İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Git Komutu – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Git Komutu – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Uygulama Güncelleme

Git Komutu

Adlarından da anlaşılacağı gibi, Bul komutu belirli hücrelerde belirli veri değerlerini bulmanızı sağlar ve Değiştir komutu, belirli hücrelerde veri değerlerini değiştirmenizi sağlar. Git komutu, belirli hücrelerdeki veri değerlerini veya belirli özelliklere sahip hücreleri seçmenizi sağlar.

Belirli hücrelerdeki veri değerlerini bulmak için Excel 2007’de Giriş ➤ (Düzenleme) Bul ve Seç ➤ Bul’a tıklayın. Excel 2003’te, Düzenle ➤ Bul’a tıklayın. Bul ve Değiştir iletişim kutusunun Bul sekmesindeki seçenekleri tamamlayın ve istediğiniz şekilde Tümünü Bul veya Sonrakini Bul’a tıklayın.

Belirli hücrelerdeki veri değerlerini değiştirmek için Excel 2007’de Giriş ➤ (Düzenleme) Bul ve Seç ➤ Değiştir’e tıklayın. Excel 2003’te Düzenle ➤ Değiştir’e tıklayın. Bul ve Değiştir iletişim kutusunun Değiştir sekmesindeki seçenekleri tamamlayın ve istediğiniz gibi Tümünü Değiştir, Değiştir, Tümünü Bul veya Sonrakini Bul’a tıklayın.

Belirli hücrelerdeki veya belirli özelliklere sahip hücrelerdeki veri değerlerine gitmek veya bunları seçmek için Excel 2007’de Giriş ➤ (Düzenleme) Bul ve Seç ➤ Git’e tıklayın. Excel 2003’te, Düzenle ➤ Git’e tıklayın. Git iletişim kutusundaki seçenekleri tamamlayın ve Tamam’a tıklayın.

Belirli hücrelerdeki veri değerlerini bulmak için:

1. Excel 2007’de Giriş ➤ (Düzenleme) Bul ve Seç ➤ Bul’a tıklayın. Excel 2003’te, Düzenle ➤ Bul’a tıklayın.
2. Bul ve Değiştir iletişim kutusunda, Bul sekmesinde, Aranan kutusuna bulmak istediğiniz veri değerini yazın.

■İpucu : Aranan kutusunda, herhangi bir tek metin karakterini eşleştirmek için soru işareti (?) veya herhangi bir metin karakteri dizisini eşleştirmek için bir yıldız işareti (*) kullanabilirsiniz. Örneğin, devlet? durumları ve belirtilenleri bulur ve özel* müşteri ve müşterileri bulur.

3. Gelişmiş bulma seçeneklerini görüntülemek için Seçenekler düğmesine tıklayın ve aşağıdakilerden birini veya birkaçını yapın:

• Bulma seçeneklerinin bir parçası olarak hücre biçimlendirmesini dahil etmenize izin veren Biçim Bul iletişim kutusunu görüntülemek için Biçim düğmesini tıklatın. Biçim düğmesindeki aşağı oku ve Hücreden Biçim Seç’i tıklatırsanız, bulma seçeneklerinin bir parçası olarak dahil etmek istediğiniz hücre biçimlendirmesini karşılayan bir hücreye tıklayabilirsiniz. Biçim düğmesindeki oka tıklar ve Bul Biçimini Temizle’ye tıklarsanız, önceki tüm hücre biçimlendirme bulma seçenekleri kaldırılır.
• İçinde listesinde, bulma seçeneklerinizi geçerli çalışma sayfasıyla sınırlamak için Sayfa’yı seçin. Çalışma kitabındaki tüm çalışma sayfası sayfalarını içerecek şekilde bulma seçeneklerini genişletmek için Çalışma Kitabı’nı seçin.
• Satırlarda sağa doğru giden veri değerlerini aramak için Arama listesinde, Satırlara Göre öğesini seçin. Sütunlarda yukarıdan aşağıya doğru giden veri değerlerini aramak için Sütunlara Göre’yi seçin.

■İpucu : Verileri sütunlarda yukarıya doğru veya satırlar arasında sola doğru aramak üzere yönü değiştirmek için Shift tuşunu basılı tutun ve Sonrakini Bul düğmesini tıklayın.

• Arama Yeri listesinde, yalnızca formüllerdeki veri değerlerini aramak için Formüller’i, hücre değerlerindeki veri değerlerini aramak için Değerler’i veya hücrelere iliştirilmiş yorumlardaki veri değerlerini aramak için Yorumlar’ı seçin.
• Aranan kutusunda belirtildiği gibi büyük ve küçük metin karakterlerinin birleşimini eşleştirmek için Büyük/Küçük Harf Eşleştir onay kutusunu seçin.
• Bul seçeneklerini, Aranan kutusunda belirtilen metin karakterlerinin tam eşleşmesiyle sınırlandırmak için Tüm Hücre İçeriğini Eşleştir onay kutusunu seçin.

4. Belgenizdeki arama kriterlerinin tüm örneklerini bulmak için Tümünü Bul düğmesine tıklayın.
5. Aranan kutusunda belirtilen metin karakterlerinin bir sonraki örneğini bulmak için Sonrakini Bul düğmesine tıklayın. Önceki örneği bulmak için Shift tuşunu basılı tutun ve Sonrakini Bul’a tıklayın.
6. Bul veya Değiştir iletişim kutusunu kapatmak için Kapat düğmesine tıklayın.


Excel Git komutu
Excel Özel Git kısayolu
Özel Git boşluk doldurma
Excel koruma işlemi
Excel hücreye Git


Belirli hücrelerdeki veri değerlerini değiştirmek için aşağıdakileri yapın:

1. Excel 2007’de Giriş ➤ (Düzenleme) Bul ve Seç ➤ Değiştir’e tıklayın. Excel 2003’te Düzenle ➤ Değiştir’e tıklayın.
2. Bul ve Değiştir iletişim kutusunda, Değiştir sekmesinde, aşağıdaki ek denetimler haricinde önceki Bul sekmesindekilerle aynı adlı denetimlere göre yazın, tıklayın veya seçin:

A.Şununla Değiştir kutusuna, Aranan kutusundaki metin karakterlerini değiştirmek için kullanmak istediğiniz yedek metin karakterlerini yazın. Aranan kutusundaki metin karakterlerini çalışma sayfanızdan veya çalışma kitabınızdan silmek için, Şununla Değiştir kutusunu boş bırakın.
B. Çalışma sayfasında veya çalışma kitabında bulunan verilerin tüm örneklerini değiştirmek için Tümünü Değiştir düğmesini tıklayın.
C. Aranan kutusundaki metin karakterlerinin seçilen örneğini değiştirmek için Değiştir düğmesini tıklatın, sonraki örneği bulun ve ardından durun.

Belirli veri değerleri veya belirli özellikler içeren çalışma sayfası hücrelerine gitmek veya bunları seçmek için aşağıdakileri yapın:

1. Excel 2007’de Giriş ➤ (Düzenleme) Bul ve Seç ➤ Git’e tıklayın. Excel 2003’te Düzenle ➤ Git’e tıklayın.
2. Bir adla (adlandırılmış aralık olarak bilinir) etiketlenmiş bir hücre grubuna gitmek için, Git kutusunda adlandırılmış aralığa tıklayın ve Tamam’a tıklayın.
3. Belirli bir hücre referansına gitmek için Referans kutusuna hücre referansını yazın ve Tamam’ı tıklayın.
4. Diğer çalışma sayfası hücresi türlerine gitmek için Özel düğmesini tıklatın ve aşağıdakilerden birini yapın:

• Yorumların eklendiği hücreleri seçmek için Yorumlar seçeneğine tıklayın.
• Formüller, işlevler veya formüllerden veya işlevlerden kaynaklanan veri değerleri yerine metin karakterleri içeren hücreleri seçmek için Sabitler seçeneğine tıklayın.
• Formüller içeren hücreleri seçmek için Formüller seçeneğini tıklatın. Sayılarla ilgili formüller içeren hücreleri seçmek için Sayılar onay kutusunu seçin; metinle ilgili formüller içeren hücreleri seçmek için Metin onay kutusunu seçin; mantıksal ilişkili (örneğin, doğru veya yanlış) formüller içeren hücreleri seçmek için Mantıksallar onay kutusunu seçin; veya hata döndüren formüller içeren hücreleri seçmek için Hatalar onay kutusunu seçin.
• Boş ve boş olmayan hücrelerin birleşimiyle çevrelenmiş boş hücreler içeren bir hücre seçiminde boş hücreleri seçmek için Boşluklar seçeneğine tıklayın.
• Boş hücreleri içeren ilk satıra veya sütuna kadar tüm bitişik hücrelerle birlikte seçili olan hücreleri seçmek için Geçerli Bölge seçeneğine tıklayın.
• Şu anda seçili olan hücre bir dizide yer alıyorsa, tüm diziyi seçmek için Geçerli Dizi seçeneğine tıklayın.
• Çalışma sayfasındaki ve metin kutularının içindeki düğmeleri, çizelgeleri, resimleri ve benzeri grafikleri seçmek için Nesneler seçeneğini tıklayın.
• Bir satırda o sırada seçili olan hücreden farklı olan tüm seçili hücreler arasından seçim yapmak için Satır Farkları seçeneğine tıklayın.
• Bir sütundaki tüm seçili hücreler arasından o sütunda o anda seçili olan hücreden farklı olanı seçmek için Sütun Farkları seçeneğine tıklayın.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın