İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

İçerik Türleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

İçerik Türleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Karmaşık Verileri Aktarma

İçerik Pazarlama Yol Haritası Oluşturmak İçin Yapılandırılmış Bir Yaklaşım

Bir içerik pazarlama stratejisine doğru ilerlemeye istekli ve istekli olan pazarlamacıların bile böyle bir stratejinin geliştirilmesini ve uygulanmasını zor bulduklarını gördük. Kuruluşları bu pazarlama sınırından güvenli bir şekilde yönlendirmek için çok az yol haritası olduğundan, çok azı bu yola girmeye isteklidir.

Formül böylece içerik pazarlaması hızla kurumsal DNA’nızın bir parçası haline gelebilir. Süreç, müşterileriniz için değerli ve ilgili içeriğin oluşturulmasına geçişi kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

En iyisi. içerik pazarlama formülü, başarılı bir strateji geliştirmek ve uygulamak için kullanabileceğiniz basit bir kılavuzdur. Ayrıca, geleneksel pazarlama sıkıntısı bataklığına saplanmış olup olmadığınızı belirlemek için şu anda ne yaptığınıza eleştirel bir bakış atmanıza olanak tanır. Özetle, B.E.S.T. formül, karmaşık bir süreci basitleştirir.

Bunu uygulayın, böylece pazarlamanız şu şekilde olmalıdır:

• Davranışsal. Müşterilerinizle iletişim kurduğunuz her şeyin bir amacı vardır. Onların ne yapmalarını istiyorsun?
• Gerekli. En iyi potansiyel müşterilerinizin işte veya hayatta başarılı olmak istiyorlarsa gerçekten ihtiyaç duydukları bilgileri sunun.
• Stratejik. İçerik pazarlama çabalarınız, genel iş stratejinizin ayrılmaz bir parçası olmalıdır.
• Hedeflenen. İçeriğinizi, alıcılarınızla gerçekten alakalı olacak şekilde tam olarak hedeflemelisiniz.

B.E.S.T. tüm çevrimiçi, basılı ve yüz yüze iletişimleriniz için bir yaklaşım. Geçmişte gazetelerin, dergilerin, TV’nin, radyonun, konferansların, çalıştayların ve Web sitelerinin oynadığı rolün aynısını bu şekilde oynayabilirsiniz. Şimdi potansiyel müşterileri ve alıcıları sadık, uzun vadeli müşteriler olmaya ikna eden güvenilir kaynak olma sırası sizde.

Stratejinize En Uygun İçerik Türlerini Nasıl Seçersiniz?

herhangi bir bilgi aracı sizi potansiyel müşterilere bağlayabilir, ancak hepsi her durumda eşit derecede iyi çalışmaz. Bu nedenle, seçimlerinizi ve bunların her birini ne zaman ve nasıl kullanacağınızı anlamanız çok önemlidir. İşte seçeneklerinizden bazılarının kısa açıklamaları. Seçtiğiniz içerik pazarlama aracıyla neleri başarmayı bekleyebileceğinizi gösteren bir bakışta grafikler de ekledik. Son olarak, açıklama amacıyla hızlı bir en iyi uygulama örneği sunuyoruz.

Yazdırma

İlgili, iyi yazılmış ve iyi tasarlanmış basılı yayınlar, hedef kitleniz üzerinde dramatik bir etki bırakabilir. Ziyaretçilerin sizi bulması gereken bir Web sitesinin aksine, basılı bir yayının erişimi üzerinde kesin kontrole sahipsiniz.

Basılı yayınlar son derece taşınabilirdir ve her yerde okunabilir (Wi-Fi bağlantısı olmadan bile). Basım ve postalama maliyetlerinin, kesinlikle yalnızca zaman içinde artacak olan önemli bir yatırım olduğuna dikkat etmek önemlidir. Bununla birlikte, müthiş, iyi hedeflenmiş bir basılı yayın oluşturursanız, ölçülebilir sonuçlar elde edebilirsiniz.

Dergiler

En çok keyif aldığımız dergiler ilgi alanlarımıza en çok uyan dergilerdir. Bu hem profesyonel hem de özel hayatımızda geçerlidir. Aynısı, müşterileriniz için oluşturduğunuz dergiler için de geçerlidir. Hedef grubunuz için hangi bilgilerin en önemli olduğunu ve bu grubun üyelerinin onu nasıl almak istediğini tam olarak anlamalısınız.

Yani sadece konunuza değil, yazdığınız yazıların üslubuna, uzunluğuna, genel tasarımına ve mizanpajına da dikkat etmeniz gerekiyor. Başarınız için her unsur kritik öneme sahiptir. Genel olarak, özel dergiler en az 24 ila 32 sayfa olma eğilimindedir ve çoğunlukla üç ayda bir postalanır.

Hatırlanacak noktalar

• Yüksek kaliteli editoryal içerik, hedeflenen bir veri tabanına sürekli olarak bir dergi formatında iletilir.
• Dergiler genellikle 24 sayfa ve üzeridir.
• En etkili sıklık üç ayda bir veya daha fazladır.
• Bazı dergiler, ödemeye yardımcı olmak için iş ortağı reklamları içerir.
yatırım
• Küçük bir başlangıç için bile en az 40.000$ harcamaya hazır olun.


Dijital içerik örnekleri
Dijital içerik ne demek
Dijital içerik üretici ne Demek
Dijital pazarlama faaliyetlerinin ilk adımı


Anahtar görevler

• Kilit ilişkiler oluşturur ve sürdürür.
• Şirketi düşünce lideri olarak konumlandırır.
• Veritabanı çalışmalarını güçlendirmeye yardımcı olur (doğrudan posta listesini kullanın)
müşteri veri tabanınızı güncellemek için).
• Şirketinizin temel satış aracı olabilir.
• Kapı bekçilerini atlamak için etkili bir yol görevi görür.
• Mükemmel bir dahili pazarlama aracı olarak da kullanılmalıdır.

Bültenler

Bülteniniz, katlanıp postalanması amaçlanan sayfanın yalnızca iki yüzü olabilir veya 16 veya daha fazla sayfaya kadar uzayabilir. Uzunluğu ne olursa olsun, haber bültenleri hızlı tüketilmek üzere tasarlanmalı ve özlü ifadelerle yazılmış dikkat çekici başlıklara sahip olmalıdır. İçerik açısından, hedef kitlenizin kesin bilgi ihtiyaçlarına da odaklanmalısınız.

Dikkat: çok fazla haber mektubu yüceltilmiş satış konuşmalarıdır; bugünün tüketicileri daha iyi bilir. Haber bültenleri, daha güncel olmaları nedeniyle, genellikle dergilerden daha sık gönderilir ve ayrıca müşterileri daha fazla bilgi için Web sitenize yönlendirmelidir.

Tanıtım Belgesi Serisi

Teknik incelemeler, çok fazla açıklama gerektiren konulara veya konulara odaklanır. Teknik konuları kapsama eğilimindedirler, ancak herhangi bir sayıda konuyu da kapsayabilirler. Teknik incelemeler, alıcılarınız için hayati önem taşıyan konularda düşünce liderliğini göstermek için mükemmeldir.

Satış teminatının yerini alması amaçlanmamıştır, bu nedenle bunları ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için bir bahane olarak kullanmayın. Teknik olsun ya da olmasın, okuyucuların hemen dikkatini çekecek ve onları son paragrafa çekecek bir üslupla yazılmalıdır. Başka bir deyişle, teknik incelemelerin eğitici olması gerekir, ancak sıkıcı olmaları gerekmez.

Hatırlanacak noktalar

• Yüksek kaliteli editoryal içerik, teknik inceleme formatında hedeflenen bir veritabanına iletilir.
• Teknik incelemeler genellikle 8 ile 12 sayfa arasındadır.
• Basılı, elektronik PDF veya dijital dergi formatı kullanabilirler.

Anahtar görevler

• Reklam programı ile bütünleşir.
• Net bir harekete geçirici mesaj oluşturur.
• Şirketi bir düşünce/eğitim lideri olarak konumlandırır.
• Veritabanı çalışmalarını destekler.
• Müşteri adayları oluşturabilir.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın