İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Reklam Yönergeleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Reklam Yönergeleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Güvenliği Yönetme – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Reklam Yönergeleri

Hedef pazarınıza ulaşan e-dergileri bulduktan sonra, reklamınızı yerleştirme konusunda nihai bir karar vermeden önce bir dizi başka faktörü göz önünde bulundurmalısınız.

• E-dergide gösterilen reklamların tekrarını kontrol edin. Reklam verenler birden fazla reklam vermemişlerse, muhtemelen çok olumlu sonuçlar görmemişlerdir.
• Bazı reklamlara yanıt verin ve reklamcılara söz konusu e-dergide reklamcılıkla ilgili deneyimlerinin neler olduğunu sorun. Onlara kim olduğunuzu ve neden onlarla iletişim kurduğunuzu anlattığınızdan emin olun. Önde iseniz, muhtemelen sorgunuza açık olacaklardır.
• E-dergi yayıncısıyla konuşun ve sorular sorun (örneğin, kaç abone var). Diğer reklamverenlerin sonuçları hakkında neler söylediğini sorun. Ne tür reklamları kabul ettiklerini ve herhangi bir kısıtlama olup olmadığını öğrenin. Yayıncının hiçbir zaman rekabet eden reklamlar yayınlamama politikası olup olmadığını kontrol edin. Belki e-derginin e-posta yoluyla alabileceğiniz bir dizi reklam politikası vardır.
• Yayıncının izleme bilgisi sağlayıp sağlamadığını ve veriyorsa hangi belirli raporlara erişebileceğinizi öğrenin.
• Reklamınızın Web sitenize bir köprü olup olamayacağını öğrenin. E-dergi köprülere izin veriyorsa, etkili bir sayfaya bağlantı verdiğinizden emin olun; bu, reklamın devamı olan veya reklamını yaptığınız öğeyle ilgili ayrıntıları sağlayan bir sayfadır. sağlamak
işleme yardımcı olmak için bu sayfadan sipariş formuna bağlantı.
• Bazı durumlarda, e-dergilerde reklamınızın zamanlaması konusunda size yardımcı olacak bir editoryal takvim bulunur. Editoryal takvim, gelecek sayılarda hangi makalelerin yer alacağını size söyleyecektir. Gelecek sayıda ürün veya hizmet türünüzle ilgili bir makale olacaksa, o sayıda reklam vermeyi seçebilirsiniz. Bir ürün incelemesi için editörle iletişime geçebilir veya sorun konularıyla ilgili bir makale gönderebilirsiniz.
• Abone sayısına göre reklam ücretlerinin makul olduğundan emin olun ve kendinize bunu karşılayıp karşılayamayacağınızı sorun. “Açık” oranı veya e-dergide bir kez reklam için alınan oranı öğrenin. Birden çok yerleşim için fiyatın ne olduğunu sorun. Şu anda reklam için ödeme yapacak durumda değilseniz, yapılabilecek başka düzenlemeler olup olmadığını sorun. Örneğin, yayıncı, reklam karşılığında Web sitenizdeki bir bağlantıyı kabul edebilir.
• Reklamlarınızı hedef müşterinizi göz önünde bulundurarak geliştirin. En iyi potansiyel müşterilerinizi çekmeliler. Mümkün olduğunda, sitenize bağlantı vermeli veya kuruluşunuzdaki doğru kişiye bir e-posta bağlantısı sağlamalısınız.
• Reklam yanıtlarını izlemek için bir mekanizma geliştirin. Hangi reklamların size yanıt getirdiğini belirlemek için farklı reklamlar için farklı e-posta hesapları kullanabilirsiniz. İzleyicileri sitenizdeki farklı sayfalara yönlendirmek için farklı URL’ler de kullanabilirsiniz. İyi bir trafik analiz paketiniz varsa, reklamınız sonucunda ziyaretçi artışını takip edebilirsiniz.
• Yayının son reklam tarihlerini ve reklam biçimi tercihlerini bildiğinizden emin olun.


Reklam Kanunu
Reklam YÖNETMELİĞİ
Ticari reklam YÖNETMELİĞİ
TİCARİ reklam ve HAKSIZ TİCARİ uygulamalar YÖNETMELİĞİ mevzuat gov
Ticari reklam ve HAKSIZ TİCARİ Uygulamalar YÖNETMELİĞİ 2022
Ticari Reklam ve Haksız Ticari Uygulamalar YÖNETMELİĞİ
Reklam Kurulu Kararları
Ticari Reklam ve Haksız Ticari Uygulamalar


E-Dergilerle Makale ve Haber Bülteni Sağlamak

Reklamın yanı sıra, e-dergilerle bir dizi başka pazarlama fırsatı da keşfedilebilir. Hedef pazarınıza hitap eden e-dergileri bulduktan sonra, bu e-dergiler haber bültenleriniz için verimli alıcılar olabilir.

Editörler, okuyucularının ilgisini çeken makaleleri de kabul edebilirler. Editörün yönergelerine uygun ilginç bir makaleye ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkındaki bilgileri dahil edebilirsiniz.

Harika içerik arayan birçok e-dergi var. Onlar için okuyucuları için harika içerik sağlayan ve aynı zamanda sizin için biraz maruz kalma sağlayan makaleler yazabilirseniz, bu gerçek bir kazan-kazan durumudur. Sizinle aynı hedef pazara sahip ve geniş bir abone tabanına sahip olan e-dergileri hedeflemek isteyeceksiniz.

E-derginin makalenin sonunda sizi yazar olarak gösteren ve Web sitenize veya e-posta adresinize bir köprü sağlayan bir kaynak kutusu içerdiğinden emin olmak isteyeceksiniz.

Yayınlanmış makaleler bir uzman olarak itibarınızı artırır ve insanlar alanında uzman kişilerden ürün ve hizmet satın almaktan hoşlanırlar. Katkıda bulunan bir editör olup olamayacağınızı veya e-dergilerinde düzenli bir sütun veya özelliğiniz olup olmadığını görebilirsiniz.

Yazılarınızı direkt olarak hedeflenen e-dergilere göndermenin yanı sıra online olarak “makale bankaları”na da gönderebilirsiniz. Makale bankaları, e-dergi yayıncıları için çevrimiçi kaynak siteleridir. E-dergi yayıncıları bu bankalar aracılığıyla e-dergilerine uygun makaleleri ararlar ve eğer kullanırlarsa yazarın kaynak kutusunu eklerler.

Kendi E-derginizi Başlatmak

Kendi e-derginizi başlatabilirsiniz. Bugün, bu nispeten kolaydır. E-dergi geliştirme ve yönetimi ile ilgili on-line birçok kaynak var. Tutarlı ve değerli içerik sunmazsanız itibarınızı zedeleyebileceğiniz için bu kararı çok düşünmeden vermeyin. Kendi e-derginizi geliştirmeyi ve dağıtmayı düşünmeniz için birçok neden var.

E-dergiler, aşağıdaki nedenlerle son derece etkili bir çevrimiçi pazarlama aracı olabilir:

• Bir “uzman” olarak yerleşik hale gelirsiniz. Okuyucularınıza uzmanlık alanınızla ilgili değerli makaleler sunarak, onların gözünde değerli ve güvenilir bir uzman olursunuz.
• Güven oluşturursunuz. Birisi Web sitenizi ilk kez ziyaret ettiğinde, kim olduğunuz, ne kadar yetenekli olduğunuz veya ne kadar profesyonel olduğunuz hakkında hiçbir fikri yoktur. Elbette, ziyaretçiler sitenizin görünümünden, verdiği histen ve içeriğinden bir izlenim edinirler, ancak sizinle iş yapmaya hazırlar mı? Onlara belirli bir süre boyunca ücretsiz, değerli içerik sağlayarak ziyaretçilerinizin güvenini kazanırsınız ve sağladığınız ürün veya hizmet türüne ihtiyaç duyduklarında size dönme olasılıkları daha yüksektir.
• Web sitenize önemli miktarda trafik oluşturuyorsunuz. E-derginiz her zaman Web sitenizde bulunan bir şeye referans vermeli ve bir köprü sağlamalıdır. Ziyaretçiniz bağlantı kurduğunda, onu bir süre kalmaya ve sitenizdeki birkaç sayfayı ziyaret etmeye teşvik eden unsurlar olmalıdır. İnsanlar sitenizi ne kadar sık ​​ziyaret ederse, sizinle iş yapma olasılıkları o kadar artar.
• Sadakat yaratırsınız. İlişki pazarlaması, Web’de her şeyle ilgili. Zamanla ilişkiler kurarsınız ve e-zine’iniz tam da bunu yapmanıza yardımcı olur. Aboneleriniz her ay sizden ücretsiz bir şey alır. Ürün veya hizmetinize ihtiyaç duyduklarında kiminle iş yapacaklar? İnsanlar paralarını tanıdıkları ve güvendikleri işletmelerle harcamayı tercih ediyor.
• Müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizle güncel kalırsınız. Her ay abonelerinizin karşısında olduğunuzda, unutmak o kadar kolay değildir. Şirketiniz, ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili yenilikler veya uzmanlık alanınızdaki yenilikler hakkında onları güncel tutabilirsiniz.
• Veritabanınızı büyütürsünüz.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın