İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Siteyi Arama Motoruna Uygun Tasarlamak – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Siteyi Arama Motoruna Uygun Tasarlamak – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Karmaşık Verileri Aktarma

Siteyi Arama Motoruna Uygun Tasarlamak

Arama motoru dostu bir site oluşturmak, İnternette iş yapmak isteyen her şirketin hedefi olmalıdır. Arama motorları, İnternet sörfçülerinin Net’te bir şey aramasının en yaygın yoludur. Aslında, İnternet’i kullanan tüm insanların yüzde 85’i, bilgi aramanın birincil yolu olarak arama motorlarını kullanıyor.

Firmanızla ilgili anahtar kelimeleri sitenizde uygun yerlerde kullanarak arama motorlarının sizi sıralamalarını iyileştirebilirsiniz. Bu seçilen anahtar kelimeleri, anahtar kelime meta etiketlerinde ve her sayfanın açıklama meta etiketinde istersiniz.

Bu anahtar kelimelere sahip olmak istediğiniz diğer yerlerden bazıları, mümkünse alan adınız, sayfa başlıklarınız ve sayfa metniniz, grafikler için Alt etiketleriniz ve sayfa başlıklarınızdır. Birçok arama motoru, sıralamasını belirlemek için bir siteye verilen bağlantıların sayısına ve kalitesine çok önem verir. Bu, sitenize ne kadar çok Web sitesi bağlayabilirseniz, sitenizin arama motoru sonuçlarında o kadar yüksekte gösterildiği anlamına gelir. 

Sitenize Tekrar Trafik Üreticilerini Dahil Etme

Her Web sitesi, site ziyaretçilerini tekrar tekrar gelmeye ikna edecek şekilde tasarlanmalıdır. Web sitenizin birincil amacı, ürün ve hizmetlerinizi satmak veya marka bilinirliği yaratmak olsun, Web sitenize tekrar eden trafik oluşturmak bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olur.

Sitenize tekrar trafik oluşturmak, çevrimiçi başarınızın önemli bir unsurudur ve çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilir. Yarışmalar ve yarışmaların yanı sıra oyunlar, tavsiye sütunları ve daha pek çok teknik kullanmak Web trafiğinizi artırabilir. Bu tekrarlayan trafik oluşturucuların birçoğunu çok daha ayrıntılı olarak açıklar.

Ziyaretçilerin Sitenizi Tavsiye Etmesini Sağlamak

Web sitenizin alabileceği en iyi tanıtım, bir arkadaş veya tarafsız üçüncü şahıs tarafından tavsiye edilmektir. Web sitenizin öğelerini mümkün olduğunca sık tavsiye etmeye çalışmanız çok önemlidir; bu nedenle, insanların siteniz ve içeriği hakkında birisine kolayca bilgi vermesi için bir yolunuz olmalıdır.

İnsanları sitenizi önermeye teşvik etmenin en iyi yolu, “Arkadaşına Söyle” düğmesi gibi viral pazarlama tekniklerini sitenize eklemektir. Buna bazı varyasyonlar da eklemek isteyebilirsiniz.

Makaleler veya basın bültenleri altında, insanların arkadaşlarını ve ortaklarını sitenize yönlendirmeleri için “Bu makaleyi bir arkadaşına e-posta ile gönder” düğmesine sahip olabilirsiniz. Sanal kartpostallar, insanların Web sitenize daha fazla insan göndermesini sağlamanın da iyi bir yoludur. Viral pazarlamayı teşvik etmenin birçok yolu vardır.

Satış Gücünüzden Yararlanma

Hedefleriniz ürünlerinizi satmayı içeriyorsa, bir bağlı kuruluş veya ortak programı kullanarak satış gücünüzü artırmak isteyebilirsiniz. Bağlı kuruluş programları, sitenize trafik oluşturmak için sitenizin önerilmesi avantajını bir kez daha kullanır. Aradaki fark, bir ortaklık programının sitenizi site ziyaretçileri tarafından tavsiye edilmesinden daha resmi olmasıdır.

Çoğu bağlı kuruluş programı, sözleşmeye dayalı bir anlaşmaya sahip olmayı, bağlı kuruluşun sitesine sizinkine özel bağlantıların yerleştirilmesini ve trafiğinizin nereden geldiğini izlemek için bir yazılıma sahip olmayı içerir, böylece bağlı kuruluşlarınıza kazanıldıkça yönlendirme ücretlerini hesaplayabilir ve gönderebilirsiniz. Sözleşme, genellikle, iştiraklerinize ürettikleri satışlar için ödeyeceğiniz tazminatı belirtir. Bu, diğer kişilerin Web sitenize trafik oluşturmak için çalışmasını sağlamanın bir yoludur.


bir web sitesi için neden seo işlemi yapılmalıdır?
Web sitesini arama motoruna ekleme
Google arama motorunda görünmek istiyorum
SEO Teknikleri
Google arama motorunun Gelişmiş arama teknikleri
Seo puanı Nedir
Google sitemi nasıl görüyor
Seo Nedir Ne İşe Yarar


İzinli Pazarlamayı Kullanma

Şirketinizin her zaman en yüksek etik standartları benimsediğini ve istenmeyen e-posta karşıtı mevzuata uygun olarak görülmesini istersiniz, bu nedenle istenmeyen e-posta veya istenmeyen e-posta göndermemek önemlidir. şirketinizi veya ürünlerini tanıtmak. Bu nedenle, şirket haberleri ve promosyonları da dahil olmak üzere size mesaj göndermenize izin veren kişilerin bir posta listesini geliştirmek önemlidir.

Web sitenizi geliştirirken amaç, sitenize mümkün olduğunca çok ziyaretçi çekmek ve size e-posta adreslerini ve postalarınıza dahil edilmelerine izin vermek olmalıdır. Bunu, ziyaretçilerinizin haber bültenleri, Web sitenizdeki değişikliklerle ilgili bildirimler, kuponlar veya yeni eşantiyonlar almak için kaydolmaları için çeşitli yollara sahip olarak yapabilirsiniz. Ziyaretçileri e-posta listenize eklenmek için istekte bulunmaya teşvik etmek için pek çok örnek vardır.

Ziyaretçiler Arasında Sadakat Yaratmak

Ziyaretçiler arasında sadakat oluşturmanın yolu, onlara çevrimiçi topluluğunuza katılmaları için bazı teşvikler sağlamak ve onlara işlerini gerçekten takdir ettiğinizin kanıtını sunmaktır. Bunu, Web sitenizin, onlar için özel tekliflerin yanı sıra indirimler veya bedavalar içeren üyelere özel bir bölümüne sahip olarak yapabilirsiniz.

Kişiler sadece üyelere özel bölümünüze kayıt olduklarında, kendilerine şirket veya ürün promosyonları ve haberleri ile ilgili e-posta göndermek için izinlerini ve e-posta adreslerini isteyebilirsiniz. İnsanlar işlerini takdir eden insanlarla iş yapmaktan hoşlanırlar. Çevrimiçi sadakat programlarında gerçek bir büyüme görüyoruz.

Ziyaretçilerinizin sitenizi sık sık ziyaret etmelerini ve her ziyaretlerinde birkaç sayfayı ziyaret etmelerini sağlamak için ilginç, etkileşimli ve alakalı içerik sağlamanız gerekir. Site ziyaretçilerinizin çevrimiçi topluluğunuzun bir parçası olduklarını hissetmelerini ve sitenizi her gün ziyaret ettikleri sitelerden biri haline getirmek istiyorsunuz. Ziyaretçilerinizin dikkatini çeken birçok öğeyi dahil ederek “yapışkanlık” yaratırsınız.

Sitenizde günlük bir tavsiye sütunu, birçok ürününüzün açıklamaları, ürünlerinizle ilgili sürekli değişen ilginç sohbetlerin olduğu bir tartışma forumu, günlük olarak güncellenen bir haber bölümü ve site ziyaretçilerinin girebileceği haftalık bir yarışma olabilir. Bu öğelerin birleşimi bir siteyi yapışkan hale getirir. Sitenizin, insanların tek seferlik bir etkinlik değil, sık sık geri döndüğü bir kaynak olmasını istiyorsunuz.

Web sitenizi oluşturmaya başlamadan önce Web sitenizin hedeflerini belirlemek, Web sitenizin elde etmesini istediğiniz şeyi Web geliştiricinize iletebilmeniz için çok önemlidir. Belli ki siteniz için bir dizi farklı hedef oluşturmak istiyorsunuz, ancak belirlediğiniz hedeflerin çoğu Web sitenizi tamamlamak için birlikte çalışabilir.

Hedefleriniz ne olursa olsun, bunları başarmanıza yardımcı olacak öğeleri Web sitenize ve İnternet pazarlama stratejinize en iyi nasıl dahil edeceğinizi dikkatlice düşünmelisiniz. Web’de başarılı pazarlama basit bir girişim değildir. Web sitenizin amaçları üzerinde beyin fırtınası yapmaya başlamadan önce, girmeye çalıştığınız pazarla ilgili tüm bilgileri okuyup incelediğinizden emin olun. Bulabildiğiniz her şeyi okuyun ve sektör uzmanlarının bulgularını inceleyin.

Web sitesi tasarımı ve geliştirme metodolojisi üzerine bir sonraki bölümde göreceğiniz gibi, Web sitesi hedefleriniz, Web sitesi tasarım ve geliştirmenizde kritik bir unsur oluşturur.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın