İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Geri Dönmelerini Sağlayan Web Sitesi Öğeleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Geri Dönmelerini Sağlayan Web Sitesi Öğeleri – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Android Güvenlik Kavramları

Geri Dönmelerini Sağlayan Web Sitesi Öğeleri

Web sitenizi “geri gelmelerini sağlamak” için renklendirecek pek çok küçük şey var. Ziyaretçilerin sitenize tekrar tekrar gelmesini sağlamak için ipuçlarını, araçları ve teknikleri öğrenin. Bu bölümde şunları ele alıyoruz:

• Çekici Web sitesi içeriği
• Kendi Yenilikler sayfanız, Günün İpucu ve Ödüller sayfanız nasıl olur?
• Çevrimiçi seminerlere ev sahipliği yapmak
• İşaretli olduğunuzdan emin olmak
• Karikatürler, yarışmalar, şakalar ve önemsiz şeyler
• Etkinlik takvimi ve hatırlatma hizmetleri
• İlginç ilan panoları
• Çevrimiçi sohbet oturumları, atölye çalışmaları ve tartışma grupları
• Özel konuklar veya ünlülerin katılımı
• Eşantiyonlar, ödüller ve anketler
• Terfi için çevrimdışı taktikler.

Tekrar Ziyaretleri Teşvik Edin

Müşterilerin iş yerinizi sık sık ziyaret etmesini istediğiniz gibi, siber uzayda da müşterilerin ve potansiyel müşterilerin sık sık ziyaret etmesini istersiniz. İnsanlar sitenizi ne kadar sık ​​ziyaret ederse, bir şeyler satın alma olasılıkları o kadar artar. Tekrarlanan trafik elde etmek için kullandığınız tekniklerin hedef pazarınız için uygun olduğundan emin olmak istiyorsunuz.

Örneğin, sitenizde çocuklara yönelik bir yarışma düzenliyorsanız, ödül olarak bir ekmek yapma makinesi vermek istemezsiniz. Ancak, hedef pazarınız aileler veya ev hanımları ise bu iyi olur. Hedeflediğiniz pazara ilgi çekici bir şey sunmak istiyorsunuz.

Hedefiniz iş profesyonelleriyse, günlük işlerinde kullanabilecekleri en yeni cep bilgisayarlarına benzer bir şey uygun olacaktır. Hedef pazarınız kayakçılarsa, Vail’de bir hafta sonu işe yarayabilir. Hedef kitlenizi sitenizden uzaklaştırabilecek uygunsuz bir şey yapmak istemediğiniz için, herhangi bir çevrimiçi pazarlama biçimi yaparken hedeflerinizi daima hatırlamalısınız.

Maksimum pazarlama sonuçları için yaptığınız her şeyden yararlanmanın büyük bir savunucusuyum. Hemen hemen her tekrarlanan trafik oluşturucu, izinli pazarlama ve ayrıca viral pazarlama için bir fırsat sağlar. Sitenizde kullandığınız tekrar eden trafik oluşturucuları incelediğinizden ve doğru izinleri ve viral pazarlama öğelerini dahil ettiğinizden emin olun.

Görsel Notlar

Farklı tarayıcılar kullanarak sitenizi kontrol edin. İzleyicilerin siteniz indirildiğinde gördükleri, kullandıkları tarayıcıya bağlıdır. Farklı tarayıcılar aynı Web sitesini farklı şekilde görüntüler. Sitenizi çevrimiçi olarak yayınlamadan önce sitenizi en popüler tarayıcılarla kontrol edin:

• Netscape Navigator 7.x
• Netscape Navigator 6.x
• Netscape Navigator 4.x
• Microsoft Internet Explorer 6.x
• Microsoft Internet Explorer 5.x
• Microsoft Internet Explorer 4.x
• Amerika Çevrimiçi 9.x
• Amerika Çevrimiçi 8.x.

Ayrıca sitenizi hem Mac hem de PC’de gözden geçirdiğinizden emin olun, çünkü bazen Web siteniz platforma bağlı olarak farklı görünebilir.
Sitenizi çeşitli ekran genişlikleri için tasarlayın. Kullandıkları ekran çözünürlüğünden bağımsız olarak ziyaretçileri ağırlamaya çalışın.

Bazı Web kullanıcıları sistemlerini hala 640 piksele 480 pikselde çalıştırıyor; sitenizi tasarlarken bunu aklınızda bulundurun. Ziyaretçilerinizin ekran çözünürlüğü tercihlerini belirlemek için Web trafiği analiz yazılımınızı kullanın. 

Web siteniz kayan seçim çerçevesi metninden uzak durmalıdır. Kayan çerçevelerin okunması zordur ve tüm tarayıcılarla uyumlu değildir. Söyleyecek önemli bir şeyiniz varsa, metni doğrudan sayfalarınıza gönderin.

Ana sayfanız 50 KB veya daha az olmalı ve Ana sayfa bir veya iki ekranda oynatılmamalı. Araştırmalar, ziyaretçilerin bir siteyi indirmek için nadiren 15 saniyeden fazla beklediklerini ana sayfa olarak göstermiştir. bir Web sitesinin. Tüm kullanıcılar için makul olduğundan emin olmak için sitenizin indirme süresini farklı bağlantı hızları kullanarak test edin.

Ayrıca ölü bağlantılardan kaçının. Bunlar hiçbir yere gitmeyen bağlantılardır ve izleyici genellikle “404—Dosya Bulunamadı” hata mesajı alır.
ölü bir bağlantıya tıkladıktan sonra Web sunucusundan. Tüm bağlantılarınızın hala aktif olduğunu periyodik olarak doğrulayın.


.Com uzantılı site açmak ücretsiz
En kolay web sitesi yapma
Web sitesi nasıl kurulur ücretsiz
Google web sitesi nasıl kurulur
Profesyonel web sitesi Kurma
En iyi hazır web sitesi
Google web sitesi kurma ücretsiz
Web sitesi nasıl açılır


Tekrar Ziyaretler için Yenilikler Sayfası Kullanın

Bir Yenilikler sayfası, farklı siteler için farklı anlamlara gelebilir. Bazıları için bu sayfa, kullanıcıları en son ürün veya hizmet tekliflerinin özetleriyle günceller.

Yenilikler sayfanıza ana sayfanızdan erişilebilir olmalıdır, böylece insanlar sitenizi ziyaret ettiğinde neyin yeni olduğunu öğrenmek için sitenizin tamamını aramak zorunda kalmazlar. Ziyaretçiler, Yenilikler bölümünde tekrar tekrar ilginç eklemeler bulursa, yenilikleri kontrol etmek için düzenli olarak sitenize geri dönerler.

Bu olmadan, sitenizi ziyaret edip arama yapabilirler ve hiçbir şeyin yeni olmadığını görebilirler ve yeni bir şey arayarak 20 dakikalarını boşa harcamış olabilirler. Burada, Yenilikler bölümüne bir şey eklediğinizde ziyaretçilerin e-posta yoluyla bilgilendirilmek isteyip istemediklerini sorarak izinli pazarlama ile bu tekrarlı trafik oluşturucudan yararlanabilirsiniz. Her şey onlara e-posta göndermek için izin almak ve bu nedenle onları topluluğunuza dahil etmekle ilgilidir.

Diğer bir yaklaşım, Yenilikler sayfasının sektörünüzdeki Yenilikleri veya ürün hattınızdaki Yenilikleri kapsamasıdır. Her ne ise, her zaman hedef pazarınızın ilgisini çektiğinden emin olmalısınız. Yine, ziyaretçilerinize Web sitenizin bu bölümünde güncelleme yapıldığında bilgilendirilmek isteyip istemediklerini sorabilirsiniz. Bu, onlara bir kez daha e-posta göndermenize ve sitenize tekrar gelmelerini isteyebilecek yeni bilgiler sunmanıza izin verir.

Bedava Şeyler

Bir şeyler vermek, trafiği artırmanın harika bir yoludur; herkes bedavadan hoşlanır. Her hafta farklı bir şey verirseniz, düzenli bir trafik akışına sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Sitenizde ücretsiz veya eşantiyonlar olduğunda, sayfalarınız da listelenebilir ve İnternet’te insanların ücretsiz şeyler alabileceği yerleri listeleyen birçok siteden bağlantı verilebilir. Bu ücretsiz içerik listelerini bulmak için, bir arama motoruna gidin ve “Ücretsiz Öğe Dizini” veya “Ücretsiz Öğe Bağlantıları” üzerinde bir arama yapın. Kaç kişinin internette bir şeyler dağıttığına şaşıracaksınız.

Herkese bir şey vermek zorunda değilsin. Her hafta bir çiziminiz olabilir. Ardından, katılımcılara kazananı bildirmenizi isteyip istemediklerini sorabilirsiniz, bu da size yine e-posta göndermenize izin verir. 

Sitenize yalnızca hedef pazarınızdan insanları getirmek istiyorsanız, ekran koruyucular, paylaşımlı yazılım oyunları, yardımcı programlar vb. gibi ana öğeleri vermeyin. Yalnızca sektörünüzle ilgilenen kişilerin isteyeceği bir şey vermeye çalışın. Karşınıza hangi trafiğin çıktığını umursamıyorsanız ve herhangi bir trafik iyi bir trafikse, herkesin ihtiyaç duyduğu faydalı şeyleri dağıtın.

Öğe üzerinde logonuzun ve URL’nizin görüntülenmesini sağlayın. Örneğin, logonuzu ve URL’nizi görüntüleyen düzgün bir ekran koruyucu yapılabilir. Bu bir indirme olarak sunulduğunda, bununla ilişkili herhangi bir taşıma veya nakliye ücreti yoktur. Freebie’niz üzerinde URL’nizin bulunduğu ve genellikle bir bilgisayarda tutulan bir şeyse, insanları sitenizi ziyaret etmeye teşvik eder ve hatırlatır. URL’nizi gösteren bir fare altlığı buna iyi bir örnektir.

Freebie’nizi sık sık değiştirmeli ve site ziyaretçilerinize bunu ne sıklıkla yaptığınızı bildirmelisiniz. “Ücretsiz teklifimizi her hafta değiştiriyoruz! Tekrar kontrol etmeye devam edin” veya “Güncelleme yaptığımızda e-posta ile bilgilendirilmek için burayı tıklayın” da iyi çalışır.

Freebies, ideal viral pazarlama fırsatları da sağlar. Site ziyaretçilerinin arkadaşlarına hızlı ve kolay bir şekilde anlatabilmeleri için freebie’nin yanında bir “Arkadaşına bundan bahset” düğmesine sahip olun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın