İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Medya İlişkileri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Medya İlişkileri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Android Güvenlik Kavramları

 Posta Listesi Sponsorları 

Başka bir çevrimiçi reklam fırsatı, posta listeleri tarafından sunulmaktadır. Posta listeleri çok hedefli bir reklam aracı sağlar. Posta listesi abonelerinin tümü liste konusuyla ilgilenir ve bu nedenle posta listesini dikkatlice seçerseniz potansiyel müşterilerdir. Sponsorluk listelerinin oranları oldukça düşüktür. Maliyet, okuyucu başına fiyat temelinde belirlenir ve genellikle okuyucu başına 1 ila 10 sent arasındadır.

Hedef pazarınıza hitap eden listelere abone olun ve her bir posta listesi için reklam veya sponsorluk fırsatları olup olmadığını belirlemek için SSS dosyalarını okuyun. Posta listesi sponsorluğa izin veriyorsa, sponsorluğun maliyeti hakkında bilgi almak için posta listesi yöneticisiyle iletişime geçin ve makul ise, uygunluk durumunu ve sponsorları kontrol edin.

Mail listesinin tüm üyeleri üye olmuştur ve listede yer almak istemektedir; bu nedenle, e-postanızı okumaları muhtemeldir. Bu, ürün ve hizmetlerinizi bu potansiyel tüketicilere göstermeniz için mükemmel bir fırsattır.

Buna iyi bir örnek, Trip.com’un dünyanın dört bir yanındaki tatil yerleriyle ilgili bir posta listesine sponsorluk yapması olabilir. Okuyucular konuyla ilgileniyorlar, bu nedenle tıklayıp gezi rezervasyonu yapmaya teşvik edilebilirler.

Çevrimiçi ve Çevrimdışı Promosyon

Reklam stratejiniz çevrimiçi etkinliklerle sınırlı olmamalıdır. Web sitenizin tanıtımını dahil etmek için çevrimdışı reklam stratejinizi entegre etmek önemlidir.

Medya İlişkilerini En Üst Düzeye Çıkarma

Çevrimiçi medya stratejiniz, sitenize trafik oluşturmada son derece etkili olabilir. Haber bülteni dağıtımı kolayca yapılabilir. Doğru e-posta adresleri listesini oluşturun veya çevrimiçi haber bülteni dağıtım hizmetlerinden birini kullanın.

Çoğu muhabir ve yazarın e-posta adresleri vardır. Bazıları e-postayla gönderilen haber bültenlerini almaktan hoşlanmaz; diğerleri e-posta sürümlerini tercih eder. E-posta haber bültenleri gönderildiğinde, muhabirler e-posta ile cevap verir. 24 saat içinde yanıtınızı bekleyecekler.

Editörlere e-posta ile gönderebileceğiniz bir medya seti geliştirin. Bu bölümde şunları ele alıyoruz:

• Çevrimiçi medya stratejinizi geliştirme
• Halkla ilişkilere karşı reklamcılık
• Geleneksel halkla ilişkilere karşı çevrimiçi halkla ilişkiler
• Etkili haber bültenleri
• Çevrimiçi haber ve dağıtım hizmetleri
• Haber bültenleri çevrimiçi olarak nasıl dağıtılır
• Sitenizde medya için bir alan sağlama
• Çevrimiçi muhabirler nasıl bulunur
• Muhabirler bilgilerinizi nasıl almak ister?
• Sitenize veya makalenize doğrudan bir bağlantıyla makalenizin yeniden yayınlanmasını teşvik etme
• Çevrimiçi olarak basın kitlerinin sağlanması
• Elektronik haber bültenleri.

Etkili Halkla İlişkileri Yönetmek

Medya ilişkileri, pazarlama çabalarınız için çok önemlidir. En iyi sonuçlar, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı tanıtım kampanyalarını entegre ettiğinizde elde edilir. Yerleşik bir muhabir ve editör listeniz varsa veya bir haber dağıtım hizmeti kullanıyorsanız, haber bülteni dağıtımı kolayca gerçekleştirilebilir.

Etkili halkla ilişkiler sürdürmek, şirketinize bir dizi fayda sağlar. Şirketiniz ve ürünleriniz haber bültenleri aracılığıyla teşhir edilir ve şirketiniz için olumlu bir imaj çizilir. Mevcut müşterilerle olan ilişkiniz güçlenir ve yeni ilişkiler kurulur.


Wind Medya
Web sitesi yazma
Kurumsal web sitesi Fiyatları
Web sayfası nasıl açılır
WordPress web sitesi fiyatları
En iyi hazır web sitesi ücretsiz
Web sayfası tasarımı
Telefondan site kurma


Reklama Karşı Tanıtımın Faydaları

Medya kapsamı veya tanıtım, ücretli reklamlara göre büyük bir avantaja sahiptir. Bir muhabir tarafından yazılan makaleler, medya ve muhabirler tarafsız üçüncü şahıslar olarak görüldüğünden, kamuoyunda reklamlardan daha fazla ağırlık taşır.

Halk, medya yayınlarında basılan makalelere, ücretli reklamlardan daha fazla itibar kazandırmaktadır. Haber bültenlerini dağıtmanın bir başka avantajı, reklamdan daha uygun maliyetli olmasıdır. Bir Web sitesindeki reklam alanı veya radyoda geçirilen zaman için ödeme yapmanız gerekir, ancak haber bültenlerini yazma ve dağıtma maliyetleri minimumdur.

Haber bültenlerinin reklamcılığa kıyasla dezavantajlarından biri, yayınlananlar üzerinde kontrolünüzün olmamasıdır. Editör şirketinizi olumsuz bir şekilde değerlendirmeye karar verirse, onu durdurmak için yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Makalenin yazarı, herhangi bir nedenle şirketinizi beğenmezse, makalede bu durumla karşılaşılabilir. Temel olarak, haber bülteniniz dağıtıldıktan sonra şirketiniz hakkında yazılacaklar üzerinde hiçbir kontrolünüz yoktur.

Tanıtım oluştururken, yayınınızın zamanlaması üzerindeki kontrolünüzü de kaybedebileceğinizi unutmamak önemlidir. Örneğin, büyük indiriminizden bir gün önce bir makalenin yayınlanmasını isteyebilirsiniz, ancak editör bunu bir sonraki haftaya bırakabilir. Bu konuda yapabileceğin bir şey yok. Önemli veya haber değeri taşıyan olaylar için yalnızca tanıtıma güvenmek iyi bir fikir değildir, çünkü yayın gözden geçirilmezse veya haber değeri olarak kabul edilmezse, hiçbir promosyondan mahrum kalabilirsiniz.

Haber Bülteni Nedir?

Medya kampanyanıza başlamadan önce, haber bültenlerinin ne olduğunu ve nasıl yazılacağını bilmelisiniz. Haber bültenleri, kamuoyunun haber değeri olarak görebileceği şirketinizle ilgili olaylar hakkında muhabirleri bilgilendirmek için tasarlanmıştır.

Haber bültenleri şirketinizin ücretsiz dikkatini çekebilir. Bir haber bülteni, medya ile standart bir iletişim biçimidir. Haber bültenleri haber değeri taşıyan bilgiler içermelidir. Basında adını duyurmak için sürekli olarak değersiz bilgiler gönderen şirketler, medya ile iyi bir ilişki kuramazlar.

Haber Bülteni Yazma

Gazeteciler ciltler dolusu haber bülteni bombardımanına tutuluyor. Haberinizin gazetecinin ilgisini çekecek kadar ilgisini çekme şansını artırmak için haber bülteninizi çekici bir format ve tarzda sunarak gazetecinin işini kolaylaştırmalısınız. Haber bülteniniz tarafsız bir üçüncü şahıs tarafından hazırlanmış gibi yazılmalıdır. Haber bülteni, aşağıdaki paragraflarda açıklanan standart bir formatı takip etmelidir.

Buraya hangi tarihi koyarsanız koyun, yayının bu tarihten önce veya sonra bilgileri yayınlayabileceğini unutmayın. Haber gerçekten büyükse, yayının belirttiğiniz tarihe kadar tutması pek olası değildir.

Başlık

Başlık sol üst köşede olmalıdır. Bir veya iki önemli kişinin tüm iletişim bilgilerini içermelidir. Bu kişiler, haber bülteniyle ilgili her türlü soruyu yanıtlayabilmelidir. Muhabirler, sorularını yanıtlamak için biriyle temasa geçemezlerse, yanlış bilgi yazdırabilir veya makaleyi tamamen bırakabilirler.

Başlığınız kritik derecede önemlidir. Doğru yaparsanız, aradığınız ilgiyi çekecektir. Başlığınız güçlü olmalı, mesajınızı özetlemeli ve okuyucunun okumaya devam etmesini sağlamalıdır. Başlığı on kelimeden az olacak şekilde kısa tutun.

Şehir ve Tarih

Haber yaptığınız şehri ve haber bültenini yazdığınız tarihi belirtin.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın