İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Veritabanı Oluşturma – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Veritabanı Oluşturma – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

 Hizmet Arayüzü

Veritabanı Oluşturma

Özel posta listesi pazarlamasına kendinizi adadığınızda, e-posta adresleri veritabanınızı oluşturmaya odaklanmak istersiniz. Hedef kitlenizde mesajınızla ne kadar çok kişiye ulaşabilirseniz o kadar iyi.

Listenizi büyütmenin birçok yolu vardır:

• Mevcut veritabanınızdan içe aktarın. Muhtemelen, posta listenize aktarabileceğiniz bir müşteriniz veya potansiyel müşteri listeniz vardır. Listenizde yer almak veya e-kulüpünüze katılmak isteyip istemediklerini soran bir kerelik bir mesaj göndermelisiniz. Bunu ele almanın en iyi yolu bir devre dışı bırakma mesajıdır. Onlara ne alacaklarını ve ne sıklıkla alacaklarını söyleyin ve faydaları vurgulayın. Onlara, eğer almak istiyorlarsa hiçbir şey yapmaları gerekmediğini, zaten dahil olduklarını söyleyin. Herhangi bir nedenle dahil olmak istemezlerse abonelikten çıkmaları için talimatlar verin.

• Site ziyaretçilerinin bülteninizi, e-spesiyallerinizi, kuponlarınızı veya onları listenize katılmaya ikna etmek için kullanmak istediğiniz herhangi bir şeyi almak için listenize dahil edilmek isteyip istemediklerini sormak için izinli pazarlama tekniklerini kullanın.

• İrtibat noktanızdaki isimleri ve e-posta adreslerini toplayın, bir oteldeki kayıt masası, bir perakende ortamındaki ödeme sayacı, üyelik dernekleri veya organizasyonları için üye yenileme veya kayıt formları. Onları e-kulüpünüze eklemek için izin isteyin.

• Çalışan yarışmaları düzenleyin ve e-club’ınız için en çok üyeyi toplayan çalışanı ödüllendirin.

• Gerçek mekanda e-kulüpünüzü tanıtan ve insanlara nasıl katılabileceklerini bildiren posterler bulundurun. Bir teşvik sağlamayı düşünün: E-kulüpümüze katılın ve bir sonraki satın alma işleminiz veya ücretsiz bir hediye için yüzde 10 indirim kuponu kazanın.

• Tüm doğrudan posta yazılarınızda ve reklamlarınızda e-kulüpünüzü tanıtın.

• Kayıt istemek için doğrudan e-posta kiralama listelerini kullanın.

• Hedeflenen kayıtlar için tamamlayıcı sitelerde kampanyalar yürütmek için aracıları kullanın.

• İmza dosyanızda e-club’ınızı tanıtın.

• Mevcut liste üyeleri aracılığıyla viral pazarlamayı teşvik edin: “Bir kopyasını bir arkadaşınıza gönderin” kuponlar, haber bültenleri, e-özel ürünler, yarışma bilgileri, özel teklifler ve promosyonlar gibi bir dizi tekrar eden trafik oluşturucu için çalışır.

Alıcıların adlarını ve e-posta adreslerini de listenize ekleyebilmeleri için her viral pazarlama iletişiminin kayıt bilgilerini içerdiğinden emin olun: arkadaş ve gelecekte kendi almak için listemize dahil olmak istiyorum, buraya tıklayın.”

Bağlantı, onları Web sitenizdeki bir kayıt sayfasına götürmeli veya e-posta programlarında konu satırında “Abone Ol” yazan ve metnin gövdesinde tam olarak neye abone olmak istediklerine ilişkin ayrıntıları içeren yeni bir mesaj açmalıdır. e-posta mesajı.

• Tele-satış kullanıyorsanız, posta listenizi tanıtan bir öğe ekleyin ve kişinin katılmak isteyip istemediğini sorun.


Access web veritabanı oluşturma
Online veritabanı oluşturma
Web sitesi veritabanı oluşturma
Access web uygulaması
Access online
Microsoft Access online
Etkileşimli web uygulamalarında veritabanı güvenliği
Web sitesine veritabanı ekleme


Özel Posta Listenizi Tanıtmak

Hedef pazarınıza ulaşabileceğiniz her yerde özel posta listenizi tanıtın: sitenizde, çeşitli çevrimiçi pazarlama teknikleri aracılığıyla çevrimiçi ve çevrimdışı olmanız gerekir.

• Sitenizin tamamında “Posta listemize katılın. “burayı tıklayın” eylem çağrılarına sahip olduğunuzdan emin olarak Web sitesi ziyaretçilerinizi listenize katılmaya teşvik edin. Bunu, “İki haftada bir verilen ipuçlarımızı, araçlarımızı ve tekniklerimizi almak ve Palm Pilot çizimimize dahil olmak için posta listemize katılın—buraya tıklayın” teşvikiyle geliştirebilirsiniz.

• Abonelerinizi posta listenizi başkalarına önermeye teşvik etmek için daha önce açıklandığı gibi bir viral pazarlama öğesi ekleyin.

• Posta listenizi, uygunsa, diğer posta listelerine ve haber gruplarına yapılan ilanlarda duyurun. Yeni liste sahiplerinin listelerini tanıtmasına yardımcı olmaya ayrılmış, denetlenen bir posta listesi vardır. Abone olmak için “YENİ LİSTE ad soyad” satırını içeren bir mesaj gönderin.

• Arkadaşlarınızı, iş arkadaşlarınızı, mevcut müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi listenize katılmaya davet edin.

• E-posta imza dosyanızda posta listenizden bahsetmeyi unutmayın. Bu, listeyi tanıtmanın kolay bir yoludur.

• Büyük bir dağıtım listesi arıyorsanız, posta listenizi Topica’ya veya diğer genel posta listelerine bile kaydedebilirsiniz.

Posta Listesiyle İletişim

Özel posta listesi pazarlamasında başarılı olmak için harika bir hedef listeniz olmalı ve abonelerinizle nasıl etkili bir şekilde iletişim kuracağınızı bilmelisiniz. Mesajlarınızı ne sıklıkla almalılar? Ne zaman sinir bozucu olmaya başlarsın? Alıcılarınız en çok hangi saat ve günde alıcı olacak? İletişiminiz nasıl biçimlendirilmelidir? Metin mi yoksa HTML mi olmalı? Yanıtı iyileştirmek istiyorsanız, bunların tümü yanıtlanması gereken önemli sorulardır.

Ne sıklıkla iletişim kurmalısınız? Ne gönderdiğine ve ne almak istediklerine bağlı. Bültenler genellikle birkaç haftada bir gönderilmelidir. Özel promosyonlar, kuponlar ve e-özel ürünler genellikle haftalık olarak tutarlı bir zamanda gönderilir. Yeni güncellemeler, “sıcak” bir şeyiniz yoksa genellikle aylık olarak gönderilir. Günün ipuçları… günlük olarak gönderilmelidir. Haftanın ipuçları haftalık olarak gönderilmelidir.

İletişiminiz ne zaman teslim edilmelidir? Bu konuda birçok çalışma yapılmıştır ve fikir birliği şudur:

• Mesajınızı asla günün geç saatlerinde veya sabah ilk iş olarak göndermeyin. Bunu yaparsanız, e-postanız sabah ilk iş alıcının gelen kutusundaki o büyük gruba dahil olur. Tüm bu e-postalara ne olduğunu biliyorsunuz çünkü bunu kendiniz yapıyorsunuz.

Yazışmalarınızın formatlanması söz konusu olduğunda, bir haber bülteni, kuponlar, e-özel ürünler veya bu tür pazarlama içeriği ile iletişim kurarsanız, bir HTML mesajının izleyicinin dikkatini çekme şansı daha yüksektir. Mesajınız kişisel bire bir mesaj gibi görünmeyi amaçlıyorsa, metin tabanlı daha iyidir. İletişimleriniz, yazışma boyunca ve konu alanında alıcının adı uygun şekilde kullanılarak kişiselleştirilmelidir.

İçeriğiniz her zaman değerli, taze, alakalı ve özlü olmalıdır. Tek bir kötü mesaj, birçok “Abonelikten Çıkma” ile sonuçlanabilir. Her paragraf, altı veya yedi satırdan fazla olmayacak şekilde kolayca taranabilecek şekilde yazılmalıdır. Harekete geçirici mesajlar ekleyin.

Her zaman viral pazarlamayı teşvik edin “Bir kopyasını bir arkadaşınıza gönderin” ve arkadaşınızın listenize dahil edilmesi için abone olması için talimatlar verin. “Kimden” alanında kişisel bir ad kullanın. Bir ilişki kurmak istiyorsunuz!

Konu alanınıza zaman ayırın:

• Reklam metninden kaçının
• Aldatıcı sloganlardan kaçının
• İş güvenilirliği oluşturun
• Eylem sözcükleri kullanın
• Olumlu ol
• Kişiselleştirin.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın