İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Etkinlik Takvimi – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Etkinlik Takvimi – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Gizli Yöntemler – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

 Eşantiyonlarla Ürününüzün Tadını Çıkarın

Geleneksel bir pazarlama yaklaşımı kullanın ve Web sitenizden ürününüzden ücretsiz örnekler verin. Numuneleri verdikten sonra, bir e-posta ile takip edin. Örnek alan kişilere bu konuda ne düşündüklerini, herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadıklarını ve soruları olup olmadığını sorun.

Ürünün normal sürümünün satın alınmasıyla ilgili daha fazla bilgi ve indirimler için örnekleyicileri Web sitenize yönlendirin. Çok sayıda ürününüz varsa, ücretsiz numunelerinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Ücretsiz numunenizi değiştirdiğinizde ziyaretçilere e-posta ile bilgilendirilmek isteyip istemediklerini sorun.

Bu size numuneyi hatırlatmak için ziyaretçilere düzenli olarak e-posta göndermenize izin verir. Ayrıca bunları Web siteniz, ürünleriniz veya şirketinizle ilgili yeni bilgilerle güncelleyebilirsiniz. Bu onları sitenizi tekrar ziyaret etmeye ikna edebilir. İmza dosyanızı e-posta mesajınıza eklediğinizden emin olun. Ücretsiz numuneler ayrıca harika bir viral pazarlama fırsatı sunar.

Kuponlar ve İndirimler

Sitenizden yazdırılabilecek kuponlar ve indirim kuponları sunun. Tekrar ziyaretleri teşvik etmek için kuponu günlük veya haftalık olarak değiştirebilirsiniz. İnsanlar, orada iyi fırsatlar bulabileceklerini bilirlerse sitenize tekrar tekrar gelirler. Bu, ücretsiz numune çekilişi ile birlikte kullanmak için harika bir stratejidir.

İnsanlar örneği beğendiyse, normal sürümü indirimli olarak satın almaları için onlara bir kupon verin. Normal sürümü beğenirlerse, tam fiyatla tekrar satın alabilir veya ürünü bir arkadaşlarına tavsiye edebilirler. Web sitenizdeki kuponları güncellerken kişilere e-posta ile bilgilendirilmek isteyip istemediklerini de sorabilirsiniz.

Bu size bir kez daha işinizle ilgili yeni bilgileri onlara sunma fırsatı verir. Bir Web sitenizin yanı sıra fiziksel bir konumunuz varsa kupon sunmak harika bir fikirdir. Bunlar, müşterilerin mağazanıza gelmesini sağlamak için kayıp lideriniz olabilir.

Kuponun basılabileceği sitenize bağlanan bir kupon banner reklamı geliştirebilirsiniz. Banner reklamlar, hedef pazarınızın uğrak sitelerine yerleştirilmelidir. Sizinle aynı pazarı hedefleyen rakip olmayan sitelerle kupon ticareti yapabilirsiniz. Sitelerindeki kuponunuz sitenize bağlanır ve sitenizdeki kuponları sitelerine bağlanır.

Web sitenizden kuponlar sunarak, genel giderlerinizi de azaltmış olursunuz, çünkü insanlar kuponları kendi yazıcılarında basar, böylece kağıdınızı kullanmazsınız. Basılmaya hazır kuponlarda hüküm ve koşullara sahip olmanız gerektiğini unutmayın.


Ortak takvim uygulaması
Google Takvim
Takvim Google web
Online takvim oluşturma
Güncel takvim
Google Takvim uygulaması
Google Takvim giriş
Online takvim uygulaması


Örneğin, bir son kullanma tarihiniz olmalıdır. Birisi bir kupon yazdırabilir, ardından bir yıl içinde mağazanızı ziyaret edebilir ve onu kullanmayı deneyebilir. Son kullanma tarihini kuponun çıkışına yakın tutmaya çalışmalısınız. Bu, ziyaretçiyi kuponu daha hızlı kullanmaya ve ardından daha fazla kupon için geri gelmeye de ikna edecektir.

İnternette görünen kuponla ilgili sitelerin sayısında bir artış görüyoruz. CoolSavings.com, Şekil 3.3’te görüldüğü gibi, işletmelerin ürün ve hizmetleri için reklam yapıp kupon yerleştirebilecekleri çevrimiçi bir kupon ağıdır. Bunun gibi siteler, yüksek miktarda trafik aldıkları için işletmenizi tanıtmanın da iyi bir yoludur.

Diğer bir faydası da trafiğin şimdiden satın alma havasında olması. CoolSavings.com, 1990’ların sonunda ulusal reklam kampanyasını başlatmasından bu yana bir ev ismi olmuştur. Sitenizden kupon sunuyorsanız bu tür sitelerde listelenmenizde fayda var. Ulusal bir başvuru hedeflemiyorsanız, hedeflediğiniz coğrafi konumda kupon ağları olup olmadığını da araştırmalısınız.

Diğer kupon siteleri bu bölümün sonundaki İnternet Kaynakları bölümünde listelenmiştir. Daha fazla gösterim için bağlanabileceğiniz kupon veya indirim içeren sitelere yönelik meta dizinler vardır. Kuponlar, örneğin ideal viral pazarlama fırsatları sağlar, “Bu kuponu bir arkadaşına gönder” gibi bir seçenek de çok önemli olabilir.

Özel Promosyonlar

Herkes anlaşmayı sever. Web sitenizde özel bir promosyon bölümü olmasını düşünebilirsiniz. Promosyonunuzu oldukça sık değiştirmek ve site ziyaretçilerinizin bilmesini sağlamak isteyeceksiniz: “Özel ürünlerimizi her hafta değiştiriyoruz. Sitemizi yer imlerine ekleyin ve tekrar kontrol etmeye de devam edin!”

İzinli pazarlamayı burada da kullanabilirsiniz: “Spesiyallerimizi her hafta değiştiriyoruz. Güncelleme yaptığımızda haberdar olmak istiyorsanız buraya tıklayın” veya “Haftalık e-spesiyallerimizi almak için buraya tıklayın.” E-posta yoluyla e-özel ürünler gönderiyorsanız, onlara sitenizi ziyaret etmeleri için bir neden verdiğinizden ve e-postada uygun köprü metni bağlantılarını sağladığınızdan da emin olun.

Site ziyaretçilerinizin arkadaşlarına özel ürünlerinizden bahsetmesini kolaylaştırın. Özel promosyonlarınızın her birinin yanına “Bu özelden bir arkadaşınıza bahsedin” düğmesi yerleştirin. Viral pazarlamayı bir teşvikle destekleyebilirsiniz: “Üç arkadaşınıza özel etkinliğimizden bahsedin ve (hedef pazarınıza uygun bir şey) için bir çekilişe de dahil olun.”

Etkinlik Takvimi Ziyaretçileri Bilgilendiriyor

Şirketiniz veya sektörünüzle ilgili kapsamlı, güncel bir etkinlik takvimi, tekrar ziyaretleri teşvik edebilir. Örnek bir takvim gösterilir. Takviminiz her zaman güncel tutulmalı ve okuyucularınız için değerli olmalıdır. Bir grubun etkinlik takvimi, programlanmış görünümlerini de gösterebilir.

İş çevrenizde olup bitenlerin yer aldığı bir takvim, bir Ticaret Odası veya Ticaret Kurulu sitesi için çok uygundur. Bu, takvim güncel ve eksiksiz tutulduğu sürece çok sayıda tekrar trafiği de teşvik edebilir.

Topluluk sitelerinde etkinlik takvimleri de uygundur, çünkü sakinler bu takvimlere sıklıkla güncel kalmak için erişir. Yine, etkinlik takviminizi güncellediğinizde insanlara e-posta yoluyla bilgilendirilmek isteyip istemediklerini de sorabilirsiniz.

Harika bir etkinlik takviminiz varsa, Web sitelerinden bir bağlantı sağlayarak başkalarını bu takvimi kullanmaya teşvik edebilirsiniz. Bu teklif işe yarıyor çünkü onlara güncel tutulan harika içerik sağlıyorsunuz ve onlar da size trafik sağlıyor.

Kendi etkinlik takviminizi geliştirmek için zamanınız veya eğiliminiz yoksa, ancak siteniz için harika bir içerik olacaksa, Web sitenizden birinci sınıf olduğunu düşündüğünüz bir takvime bağlantı verebilirsiniz. Bunu yaparsanız, ziyaretçiyi sitenizden yönlendirilen siteye götürmek yerine bağlantınızın yeni bir tarayıcı penceresi açtığından da emin olun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın