İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Reklamlarda Araya Dinamik Anahtar Kelime Ekleme – Seçimi ve Analizi – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Reklamlarda Araya Dinamik Anahtar Kelime Ekleme – Seçimi ve Analizi – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Kampanyası Hazırlama – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Reklamlarda Araya Dinamik Anahtar Kelime Ekleme

Dinamik anahtar kelime ekleme (DKI), tüm büyük PPC programları bunun bazı varyasyonlarını sunduğu ve büyük kampanyalarda kullanımı popüler olduğu için kendi başına bir bölüm alır.

Anahtar kelimelerle reklam metni yüklemenin yanı sıra, URI’leri izlemek ve dinamik açılış sayfaları oluşturmak için DKI’yi kullanabilirsiniz. DKI, bir reklam metnine veya bir hedef URI’ye otomatik olarak eşleşen bir terim ekler. Eşleşen terim ayrılan alana sığmıyorsa, AdWords belirttiğiniz varsayılan bir terimi değiştirir.

Örneğin, aynı reklam grubunda “mavi pencere öğeleri satın alma” ve “mavi pencere öğeleri” ile ilgili bir dizi terim için teklif veriyorsanız, bunu reklamınızın başlığına koyabilirsiniz.

AdWords, “%20” ile eşleşen terimdeki boşluktan otomatik olarak kaçar. Hedef URL’deki anahtar kelimeleri, izleme için veya eşleşen terimi açılış sayfanızdaki bir başlığa eklemek için kullanabilirsiniz. Büyük bir site, en alakalı ürünleri veya içeriği bulmak için bir site araması başlatmak için bunu kullanabilir.

Tıklama Başına Ödeme Reklam Optimizasyonu

PPC kampanyalarını ana reklam gruplarıyla optimize etmek için, bir grup anahtar kelime için en iyi sonucu veren metin ve açılış sayfalarını bulmak için birden çok reklamı test etmelisiniz. Anahtar kelimelerinize özel reklamlar yazın. Avantajları vurgulayarak eylemi başlatan benzersiz reklamlar yazın.

Değişken anahtar kelimeler içeren çok sayıda alakalı kelime öbeği için dolaşan reklamlar için reklam metninde anahtar kelimeleri tekrarlamak için DKI’yi düşünün. DKI’yi dinamik açılış sayfalarını izlemek veya oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Reklamlar, anahtar kelimeler ve açılış sayfalarıyla birlikte çalışmalıdır. Hepsi birbirini güçlendirmeli.

Açılış Sayfalarını Optimize Etme

Açılış sayfaları, ziyaretçileri dönüştürmek için özel olarak tasarlanmıştır. AdWords, minimum teklifleri belirlemek için bunları değerlendirir. Düşük kaliteli açılış sayfaları, düşük kaliteli bir siteyi gösterebilir. Bazı reklamcılar, açılış sayfalarını köklü bir siteye taşıdıktan sonra minimum tekliflerinin düştüğünü gördüklerini iddia ettiler. Açılış sayfaları, reklam sıralamasını belirlemez.

Genel olarak, Google’ın açılış sayfası kalitesini kullanarak minimum teklifler belirleme hamlesi, bağlı kuruluş reklamverenleri, AdSense için yapılmış siteler, tek sayfalı siteler ve köprü siteleri dahil olmak üzere geniş kapsamlı etkilere sahipti. Özellikle çok spesifik veya çok genel anahtar kelimeler için teklif verenler olmak üzere diğer reklamverenler üzerinde de etkileri oldu.

Minimum teklifler, Flash tasarımları gibi arama motoru örümceklerinin göremediği tasarımları olan siteleri de etkiledi. Google’ın açılış sayfası kalite puanı, gereken minimum tekliflerin düzeyi artık daha yüksek olduğundan, bu tür reklamverenlerin kârlı olmasını imkansız hale getirdi.


Ücretsiz anahtar kelime aracı
Google Ads anahtar kelime ekleme
Araya anahtar kelime ekleme
Doğru anahtar kelime Seçimi
SEO anahtar kelime
Site anahtar kelime analizi
YouTube anahtar kelime
Google anahtar kelime Nedir


AdWords için Açılış Sayfaları

AdWords, yüksek kaliteli bir açılış sayfası oluşturmaya yönelik genel yönergeler sağlar. Bir ziyaretçinin orijinal sorgusuyla doğrudan ilgili önemli ve benzersiz içerik sağlamalısınız. Diğer bir deyişle:

• Zengin içerikli bir açılış sayfası kullanın. Diğer reklamları görüntülemekten veya ziyaretçileri doğrudan bir iletişim veya kayıt formuna yönlendirmekten fazlasını yapın.
• Kendin ol. Başka bir sitenin içeriğini ve görünümünü basitçe yansıtmayın.
• Kişisel bilgi isterken bir gizlilik politikası sağlayın.
• Sitenizdeki işletmeniz, ürünleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi veren diğer sayfalara bağlantı verin.
• Sitenizi arama motoru örümceklerine görünür kılmak ve örümceklerin sayfalarınızın anahtar kelimelerle alakalı olduğunu görmelerine yardımcı olmak için bazı temel SEO ilkelerini kullanın. Özellikle, anahtar kelimeleri ve ilgili varyasyonları HTML başlıklarına ve açılış sayfası kopyasına yerleştirin. Ayrıca, bağlantıların metninde anahtar kelimeler bulunan sayfaya bağlantılar oluşturmayı da düşünün.

AdWords, sağladığınız bir URI’den bir terimler listesi oluşturacak bir anahtar kelime aracı sağlar. AdWords örümceğinin açılış sayfanızı anahtar kelimelerinizle alakalı bulup bulmayacağını görmek için bu aracı kullanabilirsiniz. AdWords, anahtar kelimeleriniz için bir Kalite Puanı sütunu da gösterir. Bulmak için, reklam grubu görünümüne gidin, “Sütunları özelleştir”i tıklayın veKaliteSkorunu Göster’i seçin.

Düşük Kalite Puanına sahip anahtar kelimeleri, daha spesifik reklam metni ve özel bir açılış sayfasıyla birlikte ayrı reklam gruplarına yerleştirmeyi düşünün. Yeni bir anahtar kelimenin Kalite Puanı düşükse, ancak reklam grubunuzdaki Kalite Puanları yüksek olan anahtar kelimelerle yakından ilişkiliyse, yeni anahtar kelimenin TO’larının puanını yükseltip yükseltmediğini görmek için bekleyebilirsiniz.

Ziyaretçiler İçin Açılış Sayfaları

Açılış sayfalarının hedefe yönelik olması ve ziyaretçinin orijinal sorgusuna odaklanması gerekiyor. Halihazırda bir web sitesinde (ör. büyük bir alışveriş sitesinde) bulunan sayfaları seçmek genellikle mantıklıdır. Genellikle özellikle PPC için özel sayfalar yapmak ve bu sayfaların varyasyonlarını test etmek isteyeceksiniz.

İyi bir açılış sayfası, sayfayı belirli bir temaya odaklayan anahtar kelimeler içeren başlıklara sahiptir. Açılış sayfasının bölümlerini farklı başlıklarla ayırın. Reklam başlıkları için benzer bir strateji kullanın. Dili basit ve taranması kolay tutun ve ürün veya hizmetinizin avantajlarını vurgulayın.

Net Harekete Geçirici Mesajlarla Dönüşümleri Tamamlayın

İyi bir harekete geçirici mesaja örnek olarak, iyi etiketlenmiş bir düğme, kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayan bir bağlantı veya doğrudan açılış sayfasındaki bir iletişim formu verilebilir. Ziyaretçiye bağırmanıza gerek yok. Aslında, sitenin tasarımına uymayan yanıp sönen bağlantılar, rahatsız edici açılır pencereler veya diğer dikkat dağıtıcı resimler veya metinler eklemek, bir ziyaretçinin teklifi reddetmesine neden olabilir.

İnsanlar bu tür sinir bozucu reklamları filtreleme ve görmezden gelme eğilimindedir. Açılış sayfalarınıza her zaman bir şirket telefon numarası ekleyin. Dönüştürme süreci karmaşıksa yardım bağlantıları eklemeyi düşünün. Siteniz form müşteri adayları oluşturmaya çalışıyorsa, form alanlarınızda yalnızca en gerekli bilgileri isteyin.


jeffbezoswebÜcretsiz anahtar kelime aracı,Google Ads anahtar kelime ekleme,Araya anahtar kelime ekleme,Doğru anahtar kelime Seçimi,SEO anahtar kelime,Site anahtar kelime analizi,YouTube anahtar kelime,Google anahtar kelime Nedir alanlarında hizmet vermektedir.


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın