İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Web Siteleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Web Siteleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Çoklu Kullanım Sorunları

Web Siteleri

İnternette bir varlık oluşturduğunuzda dünya genelinde sınırsız erişime sahip olursunuz. Küçük şirketler bile Web’de dev gibi görünebilir. Belirtildiği gibi, sadece birkaç yıl önce yarım milyon dolarlık bir yatırımı gerektiren şeyi 13.000 $’a gerçekleştirebilirsiniz. Daha da iyisi, ilk çevrimiçi yatırımınızı yaptıktan sonra, trafiğiniz fırlasa bile artan maliyetleriniz çok az değişecektir.

Günümüzün ucuz ve kullanıcı dostu Web araçları sayesinde, başlamak, Web’de ek bir varlık eklemek veya sahip olduklarınızı geliştirmeye devam etmek kolaydır. Bu araçların çoğu, potansiyel müşterileriniz ve müşterilerinizle hem edinimi hem de elde tutmayı iyileştirecek sürekli bir diyalog başlatmanıza olanak tanır. Akıllı pazarlamacılar, tutarlı bir içerik pazarlama stratejisinin bir parçası olarak İnternet’i işe koyma konusunda giderek daha iyi hale geliyor.

Web sitenizi İnternet’teki birincil kurumsal varlığınız olarak düşünün. Küçük bir kuruluşsanız, sahip olduğunuz tek teşhir olabilir. Bu durumda, ziyaretçileriniz geldiklerinde hemen ilgilenecek şekilde tasarlayın. Tam olarak aradıklarını bulmalarını kolaylaştırın. Başka bir yere gitmeden önce dikkatlerini çekmek için 10 saniyeden az zamanınız var.

Ziyaretçilerinizin kişisel veya profesyonel hedeflerine ulaşmalarına nasıl yardımcı olabileceğinizi açıkça belirtin. Kurumsal Web varlığınız olarak, Web siteniz şirketiniz, sağladığınız ürün ve hizmetler ve neden sizden satın almaları gerektiği hakkında eksiksiz bilgi sağlamalıdır.

Yazılı içeriğinizle yakından bağlantılı görseller kullandığınızdan emin olun. İncelediğimiz Mindjet, içeriği ve kurumsal bilgileri etkili bir şekilde birleştiren küçük bir şirkete iyi bir örnektir.

İçerik Web Portalları ve Mikro Siteler

Birçok büyük kuruluş ve hatta bazı küçük kuruluşlar, İnternette birden çok siteye (veya mikro siteye) sahiptir. Bunlar tipik olarak içeriğin dar bir şekilde hedeflenen alanlarına odaklanır.

P&G’nin ev için çözümlere ayrılmış içerik pazarlama Web portalıdır. Devam eden orijinal içerik ve 1 milyondan fazla tüketici kaydı oluşturan aylık bir e-bülten sunar. Ayrıca, IBM ve Shell gibi birçok büyük markanın, mikro sitelerini tanıtmak için dergiler ve reklam panoları gibi geleneksel kesintili ortamlardan yararlandığını da fark etmişsinizdir.

Hatırlanacak noktalar

• Bir mikro site, genellikle marka için önemli bir pazarlama hedefi veya içerik alanı etrafında döner.
• Genellikle mikro site ayrı bir URL ile oluşturulur.
• Site sürekli güncellenmektedir.
• En iyi uygulamalar, siteyi yeni içerikle taze tutmak için onu bir blog ile entegre etmeyi içerir.
• Mikro siteleri tanıtmak için genellikle geleneksel pazarlama çabaları kullanılır.

Anahtar görevler

• Müşteriler ve potansiyel müşteriler için çevrimiçi bir topluluk oluşturur.
• Davranışı eğitim yoluyla taşır.
• Veritabanı etkinliklerini geliştirebilir ve müşteri adayları oluşturabilir (e-bültenler ve teknik incelemelerle uyum içinde).

E-Kitap Serisi

Kuruluşunuz içinde İnternet üzerinden geniş çapta paylaşmak istediğiniz güçlü bir bilgi birikimine sahip olduğunuzda, e-kitaplar size müşterilere ve potansiyel müşterilere ulaşma fırsatı sunar. Onlar da e-kitaplarınızı arkadaşlarınıza ve meslektaşlarınıza iletebilirler.

E-kitaplar tipik olarak 20 ila 50 sayfadır ve çok sayıda madde işareti ve yardımcı grafik içeren yatay biçimde tasarlanmıştır. Bir e-kitap, bölümler halinde veya tüm bir kitap olarak oluşturulabilir ve dağıtılabilir.

Mükemmel örnekler, Web 2.0 gurusu Stephanie Diamond’dan Small Business 2.0 ve 2006’nın başında piyasaya sürülmesinden bu yana 250.000’den fazla indirilen David Meerman Scott’ın The New Rules of Marketing and PR kitabıdır. Bazı e-kitaplar ayrıca bölümlere ayrılmıştır. ve seri olarak oluşturulmuş, müşterilere içeriğin hepsini birden almak yerine düzenli dozlarda veriyor.


Eğlenceli web siteleri
Popüler internet siteleri
En iyi kişisel web siteleri
Az bilinen muhteşem siteler
En eğlenceli web siteleri
En iyi internet siteleri
Türk internet siteleri
Tasarım ödüllü web siteleri


Hatırlanacak noktalar

• Yüksek kaliteli editoryal içerik, tutarlı bir şekilde hedeflenen bir veri tabanına bir bölüm veya kitap formatında iletilir.
• E-kitaplar genellikle 20 ila 50 sayfadır veya her biri 8 ila 12 sayfalık 5 ila 10 ayrı bölümden oluşur.
• E-kitap bölümlerinin sıklığı en az ayda bir olmalıdır; haftalık daha iyidir.
• E-kitaplarda PDF veya dijital dergi formatı kullanılabilir.

Anahtar görevler

• En iyi olası satış yaratma araçlarından birini sunar.
• Viral maruziyet ve geçiş için fırsat sağlar.
• Şirketi düşünce lideri olarak konumlandırır.
• Elektronik veritabanı çabalarını güçlendirmeye yardımcı olur.
• Müşteri/olasılık tabanını önemli endüstri sorunları konusunda eğitir.

Web Yayını Serisi

İçerik için interaktif bir mekan mı arıyorsunuz? Web yayınları, yüzlerce hatta binlerce katılımcıyı sanal bir odada toplamanıza olanak tanır. Bir veya daha fazla sunum yapan kişi, bir slayt sunumuyla (veya ses ve video içeriğiyle) birlikte ses içeriği sunar.

Katılımcılar tipik olarak sunum yapan kişilere soru sorma ve gerçek zamanlı olarak yanıtlama fırsatına sahiptir. Arşivlenmiş Web yayınları, potansiyel müşterilere ilk etkinlikten aylar sonra ulaşabilecekleri için son derece değerli olabilir. Microsoft, Web yayınlarının krallarından biridir.

Hatırlanacak noktalar

• Web etkinlikleri, geleneksel bir medya şirketiyle ortak markalı olabilir veya bireysel olarak sponsor olabilir.
• Etkinlikler, uygun bilgiler içeren bir kayıt formu doldurması gereken katılımcılar için genellikle ücretsizdir.
• Etkinlikler yaklaşık 45 dakika ile bir saat arasında sürer.
• Geleneksel ticari medya kuruluşları aracılığıyla yapılan web yayınları 7.000 dolardan 40.000 doların üzerine çıkıyor; işletmeler arası pazarlarda ortalama 12.000$’dır.

Anahtar görevler

• Güçlü bir olası satış oluşturucu görevi görür (sponsorlar, katılımcılardan tüm kayıt bilgilerini alır).
• Şirketi düşünce lideri olarak markalaştırır.
• Sponsorun ürün ve hizmetlerini satış izlenimi vermeden kilit karar alıcıların önüne çıkarır.

Tanıtım Belgesi Serisi

Baskı ile ilgili bölümde belirtildiği gibi teknik incelemeler, fikir liderliği sağlamanın ve müşterileriniz için hayati önem taşıyan içeriği sunmanın başka bir yoludur. Çevrimiçi olarak bile teknik incelemeler, nispeten az sayıda grafikle oldukça içerik odaklı olma eğilimindedir. LLP, hedeflenen bir beyaz kağıt serisi sağlama konusunda mükemmel bir iş çıkarıyor.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın