İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Sitenizde Faydalı Linkler Oluşturma – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Sitenizde Faydalı Linkler Oluşturma – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Alan Türlerini Belirleme – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Müşterileri Yarışmalar ve Müsabakalarla Cezbetmek

Yarışmalar ve yarışmalar harika trafik oluşturuculardır. Bazı siteler, tekrar eden ziyaretçiler oluşturmak için haftalık veya aylık olarak düzenli yarışmalar düzenler. Yarışmalar düzenlemek, giriş formunda bilgi talep ederek hedef pazarınız hakkında bilgi edinmenin de harika bir yoludur.

Ne tür bir yarışma düzenlediğiniz, İnternet pazarlama hedeflerinize bağlıdır. Kim olduklarından bağımsız olarak sitenize mümkün olduğunca çok insanı çekmek istiyorsanız, o zaman para, geziler, arabalar, bilgisayarlar vb. Hedef pazarınızdan potansiyel müşterileri çekmek istiyorsanız, ürünleriniz ve sektörünüzle ilgili bir şeyler verin.

İnsanların yarışmaya katılmak için elektronik oy pusulası doldurmalarını isteyebilirsiniz. İçeri giren insanlar hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, onlardan uygun bir veya iki soruyu cevaplamalarını isteyin. Pazar araştırması yapmak istiyorsanız, yine bir iki soru sorun. Kolay ve göze batmayan hale getirin. Ne kadar çok alan doldurmaları gerekiyorsa, yarışmanıza o kadar az kişi girecek. Sorduğunuz sorularda seçici olun.

Ödül sizin ürünlerinizden biriyse, katılımcılardan hediye ettiğiniz ürünü neden almak istediklerini özetleyen kısa bir not yazmalarını isteyin. Kazananları ürünle ödüllendirebilir ve diğer katılımcıları takip edebilirsiniz. Bu kişiler ürünlerinizi satın alabilecek durumda olabilir ve siz de gönderilen notlardan bazı değerli bilgiler edinmiş olacaksınız.

Ürününüz birçok farklı kişinin ilgisini çekecek bir ödüle uygunsa, kendi sitelerinde ürününüzü ödül olarak sunmak isteyen yarışma sitelerini bulmayı düşünün. Bu, ürününüz için marka bilinirliği oluşturabilir. Sitenin, sitenize bir bağlantı ile ürününüzün bir resmini göstermesini sağlayabilirsiniz. Yarışma sitesi bunu yapmaktan çok mutlu olmalı çünkü siz o siteye değer katan bir şeyi ücretsiz olarak vermeyi teklif ediyorsunuz.

Bir yarışmayı yarışmaya dönüştürebilirsiniz. Web siteniz yemek pişirme veya fırıncılıkla ilgiliyse, katılımcılardan gıda ürününüzü kullanarak en iyi tariflerini göndermelerini isteyin. İnsanlar kazanan tarifleri görmek için sitenizi ziyaret edecek ve gelecekteki pazarlama çabaları için bazı fikirler edinebilirsiniz.

Diğer yarışmalar arasında X ürünü ile en iyi fotoğraf, X ürünü hakkında en iyi kısa hikaye, X ürününün en iyi çizimi vb. gibi şeyler yer alabilir. Bu, daha iyi marka bilinirliği yaratır ve ürününüzün satışını güçlendirir. Yarışma ürününüzle ne kadar yakınsa, o kadar iyidir. Sadece bir ödül vermek yerine, birkaç küçük ödül de sunun. Bu, oranların daha iyi görünmesini sağlar ve insanlar kazanma şanslarının daha yüksek olduğunu hissederler.

Yarışmacıların, ürün veya hizmetinizle ilgili üç soruyu giriş formunda yanıtlamalarını sağlayabilirsiniz. Elbette, soruların yanıtlarını bulmak için ziyaretçinin sitenizdeki birkaç sayfayı ziyaret etmesi gerekir ve üç soru da pazarlamayla ilgilidir.

Hedef pazarınız hakkında bilgi alabileceğiniz yarışmaya sahip olabilirsiniz. Yarışmacılar yarışmaya katıldığında, satın alma kararlarını neyin etkilediğini sıralamalarını isteyin. Talep ettiğiniz bilgiler size demografik veya psikografik bilgiler de sağlayabilir.


Video link oluşturma
URL link oluşturma
Online link oluşturma
Trendyol link oluşturma
Instagram link oluşturma
Ücretsiz link oluşturma
Instagram fake link oluşturma
Bağlantı linki oluşturma


Site ziyaretçilerine günde bir yarışma girişi izni verin, ziyaretçilerin sitenize sık sık dönmesinden memnuniyet duyarsınız. Katılım formunun etrafındaki yarışma Web sayfasındaki bilgileri düzenli olarak değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Kuponlarınız veya e-özel ürünleriniz gibi diğer trafik tekrarı oluşturuculara bağlantılar sağlayın.

Hangi tür yarışmayı seçerseniz seçin, pazarlama hedeflerinize en uygun olanı, izinli pazarlamayı (“Yeni bir yarışmamız olduğunda haberdar olmak için burayı tıklayın”) ve viral pazarlamayı (“Bir arkadaşınıza bu harika yarışmadan bahsedin”) teşvik ettiğinizden emin olun. Kaldıraç, kaldıraç, kaldıraç: “Beş arkadaşınıza söyleyin ve kendiniz için fazladan bir oy pusulası alın.”

Yarışmanızı koşullu yapın: “Haftalık e-özel ürünlerimizi almak için kaydolun ve (hedef pazarınızı ilgilendiren bir şey) için çekilişimize dahil olun.”

Herhangi bir yarışma düzenlemeye devam etmeden önce, sizi ilgilendiren herhangi bir yasal sorun olup olmadığını öğrenin. Farkında olmadığınız kısıtlamalar olabilir (örneğin, piyango düzenlemek için yasal bir izin satın almanız gerekebilir).

Ayrıca katılımcılara kazanandan haberdar olmak istedikleri e-posta adresini sormayı da unutmamalısınız. Bu, yine, onlara kazananın kim olduğunu söylemek için e-posta göndermenize ve ayrıca o ay sitenizde olabilecek özel ürünler hakkında onları bilgilendirmenize izin verir.

Herkese açık ve özel posta listesi ilanları, haber grubu ilanları, e-posta imza dosyanız, basın bültenleri ve yarışma sitelerinden bağlantılar yoluyla yarışmanızı tanıtmak istiyorsunuz.

Listelenmek isteyebileceğiniz bazı popüler yarışma siteleri şunları içerir:

• Yarışma Rehberi
• Yarışma Tazısı
• Yarışmalar Hakkında
• Red Hot Sweeps Siteleri
• Yarışmalar ve Çekilişler Rehberi
• Kazanma Yolları Çevrimiçi Süpürmeler

Ziyaretçileri Arttırmak için İstihdam Olanaklarını Kullanmak

Bir iş aramaya katılan veya yeni iş fırsatlarıyla ilgilenen kişiler, uygun pozisyonlar listenizi görmek için ara sıra sitenizi tekrar ziyaret edeceklerdir.

Sitenizde Faydalı Linkler Oluşturma

Ziyaretçilere, sizinkine benzer diğer sitelere bağlantılar veya hedef pazarınızın ilgisini çekebilecek bir meta dizini sağlayın. Ana sayfanıza giden bağlantılar koymayın. Ziyaretçiler, sitenizden uzaktaki bağlantıları sağlamadan önce görmelerini istediğiniz tüm bilgileri gördükten sonra, onları bir veya iki seviye aşağı yerleştirin.

Bağlantılar iki şekilde dahil edilebilir. Birincisi, bağlantının tıklanmasının yeni sayfayı aynı tarayıcı penceresinde yüklediği yerdir. (Sayfanızın içeriğini bağlantılı sayfanın içeriğiyle değiştirir.) İkinci ve tercih edilen yöntem, bağlantının yeni bir tarayıcı penceresi açmasıdır. (Sayfanız olduğu yerde kalır ve bağlantılı sayfanın içeriği yeni tarayıcı penceresinde açılır.) Bu tercih edilir çünkü ziyaretçiler

yeni sayfa bittiğinde, yeni tarayıcı penceresini kapatabilirler ve sayfanız hala “eski” tarayıcı penceresinde kalır. Başkalarıyla bağlantı değiştirmeyi deneyin, böylece onların sitelerinden sizin sitenize bir bağlantı alırsınız. Bağlantılar ziyaretçileriniz için değerli olduğu sürece, insanlar ziyaret etmeleri için yeni ve ilginç siteler bulup bulmadığınızı görmek için geri geleceklerdir.

Ziyaretçilere, bağlantı listenizi güncellediğinizde veya genel olarak sitenizde güncellemeler yaptığınızda bilgilendirilmek isteyip istemediklerini sormayı düşünebilirsiniz. Bunu sunarak, eğer isterlerse, insanlara bir e-posta mesajı gönderme ve onlara sitenizi hatırlatma ve sitenizde neler olabileceğine dair yeni bilgiler sunma fırsatına sahip olursunuz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın