İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Web’de Potansiyel Müşteri Oluşturma – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Web’de Potansiyel Müşteri Oluşturma – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

WordPress Ekranı  – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web’de Potansiyel Müşteri Oluşturma

Kağıda koyun ve grafik maketler oluşturun

 Web Redesign 2.0: Workflow That Works adlı kitaplarda açıkladıkları gibi, tel kafesler ve kağıt prototipler oluşturarak tasarım ekibinizi bağlamadan hızlı bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Hızlı prototip oluşturma için Fireworks’ü veya daha fazla işlevsellik sunan Dreamweaver’ı kullanabilirsiniz. Genel olarak, Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, vb.) prototipleri ve tel kafes modellerini taklit etmek için etkilidir.

“Görünüm ve hissi” sonlandırmak için tel kafes web şablonları ve maketler

En iyi gezinme gibi popüler web sitesi kurallarını izleyen optimize edilmiş şablonların maketlerini oluşturun. Önemli içeriği ekranın üst kısmına, logo ve sloganı sol üst köşeye ve iletişim bilgilerini sağ üst köşeye yerleştirin. Bu tel kafes düzeni, hangi öğelerin sayfalarınızın neresinde görüneceğini gösterir.

Optimize edilecek birkaç web sayfası türü vardır: ana sayfa, olası satış yaratma, doğrudan satış ve e-ticaret ürün ve kategori sayfaları. Genel olarak, her sayfa türüne daha önce açıklanan ilkelerin aynısını uygulayabilirsiniz. Tartıştığımız dönüşüm oluşturucuların çoğunu içeren iyi optimize edilmiş bir ana sayfa örneğidir.

Şunlar kullanır:

• Hedef pazarı için optimize edilmiş profesyonel tasarım ve renkler
• Sezgisel gezinme
• Sol üst köşede Logo ve USP
• Sağ üst köşede iletişim bilgileri ve Canlı Sohbet
• Üçüncü taraf HACKER SAFE logoları gibi referanslar/güvenilirlik oluşturucular
• Ekranın üst kısmındaki en iyi ürün veya hizmetlerin “kahraman görüntüleri”
• Harekete geçirici mesajlar

Bir ekleme, ana sayfasını iyileştirecektir: doğrudan kayıt formunun altında görüntülenen bir gizlilik politikası.
Farklı bir yaklaşım benimseyen, yasal hizmetler, ticari yazılımlar, dişçilik hizmetleri veya reklam gibi karmaşık veya pahalı ürünler veya hizmetler satan şirketler için satış ekipleridir ve bunlar çoğunlukla olası satış yaratmayı kullanır.

Potansiyel müşteri yaratma sayfaları, web sitesi ziyaretçilerinin ücretsiz bir teklifi (ücretsiz bilgi veya beyaz kağıt gibi) kabul etmelerini ve iletişim bilgilerini içeren bir form doldurmalarını sağlar. Form, satış ekibinin daha sonra bir ilişki geliştirmek ve bir satışı kapatmak için kullanabileceği müşteri adayını oluşturur.

Bu kazançlı ve rekabetçi pazarlarda reklam yapmak pahalı olabilir. Bu nedenle, reklam bütçeniz için bir yatırım getirisi oluşturmak üzere dönüşümleri (potansiyel müşterileri) en üst düzeye çıkarmak için olası satış yaratma sayfanızın optimize edilmesi gerekir. Örneğin, Google AdWords’te aşırı rekabetçi anahtar kelimeler için reklam vermek, insan kaynakları yazılımının tıklama başına 10 ABD dolarına kadar maliyeti olabilir!


Potansiyel müşteri formu uzantısı
Facebook potansiyel müşteri formu İndirme
Google Ads
Facebook talep formu
Instagram reklam Form doldurma
Facebook form gönderme
Facebook müşteri hizmetleri
Facebook Business


Potansiyel müşteri oluşturma sayfalarınıza dahil edilecek bazı dönüşüm oluşturucular şunlardır:

• Hedef pazarınız için optimize edilmiş profesyonel tasarım ve renkler
• Ziyaretçileri tıklamak yerine sayfada tutmak için gezinme yok
• Sol üst köşede Logo ve USP
• Sağ üst köşedeki iletişim bilgileri
• Google AdWords reklamında kullanılan anahtar kelimelerle optimize edilmiş fayda odaklı başlık
• Fayda madde işaretleri içeren fayda odaklı kopya
• Görüşler ve güvenilirlik oluşturucular
• Gizlilik politikası (ideal olarak kayıt formunun altına yerleştirilir)
• Ürünün veya hizmetin ekranın üst kısmındaki kahraman görüntüleri
• Zorlayıcı bir teklif (ücretsiz teknik inceleme veya danışma gibi)
• Bir potansiyel müşteri oluşturma formu

Bir web sitesine sahip bir yazılım sağlayıcısı, bu dönüşüm oluşturucuların çoğunu içeren, gösterilen öncü oluşturma sayfasını kullanır.

Tıklamayı almak için dönüşüm yollarınızı optimize edin

Ziyaretçilerin dönüşüm yolunda attığı adımları optimize etmek, web sitenizin dönüşüm oranlarında önemli iyileştirmeler sağlayabilir. Bir dönüşüm yolu veya dönüşüm hunisi, bir ziyaretçinin web sitenize girmesinden, ziyaretçinin satış veya olası satış şeklinde bir dönüşüm haline geldiği noktaya kadar izlediği yoldur.

Web siteniz, ziyaretçilerin ana sayfanızdan en önemli iç sayfaya veya sayfalara tıklamasını sağlamada ne kadar verimli? En popüler ürünleriniz (veya hizmetleriniz) ana sayfanızda ikna edici başlıklar, açıklayıcı metinler ve çekici ürün resimleriyle öne çıkıyor mu? Web sitenizin dönüşüm yollarını optimize edin ve satışlarınızı artırın.Google Analytics, web sitenizin ödeme sürecini basitleştirmenize yardımcı olan Huni ve Gezinme Raporları sağlar.

Bu rapor, web sitenizin ziyaretçilerinden kaçının dönüşüm hunisine girdiğini ve kaç tanesinin gerçekten sona erdiğini gösterir. Bu rapor aynı zamanda ziyaretçilerinizin süreçten ayrılmaları durumunda nereye gittiklerini de gösterir. Bu, dönüştürmenin önündeki engelleri belirlemenize ve düzeltmenize yardımcı olabilir. Google Web sitesi Optimize Edici de dahil olmak üzere web metrikleriyle sitenizi optimize etme hakkında daha fazla ayrıntı için.

Her Şeyi Test Edin!

Başarılı siteler, yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için her şeyi test eder. Alternatif başlıkları, harekete geçirici mesajı, gövde metnini, resimleri, sayfa bileşeni düzenini ve tasarımını, metin rengini, bağlantı metnini ve açılış sayfalarını test ederler.

Bu alternatifleri karşılaştırmak için, çok değişkenli testler yapmak için Google’ın Web Sitesi Optimize Edici’si ve dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarmak için hangi kombinasyonların en iyi sonucu verdiğini bulmak için A/B bölünmüş testi gibi araçlar kullanırlar. Pahalı bir ürün satan bir şirket, bir düğmedeki metni “Çevrimiçi Satın Al”dan “Fiyat ve Satın Al”a çevirerek TO’sunda on kat artış elde etti. Test etmek için öder.

CRO, web sitenizi gerçek bir ikna makinesine dönüştürür. Dönüşüm için optimize edilmiş siteler, ziyaretçilerinden daha fazla potansiyel müşteri, satış ve tercih alır. CRO, ziyaretçileri mesajınızı kabul etmeleri ve isteklerinize uymaları için etkilemek için fayda odaklı ikna edici metin yazarlığı ve güvenilirliğe dayalı web tasarımı kullanır.

Fayda odaklı metin, ziyaretçilerinizin duygularına hitap eder ve ihtiyaçlarını karşılar, bu da onların isteklerini artırır. Referanslar, güvenilirliğe dayalı profesyonel tasarım ve üçüncü taraf rozetleri gibi arzu, güven ve güven oluşturucu unsurları birleştirerek, potansiyel müşterilerinizin daha fazlasını alıcılara dönüştüreceksiniz.

Bu bölüm, dönüşüm oranlarını iyileştiren en iyi uygulamalardan bazılarını detaylandırdı. Ayrıca ikna edici metinlerin nasıl yazılacağını, altı ikna edicinin ne olduğunu ve kaynak güvenilirliğine otomatik yanıtımızın ne olduğunu da öğrendiniz. Özel araçlarla farklı öğeleri birbirine karşı test ederek dönüşüm oranınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Yüksek dönüşüm oranları için en önemli faktörler şunlardır:

• Hedef pazarınız için optimize edilmiş güvenilirliğe dayalı profesyonel tasarım
• Sol üst köşede güvenilirliğe dayalı logo ve akılda kalıcı USP/slogan
• Sezgisel gezinme
• Sağ üst köşedeki iletişim bilgileri, form ve/veya Canlı Sohbet
• Her müşteri kişilik tipi için uyarlanmış kopya ve tetikleyici sözcüklere sahip kişilerin kullanımı
• İkna edici, fayda odaklı metin ve başlıklar (PPC reklamlarındaki anahtar kelimeleri yansıtır)
• Tarayıcılar ve sorgular için hızlı yanıt süreleri
• Birincil ve ikincil harekete geçirici mesajları temizleyin
• Faydalı etkileşim cihazları
• Açıklayıcı ürün veya hizmet resimleri—ekranın üst kısmındaki “kahraman çekimleri”
• Görüşler, güvenilirlik oluşturucular (e-mühürler) ve risk tersine çevirenler (%100 garanti)
• Sunum hatası yok
• Gizlilik politikası (ideal olarak giriş formunun altına yerleştirilir)
• Test etme, izleme ve tasarım yineleme

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın