İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Alternatif Menüler

Arama Motoru Optimizasyonu

Yeniden tasarlanan site çok daha fazla arama dostuydu. Bağlantı metninde ve URI’lerde anahtar kelimeler içeren metin tabanlı menüler kullandı. Yeni site, bir veya iki anahtar kelime için optimize edilmiş hizmete özel sayfalar içeriyordu ve belirgin bir şekilde onun birincil anahtar sözcüklerini kullandı (kozmetik diş hekimi Philadelphia ve Philadelphia diş hekimi[ry]). Yeni başlık öğesi, kozmetik diş hekimi Philadelphia ve diş beyazlatma Philadelphia ifadesini hedef aldı. 

Birkaç Dizine Eklenebilir Anahtar Kelimeler

Başlık etiketi, gövde metni ve başlıklar, site içi optimizasyon için arama motoru sıralamalarında en önemli faktörlerdir. Açıklama meta etiketi, SEO sıralamaları için ikincil öneme sahiptir. Anahtar kelimelerin meta etiketi ve alternatif metin sıralamalar üzerinde çok az etkiye sahiptir, ancak alt nitelikler görsel aramaları etkiler.

Arama motoru simülatörünün sonuçlarından ve sonuçlarından, neredeyse tamamen grafiklerden oluşan orijinal ana sayfanın çok az görünür metin toindex sunduğunu görebilirsiniz.

Başlık etiketi,anahtar kelimeler hedeflenmemişti. Sayfanın ana gövdesinde dizine eklenecek görünür bir anahtar kelime metni yoktu. Tek geçerli anahtar kelimeler açıklama meta etiketinde, anahtar kelimeler meta etiketinde ve grafikler için alt metindeydi.

İlk Tasarım – Vaka Çalışması

Dr. Cirka’nın öncelikli hedefi randevu taleplerini artırmak ve daha kazançlı estetik diş hekimliği hizmetlerini hedeflemekti. Bu hedeflere dayanarak, Dr. Cirka’nın sitesini daha yüksek görünürlük için optimize etmek için bir arama motoru stratejisi geliştirdik. Arama motorlarındaki anahtar kelime sorgularının analizi, Dr. Cirka’nın hedef kitlesinin çoğunun diş hekimi philadelphia ve kozmetik diş hekimi philadelphia’yı aradığını ortaya koydu.

Ayrıca, sitenin birkaç gelen bağlantısı olduğunu da gördük. Bölüm 1’de öğrendiğiniz gibi, yüksek sıralamalar için site içi SEO’ya kıyasla, bağlantılar gibi site dışı SEO’ya daha fazla ağırlık verilir. Araştırmamıza dayanarak, doktora arama dostu en iyi uygulamaları sitesine dahil etmesini tavsiye ettik. Dr. Çirka kabul etti. Haziran 2004’te sitenin yeniden tasarımını başlattık.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Yeniden tasarlanan web sitesi SEO’ya ek olarak dönüşüm oranı optimizasyonundan (CRO) da yararlanıyor.

Örneğin, aynı zamanda ikna edici metin yazarlığını ve SEO’yu iş başında da görebilirsiniz. Ana gezinme çubuğu, “Ev” yerine, birincil anahtar kelimesini sıkıştırmak için “Philadelphia Diş Hekimliği Evi” diyor. Ana başlık, birincil anahtar kelime öbeğinin yanı sıra, insanların şimdi aradığı adını içerir.

Ücretsiz sınavlar, indirimler, özel ürünler, yönlendirme teşvikleri ve hatta “Buraya tıklayın” yönergesinin tümü, ziyaretçileri siteyi daha fazla keşfetmeye ve ofisle iletişime geçmeye ikna etmek için birlikte çalışır. URI’ler ayrıca http://www.phillydentistry.com/cosmetic-dentistry.html gibi adreslerle anahtar kelime için optimize edilmiştir.

Sonuçlar

Sekiz aylık tanıtımdan sonra, site sıralaması, birincil anahtar sözcüğü philadelphia diş hekimi için hem doğal hem de tıklama başına ödeme (PPC) sıralamalarında Google’da yoktan bir numaraya yükseldi. Aynı dönem için Google yerel sonuçlarında da ikinci olduğunu unutmayın.

Sekiz ayda, Dr. Cirka, web sitesinden haftada bir yeni müşteri kazanmaktan, web sitesinden haftada ortalama dokuz yeni müşteri kazanmaya geçti.

Bu neredeyse on kat iyileşmeye üç faktör neden oldu:

• Sitesinin anahtar kelime optimizasyonu
• Gelen bağlantılar oluşturmak için aylık bir promosyon kampanyası
• Minimum PPC reklamı

Sitesinde ilk çalışmamızdan sonraki dokuz ay içinde başka bir diş hekimi tuttu, yeni personel ekledi ve yeni hasta akınına uyum sağlamak için daha büyük bir ofise taşındı.


arama motoru optimizasyonu (seo) nedir
arama motoru optimizasyonu (seo) zehirlenmesinin en yaygın amacı nedir
Seo Nedir
Arama motoru Optimizasyonu Nasıl Yapılır
SEO Ajansı
Seo Optimizasyonu Nedir
Google SEO Nedir
SEO Eğitimi


Anahtar Kelimeler İşi Yapsın

Anahtar kelimenin daha fazla öne çıkması için, en yeni ana sayfanın dişçilik hizmeti bağlantılarını görünür gövde kodunda yukarılara yerleştirmesi emredildi. Soldaki dikey menü, çoğu kullanıcının web sayfalarını ilk kez taramaya başladığı noktada görünür. Güvenilirliği artırmak için ödüllerini sol sütuna yerleştirdik ve memnun müşterilerden gelen referansları vurgulamak için sol gezinme menüsüne “Başarı Hikayeleri”ni ekledik.

İşletmenizi birincil anahtar kelimenizle adlandırmak, işletmenizin adını öne çıkarmanıza olanak tanıyan en iyi uygulamadır. Bu, anahtar kelimelerin belirginliğini en üst düzeye çıkarmak için birincil anahtar kelimenizi otomatik olarak önden yükler.

Açıklama meta etiketi üç şey yapar. Dr. Cirka’nın şu anki birincil anahtar sözcüğü olan philadelphia diş hekimi ile başlar; hedef hizmetlerini vurgular; ve bir harekete geçirici mesajla sona erer.

Kullanılabilirliği ve dönüşüm oranlarını iyileştirmek için bağlantıların altı çizili ve mavi renktedir. Metin, Dr. Cirka’nın hedeflemek istediği hizmetleri (serinat lüminerler ve porselen kaplamalar) vurgulamak için önemli sayfalar için yeni ikna edici bir kopya içeriyor.

Sonuçlar

Kasım 2007’deki yeniden tasarımın ardından PhillyDentistry.com, doğal SEO promosyonu ve artan PPC reklamının bir kombinasyonunu kullanarak haftada ortalama 47 yeni müşteriyi doktorun ofisine yönlendirdi. Bu, önceki tasarıma göre 5,2 kattan fazla bir artış ve orijinal siteye göre 47 kat daha fazla bir gelişmedir.

Philly’deki web trafiği, ilk yeniden tasarımdan sonra günde onlarca ziyaretçiden yüzlerce ziyaretçiye çıktı.  Web sitesinden hasta yanıtı kesinlikle inanılmazdı! Daha fazla personel işe almak da dahil olmak üzere uygulamamızı genişletmek istiyoruz. Size ve bize yardımcı olan WSO’daki herkese çok teşekkür ve takdirler sunuyoruz.

Bu örnek olay incelemesi, arama dostu tasarımın, CRO’nun ve gelen bağlantılar oluşturmak için sürekli tanıtımın görünürlüğünüzü nasıl artırabileceğini ve işletmenize gelen yeni müşterilerin sayısını önemli ölçüde artırabileceğini göstermektedir. Bu kampanyayı başlattığımızda Dr. Cirka, yeni müşterilerinin çoğunu geleneksel çevrimdışı reklamlardan çekti.

İki web sitesi yeniden tasarımı ve aylık tanıtımdan sonra, Dr. Cirka’nın uygulaması, büyük ölçüde web sitesi sayesinde gelişiyor. Bu vaka çalışması, sitenizi birkaç yılda bir yeniden tasarlamanın değerini de gösterir. İşletmeniz yeni ürün ve hizmetlerle değiştikçe, sitenizi yükseltmek, kullanıcılarınızın artan talepleri için sitenizi güncel tutacaktır.


jeffbezosweb arama motoru optimizasyonu (seo) nedir,arama motoru optimizasyonu (seo) zehirlenmesinin en yaygın amacı nedir,Seo Nedir,Arama motoru Optimizasyonu Nasıl Yapılır,SEO Ajansı,Seo Optimizasyonu Nedir,Google SEO Nedir,SEO Eğitimi alanlarında hizmet vermektedir.


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın