İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Meta-İndeksler – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Meta-İndeksler – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Meta-İndeksler – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Uygun Meta-İndeksler Nasıl Bulunur?

Artık bir meta indeksin ne olduğunu bildiğinize göre, nasıl bulacaksınız? Web’de geziniyor olabilirsiniz ve bir tanesine rastlayabilirsiniz. Meta dizinleri bulmanın daha iyi bir yolu, Web’deki arama motorları ve dizinlerdir.

Seçtiğiniz arama motorunun nasıl çalıştığını bilmeniz gerekir. Çoğu arama motorunun gelişmiş arama yetenekleri vardır, bu yüzden onları keşfettiğinizden emin olun. Meta dizinleri ararken dizin, liste, dizin, tablo, kaynak, başvuru veya kılavuz gibi fazladan bir sözcük ekleyerek daha odaklı bir arama oluşturmanızı öneririz.

Bu sözcüklerden birini başka bir sözcükle birlikte ekleyerek, örneğin seyahat etmek, uygun meta dizinleri bulma şansınızı artırırsınız. Yalnızca seyahatte arama yapmak, çok daha az hedeflenen sonuçlar getirecektir. Tek başına bir seyahat rehberi aramak işinize yaramayabilir.

Neden? Arama motorlarında bir seyahat dizini aramak, genellikle travel kelimesini içeren tüm siteleri ve dizin içeren tüm siteleri aramak anlamına gelir. Daha doğru sonuçlar elde etmek için aramalarınızı daraltmalısınız.

Seyahat ve dizin kelimelerini meta-indeks aramanızda uygulayabileceğiniz örnek olarak kullanan bazı genel teknikler şunlardır:

• Seyahat dizinine girmek genel olarak şu anlama gelir: travel veya directory kelimelerini içeren tüm siteleri arayın, ancak bu siteleri travel ve directory ile birlikte toplamaya çalışın.
• “Seyahat dizini” (tırnak işaretleri ile) girmek genellikle şu anlama gelir: Seyahat ve dizin kelimelerini yan yana içeren tüm siteleri arayın.
• +seyahat dizinine girmek genel olarak şu anlama gelir: Seyahat kelimesi ve tercihen kelime dizini olan tüm siteleri bulun.
• +seyahat+dizinine girmek genellikle şu anlama gelir: Her iki kelimeyi de içeren tüm siteleri bulun.

Arama motorları bilgiyi farklı şekillerde arar ve arama kriterlerini daraltmak veya genişletmek için farklı tekniklerin uygulanmasına izin verir. Bu bilgi, ilgili arama motorlarının Yardım sayfasına bakılarak elde edilebilir.

Birçok arama motoru ve dizin, yukarıda ana hatları verilen parametreleri kullanmadan daha ayrıntılı aramalar yapmanızı sağlayan bir Gelişmiş Arama veya Arama Seçenekleri sayfası sunar. Yahoo! ve Google bu tür iki sitedir.

Optimum Maruz Kalma için Meta Endeksleri Listeleme

Meta dizinlerden tam olarak yararlandığınızdan emin olmak için:

• Uygun meta dizinleri arayın
• Bağlantı isteyin
• Gerekli ayrıntıları sağlayın
• Sponsorluk veya banner reklam fırsatlarına bakın.

Meta-indeksler konuya (kitap yayıncılığı hakkında bilgi veren siteler gibi) veya coğrafyaya (Alaska’daki turistik siteler) göre düzenlenebilir. Daha önce de belirtildiği gibi, büyük arama motorları başlamak için iyi bir yerdir.

Örneğin, Alaska’daki turistik siteleri bulmak için +Alaska+turist+dizini girerek bir arama yapın. İyi bir liste bulduğunuzda ve bağlantıları kontrol etmeye başladığınızda, muhtemelen başka listeler de bulacaksınız.

Gelecekte başvurmak üzere beğendiğiniz meta dizinleri işaretleyin veya kaydını tutun. Sitenize link talep ederken, mesajınızın konu alanına “Site ekleme talebi” yazan bir e-posta gönderin.

İletinin gövdesine aşağıdakileri ekleyin:

• URL
• Sitenizin açıklaması
• Sitenizin liste için neden uygun olduğunu düşünüyorsunuz?
• İmza dosyanızdaki iletişim bilgileriniz.


Meta analiz Nedir
Meta nedir
Meta-regresyon nedir
Google meta Tag oluşturma
Meta analiz nasıl yapılır
Meta-analiz örnekleri
SEO meta tags
Metalaştırmak nedir


Hedef pazarınıza hitap eden dizinleri belirledikten sonra, sitede banner reklamlarına sponsorluk veya satın alma için ek fırsatların olup olmadığını belirleyin. Pazarınızla ilgili meta-endeksler, hedef müşterileriniz tarafından erişildiği için reklam yapmak için harika bir yerdir.

Bağlantınızı öne çıkarmak için, şirket adınızın yanı sıra kısa bir etiket satırıyla birlikte meta dizin sayfasına belirgin bir bağlantı veya simge ekleme hakkında bilgi alın. GIF ve HTML’yi sağlarsanız, meta dizin sahibi bunu eklemekten memnuniyet duyabilir.

Ücretsiz meta-endekslerin derleyicilerinin ticari olmayan nedenlerle motive olduklarını ve sitenizi listelerine eklemek veya talebinizi hızlı bir şekilde işleme koymakla yükümlü olmadıklarını unutmayın. Bununla birlikte, giderek daha fazla meta-indeks sitesi ticari bir odak noktasına sahiptir.

Bir meta-indeks üzerindeki bir listeleme ücretsiz olabilir, ancak listeye bir köprü metni bağlantısı yerleştirmek için bir ücret alınabilir. Ancak, listeleme için ücret alan meta-endeksler de vardır.

Bir meta-endekse dahil olmak için bir ücret ödemeyi düşünüyorsanız, meta-index’in aldığı trafik hacmini, trafiğin hedeflenip hedeflenmediğini ve yatırım getirisi ile ilgili maliyeti göz önünde bulundurun. Listelemenin onlar için iyi bir yatırım olup olmadığını görmek için meta-indekste zaten listelenenlerle iletişime geçmek akıllıca olabilir.

 Siteler ve Daha Fazlası

Kelimenin tam anlamıyla yüzlerce Harika Site, Günün Siteleri, Popüler Siteler ve Haftanın Seçimi Siteleri var. Bu sitelerden bazıları göndermenizi gerektirir; diğerleri aşağıdaki gibi şeylere göre seçilir:

• Harika grafikler
• Yararlı ve ilginç dinamit içeriği
• Benzersizlik
• Eğlenceli özellikler.

Bu sitelerden biri için seçilirseniz, sitenizin ziyaretçi sayısında büyük bir artış olabilir. Artan trafik akışına ve ayrıca çevrimiçi tekliflere yönelik artan talebe hazırlıklı olmalısınız. Bu bölümde şunları ele alıyoruz:

• Ödül değerlendirmesi için sitenizi nereye göndermelisiniz?
• Günün Sitesi nasıl kazanılır (ipuçları, araçlar ve teknikler)
• Yenilikler’de listelenme
• Ödüllerinizi sitenizde yayınlamak
• Kendi Günün Sitesini Barındırma

İnternette başka siteleri bulup değerlendiren ve öne çıkanları ödül vererek tanıyan siteler var. Ödül siteleri, ödül alan sitelerin seçilmesi açısından genellikle oldukça ayrımcıdır. Neyi “sıcak” veya “havalı” olarak değerlendirdiklerini tanımlayan kriterler oluşturmuşlar ve ödül seçimlerini bu kriterlere göre şekillendirmişlerdir. Çeşitli ödüller gösterir.

Yeni Ne Var Web siteleri, İnternet kullanıcılarını yeni siteler ve mevcut sitelerdeki güncellemeler hakkında bilgilendirmek için tasarlanmıştır ve genellikle hangi yeni sitelerin tanıtımını yapacakları konusunda seçicidir. Her sitenin sahibi ayrıca Günün, Haftanın, Ayın ve Yılın Sitesi için ödüller seçer.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu sitelerden bazıları bir duyuru veya site açıklaması göndermenizi ister ve ödüller grafik, dinamik içerik, benzersizlik ve sitenizin “eğlenceli” kalitesi gibi kriterlere göre verilir. Diğer siteler ödüllerini sadece site sahibinin kişisel beğeni ve beğenmemelerine göre vermekte ve hiçbir kritere bağlı kalmamaktadır.

Bazı ödüller Akademi Ödülleri kadar ciddiye alınır. Webby Ödülleri çok kapsamlı bir adaylık prosedürüne sahiptir. Webby ile ilgili bilgiler, adresindeki Web sitelerinde mevcuttur.

Bir ödül kazandığınızda, herkesin görmesi için sitenizde yayınlarsınız. Ödül simgesi genellikle size bu onuru bahşeden siteye giden bir bağlantıdır.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın