İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Kendi E-derginizi Geliştirin – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Kendi E-derginizi Geliştirin – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Kontrollü Görüntüleme

Kendi E-derginizi Geliştirin

Kendi e-derginizi başlatırsanız, doğru yaptığınızdan emin olmak için yayınlamadan önce planlamaya ve test etmeye yeterli zaman ayırmalısınız. İlk izlenim yaratmak için ikinci bir şansınız yok ve okuyucularınızın abone olmasını ve buldukları harika e-dergiyi başkalarına anlatmasını istiyorsunuz. E-posta kutularına her ulaştığında e-derginizi okumak için heyecanlanmalarını istiyorsunuz.

Aşağıdaki ipuçları, e-posta tabanlı e-dergi planlama ve hazırlığınızda size yardımcı olacaktır:

• Harika içerik sağlayın. Bu söylemeye gerek yok. İnsanların okumak istediği içeriğiniz varsa, abone olarak kalırlar. Utanmadan kendini tanıtmanın harika bir içerik olduğunu düşünmeyin; hedef kitleniz kesinlikle olmaz. Kaba bir kılavuz olarak, e-derginizin yüzde 80 zengin içerik olduğundan ve yüzde 20’den fazla tanıtım ve reklam olmadığından emin olun. E-derginiz, hedef pazarınızın yararlı olduğunu düşündüğü bilgilerle dolu olmalıdır.
• E-derginizin okunmasını istediğiniz için uzunluğu göz önünde bulundurmalısınız ve hızlı okumak için her zaman çok uzun olduğu için daha sonraya bırakmamalısınız. Bu durumda, daha az, daha fazladır. Aboneler, e-derginizi beş dakika veya daha kısa sürede okuyabilmelidir. Uzun bir makaleniz varsa, web sitenizde daha fazla ayrıntıya bir köprü ile e-dergide bir özet verebilirsiniz.
• E-posta tabanlı bir e-dergi için içeriğinizi dört veya beş dinamit makalesiyle sınırlayın. E-derginin başında kısa bir içindekiler tablosu sağlayın. Kopyayı kısa ve öz tutun.
• Kelime kaydırma sorunlarını önlemek için satır uzunluğunuzu boşluklar dahil 60 karakterin altında tutun.
• Okuyucularınızı, harika içeriğinizle ilgilenebileceklerini düşündükleri diğer kişilere bir kopyasını göndermeye teşvik edin. Bu iletilen kopyaları alanlara abone olma talimatlarını da sağladığınızdan emin olun. Ayrıca nasıl devre dışı bırakılacağına veya abonelikten nasıl çıkılacağına ilişkin talimatlar da sağlamalısınız.
• Okuyucunuz hangi e-posta programını kullanırsa kullansın, e-derginizin tasarladığınız gibi göründüğünden emin olmak için e-posta programınızı farklı e-posta programlarıyla test edin. Outlook Express, Netscape Mail, Pegasus Mail ve Eudora gibi farklı e-posta okuyucularıyla arkadaşlarınıza test kopyaları gönderin. Nasıl göründüğüne bakın, sözcük kaydırmanın bir sorun olmadığından emin olun ve köprülerin çalıştığından emin olun.
• Abone adreslerinizi gizli tutun ve abonelere gizlilik politikanızı bildirin.

E-derginizle ilgili haberler yayıldıkça, hedef pazarınıza uyan geniş bir insan topluluğunun onu okuyacağını göreceksiniz.

Kendi e-derginiz olduğunda şunları yapmanız gerekir:

• Haber grupları, posta listeleri, Web siteniz ve e-posta imza dosyanız aracılığıyla hedef pazarınıza tanıtın. E-derginizi haber gruplarında ve posta listelerinde tanıtıyorsanız, yayınlamadan önce belirli bir haber grubu veya posta listesinde e-derginizin reklamını yapmanın uygun olduğundan emin olun. Spam yapmakla suçlanmak istemezsiniz. Ancak sitenizde (sitenizde e-dergiye abone olunsun) ve imza dosyanızda e-derginizi utanmadan tanıtın.
• Abonelerin diğerlerini bilgilendirmesi için bir fırsat sağlayın. Çevrimiçi e-derginizde, abonelerin e-derginin bir kopyasını arkadaşlarına ve meslektaşlarına e-postayla göndermelerine olanak tanıyan bir form bulundurun. “Bu e-dergiyle ilgilenebilecek birini tanıyor musunuz? Onlara bir kopyasını göndermek için buraya tıklayın.” Bu, ek aboneler edinmenin harika bir yoludur, çünkü e-derginizi okuyan abone olmayan bazı kişiler daha sonra abone olabilir.
içeriğiniz onlar için ilginçse aboneler.
• İnsanların e-derginize abone olmasını kolaylaştırın. E-derginizin her e-posta sürümünde ve çevrimiçi sürümünde net abonelik talimatları sağlayın. Abone olmak isteyen kişilerden e-posta adreslerini toplamak için sitenizde kullanışlı bir form bulundurun. E-derginizi kişiselleştirmek için her zaman ilk adı sorun.
• Ziyaretçilerin abone olmadan önce ürünlerinizi örnekleyebilmeleri için Web sitenizde geçmiş sorunların bir arşivini sağlayın. Ziyaretçilerin o sayfadan abone olmaları için de bir seçenek sağladığınızdan emin olun.
• Abone listenizi kimseye vermeyin. Bu, abonelerinizin gizliliğini korur ve listenizi spamsız tutar. Bu nedenle, e-derginizi postalarken, BCC özelliğini kullanın veya tüm alıcıların adreslerini gizleyen özel bir e-posta programı kullanın, böylece tüm liste tehlikeye atılmaz. İnsanlar, e-derginiz sonucunda spam almaya başlarlarsa mutlu olmazlar.


e-dergi ücretsiz
e-dergi siteleri
E-Dergiler
E-dergi giriş
E-dergi aboneliği
E-dergi hazırlama
E-dergi indir
e-dergi pdf


Bir Promosyon Aracı Olarak Web Halkaları

Web halkaları, siteleri düzenlemek için farklı bir yol sağlar. İnternet topluluğuna sunulan ücretsiz bir hizmettir. Web halkaları, benzer içeriğe sahip siteleri bir daire veya bir halka içinde birbirine bağlayarak düzenler. Halkadaki her bağlantı, izleyiciyi halkadaki bir sonraki siteye gönderen Web halkasının sunucusundaki bir CGI komut dosyasına yönlendirilir.

Kelimenin tam anlamıyla iletişim, oyun, sanat, emlak vb. konularda binlerce yüzük var. Sitenize uygun bir yüzük yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz. Web halkasına katılarak elde edeceğiniz ziyaretçi türleri, sitenizin içeriğine duyarlı ve ürün veya hizmetlerinizi merak eden potansiyel müşteriler olacaktır.

Bu bölümde şunları ele alıyoruz:

• Web halkaları nedir ve nasıl çalışırlar?
• Web halkaları ile hangi promosyon olanakları mevcuttur?
• Nasıl katılırım ve maliyeti ne olur?
• Şirketim için çalışan Web halkalarını nerede bulacağım?
• Net’te hangi Web halkası kaynakları mevcut?

Arama Motorları ve Dizinlere Etkili Bir Alternatif

Web halkaları, İnternet’te hızla büyüyen bir hizmettir ve ziyaretçilerin İnternet’te gezinmesi için en kolay yollardan birini sağlar. Konuya özel on binlerce halkanın her birinde, üye Web siteleri sitelerini birbirine bağlamış, böylece daha fazla hedeflenen ziyaretçinin birleştirilen sitelere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamıştır.

İnsanlar, belirli konularla ilgili siteleri belirlemek için araçlar olarak arama motorlarından ve dizinlerden giderek daha fazla memnun değiller. Belirli bir anahtar kelimeyle yapılan aramalar bazen tamamen alakasız siteleri içeren sonuçlar verir.

Örneğin, bir tatil planlıyorsanız ve tatil köyleri aramak istiyorsanız, arama motoru sonuçları muhtemelen aradığınız şeyle sadece belli belirsiz alakalı siteleri içerecektir.

Sonuçlar, Amazon.com’da Meksika seyahatiyle ilgili kitap başlıklarını, aile tatillerinden, seyahat acentelerinden ve tur şirketi sitelerinden resimlerle birlikte diğer insanların Meksika’da seyahat deneyimlerini içeren kişisel sayfaları içerebilir. Web halkası bu araçlara bir alternatif sunar.

Site sahipleri, birbirlerinin sitelerini tanıtmaya yardımcı olmak için genellikle diğer Web siteleriyle bağlantı ticareti yapar. Web halkası, bağlantı ticaretinin kapsamını genişletmek için geliştirildi. Bir Web halkası, birçok siteyi ortak bir konuyla birleştirir.

Başlıca Web halka sitelerinden ikisi şunlardır:

• WebRing
• RingSörf


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın