İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Otomatik Yanıtlayıcılar – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Otomatik Yanıtlayıcılar – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Gizli Yöntemler – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Otomatik Yanıtlayıcılar

Otomatik yanıtlayıcılar, isteğe bağlı faks sistemleri gibi çalışır. Faks-on-demand sistemleri ile faks makinenizden aradığınızda, belirtilen kodu çevirin ve istenen belgeyi faks makinenize geri getirin. Otomatik yanıtlayıcı, bir otomatik yanıtlayıcı e-posta adresine bir e-posta gönderdiğiniz gibi çalışır ve istenen bilgileri e-posta yoluyla geri alırsınız.

Bu bölümde şunları öğreneceksiniz:

• Otomatikcevaplayıcıların ne olduğu
• Neden otomatik yanıtlayıcılar
• Otomatik yanıtlayıcılar aracılığıyla gönderilecek bilgi türleri
• Otomatik yanıtlayıcı özellikleri
• Otomatik yanıtlayıcılar aracılığıyla başarılı pazarlama hakkında ipuçları.

Otomatik Yanıtlayıcılar Nedir?

Otomatik yanıtlayıcı, kendisine posta gönderen e-posta adresine otomatik olarak önceden programlanmış bir yanıt göndermek üzere ayarlanmış bir posta sunucusunda bulunan bir programdır. Cevap, tek bir mesaj veya önceden programlanmış bir dizi mesaj olabilir. Bilgi robotları, yanıtlayıcılar, posta robotları, otomatik robotlar, otomatik posta gönderenler veya talep üzerine e-posta gibi birçok adla bilinirler.

Neden Otomatik Yanıtlayıcılar Kullanılır?

Otomatik yanıtlayıcı kullanmanın en büyük yararlarından biri, anında yanıt vermesidir; günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün, alıcı için anında memnuniyet sağlar.

Otomatik yanıtlayıcılar, birçok sıradan ve rutin istek için manuel yanıt ihtiyacını ortadan kaldırarak gerçek bir zaman tasarrufu sağlar. Ayrıca, devam eden pazarlama çabalarınızda size yardımcı olmak için çeşitli tekliflere verilen yanıtları izlemenizi sağlarlar.

Günümüzün otomatik yanıtlayıcılarının büyük bir avantajı, önceden belirlenmiş aralıklarla birden fazla mesajı programlayabilme yeteneğidir. İlk yanıt hemen gidebilir, ikinci bir mesaj birinciden iki gün sonra, üçüncü bir mesaj ikinciden beş gün sonra gidecek şekilde zamanlanır ve bu böyle devam eder. Pazar araştırması, motive olmuş bir alıcı olmak için bir potansiyel müşterinin mesajınıza birden çok kez maruz kalması gerektiğini göstermektedir.

Günümüzün otomatik yanıtlayıcıları, posta listesi yönetimi açısından daha da karmaşık hale geliyor. Bu programlar, bilgi talep eden kişilerin e-posta adreslerini toplar ve bir veri tabanında saklar.

Program, veri tabanına yeni isimler ekler ve artık çalışmayan e-posta adreslerini ortadan kaldırır. Günümüzün otomatik yanıtlayıcı programları, bilgi talep eden site ziyaretçileri hakkında da raporlar sunmaktadır. Bu teknoloji, bir insan tarafından yapılan manuel yanıtlarla karşılaştırıldığında, ilgili telefon ve faks maliyetlerinden bahsetmiyorum bile, çok uygun maliyetlidir. Kişiselleştirme, günümüzün otomatik yanıtlayıcı programlarının standart bir özelliğidir.

Otomatik yanıtlayıcılar her türlü bilgiyi göndermek için kullanılır:

• Fiyat listeleri
• Karşılama mektupları
• Teşekkür mektupları
• Ofis dışında tavsiye
• Sipariş onayları
• Satış mektupları
• Kataloglar
• Haber bültenleri
• Broşürler
• İş listeleri
• Özellik sayfaları
• Montaj talimatları.

İnsanların abone olmadan önce veya hedef pazarınızın ilgilenebileceği herhangi bir şeyi okuyabilmeleri için bülteninizin bir kopyasını sağlayabilirsiniz.

Web sitenizdeki bilgileri sağlamak varken neden bir otomatik yanıtlayıcı kullanasınız ki? Bir çok neden var. Otomatik yanıtlayıcı ile ilgili kişinin adı ve e-posta adresi elinizde; bunu sitenize gelen bir ziyaretçiden alamazsınız. Otomatik yanıtlayıcı ayrıca size potansiyel müşterinize birden fazla mesaj gönderme fırsatı sunar.


Otomatik mail örneği
Yıllık izin otomatik mail metni
Gmail otomatik cevap
Out of office mesajı
Otomatik mail gönderme
Gmail otomatik mail gönderme
Outlook otomatik mail gönderme
Otomatik yanıt Örnekleri


Otomatik Yanıtlayıcı Türleri

Üç farklı otomatik yanıtlayıcı türü vardır:

• Özgür
• Web barındırıcısı
• Diğer otomatik yanıtlayıcı sağlayıcıları.

Yanıtlayıcı sayfanızda bir reklamla birlikte gelen birçok ücretsiz veya minimum ücretli otomatik yanıtlayıcı vardır. Bazı Web barındırma şirketleri, Web barındırma paketlerinde otomatik yanıtlayıcılar sağlar. Yanıtlayıcı sayfanıza reklam yerleştirilmesini istemiyorsanız, ücret karşılığında paketler sunan birçok otomatik yanıtlayıcı hizmet sağlayıcısı da vardır. Önemli olan, özelliği olan otomatik yanıtlayıcıyı elde etmektir.

Otomatik Yanıtlayıcı Özellikleri

Bir otomatik yanıtlayıcı ararken, bu pazarlama faaliyetinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak tüm özelliklere sahip olduğundan emin olmak istersiniz. Günümüzün otomatik yanıtlayıcıları daha iyi olmaya devam ediyor; sürekli olarak yeni özellikler ekleniyor. Aramak istediğiniz şeylerden bazıları aşağıda tartışılmıştır.

Kişiselleştirme

Günümüzün otomatik yanıtlayıcıları, istekte bulunan kişinin adını ve e-posta adresini alarak kişiselleştirilmiş yanıtlara olanak tanır.

Çoklu Yanıt

Araştırmalar, potansiyel bir müşterinin satın almaya hazır olmadan önce mesajınıza birkaç kez maruz kalması gerektiğini göstermiştir. Birçok otomatik yanıtlayıcı, planlanmış bir zaman çizelgesinde birden fazla mesaja izin verir.

Mesajın Boyutu

Bazı otomatik yanıtlayıcıların gönderilebilecek mesajın boyutu konusunda bir sınırı vardır. Otomatik yanıtlayıcınızın, potansiyel müşterilere göndermek istediğiniz herhangi bir mesajı işleyebildiğinden emin olun.

İzleme

Pazarlama çabalarınızın sonuçlarını izlemenizi sağlayacak bilgileri size sağlayan izleme raporlarına erişiminiz olmalıdır. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını belirleyebilmeniz gerekir.

HTML Mesajlaşma

HTML ve düz metin e-postaları işleyebilecek bir otomatik yanıtlayıcı seçin. Araştırmalar, HTML pazarlama e-postalarının daha yüksek bir tıklama oranı elde ettiğini göstermiştir. Otomatik yanıtlayıcılar sürekli olarak geliştirilmektedir. Güncel kalmak gerekir.

Otomatik Yanıtlayıcılar Aracılığıyla Başarılı Pazarlama

Teknolojinin kendisi bu pazarlama tekniğinin sadece bir parçasıdır. Otomatik yanıtlayıcı tarafından gönderilen mesajların içeriği, mesajınızın alıcılarını müşterilere dönüştürmede belirleyici faktördür.

Aşağıdaki ipuçları, etkili mesajlar üretmenize yardımcı olacaktır:

• Kişiselleştirin. Mesaj boyunca ve konu satırında alıcının adını kullanarak mesajlarınızı kişiselleştirin.
• Ton. Satış tamamen ilişkilerle ilgilidir. Mesajlarınıza ilişkiler kuran bir ton verin.
• Okuyucunun ihtiyaçlarına ve ürün veya hizmetinizin çözümü nasıl sağladığına odaklanın. Faydalara odaklanın.
• Konu satırı. Akılda kalıcı bir konu satırına sahip olun, ancak reklam metni kullanmayın. Konu satırındaki reklam metni, mesajınızı okunmadan önce silmenin kesin bir yoludur.
• Bir harekete geçirici mesaj ekleyin. İnsanların kendilerine söyleneni ne sıklıkla yapmaları şaşırtıcı.
• Doğru yazım, büyük ve küçük harfler, dil bilgisi ve noktalama işaretleri kullanın. Bu yazışma, iş yazışmasıdır ve nasıl iş yaptığınızla ilgili her şeyin bir yansımasıdır.
• Hızlı bir şekilde konuya gelin. Çevrimiçi okuyucuların ayrıntılı mesajlara karşı çok az sabrı vardır.
• Taranabilirlik için yazın. Paragraf başına en fazla altı veya yedi satıra sahip olun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın