İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Posta Listesi Yazılımı – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Posta Listesi Yazılımı – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Ana Aktivite

 

Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi 50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


Posta Listesi Yazılımını Kullanma

Liste dağıtımınızı düzenlemenize yardımcı olacak çok sayıda posta listesi yönetim yazılımı programı bulunmaktadır. Bu yazılım, aboneleri kolayca eklemenizi veya çıkarmanızı sağlar. Posta listesi yönetim yazılımı, doğru biçimde biçimlendirilmiş mesajları doğrudan yazılımın içinden taslak haline getirmenizi ve göndermenizi sağlar.

Posta listesi yazılımı genellikle e-postalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde kişiselleştirmenize olanak tanır. Bu programların çoğu Web sitenize entegre edilebilir, böylece insanlar kendilerini doğrudan siteden listenize ekleyebilirler. Bu yazılımı ayrıca, listeye eklendiklerini onaylayan abonelere yanıt vermek üzere bildirim mekanizmaları kurmak için de kullanabilirsiniz. Yazılım, işin çoğunu sizin için yaptığından, posta listenizi çalıştırmanın daha az zaman almasını sağlar.

Kendi posta listesi yazılımınızı kullanmak, programı satın almak için bir başlangıç ​​yatırımı veya bir Uygulama Hizmet Sağlayıcısı (ASP) kullanıyorsanız – posta listesi yazılımını geliştiren ve bunu size aylık veya yıllık hizmet olarak sağlayan bir şirket – kullanıyorsanız, devam eden bir maliyet gerektirir. ürün olarak. Bu modelin en büyük avantajı, yeni zil ve ıslıkların piyasaya sürülmesiyle yazılımın tüm kullanıcıları tarafından hemen kullanılabilir olmasıdır.

Yazılım satın alma maliyeti, 99$’lık giriş seviyesi bir programdan 2.500$’lık sağlam, tam özellikli bir programa kadar değişebilir. Gönderilen e-posta başına ücret alan bir uygulama kullanıyorsanız ve çok büyük bir veritabanınız varsa, ASP modeli size ayda 30 dolardan birkaç bin dolara mal olabilir.

Bu programlardan bazıları masaüstünüzden çalışır; diğerlerinin sunucunuzdan veya İnternet servis sağlayıcınız aracılığıyla çalıştırılması gerekir. ASP model programlarının çoğu, ASP’nin sunucusundan çalıştırılır. Bu programların çoğu, kimin Web sitenizden ne almak istediğini bilmeniz için veritabanınızdaki e-posta adreslerini bölümlere ayırmanıza izin verecek kadar karmaşıktır.

Bugün bu programların çoğu, yazışma boyunca ve mesajın konu satırında bir alıcının adını girmenize izin veren kişiselleştirme özelliğine sahiptir. Bunun çalışması için, veritabanınızdaki her e-posta adresinin ilk adını yakalamanız gerekir. İnsanlara herhangi bir nedenle size e-posta gönderme izni vermek isteyip istemediklerini sorarken bunu aklınızda bulundurun – e-posta adreslerine ek olarak adları için zorunlu bir alana sahip olun.

Bu programların çoğu, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını size bildirmek için izleme özellikleri içeriyor. İdari açıdan bakıldığında, bu programların çoğu yeni “Abonelikler” eklemek, “Abonelikten Çıkılanları” silmek ve teslim edilemeyen adresleri yönetmek konusunda harika bir iş çıkarıyor. Bu özellik tek başına altın değerindedir.

Posta listesi yazılımında aranacak özellikler şunları içerir:

• Kişiselleştirme özelliği—Her e-postayı, alıcının adını konu satırına, selamlamaya ve mesajınızın gövdesine girerek kişiselleştirmek istiyorsunuz.

• HTML yeteneği—Metin e-postasından çok daha fazla okuyucuya sahip olan HTML e-postası (metin yerine Web sayfasına benzeyen e-posta) gönderebilmek istiyorsunuz.

• Mesaj düzenleyici—Geçmiş bir e-postayı getirebilmek, düzenleyebilmek ve bir gruba yeniden gönderebilmek istiyorsunuz.

• Önizlemeler—Biçimlendirmenin doğru olduğundan, kişiselleştirmenin çalıştığından ve göndermeden önce mesajın harika göründüğünden emin olmak için göndermeden önce mesajınızı önizlemek istiyorsunuz.

• Spam denetleyicisi—Spam denetleyicisi, iletinizin spam olarak reddedilmemek ve alınmak için en iyi şansa sahip olmasını sağlamak için değerli bir araçtır. Herhangi bir mesaj göndermeden önce nasıl puan aldığınızı görmek için mesajınızı spam denetleyicisinden geçirebilmek istiyorsunuz. Bugün spam denetleyicisinde 5.0 veya daha yüksek puan aldıysanız, göndermeden önce puanınızı azaltmak için mesajınızı düzenlemek isteyeceksiniz.


Yazılım ne demek
Bilgisayar yazılımı
Yazılım öğrenme
Bilgisayar yazılımı Nedir
Araç yazılımı
Yazılım unsurları Nelerdir
Bilgisayar yazılımları Nelerdir
Yazılım örnekleri


• Çok iş parçacıklı gönderme—Bu özellik, büyük listeler için önemlidir. Bir listeyi böler ve farklı akışlar aracılığıyla aynı anda birden çok mesaj gönderir.

• Filtreleme—Bu özellik, listenizin bölümlerine belirli mesajlar göndermenizi sağlar. Sadece belirli bir eyalette bulunan kişilere eyalet adına göre filtreleme yaparak mesaj gönderebilirsiniz. Veritabanınızdaki bir alanda bu bilgilere sahipseniz, yalnızca golfle ilgilenenlere mesaj gönderebilirsiniz.

• Planlama—Bu, e-postanızı gelecekteki belirli bir saat ve tarihte göndermek için önceden düzenleme yapmanızı sağlar. Tüm “Haftanın İpuçları”nı önceden ayarlamak istiyorsanız veya seyahat edecekseniz haber bülteninizin gönderilmesini istiyorsanız harika.

• Otomatik Yanıtlayıcılar—Bazı posta listesi yazılım uygulamalarında yerleşik olarak otomatik yanıtlayıcılar bulunur.

• Web sitesi entegrasyonu—Posta listesi yazılımınızın Web sitenizle çalışmasını istiyorsunuz, böylece biri sitenizden abone olduğunda, iletişim bilgileri otomatik olarak posta listesi yazılımınıza dahil edilir. Abonelikten çıkmak veya iletişim bilgilerini değiştirmek isteyenler siteniz veya sizden gelen e-postalar aracılığıyla bunu halledebilirler. Bu, uğraşmanız gereken yönetimi gerçekten azaltır.

• Raporlama ve izleme—Bazı e-posta listesi yazılımları, gönderilen mesajlar (seçilen kitle, gönderilen tarih, tıklamalar, toplam gönderilenler, geri dönenlerin sayısı), abone etkinliği (abonelikler, abonelikten çıkmalar, açılan e-postalar), bağlantı izleme ve sıçrama etkinliği (teslim edilemeyenlerin sayısı, sert sıçramalar, yumuşak sıçramalar).

Posta Listesi Dış Kaynak Kullanımı

Üçüncü bir seçenek, posta listesi yönetiminizi üçüncü bir tarafa dış kaynak sağlamak. Bu hizmette büyük bir deneyim derinliğine sahip uzmanlaşmış şirketler var. Birlikte çalışmaktan keyif aldığımız şirketlerden biri de Inbox360.com.

Bu faaliyeti dışarıdan temin ettiğinizde elbette aylık bir hizmet ücretiniz olur. Yazılım, dış kaynak şirketin sunucusundan veya ISP’nin sunucusundan çalıştırılır.

Hemen hemen tüm posta listesi hizmet sağlayıcıları, mesajlarınızı kişiselleştirmenize, listelerinizi bölümlere ayırmanıza ve harika izleme raporları almanıza olanak tanıyan en son yazılımlara sahiptir. Genellikle “Abone Olanlar”ın eklenmesi, “Abonelikten Çıkılanların” silinmesi ve teslim edilemeyenlerin yönetilmesi gibi idari konular dış kaynak firması tarafından gerçekleştirilir.

Aşağı tarafta, içerik, müşteriniz ve mesaj yayınınızın zamanlaması üzerinde bazı kontrolleri kaybedebilirsiniz. Dış kaynak şirketi ile aşağıdaki hususları içeren, açıkça düzenlenmiş bir sözleşmenin olması zorunludur:

• E-posta adreslerinin sahipliği
• E-posta adreslerinin kullanımı
• Yazışmanın zamanlaması
• İçeriğin nihai onayı
• Abonelere verilen yanıtlar için sorumluluk ve zaman çizelgeleri.

Tüm e-posta adreslerinin mülkiyetini elinizde tutmanız ve sözleşmede tüm abonelerin adlarının ve e-posta adreslerinin şirketinizin mülkiyetinde olduğunu açıkça belirtmesi önemlidir. Ayrıca her ay dijital formatta güncel listenin size verildiğini sözleşmeye ekleyin. Bu sayede servis sağlayıcıları değiştirmeye karar verirseniz listeniz de sizinle birlikte gelir. Listenizi oluşturmak çok çaba gerektirir ve çok değerli bir varlıktır. Onu koruduğunuzdan emin olun.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi 50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın