İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Ortaklık Yazılımı Satın Alma – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Ortaklık Yazılımı Satın Alma – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Yerel Hizmetler 

Ortaklık Yazılımı Satın Alma

Affiliate yazılımı satın almak söz konusu olduğunda birkaç seçenek vardır:

• Bir ASP kullanabilirsiniz.
• Yazılım satın alabilirsiniz.
• Kendinizinkini inşa edebilirsiniz.
• Af içeren bir vitrin yazılım çözümü kullanabilirsiniz.

İştiraklerinize hangi özellikleri sağlamak istediğinize bağlı olarak, takip yazılımının maliyeti 300$ ile 15.000$ arasında değişmektedir.
Bağlı kuruluş yazılımının birçok çeşidi vardır. Bazı programlar oldukça karmaşıktır ve birkaç özellik sunarken, diğerleri tüm özellikleri sunar.

Yazılımınızı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Sorunsuz bir ortaklık programı yürütmenize yardımcı olabilirler ve size çok zaman kazandırabilirler.

İşte mevcut olan daha önemli özelliklerden bazıları:

Otomatik Kayıt. Ortaklarınızın programınıza kaydolmasını mümkün olduğunca kolaylaştırmak istediğiniz için her zaman bu özelliği aramalısınız. Resmi olarak kaydolmaları günler sürmemelidir; bunu otomatik olarak yapabilmeleri gerekir. Mümkün olduğunca çabuk başlamalarını istiyorsunuz, bu nedenle, kaydoldukları anda, programınızı Web sitelerine hızlı bir şekilde dahil etmeleri için gerekli olduğunu düşündüğünüz tüm bilgiler otomatik olarak kendilerine gönderilmelidir.

Otomatik Takip Sistemi. Bu, aramanız gereken en önemli özelliklerden biridir. Bağlı kuruluşlarınızı uygun komisyonla ödüllendirebilmeniz için yazılımınızın yapılan tüm satışları takip edebildiğinden emin olmak istiyorsunuz. Ay sonunda satışların hangi Web sitelerinden geldiğini hesaplamak istemezsiniz. Yazılımın sizin için tüm izlemeyi yapmasına izin vermek ve raporlama döneminin sonunda size bağlı kuruluşlarınızdan kaynaklanan ödemeleri özetleyen bir rapor sunmak istiyorsunuz.

Otomatik Kontak Sistemleri. Gerekli gördüğünüzde tüm bağlı kuruluşlarınızla iletişim kurabilmelisiniz. Bazı yazılımlar, bir düğmeye tıklayarak tüm bağlı kuruluşlarınıza mesaj göndermenize izin verir. E-posta adreslerini bir veritabanında derler.

Gerçek Zamanlı İstatistikler. Gerçek zamanlı istatistikler, bağlı kuruluşlarınızın mevcut satış istatistiklerini görüntülemelerine olanak tanır. Bu, sitelerinden kaç kişinin tıkladığını ve bu kişilerin kaçının gerçekten bir şey satın aldığını bilmelerini sağlar. Bu çok iyi bir özellik çünkü bağlı kuruluşlarınızı programınızdaki mevcut satış durumları hakkında bilgilendirmeniz önemlidir.

Değişken-Ödeme Seçeneği. Aramanız gereken bir diğer önemli özellik ise değişken ödeme seçeneğidir. Bağlı kuruluş yazılımının bazı biçimleri, yalnızca çok sayıda değişkenle çalışmanıza izin verir; bu, bağlı kuruluşlarınızın sitelerinden gelen yönlendirmelerle çarptığınız tıklama başına sabit ücret, yüzde veya sabit oran anlamına gelir. Bazı yazılımlar yalnızca belirli program türleri için tasarlanmıştır. Bir tıklama programı için ödemeleri hesaplamak üzere tasarlanmış bir yazılım satın alabilirsiniz. Her tıklamadan elde edilen satışların bir yüzdesini ödeyen komisyon bazlı bir programa sahip olmak isteseydiniz, bu yazılım sizin için iyi olmazdı. Satış yüzdesi değişkenini kullanamadığı için ödemeleri hesaplamak için verileri anlayamaz ve manipüle edemez. Herhangi bir yazılım satın almadan önce bunu kontrol edin.

Otomatik Çek Ödeme. Bağlı kuruluş programınız çalışmaya başladığında ve kapsamlı bir bağlı kuruluş listesi oluşturduktan sonra, her ödeme döneminin sonunda çek yazmak zor olabilir. Bazı yazılımlar, bilgisayarınızın çekleri yazdırmasına olanak tanıyan bir otomatik çek ödeme seçeneğiyle donatılmıştır. Bu, ortaklık programınızın daha sorunsuz çalışmasını sağlayabilir ve size zaman kazandırabilir.

Otomatik Raporlama-Dönem İstatistik Dağılımı. Daha gelişmiş bağlı kuruluş izleme yazılımlarından bazıları, raporlama döneminin sonunda bağlı kuruluşlarınızın her birine otomatik olarak e-posta gönderir. Bu, bağlı kuruluşlarınıza programınızla ne kadar başarılı olduklarını söyler ve programınızda başarılı olmalarına yardımcı olmak için pazarlama stratejilerini ayarlamalarına olanak tanır.

Meta-İndekslerle Promosyonu En Üst Düzeye Çıkarma

Meta-indeksler, belirli bir konuya özel ilgi duyan kişiler için faydalı kaynaklar olacak şekilde tasarlanmıştır. Meta-indeksler, hedef kitlenize ulaşmak için büyük ve değerli bir kaynaktır ve tam potansiyellerinden yararlanılmalıdır.

Bu seride şunları ele alıyoruz:

• Meta dizinler nelerdir?
• Meta dizinler neden yararlıdır?
• Sitenize verilen bağlantıları nasıl öne çıkaracaksınız?
• Kendi meta dizininizi oluşturma.


Msy Yazılım
Msy Reklam
GoDaddy Reseller
Godaddy email marketing
Pazarlama sitesi
Godaddy şikayet
GoDaddy Canlı destek
GoDaddy iletişim


Meta Endeksler Nelerdir?

Meta-indeksler, belirli bir konu kategorisine ilişkin İnternet kaynaklarının listeleridir ve bu konuyla özel bir ilgisi olan kişiler için bir kaynak olarak düşünülmüştür. Gösterilen İnternet alışveriş siteleri gibi bu listeler, başlıklarına göre bir Web sayfasında düzenlenen ilgili İnternet kaynaklarının URL’lerinin bir koleksiyonundan oluşur.

Meta dizinlerin sahipleri veya yaratıcıları bu listeleri derlemek için çok çaba harcarlar ve bunlara eklenecek yeni siteler bulmaya heveslidirler. Eskiden bu sitelerin sahipleri, büyük dizinlerin en büyüğüne sahip olmak için uğraştıkları meta dizinlerin en fazla metasına sahip olmak istedikleri için sitenizi ücretsiz olarak listelerlerdi ve daha fazla site daha büyük bir dizin anlamına gelir. Bugün, bu meta-endekslerin çoğu ticaridir ve sitenize bağlantı için bir ücret talep eder.

Bu meta dizinlerin bazılarında “Gönder” veya “Sitenizi Ekleyin” alanı vardır; diğerleri için, bir katılım talebi e-postası geliştirip sitenin sahibine göndermeniz gerekir. Dahil olma isteği e-postanızda, site sahibine siteyi ziyaret ettiğinizi bildirin ve sitenizin dahil edilmesinin uygun olacağını hissedin.

Sitenizin uygun olduğunu düşündüğünüz sebepleri belirtin ve bağlantıyı isteyin. Bağlantı için HTML’yi de sağlamalısınız. Gelişmiş arama motoru yerleşimi için bağlantı alaka puanlarınızı artırmak için hedeflenen anahtar kelimeler de dahil olmak üzere, bağlantınızın bir grafik simge, köprü metni bağlantısı ve etiket satırı ile öne çıkmasını sağlamak için Bölüm 16’da tartışılan teknikleri gözden geçirin.

Meta-indeksler, “Connecticut Country Inns” veya “Antika Araba Siteleri” gibi belirli bir konuya yöneliktir. Meta-endeksler, belirli bir konuda bir dizi siteye kolay erişim sağlar ve hedeflenmiş, ilgili insanları Web sitenize çekmenin harika bir yoludur. Ek olarak, bazı kullanıcılar tek arama çabası olarak meta dizinlere güvenebilir.

Örneğin, belirli bir meta dizinin Meksika tatil beldelerinde 200 site içerdiğini biliyorlarsa, Meksika tatil beldelerinde bir sorgu yapmak için bir arama motoru kullanmayabilirler. Arama motoru sonuçlarının Meksika tatil köyleriyle ilgili kitapları, Meksika tatil beldelerindeki aile tatilleriyle ilgili kişisel Web sayfalarını, vb. gösterebildiği yerlerde, deneyimli Web kullanıcıları, meta dizinlerin yalnızca Meksika tatil köylerinin Web sitelerine bağlantılar sağladığını bilir. Meta-endeksler, sunduklarınızla ilgilenen kişiler tarafından bulunma şansınızı artırabilir.

Ulaşmak istediğiniz hedef kitlenin bu indeksleri kullanan kişiler olacağını göz önünde bulundurarak, bulduğunuz meta-endekslerden birine veya birkaçına bir banner reklam yerleştirmeyi düşünebilirsiniz.

Yine de dikkatli seçin; Eşdeğer olmayan ve aradığınız trafiği sağlamayan bir meta dizinde bir banner reklam satın almak istemezsiniz. Acele etmeyin ve reklam vermeden önce meta dizini araştırın. Göze hitap ediyor mu? Kaliteli mi? Çok sayıda ölü bağlantı var mı? Sık sık güncelleniyor mu? Yeterli trafik var mı?

Meta-indeksler, Web sitenize gelen trafiği artırmanın etkili bir yolu olabilir. Harika bir kaynak oldukları için Word en iyi meta dizinler hakkında hızla yayılır. Hedef pazarınız iki arkadaşınıza anlatacak ve onlar da iki arkadaşınıza anlatacak, böylece trafiği artıracaktır. Ayrıca, daha fazla kişi meta-indexinize bağlantı ekledikçe ve Web sitenize ne kadar çok bağlantınız olursa, siteniz o kadar fazla trafik alır.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın