İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

İçerik Pazarlamada Medyanın Rolü – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

İçerik Pazarlamada Medyanın Rolü – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Kullanıcı Arayüzleri Oluşturma

İçerik Pazarlamada Medyanın Rolü

Pazarlamacılar, Alıcılar Hakkında Medya Şirketlerinden Daha Fazlasını mı Biliyor?

Dergiler, gazeteler ve TV, alıcılara giderek daha az erişim sunarken, hayal kırıklığına uğramış reklamcılar, müşteriler ve potansiyel müşteriler için önemli veritabanları oluşturdu.

Her büyüklükteki akıllı şirket, müşterileri ve potansiyelleri hakkında çok önemli e-posta adresleri dahil olmak üzere çok ayrıntılı bilgileri yakalamak için veritabanı teknolojisini kullanıyor. Aslında, bugün birçok şirket, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) sistemlerinde, onlara reklam satmaya çalışan yayınlardan çok daha iyi alıcı bilgilerine sahiptir.

Aslında, eski bir ticaret dergisi baş editörü, müstakbel bir reklamcının müşteri veri tabanında, yayının tiraj kayıtlarında olduğundan dört kat daha fazla nitelikli müşteri adayına sahip olduğunu itiraf etti. Bu dörde bir avantaj, potansiyel müşteriyi bu yayınla reklam dolarları harcamak için çok az teşvik bıraktı.

Pazar nişinizde, geleneksel medya ortaklarınızın sahip olduğundan daha fazla ve daha iyi alıcı verilerine erişiminiz olabilir. Odaklanmış içerik pazarlama çabalarıyla veritabanınızı hedeflemeyi düşünmelisiniz. Bu, en iyi potansiyel müşterilerinize ulaşmanın ve onlarla etkileşime geçmenin uygun maliyetli bir yolunu sağlar. Boşa giden dağıtımı ortadan kaldırın. İyi tanımlanmış alıcı grupları için hassas içerik pazarlama kampanyaları oluşturun.

Küçülen Medya Şirketi Bütçeleri İçerik Kalitesini Düşürüyor

Şirketler genellikle hizmet ettikleri pazarlarda en iyi araştırmayı ve içeriği bulmak ve ödemek için daha büyük bütçelere ve daha fazla kaynağa sahiptir. Ne yazık ki, çok sayıda medya şirketi hem araştırma hem de editoryal bütçelerini kısıyor. İşten çıkarmalar, maaş kesintileri veya dondurmalar ve kitlesel yeniden yapılanmalar artık geleneksel medya ortamında sıradan hale geldi. Dünya çapındaki durgunluk, bunu yalnızca daha sık bir olay haline getirdi.

Hem işletmeden işletmeye hem de işletmeden tüketiciye pazarlardaki medya şirketleri, azalan reklam gelirlerinin yazı işleri kadrosunda ve yazı işleri sayfalarında ve dergi ve gazetelerinin tiraj boyutlarında kesintilere yol açtığı bir düşüş sarmalıyla karşı karşıya.

Gazete tirajındaki, reklam gelirlerindeki ve personel sayısındaki düşüş iyi belgelenmiştir. Birbiriyle bağlantılı bu çok sayıdaki düşüşün birçok nedeni arasında, gençlerin gazeteleri terk ederek internetteki birden çok mekana yönelmiş olmaları yer alıyor. Araştırmalar, bugün bir gazete okuyucusunun ortalama yaşının 60 olduğunu ve bunun çoğu kuruluş için ideal demografi olmadığını gösteriyor.

Newsosaur.com blogunda 2005 yılında yayınlanan bir gönderide şu görüşlere yer verildi: “Gazeteleri seviyorsanız sevinmek için bir neden olmasa da, tirajdaki düşüş, yayıncıların tirajı temel bir kararlılık düzeyine indirme ihtiyacını giderek daha fazla anladığının bir işareti olabilir. değerli okuyucular.” Ayrıca, “çok yakında durduğu sürece, dolaşımdaki daralmanın mutlaka kötü bir şey olmadığı” konusunda uyardı.

Ne yazık ki, son iki yılda tiraj düşmeye devam etti. Ekim 2007’de şunları söyledi: “Fakat yayıncılar için iyi haber -artık kimsenin tasfiyelerini talep etmemesi- aynı zamanda kötü bir haber, çünkü bu, satışları dağlamak gibi devasa ve şimdiye kadar çözümsüz bir sorunla uğraşmak zorunda kalacakları anlamına geliyor. iki yılın daha iyi bir bölümünde kârları artan bir hızla aşındıran kayıplar.

New York Times, Los Angeles Times ve Washington Post gibi devler için durum ne kadar kötüyse, iş bölümü hafta içi kapalı olan ancak Cumartesi ve Pazar günleri ayakta kalan muhterem gibi yerel gazeteler için durum daha da iç karartıcı. .

Devam Eden Kesintiler Önemli Bir Fırsat Ortaya Çıkarıyor

Geleneksel medya kuruluşlarındaki düşüş hakkında uzun uzun konuşabiliriz, ancak buradaki asıl hikaye, geleneksel olmayan içerik yaratıcılarının boşluğu doldurması için önemli bir fırsattır. Geleneksel medya, dünyada ihtiyaç duyulan daha az bilgi olduğu için değil, iş modelleri değiştiği için acı çekiyor.

Aslında, alıcılar her zamankinden daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyor. Time Inc., New York Times veya endüstri ticaret derginiz bunu sağlamayacaksa, kim sağlayacak?

İşletmeler, günümüzün pazarlamasının yayıncılığa çok benzediğini anlamaya başlıyor. Günümüzde birçok kurumsal yayının ve içerik Web sitesinin kalitesi mükemmel ve sürekli gelişiyor. Eğilim bu oranda devam ederse, bu araçların kalitesi gelecekte bir noktada bağımsız olarak üretilen yayınların kalitesini geçecek.

Niş bir pazarda küçük bir şirket olsanız bile güvenilir bir içerik sağlayıcı olmak için her türlü fırsatınız var. Medya kalitesi düştükçe içerik boşluklarını arayın. Yerel iş bölümünüz kayboldu mu? Belki bir banka veya sigorta şirketi olarak alakalı içerikle devreye girebilirsiniz. En sevdiğiniz ticari yayınlar kayboldu mu veya kalitesi düştü mü? Boşluğu, alıcılarınızın hala ihtiyaç duyduğu çözüm odaklı içerikle doldurun. Alıcıların içeriğe ihtiyacı vardır. 


Sosyal Medya ve Dijital PAZARLAMA Eğitimi
Dijital PAZARLAMA ve Sosyal Medya is İlanları
Sosyal Medya ve Dijital PAZARLAMA Bölümü
Sosyal medya ve dijital pazarlama Nedir


Müşterilerinize Satış Yapmak Daha Zor Hale Geliyor

Tüketiciler veya alıcılar ne kadar bilgili olursa, onları satmak o kadar zor olur. Akıllı pazarlamacılar bunu biliyor ve iyi, yetkili, hatta liderlik tipi içerik sağlayarak güçlü marka ilişkileri yaratıyorlar.

Harika reklamcılık hala çalışıyor.Mağara adamlarını veya efsanevi Absolut votka baskı kampanyasını düşünün. Bunların hepsi akılda kalıcı ve etkili stratejilerdir ve en önemlisi satışların artmasına neden olmuştur.

Örneğin, Aflac ördek kampanyasının dehası, eğlenceli ve akılda kalıcı olması ve yine de Aflac sigortası satın almanın neden akıllıca olacağını çok ayrıntılı bir şekilde ortaya koymasındadır. Çok zorlu bir finansal ortamda bile Aflac istikrarlı bir marka olmaya devam ediyor.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın