İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Web Hedef Pazarları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Web Hedef Pazarları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Kullanıcı Arayüzleri Oluşturma

Web Hedef Pazarları

Kendi özel posta listenizi oluşturmak isteyebilirsiniz. Kendi listelerinizi oluşturmak, birçok pazarlama kullanımı nedeniyle genellikle faydalıdır. Güncellemeler, destek, özel ürünler vb. hakkında mevcut müşterilerle diyaloğu sürdürmek için kullanılabilirler.

Kurumsal haber bültenleri, fiyat listeleri, yeni kataloglar, ürün güncellemeleri, yeni ürün duyuruları ve yaklaşan etkinliklerin dağıtımı yoluyla mevcut ve potansiyel müşterilerle iletişim kurmak için de kullanılabilirler. Özel posta listelerinin tam bir tartışması sağlanır.

Kendi Herkese Açık Posta Listenizi Başlatmak

Herkese açık kendi İnternet posta listenizi oluşturabilirsiniz. Bu, son kararınızı vermeden önce dikkatlice düşünmeniz gereken bir şeydir. Bunu doğru yapmak çok zaman ve çaba gerektirir, bu yüzden hazır olduğunuzdan ve yatırımınıza yeterli getiri sağlayacağından emin olun. Öncelikle, istenen tartışmayı yansıtan ve hedef pazarınız için cazip olan bir isim vermelisiniz. Listenin neyle ilgili olduğu hakkında bilgi içeren bir SSS dosyası veya tüzük taslağı hazırlamanız gerekir. Katılım için yönergeler geliştirmelisiniz.

Listenizin yanı sıra tüzüğü ve yönergeleri hakkında bilgi sağlamak için listeniz için bir Web sayfası oluşturmalısınız. Web sitesinden de abone olma fırsatı sağlamalısınız. Bu, posta listenize güvenilirlik katar.

Liste çalışmaya başladığında, insanların gerçekten abone olması için reklamını yapın. Posta listenizin konusuyla ilgili haber gruplarına katılarak listenizi tanıtabilirsiniz. Reklama izin verilmeyen yerlerde bariz reklamlar yayınlamamayı unutmayın. Gönderilerinizle haber grubuna katkıda bulunun ve posta listenizi tanıtmak için imza dosyanızda bir etiket satırı kullanın. Ayrıca promosyon amacıyla diğer posta listeleriyle e-posta sponsorluklarının ticaretini yapabilirsiniz.

Listenizi duyurabileceğiniz birkaç yer var. İnternetteki birçok liste listesinden posta listenizin bağlantısını alın. Bunlardan bazılarını bu bölümün sonundaki İnternet Kaynakları bölümünde sunuyoruz. Sizin ve başkalarının paylaşacak değerli bilgilere sahip olmasını sağlayarak listenizi okumaya değer hale getirin.

Abonelerinizin haberi yayması veya posta listenizi başkalarına önermesi için bir fırsat eklediğinizden emin olmalısınız. Bunu e-posta listesi mesajlarınızda ve ayrıca eşlik eden Web sayfası aracılığıyla yapabilirsiniz. Mesajların tek yönlü olduğu bülten veya duyuru e-posta listelerinde, abonelerinizi ilgilenebileceğini düşündükleri bir arkadaşına bir kopyasını göndermeye teşvik etmek kolaydır.

Viral pazarlamayı bu şekilde teşvik ediyorsanız, mesajlara nasıl abone olunur bilgilerini de eklediğinizden emin olmak istersiniz. Tamamlayıcı Web sayfası aracılığıyla viral pazarlamayı teşvik ederken, bir harekete geçirici mesaj eklediğinizden emin olun.


E pazarlama örnekleri
Online pazarlama Nedir
E pazarlama Nasıl Yapılır
e-pazarlama pdf
Online Pazarlama eğitimi
Pazarama online
Online satış stratejileri
Pazarlama Nedir


Özel Posta Listenizi Oluşturma

Özel posta listeleri, hedef pazarınızla tek yönlü iletişim kurmanıza olanak tanır ve ilişkiler ve topluluk duygusu oluşturmak için muazzam bir araçtır. Hedeflenen bir katılım listesinin birçok pazarlama kullanımı olduğundan, kendi posta listelerinizi oluşturmanız şiddetle tavsiye edilir.

Liste, müşterilerle ve potansiyel müşterilerle güncellemeler, destek, özel ürünler vb. hakkında diyaloğu sürdürmek için kullanılabilir. Kurumsal haber bültenlerini, fiyat listelerini, yeni katalogları, ürün güncellemelerini, yeni ürün duyurularını ve yaklaşan etkinlikleri dağıtmak için de kullanılabilir.

• Neden kendi posta listeniz var?
• Gizlilik sorunu
• Posta listenizi yönetme
• Posta listenizi oluşturma
• Posta listenizi tanıtma
• İstenmeyen posta radarlarına yakalanmamak için ipuçları
• Son mevzuat.

Neden Kendi Posta Listeniz Var?

Kendi posta listenize sahip olmak ve kullanmak için sayısız neden vardır. Bir başkasının listesine katılmayı zorunlu kılan aynı nedenlerden bazılarını içerirler. Özel bir posta listesi çalıştırmak, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok yönden faydalı olabilir:

• İzin tabanlı pazarlama
• Alanınızda uzman olarak kendinizi veya işinizi kurmak
• Ağ
• Kişileri koruma
• Web sitenize tekrar eden trafik oluşturmak
• Markalaşma
• İşletmenizin ürün ve hizmetlerinin tanıtımı
• Potansiyel gelir kaynağı.

İzne Dayalı Pazarlama

İzin ve gizlilik, herhangi bir e-posta pazarlama kampanyasının başarısı için kritik öneme sahiptir. İstenmeyen doğrudan “salyangoz postası” birçok tüketici tarafından genel olarak kabul edilse veya en azından hoş görülebilse de, kurallar çevrimiçi ortamda tamamen farklıdır. İstenmeyen e-posta (istenmeyen e-posta olarak bilinir) şirketinizin itibarına zarar verme riskini taşır; alevler, halka açık kara listeye alma, hack saldırıları veya İnternet hizmetlerinizin iptal edilmesi gibi gerçek olasılıklardan bahsetmiyoruz bile.

Ciddi istenmeyen e-posta gönderenler için, son mevzuat cezaevi olasılığını artırıyor. Çevrimiçi tüketiciler, sınırı aştığınızı size bildirmekte hızlıdır ve istenmeyen e-postalar kesinlikle sınırı aşmaktadır. Bu nedenle, çevrimiçi pazarlamacılar müşterilerinin, potansiyel müşterilerinin ve Web sitesi ziyaretçilerinin onlara düzenli olarak e-posta gönderme “izni” vermelerini sağlamak için birçok teknik kullanıyor.

İzinli pazarlama gerçekten bir kazan-kazan durumudur. Alıcılar, almak istedikleri bilgileri alırlar ve pazarlamacı, pazarlanan şeye ilgi duyduğunu ifade eden bir hedef kitleyle iletişim kurar. Çevrimiçi pazarlamacılar, izinli e-posta pazarlamasının müşteriyi elde tutma ve satışları artırmanın en iyi yollarından biri olduğunu iddia ediyor. İzinli e-posta pazarlaması genellikle afiş reklamcılığının on katı yanıt oranları sağlar.

Peki bu imrenilen izni nasıl alıyorsunuz? Genellikle hedef pazarınıza değerli ve ilgi çekici bir şey sağlamanız gerekir. Web sitenizde izin istemek için birçok fırsat var. Sitenizde ne kadar çok trafik oluşturucu varsa, ziyaretçilerin size izin vermesi için o kadar fazla fırsat sağlayabilirsiniz.

Resmi alırsın. Web sitenizdeki hemen hemen her sayfa, izinli pazarlama teklif etmeniz için bir fırsat sağlar. Elbette site ziyaretçileri tıkladığında kendilerini mail listenize ekleyecekleri bir ekrana yönlendirilirler.

Posta listesi programınız, ziyaretçinin size göndermenize izin verdiği öğeyi takip etmelidir. Posta listeniz Web sitesiyle entegre olmalıdır, böylece biri size izin verdiğinde, adı otomatik olarak veritabanınıza eklenir.

İzinli pazarlama başarısından yararlanır çünkü kişisel, ilgili ve öngörülüdür. Mesajlarınız, bire bir ilişki pazarlaması unsurunu güçlendirerek kişiselleştirilmelidir.

Bir Web sitesi ziyaretçisi size bir e-posta adresi verip vermemeye karar verdiğinde gizlilik çok büyük bir sorundur. Ziyaretçilerinize, e-posta adreslerini başkalarına aktarmayacağınızı veya amacı dışında herhangi bir amaçla kullanmayacağınızı temin etmeniz çok önemlidir. Gizlilik politikanız Web sitenizde açıkça görülmelidir. Gizlilik politikası yasal bir belge gibi okunabilir veya kısa ve öz olabilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın