İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Daha Fazla Tıklama – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Daha Fazla Tıklama – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Karmaşık Verileri Aktarma

İtme Teknolojileri

İtme teknolojileri, hedef pazarlamanıza bilgi göndermeyi içerir. İnternet üzerinden ket. İnternet kullanıcıları, Webcaster’dan içerik alan yazılımları sistemlerine yükler. Örneğin, en son spor skorlarını, dünyadaki 20 şehirdeki mevcut hava koşullarını veya güncel manşetleri alabilirler. Bilgi, müşterinin sistemine “itilir”. Bu, müşterinin bir Web sitesindeki içeriği tarayıcıya yükleyerek özel olarak talep ettiği “çekme” pazarlamasından farklıdır.

Teknik olarak konuşursak, e-posta, push teknolojisinin en eski biçimlerinden biridir. İnternet pazarlamacıları, alıcıların her birinden izin almadan hedef pazarlarındaki kişilere e-posta mesajları gönderir. Ancak bunun spam olduğunu hepimiz biliyoruz. Bilgili İnternet pazarlamacıları, mesajlarını potansiyel müşterilere iletmek için hala e-posta kullanabilir, ancak önceden potansiyel müşterilerin iznine sahip olmaları gerekir.

Web yayıncıları, push teknolojilerini İnternet pazarlamacılarının e-posta pazarlama kampanyalarıyla yaptığı kadar kullanabilir. RealNetworks, birkaç yıldır Web Yayıncılığı alanında faaliyet göstermektedir. RealPlayer yazılımları, push teknolojisinin nasıl kullanılacağının en iyi örneğidir.

Oynatıcının temel sürümü RealNetworks Web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir. Aktif kanallar RealPlayer uygulamasına dahil edilmiştir. “Kanallar” menüsündeki aktif kanallardan birine tıklamak, kullanıcıyı otomatik olarak RealNetworks ortaklarından birinin sitesindeki akışlı bir ses/video sunumuna bağlar.

Bu şekilde RealNetworks, ortaklarına (ESPN, Fox, ZDNet, vb.) RealPlayer Web Yayını yazılımı aracılığıyla kendilerini markalamalarında yardımcı olur ve RealNetworks bu reklam karşılığında muhtemelen sağlıklı bir miktar para alır.

RealPlayer yazılımı, diğer kanallara da abone olmanıza izin verir. Böylece RealNetworks, kullanıcılara ücretsiz bir uygulama sunar, ancak şirket, reklam alanı satarak RealPlayer’dan kazanç sağlar. RealNetworks, marka bilinirliğini hızla elde etmek ve ek gelir elde etmek için Web Yayıncılığının nasıl kullanılabileceğinin mükemmel bir örneğidir.

RealNetworks’ün yanı sıra, aşağıdaki şirketler de kanalların dağıtımına izin veren yazılımlar sağlar:

• Apple’ın QuickTime’ı
• Microsoft Aktif Kanallar yazılımı

Zengin Medya ile Reklamcılık

Şirketler, çevrimiçi bir sunum veya sesli etkinlikten önce gelen bir “ticari” satın alarak zengin medyayı kullanabilir veya bir şirket daha fazla etkileşim duygusu sağlamak için kendi Web sitesinde zengin medyayı geliştirebilir ve kullanabilir, bu da daha fazla tekrar trafiği sağlar. .Bunun bir örneği Yahoo olabilir! 

Yahoo! Platinum, hayal edebileceğiniz hemen hemen her olayın güncel akışlı ses ve video görüntülerini sağlar. Örneğin, tüm bir NBA basketbol maçının yorumunu dinleyebilirsiniz. Ancak oyun başlamadan hemen önce 25 saniyelik bir sesli reklamla karşılaşacaksınız. 

• Zengin medya reklamcılığı, müşteriler üzerinde statik bir banner reklamdan daha derin bir izlenim bırakır.
• Zengin medya ortalamaları daha yüksek hatırlama sağlar.
• Zengin medyanın daha yüksek müşteri hatırlaması, bir şirket adını veya ürününü markalamayı kolaylaştırır.
• Zengin medya, daha yüksek tıklama oranlarına sahiptir.
• Zengin medya daha “sevimlidir”.

Daha Yüksek Geri Çağırma

Yakın zamanda çevirmeli ağdan yüksek hızlı İnternet erişimine geçen tüketiciler arasında yapılan bir kullanım araştırması aşağıdaki sonuçları ortaya çıkardı:

• Kullanıcıların yüzde 93’ü çevirmeli bağlantı kullanırken yaptıklarından daha fazla MP3 indiriyor.
• Yüzde 90 daha fazla müzik ve video indir.
• Yüzde 89’u daha fazla video akışı izliyor.
• Yüzde 86’sı daha fazla akış sesi dinliyor.
• Yüzde 79’u daha fazla sayıda büyük dosyayı aktarır.
• Yüzde 78’i çevrimiçi olarak daha fazla fotoğraf paylaşıyor.

Bu, zengin medyayı görüntülemeye daha yatkın olduklarından, giderek daha fazla kişinin şirketinizin akışlı medya sunumunu statik bir banner reklamdan daha fazla hatırlayacağı anlamına gelir.

Daha İyi Markalaşma

Daha iyi müşteri hatırlamasının daha iyi markalaşmaya yol açtığını söylemeye gerek yok. Banner reklamlar çok etkileşimli olmadığı için banner reklamlarla marka bilinirliği oluşturmak zordur. Zengin medya reklamcılığı ile mümkün olan görüntü ve ses kombinasyonu, onu statik bir görüntüden veya döngüsel animasyonlu GIF’ten çok daha etkili kılar.


Facebook Bağlantı tıklamaları
Twitter bağlantı tıklamaları ne demek
Site tıklanma sayısı
Site Trafik sorgulama
Bir sitede kaç online var
Google Analytics
Site hit sorgulama
En çok trafik alan siteler


Daha Fazla Tıklama

Java veya Flash Media içeren bir banner reklam, statik bir banner reklamın iki katından fazla tıklama sayısına sahip olacaktır. Statik banner reklamlar, yüz gösterim başına bir tıklamadan daha az ortalamaya sahiptir. Müşterinizin ilgisini aktif olarak çeken bir banner reklamınız varsa, daha yüksek tıklama oranları elde edebilir ve daha fazla satış potansiyeli elde edebilirsiniz.

Intel, yayın yapmayan etkileşimli bir banner reklamın, beğenilebilirlikte yüzde 20’lik bir potansiyel artış sağladığı sonucuna vardı. İnsanların, statik bir görüntünün aksine, içinde bir tür oyun bulunan bir banner reklamla etkileşime girme olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle, etkileşimli bir banner reklam, genellikle herhangi bir tür banner reklamı tıklamaya meyilli olmayan birçok insanı çekme potansiyeline sahiptir.

Benzer şekilde, akış halindeki bir multimedya sunumunda (örneğin, Superbowl’u çevrimiçi izlemek) 30 saniyelik bir nokta, bir kullanıcı için pop-up banner reklamdan daha kabul edilebilir olacaktır.

Sonuç olarak, insanlar sizden hoşlanırsa, muhtemelen sizden satın alacaklardır. Hem buharlı hem de akışsız geniş bant medya reklamları, müşteriler üzerinde olumlu bir izlenim bırakma şansınızı artırır.

Zengin Medya Reklamcılığını Kullanmak 

Yüksek hatırlama oranları göz önüne alındığında, marka bilinci oluşturma gösterimi başına maliyet (yani, bir müşterinin markanıza aşina olmadan önce reklamı kaç kez görüntülemesi gerektiği) azalır. Bu, geleneksel reklamcılıkta yaptığınız gibi mesajınızı iletmek için zengin medya reklamcılığına çok fazla yatırım yapmanız gerekmediğinden yatırım getirinizi (yatırım getirinizi) artırır.

Örneğin, televizyon reklamcılığı kullanarak şirketinizin adını veya ürününü markalamak için önemli bir finansal yatırım gerekebilir. İnsanlar reklam aralarında kanal değiştirirler, bu nedenle televizyon izleyicilerine ulaşmak daha zordur.

Ancak, insanlar bir İnternet kanalına kasıtlı olarak abone olduklarında, ilgilendikleri bilgileri izliyor ve dinliyorlar. Ayrıca, Net üzerinde kanal değiştirmek, televizyon izlemekten daha fazla bir çabadır. Bu nedenle, kullanıcının “uyumlu” kalma eğilimi daha yüksektir.

Ayrıca, İnternet dünya çapında bir ağdır. Televizyon, dergiler ve diğer geleneksel pazarlama araçları daha bölgeseldir. Bu nedenle, İnternet üzerinden akan bir zengin medya reklamı çok daha geniş bir kitleye ulaşma potansiyeline sahiptir.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın