İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Sabit Ücretli Yönlendirme Programları  – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Sabit Ücretli Yönlendirme Programları  – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

 Düzen Yöneticisi

Sabit Ücretli Yönlendirme Programları

Sabit ücretli yönlendirme programları, bir Web sitesinin sahibine, yönlendiren siteden ana siteye bağlanan her yeni ziyaretçi için sabit bir miktar öder ve önceden tanımlanmış belirli eylemleri gerçekleştirir. Gerekli eylem genellikle barındırma sitesinde bir satın alma işlemi yapmaktır.

Bazı sabit ücretli programlar satın almayı gerektirmez; önceden belirlenmiş eylemler, e-kulüpüne katılmak, e-spesiyallerini veya haber bültenini almak için kaydolmak, ücretsiz bir demo indirmek, bir katalog sipariş etmek, fiyat teklifi istemek veya ev sahibi site tarafından istenen başka bir eylemi gerçekleştirmek olabilir. Bunun iyi bir örneği, kendi Web sitelerini ziyaret eden ziyaretçiler bir öğeye tıkladığında ve teklif verdiğinde bağlı kuruluşlara tazminat sunan eBay’dir.

Tıklama Programları

Tıklama programı, bağlı kuruluşların Web sitesindeki yönlendiren bağlantıya veya bağlı kuruluşun bir imza dosyasına, e-zine makalesine, reklama veya başka bir yere eklediği bir bağlantıya tıklayan her benzersiz ziyaretçi için bir ücret aldığı bir programdır. . İnternette birçok tıklama programı var.

Örneğin, Google AdSense ve ValueClick, bireysel reklamveren bulma sorunlarını ortadan kaldıran ve Web sitenize banner reklamlar yerleştirmenize olanak tanıyan tıklama programlarına sahiptir. Bir ziyaretçi bu banner reklamlardan biri aracılığıyla sitenizden bağlantı kurduğunda, sabit bir ücret alırsınız. Diğer iki popüler tıklama programı vardır.

Uygun Bir Ortaklık Programı Seçme

Bir ortaklık programı başlatıp başlatmamaya karar vermenin ilk adımı, bunun Web sitesi hedeflerinize uyup uymadığını sormaktır. Banner reklamınız hedef pazarınız düşünülerek tasarlandığı ve banner reklam hedef pazarınızın ilgisini çeken sitelere yerleştirildiği sürece, tıklama programları Web sitenize gelen trafiği artırmaya hizmet edebilir. Komisyona dayalı ve sabit ücretli ortaklık programları, yönlendirilen ziyaretçileri sitenize geldiklerinde yapmalarını istediğiniz şeyi yapmaya daha da teşvik edebilir.

Yönlendiren site, yalnızca ziyaretçi tarafından belirli bir işlem yapıldığında, bu işlem ister satın alma, ister fiyat teklifi talebi veya başka bir şey olsun, komisyon aldığını bilir. Yönlendiren site, yönlendirilen ziyaretçinin istenen eylemi gerçekleştirmesinde kazanılmış bir çıkara sahiptir ve ziyaretçinin bu eylemi yapmasını önerme veya tavsiye etme konumundadır.

Nasıl Başarılı Olabilirsiniz?

Bir ortaklık programınız olabilir, ancak bunu kullanmak için gerçekten elinizden gelen her şeyi yapıyor musunuz? Bir ortaklık programında başarılı olmak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır. Bağlantıların bağlı kuruluşlarınızın sitelerinde öne çıkmasına yardımcı olmak için kendi yolunuzdan çekilmelisiniz. Ziyaretçilerin dikkatini çeken ve hedef pazar düşünülerek tasarlanmış farklı boyutlu simgeler sağlayın.

Ayrıca, uygun HTML kodlamasını ve Web sitenize bağlanan bir etiket satırı hazırlayın ve bağlı kuruluşlarınızın ziyaretçilerinin dikkatini çekmesine yardımcı olursunuz. Ayrıca, sayfalarındaki bağlantılara değer katmalarına yardımcı olmak için yapabileceğiniz herhangi bir şey olup olmadığını belirlemek için bağlı kuruluşlarınızın Web sitelerini düzenli olarak inceleyebilirsiniz. Web sitelerinde belirsiz bir yerdeyse, bağlantılarınızı nerede bulmaları gerektiği konusunda onlara tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Web sitelerini yönetmediğinizi unutmayın, bu yüzden diplomatik olun.

Diğer bağlı kuruluş programı operatörleri, bağlı kuruluşlarına daha gelişmiş araçlar sunar. Örneğin, bir program operatörü, bağlı kuruluşlara, bağlı kuruluşun kolayca indirebileceği, kişiselleştirebileceği ve posta listesinde gönderebileceği genel bir e-posta bülteni sunabilir. Bu genel haber bülteni çekici bir şekilde yazılmıştır ve bağlı kuruluşun posta listesi abonelerini bağlı kuruluş Web sitesini ziyaret etmeye ve bağlı kuruluş programı bağlantısını tıklamaya teşvik eder.


Google site yönetimi
Web
Bağlantılar
Google web yönetici araçları ekranında site ekle
Google bağlantılar
Google backlink
Google Ads Cloaker
What is cloaking


Bazı bağlı kuruluş programı operatörleri, bağlı kuruluşlarına yeni materyaller, simgeler, makaleler, afişler vb. ile birlikte haftalık bir e-posta ile bağlı kuruluşlar tarafından önümüzdeki hafta yapılması önerilen eylemler sağlar.

Buradaki kilit nokta, ortaklık programınızın gücünden yararlanmak için mümkün olduğu kadar çok fırsattan yararlanmanız gerektiğidir. Bağlı kuruluşlarınıza bu katma değerli hizmetleri sağlayarak, yalnızca ortaklık programınızın gücünü güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda bağlı kuruluşlarınıza programınızda başarılı olduklarını görme taahhüdünüzü de gösterirsiniz.

Ayrıca, bağlı kuruluş yöneticisi olarak, raporlama ve yönlendirme ödemelerinde hızlı olmak için elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olmalısınız. Ödemeleri geciktirirseniz veya onlara önceki raporlama döneminden referanslarının ayrıntılı raporlarını vermezseniz, insanlar programınıza katılmak istemeyecektir. Program takvimine bağlı kalarak ve bağlı kuruluşlarınız için elinizden gelenin en iyisini yaparak, yalnızca bağlı kuruluşlarınızı mutlu etmekle kalmaz, aynı zamanda bağlı kuruluş programınızın çıkarlarını da ilerletirsiniz.

Ortaklık Programı Oluşturmanın Faydaları

Bir ortaklık programına katılmanın birçok faydası vardır, özellikle de kendi programınızı oluşturmaya karar verirseniz. Ayrıca yararlanabileceğiniz çok açık olmayan bazı avantajlar da vardır. Kendi ortaklık programınızı oluşturarak, kendi Web sitenize gelen trafikte önemli bir artış sağlayabilirsiniz.

Bağlı kuruluşlarınız, sitenize bağlantı veren Web sitelerine bağlantılar yerleştirdiğinde, bağlantı popülerliğinizi artıracaksınız ve sitenize bağlantının etrafındaki metne eklediğiniz anahtar kelimeler konusunda stratejik iseniz, bağlantı alaka puanınızı artıracaksınız. ilave olarak.

Bağlı kuruluş bağlantıları, sitenize önemli miktarda trafik oluşturur ve ayrıca arama motoru sıralamalarınızı artırmanıza yardımcı olur. Bazı büyük arama motorları, sıralama kriterlerinde bağlantı popülerliğini kullanır. Ortaklık programınızı başarıyla başlattıktan ve internette geniş bir satış gücü oluşturduktan sonra, Web sitenize gelen yeni trafik miktarı sizi şaşırtabilir.

En büyük avantajınız, satış gücünüzü binlerce kişiye genişletme fırsatınızdır. İyi bir ortaklık programı yürütürseniz, satış gücünüz dünyanın her yerinden insanlardan oluşabilir ve böylece hedef pazarınızı, kişisel satış ekibinizin başka türlü nüfuz edemeyeceği farklı kültürlere doğru genişletebilir.

Web sitenizde bir ortaklık programı başlatmanın bir başka yararı da işletmeniz için marka bilinirliğini artırmanızdır. Örneğin, kişisel veya ticari bir Web sitesinde kaç kez bir Amazon.com logosu gördünüz? Yüz binlerce kişi Amazon.com’un bağlı kuruluş programına abone oldu ve bu da onu İnternet’teki en büyük programlardan biri haline getirdi.

Amazon.com’un tüm bağlı kuruluşları, ziyaretçilerini Amazon.com Web sitesini ziyaret etmeye ve satın almaya teşvik etmek amacıyla web sitelerine banner reklamlar, düğmeler, metin bağlantıları ve diğer tanıtım araçlarını yerleştirir.

Herkes Amazon.com sitesine tıklamasa da, Web sitesi ziyaretçileri hala Amazon.com markasına maruz kalıyor, bu da Amazon.com’un ürün ve hizmetleri için marka görünürlüğünü artırıyor. Bu, sonuçta, bu ziyaretçilerin gelecekte bir satın alma işlemi yapmak için doğrudan Amazon.com Web sitesine gitmesine neden olabilir, böylece bağlı kuruluşun Web sitesini ve bu bağlı kuruluşa işleri için bir yönlendirme ödemesi ihtiyacını atlayabilir.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın