İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Güncelleme Hatırlatıcıları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Güncelleme Hatırlatıcıları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Güvenliği Yönetme – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Güncelleme Hatırlatıcıları ile Müşterileri İletişimde Tutun

Sitenize gelen ziyaretçilere, sayfalarınızda güncellemeler veya içerik değişiklikleri olduğunda bilgilendirilmek isteyip istemediklerini sorun. Bu, yalnızca değişiklik yapıldığında “listeye” yazmanız dışında bir posta listesine benzer. Bu, sitenizde bir haber bülteniniz veya sık ziyaret ettiğiniz bir etkinlik takviminiz olduğunda etkilidir.

Oyunları Kim Sevmez?

Gittikçe daha fazla site eğlenceli aktiviteler ve oyunlar sunuyor. Yine, içeriğiniz hedeflerinize ve hedef pazarlarınıza uygun olmalıdır. Hemen hemen her şey buraya gelir. Bir Star Wars trivia yarışmasından konukların diğer ziyaretçilerle etkileşimli bir oyun oynamasına kadar her şeye ev sahipliği yapabilirsiniz. Ziyaretçilere oyununuz hakkında “Bir arkadaşına anlat” için kolay bir yol sağlayın.

Özel Etkinlikler Hatırlatma Hizmetleri

Kişiler belirli tarihlerde e-posta yoluyla bir şeyler hatırlatmak için kayıt olabilirler. Bu özellik aslında bir çiçekçi tarafından insanlara önemli tarihleri ​​hatırlatmak için düşünülmüştü. İnsanlara işinizle ilgili herhangi bir sayıda şeyi hatırlatabilirsiniz. Balıkçılık ve av malzemeleri satan bir siteniz varsa, belirli balık avlama veya avlanma mevsimleri başladığında ziyaretçilerin size hatırlatılması için kaydolmalarını sağlayabilirsiniz. Sitenizden sattığınız bir şeyle ilgili bir hatırlatma hizmeti geliştirmeye çalışmalısınız. Hatırlatıcınıza, yılın bu zamanında en iyi hangi balık sineğinin işe yaradığına dair öneriler ekleyebilirsiniz.

Hatırlatma hizmetleri e-ticaret sitelerinde çok popüler hale geliyor. Hizmetleri, tarihleri ​​hatırlamakta iyi olmayan meşgul insanlar tarafından çok takdir edilmektedir. Bu beni birden fazla durumda kurtardı ve hatırlatıcıyı sağlayan siteden satın almayı çok kolaylaştırdı. Ülke genelinde beş yeğenim ve yeğenim var.

Doğum günlerini, tarihin ne olduğu, bu kişiyle olan ilişkim, yaşları, keyif aldıkları şeyler ve zamanın ne kadar ilerisinde olmak istediğim gibi hatırlatıcı şeyler hakkında bazı ayrıntılar isteyen bir siteye kaydettim. bilgilendirildi.

Bir saat gibi, Ryan’ın doğum gününden on gün önce şu e-postayı aldım: “Susan, yeğenin Ryan’ın doğum günü 10 gün sonra, 12 yaşında olacak. Ryan, PlayStation video oyunlarını sever. Ryan’a hediye olarak uygun olabilecek birkaç tane var elimizde. Daha fazla ayrıntı için buraya tıklayın.”

Daha sonra satın almak istediğim hediyeyi, paketlenmesini istediğim kağıdı ve hediyeye eklenecek kartın üzerinde olmasını istediğim yazıyı seçebiliyorum. Sonra sadece gönderilmesini istediğim adresi veriyorum ve onlara kredi kartı numaramı veriyorum ve gönderiyorlar. Herkes mutlu, özellikle ben.

Tavsiye Sütunları ile Kendinizi Uzman Olarak Tanıtın

Bazı Web siteleri tavsiye sütunları içermektedir. İnsanlar tavsiye isteyen e-postaları okumak ve verilen yanıtları görmek için tekrar tekrar dönecekler. Bu aynı zamanda, belirli bir alanda uzman olarak şirketinizin imajını sürdürmenize yardımcı olur.

Viral Pazarlama ile Sözü Yaymak

Hiç bir Web sitesini ziyaret ettiniz ve bir makale, kupon, özel veya sizi çok etkileyen başka bir şey buldunuz mu ve hemen arkadaşlarınıza bununla ilgili bir e-posta gönderdiniz mi? Varsa, viral pazarlama hatası tarafından zaten ısırıldınız! Genellikle “fareden ağza pazarlama” olarak adlandırılan viral pazarlama, ürün veya hizmetinizi İnternet kullanarak pazarlamanın düşük maliyetli, oldukça etkili bir yoludur.

İnsanlardaki bir grip virüsü gibi, viral pazarlama da kendisini çevrimiçi ortamda çoğaltır ve yayar. Viral pazarlama, önyargısız bir üçüncü taraf olan tüketiciden gelen yönlendirmelerden yararlanmanızı sağlar! Akranların ve referans gruplarının satın alma kararı üzerindeki gücü olağanüstüdür.

Güvenilir bir kaynaktan gelen olumlu bir referansın bir ürün veya hizmete nasıl güvenilirlik katabileceğine benzer şekilde, arkadaşların, iş ortaklarının ve ailenin görüşleri de tüketicinin satın alma kararını etkilemeye yardımcı olabilir. Web sitenizde çeşitli viral pazarlama tekniklerini uygulayarak, tüketicilerin referans gruplarının görüşlerinden yararlanmanız için size bir dinamit fırsatı sunulur.

Bu bölümde şunları ele alacağız:

• Trafiği artırmak için viral pazarlamayı nasıl kullanabilirsiniz?
– Kulaktan kulağa viral pazarlama
– Aktarmalı viral pazarlama
– Bir Arkadaşına Söyle betikleri
• Viral pazarlama kampanyalarınızdan yararlanmanın çeşitli yolları
• Viral pazarlamayı teşvik etmek için teşvikler.


Otomatik güncellemeler
Güncellemeleri aç
Güncellemelerim
Tüm güncellemeleri yap
Güncellemeleri yap
Son güncellemeler
Bekleyen güncellemeler
Telefon güncellemeleri


Viral Pazarlama Fırsatlarından Yararlanma

Viral pazarlama, sözcüğü yaymak için çağrışımların gücünü kullanarak en güçlü çevrimiçi pazarlama tekniklerinizden biri olabilir.

Viral pazarlama hala gelişiyor, ancak bugün üç yaygın biçimin kullanıldığını görüyoruz:

1. “Bir arkadaşına söyle”, “Bu kuponu bir arkadaşına gönder” veya “Bunu bir arkadaşına tavsiye et” gibi ağızdan ağıza dolaşan sözler
2. Bir e-kitap, harika bir araç veya komik bir video aldığımızda bunu iletin ve ardından arkadaşlarınıza iletin
3. Ürün veya hizmete dayalı, çevrimiçi ücretsiz bir araç kullanıldığında ve bu araç Hotmail gibi gömülü bir pazarlama mesajı içerdiğinde.

Viral pazarlama tekniklerini Web sitenizde çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz. Sitenize “Bir arkadaşınıza bu üründen bahsedin” veya “Bu sayfayı bir arkadaşınızla paylaşın” butonunu yerleştirerek, kullanıcıların siteniz ve ürünleriniz hakkındaki haberleri hızlı ve kolay bir şekilde yaymalarını sağlarsınız. Ziyaretçiler butona tıklayabilir, “Kime” ve “Kimden” alanlarına uygun bilgileri (hem alıcı hem de gönderenin adı ve e-posta adresi dahil) ve kısa bir mesaj sağlayabilir.

Mesaj kişiselleştirilmiş olsa da, işletmeniz özellikler, avantajlar, fiyat ve alıcının ürünü satın alabileceği sayfaya doğrudan bir bağlantı dahil olmak üzere ürün hakkında ek bilgiler içerebilir. Mesaj bir arkadaştan kişiselleştirildiğinden, alıcı, e-postanın geleneksel bir kurumsal e-posta kampanyasından gelmesi durumunda olacağından daha fazla ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için siteyi ziyaret etmeye daha yatkındır.

Amazon.com, sitesinde viral pazarlama özellikleri uygulayan bir şirketin en iyi örneğidir. Ziyaretçiler Amazon.com’un 3 milyondan fazla ürün listesine göz attığında, her zaman “Bir arkadaşına bu üründen bahset” fırsatıyla karşılaşıyorlar. Bu özelliğin sağlanması, Amazon.com Web sitesinin etkinliğinden yararlanır ve sonuçta şirket için artan satışlarla sonuçlanır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın