İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Strateji Geliştirme – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Strateji Geliştirme – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Android'de Kodlama

Strateji Geliştirme

Sitenize ne kadar stratejik olarak seçilmiş bağlantılarınız varsa, o kadar iyi! İlgili Web sayfalarından bağlantıları düzenleyerek trafiğinizi artırın ve arama motoru sıralamanızı iyileştirin.

Bu bölümde şunları ele alıyoruz:

• Bağlantı stratejisi geliştirme
• Bağlantıları nasıl düzenlerim
• Farkına varmak—sitenize bağlantılar için aniconandtagline köprü metni sağlar
• Bağlantı konumlandırma
• Rakiplerinizin bağlantılarını kontrol etmek için araçlar
• Resminizi geliştirmek için bağlantıları kullanma
• Web halkaları ve meta dizinler
• Sitenize bağlantılar almak
• Karşılıklı bağlantı sayfaları
• Önlisans programları
• Bağlantılar, arama motoru yerleşimlerinizi nasıl geliştirebilir.

Bağlantıların Etkisi 

Bağlantı stratejinizi geliştirmek, İnternet pazarlamasının en önemli unsurlarından biridir. Bu zaman alıcı bir iştir, ancak iyi harcanan zamandır. Bağlantılar birkaç nedenden dolayı önemlidir.

1. Stratejik olarak yerleştirilmişler, gerçek bir trafik oluşturucu olabilirler.
2. Sık kullanılan arama motorlarından bazıları, sıralama kriterlerinin bir parçası olarak bağlantı popülerliğini ve bağlantı uygunluğunu kullanır. Sitenize ne kadar çok bağlantı verilirse, o kadar popüler olur, bu nedenle sitenize verdiğiniz bağlantıların sayısı, bu arama motorlarındaki yerleşiminizi önemli ölçüde etkileyebilir.
3. Sitenize ne kadar çok bağlantınız olursa, arama motoru örümceklerinin sizi bulmak için o kadar çok fırsatı olur.

Web sitenizi harika katkılarınız ve imza dosyanız aracılığıyla tanıttığınız bir haber grubuna mesaj gönderdiğinizde, mesaj güncelken ve haber grubundaki katılımcılar tarafından okunurken artan trafik alırsınız. Zaman geçtikçe, mesajınız kaybolana kadar listede daha aşağılarda görünür ve ardından trafik seviyeniz normale döner.

Aynı şey, bir posta listesindeki tanıtım çabası için de geçerlidir. Posta listenizi yayınladıktan kısa bir süre sonra trafiğin artmasını bekleyebilirsiniz, ancak herkes yazınızı okuyup sitenizi ziyaret eder etmez trafik seviyeleri normale döner.

Bu, bağlantılar için aynı değildir. Bağlantılardan gelen trafik, diğer İnternet pazarlama biçimleri kadar kolay kaybolmaz. Bağlantılar genellikle uzun süre aktif kalır. Sitenize bir bağlantı başka bir Web sitesine yerleştirildiğinde, insanların onu görmesini ve sitenizi ziyaret etmek için tıklamaya ikna edilmesini umarsınız.

Bağlantınızı barındıran site yeni trafik aldığı sürece, bu site üzerinden trafik almaya devam edersiniz. Bağlantıların güzelliği şu ki, üç ay sonra o bağlantı hala orada olacak ve insanlar tıklamaya devam edecek!

Bağlantılar çok önemlidir, çünkü yüksek trafikli bir Web sitesine yerleştirilmiş bağlantılarınız varsa, bunlar kendi siteniz için trafik oluşturuculara dönüşebilir. Ayrıca önemlidirler çünkü arama motorlarındaki sıralamanız üzerinde büyük bir etkisi olabilir, çünkü en yoğun olanlardan bazıları sıralama kriterlerinde bağlantı popülerliğini kullanır.

Bu arama motorlarından bazıları şunlardır:

• Google (www.google.com)
• Yahoo araması (www.search.yahoo.com)
• AltaVista (www.altavista.com)
• HotBot (www.hotbot.com)
• MSN (www.msn.com)
• Inktomi (www.inktomi.com).

Bağlantı stratejiniz uygulandığında ve Web sitenize bağlantı veren sitelerin sayısında bir artış görmeye başladığınızda, daha önce bahsedilen arama motorlarındaki sıralamanızın arttığını göreceksiniz.

Sitenize ne kadar çok bağlantı verilirse, birinin ziyaret etmeye ikna olma şansı o kadar artar. Bununla birlikte, genellikle bir quid quo pro geçerlidir ve bu, karşılıklı bağlantılar sağlayarak insanlara bir düğmeyi tıklayarak sitenizden ayrılma fırsatı vermek anlamına gelir. Bu “uçuş etkisini” en aza indirmek için, giden bağlantıları sitenize iki veya üç katman aşağıya yerleştirdiğinizden emin olun.


Hazır web sitesi
Web site Kurma
Profesyonel Hazır web Sitesi
Web sitesi Nedir
Hazır web sitesi düzenleme
Google web sitesi
Hazır web sitesi ücretsiz
Eğlenceli web siteleri


Giden bağlantıları asla ana sayfanıza yerleştirmeyin. Ziyaretçilerinizin başka bir yere gitme fırsatı bulamadan sitenize gelmesini ve istediğiniz her şeyi görmesini ve yapmasını istiyorsunuz. Giden bağlantılar sağlamanın iki yolu vardır. Birincisi, ziyaretçiyi tek bir tıklamayla sitenizden başka bir siteye taşıyan bir hiper metin bağlantısı sağlamaktır.

İkinci ve tercih edilen yöntem, her giden bağlantının tıklandığında yeni bir tarayıcı penceresi açmasını sağlamaktır. Bu şekilde ziyaretçileriniz yönlendirilen Web sitesini görebilirler, ancak bu pencereyi bitirip kapattıklarında, Web sitenizin bulunduğu orijinal tarayıcı penceresi hala aktiftir. Sitenizin bulunduğu tarayıcı penceresi, yönlendirilen siteyi ziyaretleri sırasında görev çubuğunda görünmeye devam etmelidir.

Sitenizdeki tüm bağlantıları “canlı” olduklarından ve istenen yerlere gittiklerinden emin olmak için düzenli olarak test edin. Ölü bağlantılar, kontrolünüz dışında olsalar bile sitenize kötü bir şekilde yansır. Ölü bağlantılarınız olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacak çevrimiçi araçlar vardır.

Doğrudan Posta Listesi Pazarlamanızdan En İyi Şekilde Yararlanın

Doğrudan posta listesi pazarlaması, mesajınızla kısa sürede hedef pazarınızın önemli bir kısmına ulaşmanın harika bir yoludur. İdeal olarak, bu adların her birinin özel posta listenizde olmasını istersiniz. Doğrudan posta listesi şirketinin gönderdiği mesajın içeriği konusunda akıllıysanız, doğrudan posta listesi alıcılarını özel posta listesi abonelerinize dönüştürmek için uzun bir yol kat edebilirsiniz.

Doğrudan posta listesi mesajınızda, alıcılara Web sitenizi ziyaret etmeleri için ikna edici bir neden vermek istiyorsunuz. Doğrudan posta mesajınızdaki köprü metni bağlantısının ulaştığı URL veya belirli sayfa, onlara yalnızca bekledikleri içeriği değil, aynı zamanda özel posta listenize katılmaları için ikna edici bir neden ve kolayca kaydolma fırsatı sağlamalıdır.

Mesajınızın açılıp okunduğundan emin olmak için dinamit bir konu satırına sahip olmak için zaman ve çaba harcayın. Genellikle konu satırı, mesajın okunup okunmadığını veya açılmamış birçok silinmiş mesajdan biri olup olmadığını belirler. Konu satırını alıcının adıyla kişiselleştirmeyi düşünün. Ve konu satırının bir reklam gibi okunmadığından emin olun. Reklamlar ve istenmeyen postalar ilk silinenlerdir.

Kolayca taranabilmesi için mesajınızı yazın. İnsanlar e-postalarını bu kadar meşgul okur – tararlar. İlk cümlede okuyucunun dikkatini çekin. Eğer yapmazsan, o daha fazlasını okumaz.

Tabii ki, doğru büyük ve küçük harf kullandığınızdan, doğru dil bilgisini ve doğru yazımı kullandığınızdan emin olun. Bunu ciddiye almayan kaç tane iş e-postası aldığınızı kendiniz bilirsiniz. E-postanız, işinizde her şeye verdiğiniz özenin bir yansımasıdır.

Doğrudan posta listesi şirketinde bulunan tüm izleme bilgilerine eriştiğinizden ve bunları analiz ettiğinizden emin olun. Hangi kopyanın en iyi sonucu verdiğine dikkat edin. Hangi konu satırlarının daha iyi yanıt oranı sağladığına dikkat edin. Farklı doğrudan posta listesi şirketlerinden gelen farklı yanıtlara dikkat edin.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın