İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Çevrimiçi Reklam Ağları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Çevrimiçi Reklam Ağları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Kontrollü Görüntüleme

Çevrimiçi Reklam Ağları ile İşinizi Kolaylaştırın

Amacınız çok çeşitli siteler aracılığıyla çok sayıda kullanıcıya ulaşmaksa, İnternet reklam ağları sizin için doğru olabilir. Reklam ağları, insanların her gün baktığı çok çeşitli farklı Web sitelerinde banner reklam gayrimenkulünü yönetir.

Bir reklam ağına katılacaksanız, reklamveren olarak bilinirsiniz. Banner’larınızı reklam ağına sağlıyorsunuz ve sizi nasıl tanıtmasını istediğinizi belirliyorsunuz. ValueClick, popüler bir reklam ağına bir örnektir.

ValueClick ağında 6.000 Web sitesine sahiptir ve bir reklam ağı lideri olarak ortaya çıkmaktadır. Seçtiğiniz belirli bir endüstriyi hedefleyebilir veya büyük bir kitleye banner’ınızın reklamını yapabilir. Daha hedeflenmiş bir kitle için BGBM’niz daha yüksek olacaktır. Başlangıçta biraz daha fazla ödeme yapmanız gerekse de uzun vadede sizi kurtarır.

Bir reklam ağına katılmanın yararı, ağın yalnızca hedef kitlenizi hedeflememesi, aynı zamanda size banner reklamlarınızın başarısını gösteren gerçek zamanlı raporlar sağlamasıdır. Bu, mevcut banner reklam kampanyanızın başarısını değerlendirmenize olanak tanır ve sonuçlarınızdan memnun değilseniz pazarlama stratejinizi değiştirme şansı sunar.

Belki farklı bir yaklaşım benimsemek istersiniz ya da belki farklı bir banner tasarımı sizin için daha iyi olabilir. Ne olursa olsun, reklam ağının size sağlayabileceği veriler, banner reklam kampanyanızın gücünü belirlemede faydalıdır.

Bir reklam ağına yayıncı olarak da katılabilirsiniz. Yayıncılar, afişlerin yerleştirildiği Web siteleridir. Bir Web siteniz varsa ve sitenizden ek çevrimiçi gelir elde etmek istiyorsanız, sitenize banner reklamlar yerleştirecek ve bu alanın kullanımı için size ödeme yapacak bir reklam ağına katılabilirsiniz.

Bağlı kuruluş programına veya banner değişimine çok benzer bir şekilde, bir reklam ağına katılarak çevrimiçi gelirinizi önemli ölçüde artırabilirsiniz. Reklam ağlarının ayrıntılı bir listesi, bu bölümün sonundaki İnternet Kaynakları bölümünde listelenmiştir.

Banner Trading ile Karşılıklı Faydalar 

Bu tekniği kullanmak, siteleriyle banner ticareti yapmak için diğer Web siteleriyle takas yapmanızı gerektirir. İnternette geziniyorsanız ve hedef pazarınıza hitap ettiğini düşündüğünüz bir site bulursanız, ticaret isteyin.

Web yöneticisine teklifinizi özetleyen bir e-posta gönderin. Karşılıklı olarak yararlı olacağını düşündüğünüz nedeni, sitenizin açıklamasını, o sitenin banner’ını sitenizde nereye yerleştireceğinizi ve banner’ınızın sitede nereye gidebileceğini düşündüğünüzü ekleyin.

Bu tür düzenlemeler yaptığınızda sonuçları mutlaka izleyin. Diğer sitenin trafiği düşükse, sitenizden çekilen ziyaretçi sayısından daha fazla ziyaretçi banner’ı aracılığıyla terk ediyor olabilir. Ayrıca, afişlerinizin kararlaştırılan süre boyunca gösterilmeye devam ettiğinden emin olmak için diğer siteyi düzenli olarak kontrol edin.

Sınıflandırılmış Reklamlarda Başarılı Olmanın İpuçları

Sınıflandırılmış reklamlar ayrıca çeşitli Web sitelerinde görüntülenir. Bazı siteler sınıflandırılmış reklamları ücretsiz olarak göstermeyi teklif eder; diğerleri küçük bir ücret alır.

Etkili sınıflandırılmış reklamlar oluşturmak için bazı ipuçları:

• Başlıklar. İlanınızın başlığı çok önemlidir. Konu satırı, reklamınızın geri kalanını kaç kişinin okuduğunu belirler. Diğer reklamların konu satırlarına bakın ve neyin dikkatinizi çektiğini görün.
• Aklını çelmek. Hemen rezervasyon yapmak için değil, insanların daha fazla bilgi istemesini sağlamak için sınıflandırılmış reklamınızı kullanın. Daha sonra onlara tüm bilgileri özetleyen kişiselleştirilmiş bir mektup gönderebilir ve bir sipariş almak için harika bir adım atabilirsiniz.
• Arkadaşça davran. Sınıflandırılmış reklamınız resmi ve ticari olmamalıdır. Reklamınızı hafif ve samimi yapın.
• Eylem çağrısı. Yalnızca sattığınız ürün hakkında bilgi vermeyin. Okuyucuyu harekete geçirin – örneğin, şimdi sipariş verin!
• Bazı Testler Yapın. Bir dizi farklı reklam yayınlayın ve her biri için farklı bir e-posta adresi kullanın. Bu şekilde, hangi reklamın en çok yanıt aldığını belirleyebilirsiniz. Ardından, en büyük yanıtı hangi yerin aldığını bulmak için en iyi reklamı birkaç yerde yayınlayabilirsiniz.
• Kaydını tutmak. Hangi reklamların en başarılı olduğunu bilmek için yanıtlarınızın kaydını tutun.


Görüntülü Reklam örnekleri
Google Ads Görüntülü reklam boyutları
GDN
GDN reklam örnekleri
Akıllı Görüntülü reklam kampanyalarının üç ana otomasyon bileşeni aşağıdakilerden hangileridir
Görüntülü Reklam Ağı Nedir
GDN Banner
Görüntülü reklam Nedir


Sponsorluklarla Kalıcı Reklam Oluşturun

Sponsorluklar, genellikle sponsorlar ve site sahipleri arasında güçlü, uzun süreli ilişkiler içeren başka bir reklam biçimidir. Sponsorlar, bu karşılıklı yarar ilişkisi içinde Web sitesi sahiplerine para, Web geliştirme, Web barındırma, Web sitesi bakımı veya diğer ürün ve hizmetleri bağışlayabilir.

İnternetteki Web sitelerine sponsor olarak, siteniz için büyük bir görünürlük elde edebilirsiniz. İnsanlar sponsorlukları takdir eder ve bir sponsordan gelen banner reklamlara bakar. İnternetteki sponsorlukların faydaları, belirli bir kitleyi hedefleyebilmeniz, genellikle banner reklam yerleşiminde ilk çağrıyı almanız ve hedef kitlenize onların ilgisini önemsediğinizi göstermenizdir.

Genel olarak, İnternet’teki sitelere sponsorluk yaparak, doğrudan hedef pazarınızın karşısına çıkma fırsatına sahip olursunuz. Sponsorluklar aracılığıyla çevrimiçi reklam vermenin birkaç yolu vardır.

Aşağıdakiler, daha yaygın çevrimiçi sponsorluk biçimlerinin bir listesidir:

• E-Zines ve Bültenler. Bunun bir örneği Nike olabilir.
• İçerik Siteleri. Bir örnek, bir NASCAR yarış Web sitesine sponsor olan DuPont olabilir.
• Çevrimiçi Sohbet Oturumları. Bir örnek, Ultimate Band List’te bir sohbete sponsor olan CDNow olabilir.
• Olaylar. Bir örnek, AltaVista veya Google gibi bir arama motorunun, arama motoru stratejisi üzerine bir seminere sponsor olması olabilir.

Ticari Bağlantılar

Çevrimiçi reklamcılığın bir başka biçimi de ticari bağlantılardır. Bir dizi hedeflenen site, belirli bir konuyla ilgili uzun URL listeleri sağlar. Bu siteler genellikle listelemenizi ücretsiz olarak sağlar, ancak kendi sitelerinden sizin sitenize bir hipermetin bağlantısının etkinleştirilmesi için bir ücret talep eder.

Ayrıca, bir Web siteniz yoksa ve yalnızca işletme adınızın, telefon numaranızın veya e-posta adresinizin listelenmesini tercih ettiğinizde listelenebileceğiniz Web siteleri de vardır. Bunlar, özellikle demografik grubunuzu hedefledikleri için harika sitelerdir. Bunun bir örneği Franchise Çözümleri olacaktır.

Bu site, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere yönelik bir franchise ve iş fırsatları veri tabanına sahiptir. Bir franchise veren iseniz ve işinizi büyütmekle ilgileniyorsanız, hedef pazarınız bu tür siteleri ziyaret ettiğinden, bu Web sitesinde bir bağlantıya sahip olmak istersiniz.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın