İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Potansiyel Bağlantılar – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Potansiyel Bağlantılar – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Android'de Kodlama

Potansiyel Bağlantılar İçin Onay Kazanma

Artık bağlantı almak istediğiniz Web sitelerinin bir listesine sahip olduğunuza göre, bir sonraki adım bağlantıyı kimden isteyeceğinizi belirlemektir. Genellikle bu sitede bulunabilir. Webmaster gibi başlıklar veya bu temanın herhangi bir varyasyonu genellikle güvenli bir bahistir. Sitede bariz bir kişi yoksa, feedback’ı deneyin. İsteği oraya gönderebilir veya doğru kişinin e-posta adresini isteyebilirsiniz.

Bir Web sitesinde bir e-posta adresi bulamazsanız, o alan adının iletişim bilgilerini öğrenmek için Network Solutions gibi bir alan kayıt hizmetini ziyaret edebilirsiniz. “WHOIS Arama” bağlantısını tıklayın ve bir arama yapmak için URL’yi gönderin.

Sonuçlar, o Web sitesi için hem teknik hem de idari kişileri içerecektir. Teknik irtibat kişisi büyük olasılıkla aradığınız kişidir, çünkü büyük olasılıkla Web sitesine bakan kişi odur. İdari irtibat kişisi genellikle alan adının yenilenmesinden sorumludur ve faturayı ödeyen kişi genellikle alan adının faturasını ödeyen kişidir.

Genel olarak, konu satırında uygun bilgileri içeren kısa bir not en uygunudur. Notunuz nazik olmalı, sitenizin içeriğini kısaca açıklamalı ve karşılıklı bağlantıların neden bir kazan-kazan durumu ile sonuçlanacağını düşündüğünüzün gerekçesini sunmalıdır. Sitenin özellikle ilgi çekici olduğunu düşündüğünüz bazı yönlerine iltifat etmenin zararı olmaz.

Sörf yaparken elinizde bulundurabileceğiniz genel bir “bağlantı isteği” mektubu geliştirmek iyi bir fikirdir. Mektubu bir e-postaya kolayca kopyalayıp yapıştırabilmeniz için internette gezinirken bu mektubu her zaman masaüstünüzde açık tutmalısınız.

Tipik bir yanıt, sitelerine verilen bağlantıyı beğeneceklerini ve karşılıklı bir bağlantı sağlamayı teklif edeceklerini söyleyebilir. Bunu kolaylaştırmak için, ya bağlantının HTML’si gönderilmeye hazır olmalı ya da sitenizde bulunmalı ya da her ikisi birden. Bağlantı alaka kategorisinde olabildiğince yüksek puan aldığınızdan emin olmak için sitenizin bağlantısının etrafındaki metinde en önemli anahtar kelimenizin olduğundan emin olun.

Mutlaka izleyin ve takip edin. Karşılıklı bağlantı sağlayacağınızı söylediyseniz, 24 saat içinde yapın. Sitenize kendi sitelerinden bağlantı verildiğinden, bağlantının düzgün çalıştığından ve sitenizdeki doğru sayfaya bağlantı verildiğinden emin olmak için takip edin.

O zaman bir teşekkür göndermeyi unutmayın. Sitenizi Web sayfalarına ekleyerek size bir iyilik yaptıkları için, onlarla iyi bir ilişki geliştirmeye çalışmalısınız. Bu şekilde size verdikleri bağlantı konusunda daha cömert olabilirler. Sayfada daha yükseğe yerleştirebilir veya hatta sayfalarında size sitenize gelen trafiği artırmak için dinamit olacak küçük bir grafik bağlantıya sahip olma fırsatı sunabilirler. Bu grafik bağlantılar bölümün ilerleyen kısımlarında daha ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Bağlantıları almanın başka bir yolu da sitenizde onları istemektir. Sitenizde göze çarpan bir yere, “Bu siteye bir bağlantı vermek ister misiniz? Buraya Tıkla.” Bu mesajı, bağlantılar için çeşitli seçenekler içeren ayrı bir sayfaya bağlayın. İzleyicilere Web sitelerine yerleştirebilecekleri birkaç farklı boyutta başlık reklamı sağlayabilirsiniz.

Ayrıca onlara bir küçük resim simgesi, HTML ve kendi Web sitelerindeki HTML koduna kolayca kopyalayıp yapıştırabilecekleri sloganınızı da sağlayabilirsiniz. Yine, popüler arama motorlarında bağlantı alaka puanınızı artırmak için bağlantının etrafındaki metinde yer alacak uygun anahtar kelimeleri seçmeyi unutmayın.

Çoğu zaman, izleyicilere bağlantılar için bu fırsatları sunarsanız, bu gelişmiş bağlantı özelliklerini alma şansınız daha yüksektir. Bağlantıyı eklemelerini kolaylaştırırsanız, sağlamaya daha istekli olacaklardır. Link vermek isteyenler için ilgili kodlama ve görselleri sağlayan bir site örneğini göstermektedir.


Potansiyel müşteri formu uzantısı
Google Ads
Google Ads giriş
Google AdSense
Google Ads reklam verme
Google Search Console
Google Ads Nedir
AdWords


Size bir bağlantı sağlayan kişilere bir teşvik sunmak isteyebilirsiniz. Bir bağlantı karşılığında indirilebilecek bir şey veya ürününüzün ücretsiz bir örneği olabilir.

Bu size sitenizi pazarlamak için başka bir fırsat sağlar, çünkü bir şeyi ücretsiz olarak veriyorsunuz ve böylece siteleri ücretsiz olarak belirleyen birçok İnternet sitesinde listelenebilirsiniz. Bir başka yararlı taktik, sitenize bağlantı sağlayan izleyicileri bir ödül için bir çizime dahil etmektir.

Ödülün boyutuna bağlı olarak, size bağlantı veren tüm siteleri haftada bir veya ayda bir çekilişe dahil ettiğiniz “Bize Bağlantı Sağlayın ve Kazanın” gibi bir yarışma düzenleyebilirsiniz.

Meta dizinler ve Web halkaları, bağlantılar için diğer kaynaklardır. Söz verilen bağlantıları sağlamak için sitelere sormanız gerekebilir. Bir bağlantı için düzenleme yaptıysanız ve bağlantının orada olmadığını tespit ettiyseniz, bir e-posta hatırlatıcısı göndermeniz uygun olur. Takip e-postasını gönderirken simgenizi, HTML’nizi, URL’nizi ve diğer yararlı bilgileri ekleyin.

Bağlantınızı Tıklama Noktası Yapmak

Bağlantılar var ve sonra bağlantılar var. Bağlantılar genellikle ana sayfanıza köprülenmiş şirket adınızdır ve şirketinizin site bağlantısı bir dizi başka şirketin bağlantılarıyla birlikte listelenir. Bazen, eğer şanslıysanız, bağlantıya eklenmiş kısa bir açıklama vardır.

Bağlantı düzenlemeleri ile proaktif bir yaklaşım izlemelisiniz. Bağlantınızın belirgin bir şekilde yerleştirilmesini ve mümkünse sayfadaki diğer bağlantılardan farklı olmasını sağlamak için her fırsatı keşfedin. Bağlantınızla ilişkilendirilmiş bir resme sahip olmanın, bağlantınızı diğer tüm bağlantılar arasında nasıl öne çıkarabileceğini gösterir.

Bağlantı sağlamak isteyen bir siteyle anlaşmanız olduğunda, onlara bağlantı için bir simge ve HTML gönderip gönderemeyeceğinizi sormalısınız. Simge (GIF veya JPG formatı) görsel olarak hoş olmalı ve şirketinizi temsil etmelidir.

HTML içinde, insanları bağlantıya tıklamaya teşvik eden bir etiket satırı veya harekete geçirici mesaj ekleyin. Simge veya logo, etiket satırı ve şirketinizin adı ile bağlantınız öne çıkacaktır. Yine, arama motoru sıralamanızı iyileştirmek için bağlantı alaka puanınıza eklemek üzere uygun anahtar kelimeleri eklemeyi unutmayın.

Başka bir Web sitesi sitenize bir bağlantı sağlayacak kadar cömertse, çok fazla yer kaplamak istemediğiniz için resminiz yalnızca küçük bir resim olmalıdır. Bu resim, kurumsal logonuz veya ürünlerinizden veya hizmetlerinizden biri için geçerli bir promosyondan bir grafik olabilir. Bu resmin ve sloganın bir Web sitesine stratejik olarak yerleştirilmesiyle, bir izleyicinin Web sitenizi ziyaret etmek için tıklama şansı çok daha yüksektir.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın