İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Ödüllerinizi Sitenizde Yayınlamak – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Ödüllerinizi Sitenizde Yayınlamak – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Etiketli Görüntü Dosyası  – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Ödüllerinizi Seçmek ve Kazanmak

Ödül alanlarıyla ilişkili farklı prestij seviyeleri vardır. Bazıları almak bir onurdur. Bazıları, aldıkları başvuru sayısı nedeniyle oldukça rekabetçidir.

Kendi sitelerinin trafiğini artırmak amacıyla ödül veren ticari sitelerden alınan ödüller gibi bazı ödülleri almak diğerlerinden daha kolaydır. Ödül, kazananın sitesinde görüntülenen ve ziyaretçilerin ödül verenin sitesine geri dönebilecekleri grafik bir bağlantı olduğu için trafik artar. Diğer Web Yöneticileri, başvuruda bulunan herkese ve herkese ödül verir. Ödül, yalnızca trafik oluşturmak amacıyla verilir.

Sonuç olarak, ödüller değerli varlıklardır. Ortalama bir Web kullanıcısı, hangi ödüllerin prestijli olduğunu ve hangilerinin gönderenlere verildiğini söyleyemez. Bu nedenle, siteniz hazır olduğu sürece, seçtiğiniz herhangi bir ödül için başvurun.

Bu ödülleri nereye yerleştirdiğiniz önemlidir. Çok sayıda ödül kazanırsanız, onları barındırmak için gezinme çubuğunuzdan bir bağlantı içeren bir Ödüller sayfası geliştirmeyi düşünün.

Bir ödül için göndermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken bir şey, büyük miktarda yeni trafiğin sitenize fayda sağlayıp sağlayamayacağıdır. WWW çizgi filmleriyle süslenmiş tişörtler satarsanız, trafik iyi bir trafiktir ve ödüller sitenize fayda sağlayabilir.

Öte yandan, Kuzey Kutbu’ndaki kırmızı gelgitler konusunda uzmanlaşmış bir deniz biyoloğuysanız, Günün Sitesi’nin getireceği trafik, hizmetlerinizi pazarlamanıza yardımcı olmaktan çok bir engel olabilir. Pazarlama araç ve tekniklerinin, onları çevrimiçi pazarlama stratejinize dahil etmeye karar vermeden önce, hedef pazarınızdan gelen ziyaretçileri artırıp artırmayacağını daima belirleyin.

Popüler Harika Siteler listelerinden birinde bahsetmek, muhtemelen sitenize muazzam miktarda trafik çekmenin en büyük yoludur. Ancak, bu trafik hızlı ve öfkeli bir sel gibi. Senin için ne dilediğine dikkat et, onu elde edebilirsin! Hazır ol! Bir an önce uygulayabileceğiniz bir planınız olsun.

Sitenizden ücretsiz bir şey sunuyorsanız, ne olursa olsun çok büyük bir hacme erişebildiğinizden ve hızlı bir şekilde dağıtmak için bir planınız olduğundan emin olun. Sitenizden ücretsiz bir indirme sunuyorsanız, ziyaretçilerinize bir dizi alternatif FTP sitesi sunmayı planlayın.

Bir arama teklifiniz varsa, alabileceğiniz çok sayıda aramayı idare edecek bir telefon yanıt sisteminiz ve personeliniz olduğundan emin olun. Büyük hacimli e-postaları da işlemek için bir plana ihtiyacınız var.


Web sitelerine ulaşmak için yazdığımız web adresi
Google arama motorunda görünmek istiyorum
Web sitesi yayınlamak için gerekenler
Google site kurma
Web sitesi yayınlama ücreti
Google Sites
Arama motorlarına site ekleme
Html site yayınlama


Kazanan ödüllerle birlikte gelen trafik türünün pazarlama stratejinize uyduğuna karar verdikten sonra, sitenizin bir kazananın niteliklerine sahip olduğundan emin olun ve ardından mümkün olduğunca çok sayıda ödül sitesine başvurun.

• İlk olarak, etkileşimde bulunduğunuz ödül sitelerinin URL’lerinin bir listesini yapın.
yer aldı.
• Gönderim formunu ve yönergeleri anlayın. Yaygın olarak istenen bilgileri belirlemek için bir dizi formu gözden geçirin.
• Zamandan tasarruf etmek için, farklı başvuru formlarına kopyalayıp yapıştırabileceğiniz çeşitli soruların yanıtlarını içeren bir belge geliştirin.
• Gönderim formları aşağıdaki bilgi türlerini yakalar:
– URL
– Sitenizin başlığı
– İrtibat kişisi (isim, e-posta, telefon, adres)
-Sitenin sahibi
• Gönderim yönergeleri size ne tür sitelerin gönderilebileceğini söyler. (Bazı ödüller kişisel sayfaları kabul etmez; diğerleri ticari siteleri içermez.) Gönderim yönergeleri ayrıca “harika” veya “yeni” tanımına neyin uyup neyin uymadığını da söyler.
• Bazı ödül siteleri, ödül simgelerini sitenizde görüntülemenizi gerektirir. Sitenizde bir ödül yayınlamak, artan güvenilirlik dahil olmak üzere bir dizi olumlu sonuç sağlayabilir.

Ödül sitelerinin çoğu seçim kriterlerini sağlar. Bazıları seçimlerini değerli içeriğe dayandırır; diğerleri yenilikçi ve benzersiz yetenekler arar. Siteler, neyi “sıcak” veya “havalı” olarak değerlendirdiklerine göre değişir, ancak aşağıda özetlendiği gibi, neyin notu vermediği konusunda oldukça tutarlıdırlar.

Ödüllerinizi Sitenizde Yayınlamak

Web siteniz için birkaç ödül toplamayı başardıysanız, bunları görüntülemek istersiniz. Sonuçta, herhangi bir ödül iyi bir ödüldür ve size ödül veren site, takdir karşılığında onu göstermenizi bekler. Yine de ödülleri ana sayfanızda yayınlamak en iyi fikir olmayabilir. Birincisi, indirilmesi gereken ek grafikler ana sayfanızın yükleme süresini yavaşlatacaktır.

İkincisi, ödülleri ana sayfanızda yayınlayarak ilk sayfaya sitenizden çıkan linkleri yerleştiriyorsunuz. Böylece, insanlara sitenizi keşfetme şansı bile bulamadan sitenizden ayrılma fırsatı veriyorsunuz. O halde hak ettiğiniz ödüllerinizi nereye göndermelisiniz? Web sitenizde bir ödül bölümü oluşturmanız yeterlidir. Burada, ana sayfanızın yüklenme süresini olumsuz etkilemeden veya trafik kaybetmeden tüm ödüllerinizi listeleyebilirsiniz.

Kendi Ödüllerinizin Sunucusu Olmak

Sitenize trafik çekmek için kendi ödül programınızı da oluşturabilirsiniz; bununla birlikte, bunun sürdürülmesi için önemli miktarda çalışma gerekir. Kendi ödül programınıza sahip olmanın faydaları arasında, bağlantı popülerliği nedeniyle arama motoru yerleşimi için önemli olan kazananların sitelerinde verilen ödüllerden sitenize geri bağlantıların olması yer alır.

Sitenize geri dönen bağlantının etrafındaki metni kontrol ettiğiniz için, arama motoru sıralamanızı daha da iyileştirmek için bağlantı uygunluk puanınızı artırmak için en önemli anahtar kelimelerinizi eklediğinizden emin olun. Ayrıca izin (“Yeni bir ödül sahibimiz olduğunda e-posta yoluyla haberdar olmak için burayı tıklayın”) ve viral pazarlama (“Bir arkadaşınıza bu ödülden bahsedin—Burayı tıklayın”) için de harika fırsatlar var. ben

Ayrıca, kendi ödül programınızın olması size “övünme hakkı” ve ödüllerinizi duyurmanız için basın bültenleri için fırsat sağlar, bu da Web siteniz için görünürlük kazanır ve trafiği artırır. Bunun üzerinde günlük veya haftalık çalışmanız gerekiyor, bu yüzden ona bağlı olmalısınız. Kendi ödül programınızı tasarlamadan ve geliştirmeden önce pazarlama perspektifinden bir fayda sağladığından emin olun. Ayrıca, size gönderilen sitelerin kalitesi standartlarınıza uygun değilse, ödülünüze layık siteleri bulmak için kendi aramalarınızı yapmaya da hazırlıklı olmalısınız.

Ödül programınızı hazır hale getirmek ve çalıştırmak için bir dizi adım vardır:

• Yer seçiminizde kullanacağınız kriterleri geliştirin.
• Ödülü tanıtmak için ödülle ilgili birkaç Web sayfası (seçim kriterleri, başvuru formları, bugünün veya bu haftanın ödül kazananı, geçmişte ödül alanlar sayfası vb.) geliştirin. (Ticari sitelerden mi yoksa kişisel sayfalardan mı gönderi aradığınızı ve gönderileri değerlendirirken hangi kriterlerin kullanılacağını belirttiğinizden emin olun.)
• Ödül simgenizi geliştirin. Bu simge bağlantısını sitenize geri verin. Ödül kazananı ayırt eder; bu nedenle, bağlantı kendi sitesinde belirgin bir şekilde görüntülenebilir. Bu harika bir trafik oluşturucu.
• Son olarak ödülü ve pazarı, pazarı, pazarı duyurun.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın