İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Spam Dedektörleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Spam Dedektörleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Spam Dedektörleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Spam Dedektörleri

Bu günlerde meşru, izin bazlı e-postaların yüzde 5 ila 20’si spam dedektörleri tarafından filtreleniyor ve asla hedeflenen alıcılara ulaşmıyor. Pazarlama mesajlarınızı göndermeden önce her zaman bir spam denetleyicisi aracılığıyla çalıştırın.

İstenmeyen e-posta denetleyicileri size bir istenmeyen posta derecelendirme puanı verecek ve bu puanı nasıl aldığınızı size söyleyecektir. Bugün puanınız 5.0 veya daha yüksekse, spam filtrelerinin çoğu tarafından spam olarak kabul edilecektir.

Mesajınız çok yüksek puanlar alıyorsa, mesajınızı size puan veren maddeleri ortadan kaldırmak veya değiştirmek için düzenlemelisiniz. Ardından, mesajınızı göndermeden önce kabul edilebilir bir puanınız olduğundan emin olmak için yeni mesajınızı spam denetleyicisinden geçirmelisiniz.

Birçok ASP posta listesi yazılım programında entegre bir istenmeyen posta denetleyicisi bulunur. Sizinki yoksa, çevrimiçi olarak bir dizi ücretsiz spam denetleyicisi ve bir ücret talep eden diğerleri vardır.

İstenmeyen posta derecelendirmenize puan ekleyen e-posta öğelerinden bazıları şunlardır:

• Spam gönderenler tarafından yaygın olarak kullanılan yazılımları ve liste sunucularını kullanmak. Başlık, kullandığınız yazılımı tanımlar.
• Konu satırındaki spam sözcükleri. Şunlar gibi şeyler:
– CAPS’ta ÜCRETSİZ
– GARANTİLİ

• Köprüler—Http:// ön eki olmayan bağlantıları kullanmak veya alan adları yerine IP numaralarını kullanmak.

• Renk ayrımı
– Renk etiketleri doğru biçimlendirilmemiş
– 217 Web uyumlu renkte olmayan renkleri kullanma
– Gizli harfler (arka planla aynı renk)

• Beyaz dışında arka plan

• HTML sorunları
– HTML mesajının yüzde 50’den fazla HTML etiketi var
– Mesajın içindeki JavaScript
– E-postanızdaki HTML formları
– Metni gizleyen HTML yorumları

• Fazla büyük harf kullanmak.
• Büyük yazı tiplerinin ve karakterlerin kullanılması. +2 veya 3’ten büyük fontlar puanınıza puan eklenmesine neden olabilir. Bunun yerine H1, H2, H3 kullanın.

• Mesajınızın gövdesinde istenmeyen kelimeler veya ifadeler kullanmak, puanınıza puan ekler. Bunlardan listelenecek çok fazla yol var. Spam denetleyiciniz, hangi kelimelerin puan eklediğini bilmenizi sağlar. Aradıkları kelime ve deyim türleri şunlardır:

– Büyük teklif
– Risksiz
– Seçildin
– Garanti
– Şimdi ara
– Harika
– Şimdi harekete geçin
– Milyonlarca
– Şimdi sipariş ver

• Aboneliğinizi İptal Ettiğinizi dikkatlice belirtin. Kaldırılabileceğinize dair iddialar, kaldırma listelerini dinlediğinize dair iddialar ve kaldırma bilgilerini listeleme, hepsi puanınıza puan ekler. “Abonelikten çıkmak için bu bağlantıyı kullanın” gibi bir metin kullanın.


Spam yapmak ne demek
Spam Ne Demek
gmail’de spam ne demek
Spam numara Ne Demek
Facebookta spam ne demek
Spam detected Ne Demek
İncoming spam moved to Ne Demek
Spam olarak bildir Ne Demek


• İletişiminiz bir haber bülteniyse, söyleyin. İstenmeyen e-posta derecelendirmesi ayrıca belirli öğeler için puanınızdan puan düşülmesine olanak tanır. Konu bir haber bülteni başlığı içeriyorsa veya bir haber bülteni sıklığı, ay adı veya tarih içeriyorsa, bazı istenmeyen noktalardan kurtulabilirsiniz.

• Bir imza dosyası kullanın. Bu da puanınızdan puan düşmesine neden olabilecek bir diğer unsurdur. Spam gönderenler asla imza dosyalarını dahil etmezler.

• İstenmeyen e-posta uyumluluğundan bahsetme—bunu yalnızca spam gönderenler yapar.

• Mesajınızın boyutunu 20k üzerinde tutun. Spam gönderenlerin iletileri dosya boyutu olarak çok küçüktür, çünkü genellikle bir postayla milyonlarca gönderirler.

Daima listenizi güncellediğinizden ve temizlik işlerinizi düzenli olarak yaptığınızdan emin olun. Yazılımınız bunu sizin için otomatik olarak yapmıyorsa, size geri dönen adresleri teslim edilemez olarak kaldırın.

Postanızın ulaştığından emin olmak için popüler e-posta sunucularında kendiniz için test hesapları oluşturun. MSN, Hotmail, Yahoo, AOL ve bazı popüler ISP’lerde test hesapları oluşturun.

Dahil edilmediğinizden emin olmak için her zaman Kara Listeleri izleyin. Bu bölümün sonundaki Kaynaklar bölümünde bir dizi Kara Liste yer almaktadır.

İstenmeyen Posta Önleme

İstenmeyen posta önleme (ABD’de), gizlilik (Kanada’da) ile ilgili mevzuata ve dünya genelinde ticari e-posta ile ilgili diğer kural ve düzenlemelere uyduğunuzdan emin olmanız çok önemlidir. 1 Ocak 2004’te yürürlüğe giren ABD mevzuatı, Pazarlama Saldırılarının Kontrol Edilmesi Yasası (CAN-SPAM) olarak adlandırılıyor. Bu mevzuat, ticari e-posta için düzenlemeler sağlar.

• Doğru başlık bilgisi sağlamalısınız. gönderen
kendini doğru bir şekilde tanımlamak için.
• Ticari e-postalar için doğru bir Konu satırı sağlamalısınız.
• Açık ve dikkat çekici bir şekilde görüntülenen ve bir alıcının, o göndericiden gelecek ticari e-postaları reddetmesine (devre dışı bırakma) izin veren, işleyen bir iade e-posta adresi sağlamalısınız.
• Ticari e-posta, gönderenin posta adresini içermelidir.
• Ticari e-posta, e-postanın içeriğinin bir reklam veya talep olduğuna dair açık ve özlü bir tanımlama içermelidir.
• Bir kişi postalarınızı devre dışı bırakırsa, o kişiyi 10 gün içinde veritabanınızdan çıkarmanız gerekir ve bu kişinin iletişim bilgilerini, kaldırılmasını talep ettikten sonra başka birine aktarmanıza, satmanıza veya vermenize izin verilmez. 

Kanada mevzuatı, genellikle PIPEDA olarak adlandırılan Kişisel Bilgilerin Korunması ve Elektronik Belgeler Yasasıdır. Kanada mevzuatı, kişisel bilgilerin toplanmasını, kullanılmasını ve ifşa edilmesini yöneten kurallar belirler. Bireylerin kişisel bilgilerine ilişkin “mahremiyet hakkını” tanır.

Ana kurallar şunları içerir:

• Hesap Verebilirlik—Bir kuruluş, kontrolü altındaki kişisel bilgilerden sorumludur ve kuruluşun aşağıdaki ilkelere uygunluğundan sorumlu olan bir kişi veya bireyleri tayin etmelidir.

• Tanımlama amaçları—Kişisel bilgilerin toplanma amaçları, bilgilerin toplandığı anda veya öncesinde kuruluş tarafından tanımlanmalıdır.

• Rıza—Kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması veya ifşa edilmesi için, uygun olmadığı durumlar dışında, bireyin bilgisi ve onayı gereklidir.

• Toplamanın sınırlandırılması—Kişisel bilgilerin toplanması, kuruluş tarafından belirlenen amaçlar için gerekli olanlarla sınırlı olacaktır. Bilgiler adil ve yasal yollarla toplanacaktır.

• Kullanımın, ifşanın ve muhafazanın sınırlandırılması—Kişisel bilgiler, bireyin rızası veya yasaların gerektirdiği durumlar dışında, toplanma amaçları dışında kullanılmayacak veya ifşa edilmeyecektir. Kişisel bilgiler, yalnızca bu amaçların yerine getirilmesi için gerekli olduğu sürece saklanacaktır.

• Doğruluk—Kişisel bilgiler, kullanıldığı amaç için gerektiği kadar doğru, eksiksiz ve güncel olacaktır.

• Koruma Önlemleri—Kişisel bilgiler, bilgilerin hassasiyetine uygun güvenlik önlemleri ile korunacaktır.

• Açıklık—Bir kuruluş, kişisel bilgilerin yönetimine ilişkin politikaları ve uygulamaları hakkında belirli bilgileri bireylerin kullanımına hazır hale getirmelidir.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın