkarmak için sosyal ağları kullanın.

Bu yüksek PageRank sitelerinden birinden gelen bir bağlantı, çok fazla trafik çeker ve daha düşük sitelerden gelen yüzlerce bağlantıya bedeldir. Slashdot, Digg ve Yahoo gibi haber sitelerine gönderirken biraz hazırlık yapma şansınızı artırabilir! Buzz çünkü bu tür siteler, sitenin etkisi için eşit derecede kritik olan son derece geniş bir kullanıcı tabanına sahiptir.

Öncelikle, uygun kategoriye gönderdiğinizden emin olun. Slashdot gibi siteler gönderilerle dolu olduğundan, yalnızca haber değeri olan içeriğinizi gönderin. Bu bölümdeki başlık ve deste yazma yönergelerini izlediğinizden emin olun. Son olarak, bir hikaye açınız varsa veya mevcut bir trendi ele alıyorsanız ve hedef sitenin temasıyla alakalıysanız yardımcı olur.

Ek olarak, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği etkinleştirmek, daha fazla personel gerektirmeden işletmenizi ölçeklendirebilir. Bu eğilimi gösteren siteler arasında Photo.net (en büyük fotoğraf bülten tahtası), del.icio.us (derecelendirilmiş yer imleri) ve YouTube.com (videolar) bulunmaktadır.

Bağlantı değişimi vudu konusunda temkinli olun

Link değişimleri iyi performans gösterebilmek için dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. İyi iş çıkaran bildiğiniz başka bir doktoru tavsiye etmek iyidir, ancak Doğu Yakası’nın tüm tıp camiasını tavsiye etmek değildir.

Kime bağlanacağınızı seçerken çok seçici olun. Bağlantı çiftlikleri ve giriş sayfaları asla iyi bir fikir değildir. Trafiğiniz için başka bir şirkete bağımlı olmak istemezsiniz. Kendi sayfalarınızın doğrudan sitenize trafik çekmesini istiyorsunuz.

Bağlantılar için ödeme yapın

Son derece rekabetçi bazı anahtar kelimeler için standart tanıtım tekniklerinin ötesine geçmek gerekli hale geldi. Ücretli bağlantılar, Textlinkbrokers.com ve Text-Link-Ads.com’un beğenilerinin öncülük ettiği bir reklam biçimidir.

Bu reklamcılar, bir ücret karşılığında yüksek PageRank sitelerine metin bağlantıları yerleştirir. Anlamsal değeri olmayan ve genellikle yönlendirmeler kullanan banner reklamların aksine, ücretli bağlantılar tam olarak ne söylemek istediğinizi söyler ve doğrudan sitenize geri bağlanır. PageRank’i ve sitenizin alaka düzeyini oluşturmak için bağlantı metninizde tanıtımını yaptığınız sayfanın birincil anahtar kelimesini kullanın.


Domain DA PA sorgulama
Domain Authority checker
Web site trafiği arttırma
Website Checker
Website değeri
Site sıralaması
Dofollow backlink
Kaliteli backlink


Zararlı dış bağlantıları atın

Bazı sitelere bağlantı vermek, aslında sıralamanız üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.

Google, tarama sürecinin bir parçası olarak, sitenizden başkalarına verilen bağlantıları izler ve Google’ın ölçütlerine göre hatalı davranan sitelere bağlantı veren site sahibini cezalandırır (yaklaşan kenar çubuğu, “Google Korumalı Alanı ve Ceza Kutusu”na bakın) . Bunu, California’daki bir müşteri için bir siteyi optimize ederken keşfettik.

Onun için her şeyi doğru yaptığımızı düşündük, ancak altı aylık yoğun terfiden sonra sıralaması hala düşüktü. Bağlantı verdiği tüm siteleri kontrol ettiğimizde (Google’ın araç çubuğundaki korkunç gri PageRank çubuğunu arayarak), Google’ın onaylamadığı bir site bulduk.

Bu bağlantıyı kaldırdıktan sonra sıralaması düzeldi. Bu nedenle web sitenizde kimi tavsiye ettiğinize dikkat edin; sana musallat olmak için geri gelebilir.

Google Korumalı Alanı ve Ceza Kutusu

Yeni bir alan adındaki yeni bir site için Google, sitenin sıralamasını aylarca geciktirebilir. Geleneksel olarak bu, yeni bir sitenin kendi etki alanı adının ötesinde çok iyi bir sıralamaya sahip olmadığı anlamına gelir. Birkaç ay sonra, Google yeni bir siteye“güvenebileceğine” ve diğer şeyler için sıralamasına izin verebileceğine karar verir. Yeni sitelerin dizine eklenmesi için bu gecikmeye Google Sandbox adı verilir. Google, sistemi oyuna getirmeye çalışan siteleri de cezalandırabilir.

Bunun benzer bir etkisi olsa da aynı şey değildir çünkü daha eski ve hatta güvenilir bir site cezalandırılabilir (buna Ceza Kutusu diyoruz, bu da Google’ın araç çubuğunda gri bir PageRank çubuğuna neden olabilir). Google’ın köpek kulübesinden çıkmak için bu bölümde tartışılan en kötü uygulamaları kaldırmanız gerekiyor. Sitenizi Google Web Yöneticisi Merkezi ile temizledikten sonra tekrar dahil olmak için başvurabilirsiniz.

Nofollow numarasını kullanın

Nofollow özelliği ile PageRank’i en çok ihtiyacınız olan yere konsantre edebilirsiniz. Blog yorumu spam’ini önlemek için oluşturulan nofollow özelliği, gizlilik politikanız veya yardım sayfanız gibi Page Rank’a başvurmak istemediğiniz sayfalara işaret eden bağlantılara eklenebilir. Google, blog ve blog olmayan bağlantılar arasında ayrım yapamıyor ve bu uygulamanın uygun olduğunu söylüyor. Hammocks.com, burada gösterildiği gibi, atıfta bulunulan PageRank’ini yalnızca tanıtmak istediği sayfalara akacak şekilde yoğunlaştırmak için sitesinde nofollow kullanır.

Riskli yönlendirmeleri azaltın

Sayfa yönlendirmelerini dikkatli kullanın. JavaScript kullanan istemci tarafı yönlendirmeleri ve meta yenileme yönlendirmeleri geçmişte gizleme için kullanılmıştır ve arama motorları bunları arar. Genel olarak, kullanıcılara ve arama motoru tarayıcılarına farklı içerik sunmaktan kaçının. Yanlış kullanılırsa, geçici 302 yönlendirmeleri sitenizin sıralaması için potansiyel olarak zararlıdır.

Sunucular, istekte bulunan aracıya bir kaynağın taşındığını (301, 302 ve 307) veya bulunamadığını (404) bildirmek için HTTP durum kodlarını kullanır. 301 HTTP durum kodu, kullanıcı aracısına kaynağın kalıcı olarak yeni bir konuma taşındığını bildirir. 302 HTTP durum kodu, aracıya hareketin geçici olduğunu söyler.

Yerinde yönlendirmeler için 302 geçici yönlendirmenin anlamlı olduğu durumlar vardır. Örneğin, /bugün-menü.html, menü değiştikçe geçici olarak html, salı.html, çarşamba.html vb.’ye yeniden yönlendirir.

Site dışı yönlendirmeler için, bağlantı ele geçirme olasılığını önlemek için kalıcı bir 301 yönlendirmesi tercih edilen yöntemdir. Ancak, bazı web yöneticileri hibrit bir yaklaşımın yeni, bağlantısız bir alana geçmek için en iyi sonucu verdiğini bildirmiştir.

Geçici olarak yeni siteye 302 yönlendirmesi kullanırlar, bazı bağlantılar oluştururlar ve ardından 301 yönlendirmesine geçerler. Eski bir siteden yeni bir siteye ani geçişler, yeni siteye bir dizi yeni bağlantıyla birleştiğinde, sitenizin arama motorları tarafından cezalandırılmasına neden olabilir. Google, PageRank’in 301 yönlendirmeleri için uygun şekilde işlendiğini söylüyor. Daha yeni veriler, Google’ın 302’leri daha olumlu bir şekilde teslim ettiğini gösteriyor.


jeffbezoswebDomain DA PA sorgulama,Domain Authority checker,Web site trafiği arttırma,Website Checker,Website değeri,Site sıralaması,Dofollow backlink,Kaliteli backlink alanlarında hizmet vermektedir.


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın