İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Site Güvenilirliği – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Site Güvenilirliği – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Koşullu Biçimlendirme – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Site Güvenilirliği

Güvenilirlik, bir web sitesinin ne kadar inandırıcı olduğunu ifade eder; ziyaretçi tarafından değerlendirildiği şekliyle algılanan bir kalitedir. web sitesi tasarımındaki ortak hedef, siteyi daha güvenilir kılmaktır. bu, bir mesajın iletilmesine yardımcı olur. siteniz ne kadar inandırıcı olursa, hedef kitlenize o kadar etkili bir şekilde ulaşabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. İyi bir navigasyon, ziyaretçileri onlardan yapmalarını istediğiniz şeyi yapmaya ikna etmenize ve teşvik etmenize yardımcı olur.

“ikna” teriminin mutlaka olumsuz bir kavram olmadığına dikkat edin. aslında eski yunanlılar iknanın demokrasinin mihenk taşı olduğuna inanıyorlardı. Olumsuz olan iknanın kötüye kullanılmasıdır. sitenizi daha güvenilir ve dolayısıyla potansiyel olarak daha ikna edici hale getirmek, zorlama ve aldatmaya güvenmek anlamına gelmez. kuruluşunuzun hedefleri vardır. sitenizin hedefleri var. ziyaretçilerin bir hizmete kaydolmasını, belirli içeriği okumasını, alışverişe gitmesini ve hatta belki de onları kendi hayatlarını iyileştirmeye ikna etmesini istiyorsunuz. güvenilir bir site oluşturmak amacınıza yardımcı olur.

Büyük ölçekli bir çalışmada, tasarım görünümü web sitesinin güvenilirliğini etkileyen en önemli faktördü ve bilgi organizasyonu ikinci sıradaydı.6 Güvenilirliği değerlendirirken, katılımcılar sitede gezinmenin ne kadar kolay veya zor olduğu ve ne kadar iyi olduğu konusunda yorum yaptılar. veya yetersiz bilgi birbirine uyuyor. sonuçlar, kolayca gezinilebilen sitelerin daha fazla güvenilirlik taşıdığını gösteriyor.

Alt Çizgi

Bulunamayan bilgi işe yaramaz. kuruluşlar, nasıl kullanıldığını ve hatta kullanılıp kullanılmadığını gerçekten bilmeden bilgileri Web’de kullanıma sunmak için çok fazla zaman ve para harcıyor. Bir ziyaretçinin aradığı bilgiyi bulamaması işletmeniz için maliyetli olabilir.

Yalnızca site gezintisi için yatırım getirisini hesaplamak, kolayca yapılamaz. arama, teknik performans, kullanıcı ihtiyaçları ve davranışları ve sitenin kullanılabilirliği gibi dikkate alınması gereken başka birçok faktör vardır. 

E-ticaret siteleri için navigasyon çok önemlidir. daha önce de belirtildiği gibi, insanlar satın almak istedikleri ürünlere başarılı bir şekilde ulaşabildiklerinde göz atmaya ve satın almaya devam etme eğilimindedir. elbette, anahtar kelime arama da onları oraya götürebilir, ancak bu deneyim farklıdır. İyi tasarlanmış navigasyon, insanları görmek istediğiniz bilgilere veya ürünlere ulaştırmada önemli bir rol oynar. bu sonuçta ürünleri veya fikirleri satmanıza yardımcı olur.

Navigasyon verimsiz olduğunda çalışanlar üretkenliğini kaybeder. Şirketler, kurumsal intranetlerde çalışanlarına giderek daha fazla bilgi sağlıyor, ancak bazı intranetlerin boyutu çok büyük olabilir. Bilgi bulma süresi çalışan verimliliği için kritik öneme sahiptir. Seyir verimliliğindeki en küçük artış bile, bunu binlerce çalışanla çoğaltırsanız, büyük bir şirket için çok büyük getiriler sağlayabilir.

Müşteriler aradıklarını bulamazlarsa siteden ayrılırlar veya yardım hattınızı ararlar, bu da çağrı merkezindeki maliyetleri artırır. ve bir çağrı merkeziniz yoksa, sadece bir satış kaybettiniz.

Markalar, zayıf gezinme ile değer kaybeder. Bir sitenin gezinmesiyle ilgili olumsuz deneyimler, yapmış olabileceğiniz herhangi bir olumlu görsel markalama önleminden veya pazarlamadan çok daha ağır basar. Başka yerlerde ne kadar gözlerini kamaştırırsanız büyütün, hüsrana uğramış müşterileri geri kazanmak zordur. ve rekabet Web’de çok uzakta değil. dolayısıyla etkin navigasyon rekabet avantajını da beraberinde getiriyor. sitenizi faydalı hale getirin ve insanlar geri gelip siteyi arkadaşlarına tavsiye edeceklerdir. benzer şekilde, hayal kırıklığına uğramış kullanıcıların sitenizden başka bir potansiyel müşteriye bahsetmesi pek olası değildir.

Ayrıca, eğitim, yeniden lansman vb. maliyetlerini de hesaba katmanız gerekir. Dikkat edin, iyi tasarlanmış navigasyon tüm sorunlarınızı çözmez. Ancak gezinme, temel Web deneyimi için çok merkezi olduğu için, mali sonuçlarının potansiyel olarak geniş kapsamlı olması mantıklıdır.


Link güvenliği sorgulama
Güvenli site sorgulama
Bu site Güvenli mi
Güvenli site işareti
Güvenli site isimleri
Usdtserins ne sitesi güvenilir mi
Güvensiz siteler
Hangi internet sitelerinde yer alan bilgilere güvenebilirsiniz


WEB NAVİGASYON TASARIMI

web navigasyonunun oynadığı birçok potansiyel rol göz önüne alındığında, tasarımının beceri ve anlayış düzeylerinin bir karışımını gerektirdiğini görebilirsiniz. birçok faktör gezinme tasarımını etkiler ve buna karşılık gezinme sitenin birçok yönünü etkiler. Web navigasyon tasarımı tek başına yapılamaz. Bir navigasyon tasarımı düşünürken kendinize şu temel soruları sorun.

Açık gibi görünse de, bu soru çoğu zaman göz ardı edilir. ya da sorulursa cevaplar belirsizdir ya da yanlış sebeplere dayanmaktadır. Navigasyon tasarımındaki ilk adım, web sitesinin amacını ve motivasyonunu bir bütün olarak ve daha geniş iş bağlamında anlamaktır.

Siteyi kim kullanacak?

belki de sorulması gereken en önemli soru budur. aynı zamanda cevaplaması en zor olanlardan biridir. Kullanıcı araştırması, belirli bir sitenin ziyaretçilerini sistematik olarak araştırma sürecidir. yalnızca sitenizi ziyaret eden kişilerin türleri hakkında değil, aynı zamanda onların ihtiyaçları ve davranışları hakkında da fikir verir.

Navigasyon neye erişim sağlar?

İnsanlar bir siteye cevapları bulmak veya bir görevi gerçekleştirmek için gelirler. sitenin değere sahip olması için doğru içeriği sağlıyor olmanız gerekir.

Site içeriği nasıl düzenlenir?

bilgi mimarisi, sitenizdeki içeriğe ve işlevselliğe şekil ve anlam veren temel yapıları temsil eder. ayrıca navigasyon üzerinde büyük ve doğrudan bir etkiye sahiptir. tasarımcı olarak içeriği ve nasıl düzenlendiğini anlamalısınız.

Kullanıcılar ihtiyaç duydukları içeriğe nasıl gidecekler?

Sayfa düzeni ve grafik tasarım, gezinmeye son şeklini verir. Ancak bu sadece kozmetik bir vitrin süslemesinden daha fazlasıdır. seçeneklerin sırası, sayfadaki yerleşimi, kullanılan yazı tipi ve boyutu ve renk gibi unsurlar kritik unsurlar olabilir. navigasyon sistemini yapabilir veya bozabilirler.

hata yapmayın: özellikle büyük web sitelerinde gezinme sorunludur. web tasarımının en zorlu kısımlarından biridir. Bilgi açısından zengin sitelerdeki web sayfalarına erişim sağlamak oldukça karmaşıktır. Web navigasyon tasarımı nihayetinde sanat ve bilimin, sezgi ve gerçeklerin, biçim ve işlevin bir karışımı olan bir zanaattır.

Çoğu web projesinin hakim bir tasarım perspektifi vardır. genellikle bu örtüktür. yazılmamış veya söylenmemiş olabilir ama oradadır. Tasarım perspektiflerini anlamak, ortak bir ekip anlayışı oluşturmak ve tasarım kararlarını yönlendirmek için önemli olabilir. Tasarıma yönelik birçok potansiyel yaklaşımdan bazıları şunlardır.

kullanıcı merkezli bir tasarım süreci, bir ürün veya hizmet geliştirirken insanları ilgi odağına yerleştirir. görüşmeler, gözlemler ve çeşitli test türleri gibi etkinliklerle kullanıcıyı geliştirme sürecinin ayrılmaz bir parçası haline getiren metodolojilerden oluşur. bu, araştırma ile kullanıcı davranışı hakkındaki varsayımların ve varsayımların yerini alır. Sonuç olarak, sitenin genel tasarımı, kullanıcıların konuyu nasıl anladıklarını ve bilgileri nasıl bulmayı beklediklerini yansıtmalıdır.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın