İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Sitede Yer İşaretlerinin Eklenmesini Sağlama – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Sitede Yer İşaretlerinin Eklenmesini Sağlama – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Kullanıcı Arayüzleri Oluşturma

Sitede Yer İşaretlerinin Eklenmesini Sağlama

Ziyaretçileri sizi yer imi listelerine eklemeye teşvik edin. Sitenizin uygun bölümlerinde, “Beni şimdi yer imlerine ekleyin!” eylem çağrısını görüntüleyin. Harekete geçirici mesaj genellikle etkilidir. “Beni şimdi yer imlerine ekle!” yazan sayfanın başlığının olduğundan emin olun. başlık, yer imi dosyasında açıklama olarak göründüğünden, sitenizi ve içeriğini baştan çıkarıcı bir şekilde açıkça tanımlar.

Ne zaman “Bu siteyi şimdi işaretleyin!” Ben her zaman düşünürüm. Bazen yaparım, bazen yapmam ama her zaman düşünürüm. Çoğu zaman, harekete geçirici mesaj sunulmadığında, bunu düşünmüyorum ve yer imlerine eklemek gerekir.

Çevrimiçi Sohbet Oturumlarına Yatırım Yapmak

Sohbet odaları çok popülerdir ve hatta bazıları için bağımlılık yapar. Sitenizde bir sohbet forumunuz varsa, konunun işinizle ilgili olduğundan ve katılımcıların muhtemelen hedef pazarınız olduğundan emin olun. Tekrar gelen ziyaretçileri teşvik etmek için konuyu günden güne veya haftadan haftaya değiştirebilirsiniz.

Ayrıca sohbet oturumlarınızda ünlü görünümlere de sahip olabilirsiniz. Bu oturumlar düzenli olarak planlanmalı ve ziyaretçilerinizin ne zaman olduğunu bilmeleri ve onlar için önemliyse oturumu kaçırmamaları için yaklaşan etkinlikler sitenizde yayınlanmalıdır.

Pazar günü saat 15.00 ile 17.00 arasında veya Salı günü saat 19.00 ile 21.00 arasında olabilirler. Ayrıca bilgileri imza dosyanızda bulundurmayı ve etkinliği tanıtmak için uygun posta listeleriniz ve haber gruplarınız aracılığıyla bazı gönderiler yapmayı unutmayın.

Tartışma konularını en az bir hafta önceden yayınlamaya çalışmalısınız, böylece ziyaretçileriniz konuyla ilgileniyorlarsa tüm oturum için gelmeyi hatırlayacaktır. Kaç kişinin ilgilerini çeken bir alanda özel veya bilgili biriyle sohbet edebilmeleri için zaman ayırdığına şaşıracaksınız.

Ziyaretçilerinize yaklaşan sohbet oturumlarından veya sitenizi sohbet etmek için ziyaret edebilecek ünlülerden haberdar olmak isteyip istemediklerini sormayı da düşünebilirsiniz. Bu yine size, istekleri üzerine insanlara e-posta gönderme ve onları sitenizi tekrar ziyaret etmeye ikna edebilecek bilgiler sunma fırsatı verir. Ayrıca topluluğunuza kimi konuk olarak görmek istediklerini veya hangi konuları tartışmak istediklerini sorabilirsiniz.

Tekrar Ziyaretleri Teşvik Etmek İçin Günün İpucunu Vermek

İşletmeniz, ürünleriniz veya hizmetleriniz veya hedef pazarınızla ilgili harika ipuçları sunan bir bölüme sahip olun. Bu ipuçları bir cümleden bir paragrafa kadar olabilir. Ziyaretçiler tavsiyenizi yararlı bulursa, o gün hangi ilginç bilgileri gösterdiğinizi görmek için tekrar tekrar geri döneceklerdir.

Ziyaretçilerinize e-posta yoluyla ipucu almak isteyip istemediklerini veya web sitenizi ziyaret edebilmeleri için ipucu güncellendiğinde bilgilendirilmek isteyip istemediklerini sorun. İnsanları bahşişi bir arkadaşına göndermeye teşvik edin. Ayrıca, kaynak olarak sitenize bir bağlantı sağladıkları sürece, başkalarını web sitelerinde ipucunuzu kullanmaya teşvik edebilirsiniz.

Bülten Tahtaları ile Dünya Etkileşimi

Gösterildiği gibi, Web sitenizle ilgili bir konuda birbirleriyle etkileşim kurmak için dünyanın her yerinden insanların katıldığını görmek çok tatmin edici olabilir. Dikkat, mesajlara dikkat etmeniz gerekecek ve hatta ara sıra hakemlik yapmak zorunda kalabilirsiniz.


Yer İşaretleri dışa aktarma
Yer işaretleri çubuğu kayboldu
Yer işaretleri çubuğu gizleme
Yer işaretleri çubuğu açma
Yer işareti simgesi nerede
Chrome yer İşaretleri klasörü nerede
Chrome yer işaretleri düzenleme
Chrome yer İşaretleri kayboldu


Ziyaretçileri Anketlerle Katkıda Bulunmaya Davet Etme

Anket yapmak, sitenize gelen trafiği artırmanın bir yoludur. İnsanların anketi doldurmak ve sonuçları görmek istemesi için anket konusunun ilgi çekici olması gerekir. Girdiyi teşvik etmek için, anket sonuçlarının yalnızca katılımcılara sunulmasını düşünün.

Anketiniz güncel olaylarla ilgili bir konu veya sektörünüzle ilgili olabilir. Anketin konusu ne kadar tartışmalı veya tartışmalı olursa, katkıda bulunmak veya sonuçları görmek için o kadar fazla insan ziyaret edecek. Çok hedefli bir kitle çekmek istiyorsanız, yalnızca o pazarın ilgisini çeken bir konu seçin.

Bu anketleri yaparken, tekrar eden trafik oluşturuyorsunuz ve pazarınızla ilgili değerli bilgiler topluyorsunuz. Her hafta veya her ay ilginç bir anket düzenlerseniz, tekrar eden ziyaretçilerden oluşan sadık bir kitleyi elinizde tutacaksınız. Anketleriniz haber değeri taşıyorsa, sonuçları duyurmak ve sitenizin reklamını yapmak için basın bültenleri gönderebilirsiniz.

Anketleriniz kısa ve öz olmalıdır. İnsanlara neden anketi yapmalarını istediğinizi ve son teslim tarihinin ne zaman olduğunu bildirin. Sorularınızı açık ve net yapın. Cevaplar Evet/Hayır veya çoktan seçmeli olmalıdır.

Sonuçları bildirirken onları sadece Web sayfanıza koymayın; sonuçları ilgilenebilecek haber gruplarına ve posta listelerine gönderin. İmza dosyanızı eklemeyi unutmayın. Haftalık veya aylık anketler düzenliyorsanız, imza dosyanız aracılığıyla insanlara bir sonraki anket konusunun ne olacağını ve Web sitenizde daha fazla bilgi olduğunu bildirin.

Yine, insanlara anket sonuçlarından e-posta yoluyla veya sonuçların sitede ne zaman yayınlanacağı konusunda önceden bildirim yoluyla bilgilendirilmek isteyip istemediklerini sorun. Yeni bir anket yürütürken bilgilendirilmek isteyip istemediklerini de sorabilirsiniz.

Sitenizi Tekrar Ziyaret Edilmeye Teşvik Etme

Kendi Günün Sitesini veya Haftanın Sitesini listelemek, eklemek için İnternet’te harika bir site aramak veya tüm gönderileri incelemek çok fazla iş anlamına gelir. Ancak, seçimleriniz hedef kitleniz için ilginçse, hevesli İnternet kullanıcılarının her gün hangi harika yeni sitenin listelendiğini görmek için geri geldiğini görebilirsiniz. Bunun programa göre güncellenmesi gerektiğini unutmayın; bir haftalık Günün Sitesini görüntülemek, sitenize ve şirketinize kötü yansır.

İlgili çizgi filmleri görüntülemek sitenizi dinamik ve eğlenceli tutar. Tüm içeriği ve özellikleri kendiniz oluşturmak zorunda değilsiniz. Bunu haftalık olarak güncellerseniz, Web sitenizi güncellediğinizde ziyaretçilerin e-posta yoluyla bilgilendirilmek isteyip istemediklerini sorun. Çizgi film kullanan sitelere iyi bir örnek, izleyicilerine sürekli mizah sağlayan Myke Ashley-Cooper Cartoons4Fun sitesidir. Karikatürler harika bir viral pazarlama fırsatı sunar.

Şakalar ve Mizahtan Yararlanma

“Gülmek en iyi ilaçtır” ve Web sayfanızın popüler bir özelliği olduğunu kanıtlayabilir. İnsanlar önemsiz şeylerden veya Günün Düşüncesinden hoşlanır ve yararlanabileceğiniz birçok kaynak vardır. Düzenli olarak güncellemeyi unutmayın.

Yine bu size, web sitenizin bu bölümünü güncellediğinizde ziyaretçilerinizin bilgilendirilmek isteyip istemediklerini sorma fırsatı verir ve viral bir pazarlama fırsatı da sunar. Web sitenize içerik olarak eklediğiniz her şeyin, hedeflerinize ve hedef pazarınıza uygun olduğundan daima emin olun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın