İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Veri Madenciliği – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Veri Madenciliği – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Veri Madenciliği – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Mahremiyet Kaygısı

Doğru kullanıldığında, izinli pazarlama çok faydalı ve uygun maliyetli bir tanıtım aracı olabilir; ancak, bu tekniği kötü kullanırsanız, yarardan çok zarar verebilirsiniz. Bu tuzaktan kaçınmak için, hedef pazarınıza asla almak istemedikleri hiçbir şeyi göndermemenizi ve kişisel bilgilerini, kaydoldukları söylenenler dışında hiçbir şey için kullanmamanız gerektiğini de unutmayın.

Sizden talep etmedikleri hedef pazar bilgilerinizi gönderirseniz, bunu spam olarak değerlendireceklerdir. Kişisel bilgilerini ziyaretçilerinizin beklediğinden farklı bir şey için kullanırsanız, kendinizi kötü kamu ışığı altında ve önemli yasal sorunlarda da bulabilirsiniz.

İzinli pazarlamanın kötüye kullanılması, onların güvenini ihlal ettiğiniz için hedef pazarınızla olan ilişkinize de zarar verir. Bu aynı zamanda kötü bir tanıtıma da yol açabilir, çünkü hedef pazarın geri dönmesi ve birçok arkadaşına ve ortaklarına şirketinizle ilgili kötü deneyimlerini söylemesi ve sonuçta sizin için iş kaybıyla sonuçlanması da çok olasıdır.

İzinli pazarlama çabalarında başarılı olan şirketler, gizlilik ve güvenlik politikalarını belirgin bir şekilde göstererek kampanyalarından da yararlanma eğilimindedir. İnsanlar kişisel bilgilerinin nasıl işlendiğini bilmek ister ve bilgilerinin nasıl kullanıldığını açıklamayan bir şirket veya kuruluşa ayrıntılarını vermek konusunda çok isteksizdir. Gizlilik ve güvenlik politikaları, hedef pazarınızda güven ve güven oluşturmanıza dayardımcı olur.

Bu günlerde insanlar önemsiz e-postalarla dolup taşıyor ve en iyi durumda bile e-posta adreslerini vermekte isteksizler. Gizlilik politikanızı belirgin bir şekilde göstermez ve açıkça belirtmezseniz, birçok izinli pazarlama fırsatını kaçırırsınız. Yine, gizlilik ve istenmeyen e-posta karşıtı yasalardan haberdar olduğunuzdan emin olun. Her zaman herhangi bir e-posta alıcısına gelecekteki postalardan vazgeçme fırsatı da sağlayın.

Veri Madenciliği

Veri madenciliği, kalıpları belirlemek ve ilişkiler kurmak için verileri de sıralamaktır. Zamanla, abonelerinizle iletişiminizi biraz daha iyi hedefleyebilmek için aboneleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için uygun bir şekilde bir veya iki soru sormak da isteyebilirsiniz.

Kooperatif İzinli Pazarlama

Kooperatif pazarlama internette tutunmaya başlıyor. Sizinle aynı hedef pazara ulaşmaya çalışan diğer sitelerle ittifak kurma fırsatlarını araştırın ve ardından nasıl kazan-kazan pazarlaması yapabileceğinizi görün. Örneğin, aylık bir bülteniniz varsa, abonelerin sizinkini almak için kaydoldukları anda ittifak ortaklarının haber mektuplarını almak için kaydolmalarına izin verebilirsiniz. Karşılığında, ittifak ortaklarınız da aynısını yapar. Aynı şey kuponlar, e-özel ürünler, e-dergiler vb. gibi birçok tekrar eden trafik oluşturucu için de yapılabilir. Yenilikçi olun!

Teşvik Temelli İzinli Pazarlama

Herhangi bir izinli pazarlama fırsatına verilen yanıtı artırmak için, bir teşvik sunmayı düşünebilirsiniz: “Yalnızca İnternete özel e-özel ürünlerimizi almak için kaydolun ve (hedef pazarınızı ilgilendiren bir şey) için bir çekilişe de dahil olun.

Ayrıca yeni e-üyelere veya abonelere ücretsiz bir hediye sunabilirsiniz. Ürünlerinizden birinin bir örneği veya hedef pazarınızın ilgilendiği bir konuyla ilgili bir e-kitap olabilir.


Veri Madenciliği konu anlatımı
Veri madenciliği Dersi
veri madenciliği nedir, nasıl yapılır
Veri madenciliği Nedir kısaca
Mimarlıkta veri madenciliği
Veri madenciliği is ilanları
Veri madenciliği ekşi
Veri madenciliği modelleri


İzinli Pazarlama Üzerine Yorum

İzinli pazarlama, çevrimiçi pazarlama kampanyalarına kaldıraç ekler. Hedef pazarınızın önüne geçtiğinizde, orada kalmak ve onlarla tekrar tekrar iletişim kurmaya devam etmek için her fırsatı değerlendirmek istersiniz. İzinli pazarlama bunu başarmanıza yardımcı olur, ancak bu bir alma ve verme oyunudur.

Onlara e-posta gönderme izni vermeleri için bir neden verirsiniz—size izin ve kişisel bilgilerini sağlarlar onlara değerli içerik sağlarsınız. Bir takas var ve döngü devam ediyor. Zamanla, hedef pazarınız hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz; bu da, daha iyi hedeflenmiş promosyonlar ve müşteri ihtiyaçlarının daha iyi karşılanması yoluyla şirketinizle ilgilenme konusunda onlara daha iyi bir genel deneyim sunmanızı da sağlayacaktır.

Neden izinli pazarlama kullanmalısınız? Özetlemek gerekirse, izinli pazarlama, araya giren reklamlara göre çok daha yüksek bir yanıt oranı sağlayabilir; satışları artırabilir, markanızı oluşturabilir ve hedef pazarınızla ilişkiler geliştirmenize yardımcı olabilir; ve uygun maliyetlidir. İzinli pazarlamayla ilgili daha fazla ipucu, araç, teknik ve kaynak için de ziyaret edin.

Sitenizi Arama Motoru Dostu Olacak Şekilde Tasarlamak

İnternet kullanıcıları ilgilendikleri bir alanla ilgili belirli bir ürün, hizmet, konu veya bilgiyi aradıklarında bunu nasıl yaparlar? En yaygın kullanılan arama aracı arama motorudur. Arama motorları sitenize önemli miktarda trafik getirebileceğinden, büyük arama motorlarının nasıl çalıştığını ve sitenizin tasarımının sitenizin arama motorları tarafından dizine eklenmesini nasıl etkileyebileceğini deanlamalısınız.

İnsanlar İnternet’te arama yaptıklarında, nadiren ilk birkaç sonuç sayfasının ötesine geçerler. Fark edilmek istiyorsanız, ilk 10 veya 20 arama sonucunda görünmeniz gerekir. Ancak arama motorlarına göndermeden önce sitenizin arama motoru dostu olacak şekilde tasarlandığından da emin olmalısınız.

Bu bölümde şunları ele alıyoruz:

• Sitenizi arama motoru dostu hale getirme metodolojisi
• Arama motorlarına uyum sağlamak için Web sitesi tasarımının temel unsurları
• Rehber olarak rekabetinizi ve sektör liderlerinizi nasıl kullanabilirsiniz?
• Çok önemli içerik
• Web sitenizin tüm yönlerinde anahtar kelimelerin önemi
• Meta-etiketler ve bunların arama motoru yerleşimi için nasıl optimize edileceği.

Sitenizi arama motoru dostu yapmak için yapmanız gerekenler:

• Başarınız için hangi arama motorlarının kritik olduğuna karar verin.
• Sıralama kriterleri ve algoritmalarında her bir kritere verilen ağırlık hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenin.

O zaman şunları yapmalısınız:

• Sunduğunuz ürünleri bulmak için hedef pazarınızın arama motorlarında kullandığı anahtar kelimeleri belirleyin.
• Bu anahtar kelimeleri sitenizdeki belirli sayfalara atayın ve ardından
• Sayfaları, hedeflenen arama motorlarınız için sıralama kriterleri verilen uygun yerlere atanan anahtar kelimelerle doldurun.

Sonraki  yazılarımız size bu süreçte adım adım yol gösterir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın