İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Web Konumu – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Web Konumu – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Kontrollü Görüntüleme

 Dizin Gönderme İpuçları

Veritabanına eklemeden önce gönderilen her sayfayı inceleyen insan yöneticileriniz olduğundan, bir dizine eklenmesi genellikle daha uzun sürer. Sayfanızın kaliteli içerik içerdiğinden, kullanımı kolay olduğundan, görsel olarak çekici olduğundan, hatasız olduğundan ve yetersiz yükleme süresi gibi performans sorunlarından uzak olduğundan emin olun.

Sayfanızı eklemeden önce değerli olup olmadığına yöneticiler karar verir. Yöneticinin gereksinimlerini karşılamayan sayfalar dizine eklenmez, Web sitesi geliştirmedeki en iyi uygulamalara uysanız da uymasanız da, dizinlerde listelenme söz konusu olduğunda sizi yapabilir veya bozabilir.

Yahoo!’nun dizinini düşünün. Yahoo! Sitenizde Yapım Aşamasında işaretleri varsa sizi eklemez. Yahoo! eksiksiz, iyi, uygun bilgiler içeren, estetik açıdan hoş ve kullanımı kolay siteleri sever. Göndermeden önce, dizininde olup olmadığınızı kontrol ettiğinizden emin olun.

Zaten olmak istediğiniz yerdeyseniz, sitenizi göndermek istemeyebilir veya göndermeniz gerekmeyebilir. Dizinlerindeyseniz ancak görüntülenen bilgileri değiştirmek istiyorsanız, http://add.yahoo.com/fast/change adresinde bulunan ve özellikle zaten listelenmiş bilgileri değiştirmek için kullanılan bir formu doldurabilirsiniz. dizin.

Aşağıdakiler, sitenizi Yahoo!’ya gönderirken hatırlamanız gereken diğer ipuçlarıdır:

• Unutmayın, gönderiminiz burada hemen hemen her şey için önemlidir, bu yüzden doğru yapın. Yahoo! bir arama motoru değil bir dizindir. Sitenizi arama motoru dostu olacak şekilde tasarlamak burada çok az şey ifade eder.
• Gönderdiğiniz şeyin aslında sitenizin konusu olduğundan emin olun. Yahoo!’nun yöneticileri sitenizi inceler ve sağladığınız açıklamanın sitenizle eşleşmediğini düşünürlerse, onların dizinine eklenmezsiniz.
• Açıklamanızı 150 karakter veya daha kısa tutun ve açıklamaya doğal olarak uyan açıklayıcı anahtar kelimeler kullanın. Ya-huu! uygun gördükleri takdirde açıklamanızı değiştirme hakkını saklı tutar. Açıklamanıza hangi bilgilerin eklenmesinin önemli olduğunu bilen tek kişi sizsiniz, bu nedenle muhtemelen Yahoo! yöneticilerinin açıklamanızı değiştirmesini istemezsiniz, çünkü açıklamanızın önemli bir bölümünü kaybedebilirsiniz. daha az trafikle sonuçlanır. Yahoo! kulağa reklam gibi gelen gönderileri sevmezler – kısa ve ilgili bilgileri severler.
• “Web’deki En İyi Bahçecilik Sitesi” gibi bir şey değil, kısa ve alakalı bir başlık gönderin. Başlığınızda açıklayıcı anahtar kelimeler kullandığınızdan emin olun. Bu şekilde arama yapıldığında sayfanızın başlığına başvurulacaktır.
• Gönderirken, anahtar kelimeleri diğerleriyle birlikte kullanmak için sayfa başlığınızı ve açıklamalarınızı geliştirin, çünkü bu size bir destek sağlayabilir. Kimin zirvede olduğunu ve neyi doğru yaptığını görmek için rakiplerinize göz atın.
• Yerel trafik arıyorsanız, bölgesel bir kategoriye başvurmak sizin için iyi bir yaklaşım olabilir.
• Gönderim formunu TÜM BÜYÜK HARFLERLE doldurmayın; bundan nefret ederler. Doğru dilbilgisi ve yazım kullanın. Göndermeden önce, gönderiminizi kontrol ettiğinizden ve yeniden kontrol ettiğinizden emin olun.
• Alan adınız anahtar kelimeler içeriyorsa buradan yararlanabilirsiniz. Anahtar kelimeler, bir kullanıcı alan adınızdaki bir anahtar kelimeyi aradığında sayfanızın öne çıkmasına yardımcı olabilir.
• Yahoo!’nun başvuru formunu tam olarak istendiği gibi doldurmayı unutmayın! http://docs adresinde bulabileceğiniz “Sitenizi Nasıl Önerirsiniz” ile başlayan yardım belgelerini ve SSS’leri okuyun. Yahoo!’nun dizin gönderme formunu gösterir.

Gönderilerinizin Kaydını Tutun

Gönderdiğiniz dizinlerin ve arama motorlarının kaydını tutun. Kaydedilen bilgiler aşağıdakileri içermelidir:

1. Teslim tarihi
2. Gönderilen sayfanın URL’si
3. Arama motorunun veya dizinin adı
4. Kullanılan açıklama
5. Kullanılan anahtar kelimeler
6. Kullanılan şifre
7. Arama motoru veya dizin için irtibat kişisi gibi diğer ilgili bilgiler için notlar bölümü
8. Listelenen tarih.

Bu liste, gönderimlerinizin durumunu kontrol ederken veya gelecekte arama sağlayıcıyla iletişime geçmeniz veya yeniden göndermeniz gereken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız kullanışlı olabilir.


Konumumu göster
Konum aç
Chrome konum açma
Browser konum bilgisi açma
Google Chrome konum değiştirme PC
Google konum
Başkasının konumunu bulma
Google Ben Şu An Neredeyim


Gönderim Araçlarının ve Hizmetlerinin Etkin Kullanımı

İnternette, sitenizi değişen sayıda dizin, dizin ve arama motoruna gönderecek birçok arama motoru gönderme hizmeti bulunmaktadır. URL’nizi, açıklamanızı ve anahtar kelimelerinizi kaydedeceklerdir. Bu hizmetleri yalnızca en önemli arama motorlarına ve dizinlere manuel olarak gönderdikten sonra kullanın. Bu hizmetleri kullanmadan önce ne kadar kapsamlı olduklarını kontrol edin. İşte bakmanız için birkaç site:

Web Konumu

Sitenizin en popüler arama motorlarının ve dizinlerinin arama sonuçlarında nerede konumlandığını söyleyen arama motoru gönderme ve değerlendirme yazılımı. Arama motoru konumlarınızı izleyerek ve sıralamalarınızı iyileştirmenize yardımcı olarak trafik oluşturur.

Pozisyon Profesyonel

Position Pro, size tüm Web sitenizi bir arama motorunun yaptığı gibi analiz etme yeteneği sağlayan güçlü bir araç kombinasyonudur. Arama motoru gönderme hizmetleri sunar.

Gönder

23 Haziran 1998’den beri Web sitelerini dünya çapında başarıyla tanıtıyor. Programları ve promosyon paketleri, kesin ve arama motoru dostu sonuçlar sağlamak için büyük arama motorlarının girdileriyle geliştirildi.

Microsoft

Şu anda Microsoft tarafından işletilen en eski ve en saygın gönderim hizmetlerinden biri.

SubmitWolf

SubmitWolf v6.0, Web sayfalarınızı İnternette tanıtma sürecini otomatikleştiren, kullanımı kolay, profesyonel bir Web sitesi tanıtım aracıdır. Web sitenizin ziyaretçi sayısını önemli ölçüde artırabilir. SubmitWolf v6.0, Web sitelerinizi binlerce motor ve dizin artı 500.000’den fazla bağlantı sayfasıyla otomatik olarak kaydedebilir.

Dinamik Gönderim

Dynamic Submission 7.0, çok ödüllü Web tanıtım yazılımıdır. Web sitesi sahiplerine, Web sitelerini İnternet’te sürekli artan sayıda arama motoruna herhangi bir güçlük veya komplikasyon olmadan tanıtma yeteneği sunmak için geliştirilmiştir. Web sitenizi sadece birkaç fare tıklamasıyla yüzlerce büyük arama motoruna göndermenize ve Web sitenize binlerce garantili isabet sağlamanıza yardımcı olur.

AddPro

AddPro, Web sitenizin URL’sini 120’den fazla en alakalı arama motoruna ve dizine gönderir.

AddMe Site Gönderimi

14 arama motoruna ücretsiz temel gönderim. 1.500 arama motoruna profesyonel başvuru.

Ekspres Gönder

Web sitenizin URL’sini 40 arama motoruna ücretsiz olarak gönderin. Web sitenizi 75.000’den fazla arama motoruna, rehbere ve bağlantı sayfasına gönderme seçeneği de vardır.

Bu hizmetler çok zaman kazandırsa da, arama motorlarına ve dizinlere doğru bir şekilde kayıt olmanız çok önemlidir. En iyi sonuçlar için, çoklu başvuru sitelerine başvurmadan önce mümkün olduğunca çok sayıda en iyi arama motoruna bireysel olarak kaydolun.

Uzun gönderim formları olan çok fazla arama motoru veya dizin yoktur, bu nedenle en iyi sonuçları elde etmek için manuel olarak gönderin. Daha önce açıklanan işi yapmak için zaman ayırdıysanız, ana motorlara kendiniz başvurun.

Bu şekilde, motorlar arasındaki farkları hedefleyerek yaptığınız ayak işlerinden tam olarak yararlanabilirsiniz. Özetlemek gerekirse, her arama motoru farklıdır. Göndermeden önce her birinin benzersiz özelliklerini bilin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın