İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Özel Posta Listelerinin Faydaları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Özel Posta Listelerinin Faydaları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Kontrollü Görüntüleme

 

Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


Özel Posta Listelerinin Faydaları

• Kendinizi Uzman Olarak Tanıtın. Kendi özel sektöre özel e-posta listenizi işleterek ve listenizdeki üyelere tavsiyelerinizi sunarak, kendinizi alanınızda uzman olarak tanıtabilirsiniz. Sonuç olarak, akranlarınızın saygısını ve hayranlığını hızla kazanabilir ve yeni iş bağlantıları ve müşteriler geliştirebilirsiniz.

• Ağ. Kendi özel listenize sahip olmak, sektörünüzdeki diğer kişilerle ve mevcut ve potansiyel müşterilerle yakın ilişkiler kurmanıza izin verir. Çoğu zaman, benzer ilgi alanlarına sahip insanlar bir araya geldiğinde yeni iş ilişkileri ve fırsatlar ortaya çıkar. Bu tür ilişkiler oluşturmak için posta listenizi kullanın. Yeni iş ortakları bulmanız, yeni müşteriler oluşturmanız veya başka bir iş girişimi başlatmanız olabilir.

• Kişileri Koruma. İş hayatında her gün birçok harika bağlantı kuruyorsun. Genellikle işletmeler bir müşteri firma ile bir ilişki geliştirir, onunla bir projeyi tamamlar ve zaman geçtikçe teması kaybeder. Kendi özel posta listenizi başlatmak, bu kişilerle sürekli iletişim halinde kalmanızı sağlar. Bu, bu ilişkileri uzun vadede sürdürmenize yardımcı olur ve nihayetinde daha fazla iş ve işiniz için daha güçlü bir itibar ile sonuçlanır.

• Markalaşma. Kendi özel posta listelerinizi geliştirip sadık bir abone listesi oluşturduğunuzda, insanlar listenizin değerini şirketinizin ürünleri veya hizmetleriyle ilişkilendirir. Posta listeleri, işletmenizin ürün ve hizmetlerini çevrimiçi olarak markalamanın etkili bir yoludur. Abonelerinize düzenli olarak mesaj gönderirseniz, kurumsal kimliğiniz, ürün ve hizmetleriniz ile tekrar tekrar karşılaşacaklar.

• İşletmenizin Ürün ve Hizmetinin Tanıtımı. İnsanların bir şekilde onlara yardımcı olacak değerli bilgileri almak için posta listenize abone olduklarını hatırlamak önemlidir. Posta listesi mesajlarınız yalnızca bariz reklamlardan oluşuyorsa, abonelerinizin elde tutma oranı önemli ölçüde düşecektir.

Ancak, bir marka oluşturma aracı olarak posta listenizin potansiyelinden yararlanmak için, her zaman bir aboneyi Web sitenize tıklamaya ve ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmeye teşvik eden bir harekete geçirici mesaj eklemelisiniz. Bu, ürünleriniz ve hizmetleriniz için tanıtım oluşturmanın harika bir yoludur.

• Potansiyel Gelir Kaynağı. Listeniz oluşturulduktan ve çok sayıda aboneye sahip olduktan sonra, liste üyelerinize pazarlama yapmakla ilgilenen kişilere reklam satabilirsiniz. Söylemeye gerek yok, bir e-posta listesi, güvenilirliği ve üyelik sayıları arttıkça mükemmel bir gelir kaynağı haline gelir.

Sonunda, listenizi öne çıkarmak için harcadığınız zaman ve çaba, kendisi ve daha fazlasını ödeyebilir. Halihazırda herkesin erişebileceği bir posta listesinin üyesiyseniz, listeden aldığınız her ilanda görünen ilanların sayısını not edin. Kendi özel posta listenizi yönetin ve kendiniz için reklam geliri elde edin. Ancak, posta listenizdeki reklamların sayısına ve türüne her zaman dikkat edin. Reklamlar, mesajınızı veya güvenilirliğinizi azaltmamalıdır.

• Gizlilik Sorunu. Gizlilik, birçok çevrimiçi kullanıcı arasında büyüyen bir endişedir. Abonelerin e-posta adreslerinin gizli tutulmasını ve başkasına satılmamasını garanti ederek e-posta listenizin kayıt oranını artırabilirsiniz. Şirketinizin e-posta adresini yalnızca kendileriyle yapacağınız yazışmalar için kullanacağını garanti edemezseniz, e-posta adreslerini size vermekten çekinmezler.

İnsanlara gizlilik politikası beyanınızı sağlayın. İşletmenize e-posta adreslerini açıklama konusunda kendilerini rahat hissetmelerini sağlayın. Bunu yapmak için, web sitenizde, özellikle de posta listesi kayıt sayfanızda göze çarpan bir yere işletmenizin gizlilik politikasına bir bağlantı yerleştirmelisiniz.

Onun izni olmadan asla birinin adını posta listenize eklememelisiniz. İnsanlara abonelikten çıkma seçeneği verseniz bile, istenmeyen postalar almaktan gerçekten rahatsız olurlar.


Mailing Tasarımı
Ürün tanıtım mail Örnekleri
Mailing Tasarım Örnekleri
Görsel mail hazırlama
MailGraf
Mailing hazırlama
hangisi e-posta pazarlama kampanyalarında şablon kullanmanın avantajlarından biridir
Wix e-posta pazarlama


Çevrimiçi ortamda daha fazla iş yapmanın yalnızca iki yolu vardır:

• Teklifinizi almak için daha fazla kişiye sahip olun.
• Web sitesi ziyaretçilerinin Web sitesi müşterilerine dönüşüm oranınızı artırın.
Teklifinizi almak için daha fazla kişiye sahip olmanın yalnızca birkaç yolu vardır:
• Web sitenizin ziyaretçi sayısını artırın.
• Haber grupları, genel e-posta listeleri, bağlı kuruluş pazarlaması veya bu çalışmadaki herhangi bir yolla çevrimiçi pazarlamanız ile ulaştığınız kişi sayısını artırın.
• E-posta listenizde size sürekli olarak e-posta gönderme izni veren kişilerin sayısını artırın.
İdeal olarak, posta listesi pazarlaması açısından olmak istediğimiz yer:
• Doğru posta listesi teknolojisine sahip olun.
• İzin temelli pazarlama yoluyla posta listenizi olabildiğince hızlı büyütün.
• Sürekli olarak listenize sürekli olarak değerli içerik sağlayın.
• Daha hedefli iletişim gönderebilmeniz için her kişi için bir profil oluşturarak listenizdeki herkes hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenin.

Doğru Posta Listesi Teknolojisi

Posta listenizi yönetmenin birkaç yolu vardır:

• E-posta programınızı kullanın (önerilmez)
• Posta listesi yazılımını kullanın
• Posta listesi yönetiminizi dışarıdan temin edin.

E-posta Programınızı Kullanma

Posta listenizi e-posta programınız aracılığıyla yönetmek, size hiçbir maliyeti olmaması ve masaüstünüzden çalıştırılması ve size nihai kontrol sağlaması açısından harika bir seçenek gibi görünse de, sınırlamalar vardır. E-posta programınız size posta listenizi bölümlere ayırma fırsatını kolayca vermez – örneğin, Yenilikler bölümünüzü güncellediğinizde haber bülteninizi almak isteyenlere karşı bildirim almak ister.

E-posta programınız genellikle iletişiminizi hızlı ve kolay bir şekilde kişiselleştirecek teknolojiyi sağlamaz, yani alıcının adını e-posta içinde belirlenmiş alanlara girin.

E-posta programları da bilgi takibi konusunda pek bir şey sağlamaz. E-postanızı kaç kişinin açtığını, kaç kişinin bir arkadaşınıza bir kopyasını gönderdiğini, kaç kişinin web sitenizi tıkladığını ve ziyaret ettiğini takip edebilmek güzel olurdu. İzleme teknolojisi, genellikle yalnızca posta listesi yazılımı aracılığıyla veya bu faaliyeti dışarıdan temin etmeyi seçerseniz, posta listesi pazarlamanızı yöneten üçüncü şahıstan edinilebilir.

Diğer bir dezavantaj, özellikle Web sitenizde birden çok kayıt fırsatınız olduğunda, tüm “Abonelikler”, “Abonelikten Çıkmalar” ve “E-posta Adresi Değişiklikleri”nin manuel olarak yönetilmesinin idari baş ağrısıdır. biri e-spesiyallerinizden çıkmak istiyor ancak yine de bülteninizi ve kuponlarınızı almak istiyor. 


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın