İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Bağlantı Eklemek  – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Bağlantı Eklemek  – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

HTTP Post İstekleri

Bağlantı Eklemek 

İnternette herkes için ücretsiz binlerce bağlantı var. Bu siteler, URL’nizi uzun bir bağlantı listesine eklemenize izin verir, ancak bağlantınızı diğerlerinden farklı kılmadığınız sürece çok az trafik sağlarlar. Bu sitelerden elde edebileceğiniz bir avantaj, arama motoru sıralamasındadır. Daha önce de belirtildiği gibi, bazı arama motorları, sıralama kriterlerinde sitenize verilen bağlantıların sayısını kullanır.

Ortaklık Programları ile Değer Katın

Web sitenize verilen bağlantılardan yararlanmanın bir başka yolu da bir ortaklık programı geliştirmektir. Bağlı kuruluş programları (bayi veya ortaklık veya ortak programları olarak da adlandırılır), ürün ve hizmet satan şirketler tarafından kurulan gelir paylaşımı düzenlemeleridir. Başka bir site ortaklık programınıza katılmayı kabul ettiğinde, işletmenize müşteri gönderdiği için ödüllendirilir.

Bu müşteriler, ortaklarınızın veya bağlı kuruluşlarınızın Web sitelerindeki bağlantılar aracılığıyla sitenize gönderilir. Bu tür bir programı geliştirip sunarak, artan iş ve sitenize artan bağlantılar ve arama motorları için artan bağlantı popülaritesi yaratırsınız. Ortaklık programları daha ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Pazarlama Günlüğü Tutma

İnternet pazarlama günlüğünüze sitenize giden tüm yeni bağlantıları kaydedin. Bu günlüğü tutmak ve düzenli olarak gözden geçirmek önemlidir. Sitenize verilen bağlantıların çalışır durumda olduğundan ve uygun yere gittiğinden emin olmak için periyodik olarak kontrol etmelisiniz. Sitenizin bağlantı verdiği URL’nin yanı sıra, Web Yöneticisi ile iletişim kurarken toplanan tüm iletişim bilgilerini de takip etmelisiniz.

Bağlantı Ticareti

Bağlantı ticareti yaparken tüm bağlantıların eşit yaratılmadığının farkında olmalısınız.

• Başka bir siteye belirgin bir bağlantı sağlıyorsanız, eşit veya daha fazla öneme sahip bir bağlantı aldığınızdan emin olun.
• Bağlantılarınızı sizden önemli ölçüde daha az trafik alan sitelerle takas ederken, muhtemelen bu alım satımdan “bağlanmak”tan daha fazla insanın “bağlantısını” alacağınızı unutmayın. Sitenizden bir bağlantı için bir banner reklam ve sitelerinden bir bağlantı almayı düşünün, böylece onu daha eşit bir ticaret haline getirin. Sitelerinde sizinkinden daha fazla trafik varsa, onlar olmadıkça bundan bahsetmeyin.
• Giden bağlantılarınızı asla doğrudan ana sayfanıza koymayın. Giden bağlantılarınızı birkaç düzeyde aşağıda tutun, böylece sitenize gelen ziyaretçiler, bağlantı vermeden önce ziyaret etmelerini istediğiniz tüm sayfaları ziyaret etmiş olur.
• Giden bağlantıları eklerken, bağlantı tıklandığında, ziyaretçinin Web sayfanıza kolayca dönebilmesi için Web sayfasının yeni bir tarayıcı penceresinde açıldığından emin olun.
• Bazen insanlar sitelerini güncellediklerinde İnternet adresini değiştirirler veya bir sayfayı tamamen silerler. Sayfanıza o sayfaya bir bağlantı yerleştirdiyseniz ve izleyicilerinizden biri o sayfaya bağlantı vermeye çalışır ve bir HTTP 404 hatası alırsa, bu sitenize kötü bir şekilde yansır. Ölü bağlantılar için Web sitenizi sık sık kontrol etmelisiniz.
• Sitenizdeki bir sayfanın içeriğini değiştirdiğinizde, tamamen yeni sayfalar oluşturmayın; sadece mevcut sayfalarınızdaki içeriği güncelleyin ve aynı dosya adlarını koruyun. Sayfalarınıza bağlantılar olabilir ve bunları silerseniz, başka bir siteden sitenizin bağlantısını tıklamaya çalışan herkes HTTP 404 hatası alır. Bu, yönlendiren sayfada ve sahip olabileceğiniz tüm arama motoru listelerinde ölü bir bağlantıyla sonuçlanır.


Bağlantı Nedir
Köprü ekleme işlemi kısayolu
Videoyu link yapma
Outlook köprü Ekleme
Maile Link ekleme
Bağlantıyı
Tıklanabilir link yapma
Mailde köprü ekleme


Bağlı Programlar

Tavsiye işinin yaratılması en kolay ve en verimli iş olduğu bilinen bir gerçektir. Çevrimiçi iş yaparken, ortaklık programları bu konseptten yararlanmanızı sağlar. Yönlendirme iş modeli oluşturma konsepti ilk olarak 1996 yılında Amazon.com’un müşterileri kendi Web sitelerine yönlendirmeleri için diğer Web sitesi sahiplerine ödeme yapmaya başlamasıyla başladı.

Bu tavsiye edilen iş modeli yakalandı ve şimdi birçok site bu modeli günlük iş faaliyetlerine dahil ediyor. Fikir ve buna karşılık gelen yazılım teknolojisi 1996’dan beri çok yol kat etti. Bugün mevcut olan yazılım süreci o kadar basit hale getiriyor ki, temel Web becerilerine sahip herkes bir ortaklık programı kurabilir.

İnternette birçok farklı ortaklık programı bulunmaktadır. Bu programlar güvenilirlik, kalite ve sunulan komisyon miktarı açısından farklılık gösterir. E-perakendeciler bu programları tekrar eden işleri geliştirmek ve satışları artırmak için kullanır.

Bağlı kuruluş programına sahip olmanın bir yan yararı, her bağlı kuruluşun sitenize bir bağlantı sağlamasıdır, bu da bağlantı popülaritesini artırır, bu da bir dizi popüler arama motorundaki sıralamanızı iyileştirir. Olumsuz tarafı, ortaklık programını geliştirmek ve uygulamak zaman ve çaba gerektirir ve katılımı teşvik etmek için diğer bağlı kuruluş programlarıyla rekabet etmeniz gerekir.

Bu bölümde şunları öğreneceksiniz:

• Farklı bağlı kuruluş programları türleri arasında nasıl ayrım yapılır?
• Web siteniz için uygun ortaklık programını nasıl seçersiniz?
• Bağlı kuruluş programlarında başarılı olmak için ipuçları
• Bağlı kuruluş programlarının faydaları
• Kendi ortaklık programlarınızı nasıl başlatabilirsiniz?
• Bağlı kuruluş izleme yazılımı için önemli özellikler
• Ortaklık programı kaynakları.

Web Sitenize Gelen Trafiği Artırın

Mevcut fırsatları anlamak için önce farklı türdeki bağlı kuruluş programlarını anlamalısınız. Hepsi tavsiye işi için ödeme yapar, ancak farklı şekillerde. Bir ortaklık programını uygulamaya karar vermeden önce, öncelikle amaçlarınıza, ürünlerinize ve hizmetlerinize ve hedef pazarınıza bakmalı ve ardından bir ortaklık programının siteniz için uygun olup olmadığına karar vermelisiniz. Eğer öyleyse, sizin için uygun olan program türünü seçin.

Komisyon Bazlı Ortaklık Programları

En yaygın ortaklık programı türü komisyon tabanlıdır. Bu tür, yönlendiren Web sitesine, yönlendirmelerinden kaynaklanan satış gelirinin bir yüzdesini sunar. Komisyonlar tipik olarak yüzde 1 ila 15 arasında değişmektedir. Bazı programlar iki katmanlı bir komisyon yapısı sunarken, bazıları daha yüksek trafikli siteler için artırılmış komisyon sunar.

İki kademeli bir komisyon programında, bir bağlı kuruluşa, atıfta bulunduğu her satış (veya yönlendirme veya tıklama) için bir komisyon ve ayrıca programınızdan bahsettiği herhangi bir bağlı kuruluş tarafından yönlendirilen her satış için bir komisyon ödenir.

Komisyona dayalı ortaklık programlarının bazı örnekleri şunları içerir:

• Amazon.com (http://www.amazon.com)
• One and only (http://www.oneandonlynetwork.com)
• Web Position Gold (www.webposition.com).


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın