İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Yükleme Dosyaları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Yükleme Dosyaları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

HTTP Post İstekleri

Yükleme Dosyaları

Harici bir günlük dosyasından veriler içeren bir görüntü tabanını yüklemek için Imagebase Management iletişim kutusundaki Register – Load sekmesini kullanırsınız. Bu araç, günlük dosyasının düzgün bir şekilde yapılandırıldığını varsayar. “Bir Imagebase’i Günlük Dosyasına Aktarma” bölümü, bir günlük dosyasının yapısını tartışır.

“Günlük dosyası” metin alanı, yüklenecek günlük dosyasının tam dosya yolunu ve dosya adını görüntüler. Bu bilgileri alana manuel olarak girebilir veya istediğiniz günlük dosyasına gitmek ve onu seçmek için kullanabileceğiniz bir Aç iletişim kutusu açmak için Gözat düğmesini kullanabilirsiniz.

Günlüğü seçtiğinizde, Yükle düğmesi yükü tetikler. Günlük dosyasının her satırı yüklenirken, Opticon görüntü tabanında eşleşen bir satır bulursa, görüntünün verileri günlük dosyasındaki verilerle eşleşecek şekilde güncellenir. Eşleşme bulunamazsa, yeni resim girişleri resim tabanına eklenir. Durum alanı size yüklemenin ilerleme durumu hakkında geri bildirim gösterir ve nihai sonuçları listeler.

Kaydol – Tara

Bir dizinden bir görüntü tabanı oluşturmak için Imagebase Management iletişim kutusundaki Register – Scan sekmesini kullanabilirsiniz.

• Tarama yolu: Taranması gereken en üst düzey klasör. “Alt dizinleri tara” seçeneğini kullanarak alt klasörleri tarayabilirsiniz. Bu bilgileri metin alanına manuel olarak girebilir veya kök klasörü seçmek için kullanabileceğiniz bir Aç iletişim kutusu açmak için Gözat düğmesini kullanabilirsiniz.
• Maskeler: Maskeler *(yıldız) joker karakterinin kullanımını destekler. Dosya adlarında kalıpları eşleştirmek için maskeler kullanırsınız. *.TIFF maskesi yalnızca TIFF olan dosyaları temsil eder. *.* maskesi tüm dosyaları temsil eder. DX*.JPG maskesi, yalnızca DX öneki olan ve JPEGS olan dosyaları temsil eder.
• Görüntü maskesi: Bu alanda maske tarafından tanımlanan desenle eşleşen dosyalar görüntü tabanına kaydedilir. Kalıpla eşleşmeyen dosyalar kaydedilmez.
• Belge maskesi: Bu alanda maske tarafından tanımlanan kalıpla eşleşen dosyalar, belge sonları olarak kaydedilir.
• Klasör maskesi: Bu alanda maske tarafından tanımlanan modelle eşleşen dosyalar, klasör sonları olarak kaydedilir.
• Kutu maskesi: Bu alanda maske tarafından tanımlanan kalıpla eşleşen dosyalar kutu sonları olarak kaydedilir.
• Seçenekler: Bu seçenekler bir taramanın davranışını kontrol eder.
• Alt dizinleri tara: Bu onay kutusunu etkinleştirirseniz, “Tarama yolu” metin alanına girilen kök klasörün altındaki alt klasörler taramaya dahil edilecektir. Daha önce kök klasör için tanımlanan maskeleme seçenekleri, alt klasörlere de uygulanır.
• Takma ad oluştur: Bu onay kutusunu etkinleştirirseniz, tarama aleti görüntüler için sıfırdan başlayarak sıralı sayılar kullanarak takma adlar oluşturur. Bu onay kutusunu etkinleştirmezseniz, bir görüntünün diğer adı, görüntünün dosya adıyla aynı olacaktır (görüntünün dosya uzantısı olmadan).
• Tara: Bu düğmenin tıklanması tarama prosedürünü başlatır. Durum alanı size yüklemenin ilerleme durumu hakkında geri bildirim gösterir ve nihai sonuçları listeler.

Bir imaj tabanında bulunan bireysel dizinleri ve birimleri görüntülemek ve değiştirmek için İmaj Tabanı Yönetimi iletişim kutusunun Dizin sekmesini kullanırsınız.

Liste kutusu, bir görüntü tabanında görünen klasörlerin anahtar, birim ve dizin bilgilerini görüntüler. Bu listede, anahtar değerinin görüntülerin değil, bir birimin anahtarına atıfta bulunduğunu unutmayın. Opticon’un kendisi bir birimin temel bilgilerini yapılandırır ve siz bu değerleri düzenleyemez veya başka bir şekilde değiştiremezsiniz.


Google Drive
Ortak Drive dosya yükleme
Telefondan Drive a dosya yükleme
Bilgisayardan Drive dosya yükleme
Telefondan Google Drive video yükleme
Google Drive dosya yükleme ve paylaşma
Google Drive hızlı yükleme
Google Drive dosya Paylaşımı


Listede gezinebilir veya girişleri aramak için boş metin alanını kullanabilirsiniz. Bu alana karakterlerin girilmesi, liste kutusunu, hacimleri alandaki metinle karşılaştırarak ilk en iyi eşleşmeye atlamak için tetiklerdir.

• Düzenle: Birim anahtarı, Birim ve Dizin metin alanlarındaki girişler, liste kutusundan seçilen dizine göre belirlenir. Bir dizini vurguladığınızda bu alanlar doldurulur.
• Ses tuşu: Opticon her dizine sayısal bir değer atar. Bu değer bir sistem alanıdır ve doğrudan düzenleyemezsiniz. Bu nedenle, bu metin alanı kilitlidir.
• Birim: Bir dizinle ilişkili birim. Bir birimin, bir Uyum yöneticisine sağlandığında görüntülerin depolandığı ortamı ifade ettiğini hatırlayın. Sonuç olarak, birçok dizin aynı birimi paylaşabilir. Gösterilen örnekte, üç dizin aynı birimi paylaşmaktadır: DVD001.
• Dizin: Bir görüntü grubuyla ilişkili dizin. Bu alandaki veriler, listede vurgulanan geçerli dizinle ilişkilendirilir. Listedeki Dizin etiketi altındaki girişlerin, resimlerin depolandığı en alt alt klasörleri temsil ettiğini unutmayın. Örneğin, bir birimin bir kök klasör (DVD001) ve üç alt klasör (001, 002 ve 003) içerdiğini varsayalım. Görüntüler DVD001\001\, DVD001\002\ ve DVD001\003\ klasörlerinde bulunur. Liste üç ayrı resim içerecektir.
• Kaydet: Bir dizin için bir girişi güncellediğinizde, listeden başka bir öğe seçmeden önce Kaydet düğmesine tıklamalısınız. Yeni bir dizin seçtiğinizde kaydedilmemiş veriler kaybolur.
• Ara ve değiştir: Dizin bilgilerini genel olarak güncelleyebilirsiniz. Bu özellik, bir sunucu adı veya sürücü eşlemesi değiştiğinde kullanışlıdır. Bu özelliği kullanarak dizin bilgilerinde yapılan değişiklikler kalıcıdır ve geri alınamaz.
• Hedef: Değiştirilecek metin.
• Değiştirme: Hedef alanında belirtilen metnin üzerine yazmak için kullanılan metin.
• Değiştir: Değiştir düğmesinin tıklanması arama ve değiştirme prosedürünü tetikler. bir durum
Bu düğmenin altındaki çubuk prosedürün ilerleyişini gösterir.

Burada, bir veritabanının görüntü tabanıyla etkileşimde bulunmak için kullandığınız yöntemler ele alınmıştır. Genellikle verileri bir görüntü tabanından harici, sınırlandırılmış bir günlük dosyasına aktarırsınız.

Concordance ile kullanılan sınırlandırılmış dosyalardan farklı olarak, bir Opticon günlük dosyasının yapısı, her günlük dosyasında aynı sırada görünen aynı sayıda öğeyle sabitlenir. Görüntü verilerini bir görüntü tabanına yüklemek için bazen çapraz referans dosyaları olarak adlandırılan günlük dosyalarını kullanabilirsiniz.

Opticon’daki idari görevlerin çoğunu Imagebase Management iletişim kutusundan gerçekleştirirsiniz. Bu iletişim kutusunun, her biri belirli bir yönetim işleviyle ilgili olan birkaç sekmesi vardır.

Bu bölümde, bu sekmelerin her birinden erişilebilen özellikler ayrıntılı olarak ele alınmıştır. Ancak, bu bölümde değinilmeyen ortak bir idari görev devam etmektedir: belge üretimleri sırasında görüntü verilerinin dışa aktarılması. Opticon’dan veri dışa aktarmanın bu özel yöntemi o kadar önemlidir ki, bir sonraki bölüm tamamen bu prosedüre ayrılmıştır.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın