İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

SSS Dosyaları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

SSS Dosyaları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

HTTP Post İstekleri

SSS Dosyalarını Okuyun ve Kurallara Uyun

Hedef haber gruplarınızın her biri için ilan verme ve reklam vermeyle ilgili SSS dosyalarını, yönetmeliği ve kuralları okuyun. Tüm kurallara uymanız çok önemlidir. SSS dosyaları, grubun ticari reklamcılık ve duyurular konusundaki tutumundan bahsetmiyorsa, Google Grupları’na geri dönün. Grubun adı ve tüzüğüne göre bir arama yapın. Bu, haber grubunun ticari faaliyette nerede durduğunu da gösterir.

Potansiyel Müşteriler İçin Gizlenmek

Potansiyel haber grubu listenizi daralttıktan sonra, katılımcılarının gerçekten potansiyel müşteriler olup olmadığını belirlemek için her birini ziyaret edin. Gizlenerek zaman geçirin. Gönderilen mesaj türlerini izleyin. Katkı sağlamanız için bir fırsat var mı?

Katılımcılar hedef pazarınız mı? Müşterilerinizin ilgisini çekip çekmediğini belirlemek için haber grubunu araştırın. Haber grubunun adı, haber grubunun ne hakkında olduğunu açıklamayabilir, bu yüzden acele etmeyin ve emin olun.

Mesaj Göndermeyle İlgili İpuçları

Seçtiğiniz haber grubunun kurallarına aşina olduktan, gizlenerek biraz zaman geçirdikten ve haber grubunun hedef pazarınızın katıldığı bir haber grubu olduğuna karar verdikten sonra mesaj göndermeye başlayabilirsiniz. Kurallara uymayı unutmayın! Kurallar reklama izin vermiyorsa, bariz bir şekilde reklam yayınlamayın.

Haber grubundan tam olarak yararlanmak için üyelerinin güvenini kazanmalısınız. Tek bir yanlış mesajla, haber grubuna katılan tüm potansiyel müşterileri öfkelendirebilirsiniz.

Bir haber grubuna mesaj göndermeden önce bir test yapmak iyi bir fikirdir. Bir test yapmak, gönderinin nasıl çalıştığını gösterir ve gerçek şey söz konusu olduğunda hata yapmanızı önler. Bir haber grubunun saygın bir üyesi olmak, kendinizi ve şirketinizi tanıtmanın bir yoludur.

Değerli bir katkı yaptığınızda ve sadece reklam yaptığınızda okuyucuların anlayabileceği değerli yanıtlar sağlayın. Zamanla işinizi tanıtmak için haber grubunu okumaya başladığınızı unutabilirsiniz. Uyarıcı tartışmalara katılmak için kendinizi haber gruplarını okurken bulacaksınız. Haber grubu konusuyla ilgili her şeyi tartışacaksınız. Web sitenizden yalnızca iş bilginizi konuşmaya dahil etme fırsatı bulduğunuzda da bundan bahsedin.

Haber grupları belirli amaçlar için vardır. Tartışmalar, haber duyuruları, belirli konularla ilgili gönderiler ve hatta mal alıp satmak için tasarlanabilirler. Yüzlerce mesajı sıralanmış ve her an erişime açık olabilir.

Haber grubu katılımcıları, konu alanındaki kelimelere göre gönderdiğiniz mesajı açıp açmamaya karar vereceklerdir. Mesajınızın okunması için konunuzu kısa ve akılda kalıcı hale getirin. Konunun en önemli sözlerini ilk sıraya koymaya çalışın. Bu, bir haber grubuna mesaj göndermenin kritik bir parçasıdır.

Bazı kişiler, konu alanındaki yalnızca ilk birkaç kelimeyi görmek için ekranı ayarlar. Konu alanı için metne karar verirken, mesajınızın içeriği hakkında bilgi aramak için birinin hangi anahtar kelimeleri kullanacağını düşünün. Yapabileceğiniz en kötü şey, hiç konusu olmayan bir haber grubuna mesaj göndermektir. Bu kesinlikle ilgi görmez ve zaman kaybıdır.

Mesajınıza, grubun ana konusuyla nasıl ilişkili olduğuna dair kısa bir açıklama ile başlayın. İnsanlar belirli soruların yanıtlarını arıyorlar, bu nedenle konu satırındakiyle eşleşmeyen bir konuyla sohbete atlamak kabalık olur. Mesajınızı hemen iletmeye çalışmalısınız. İlk cümlede mesajınızın amacına ulaşmalısınız. Bunu yaparak okuyucuların dikkatini çeker ve mesajın tamamını okumalarını da sağlarsınız.


Ses dosyası uzantıları nelerdir
Video dosyaları uzantıları
Dosya uzantıları
Görüntü dosya uzantıları
Müzik dosyası
Dijital ses dosyası
Ses dosyası indir
Ses dosyası uzantısı değiştirme


Mesaj uzunluğu kısa olmalı, 24 satırı geçmemelidir. Altı veya yedi satırlık kısa paragraflar işe yarar. Taranabilirlik için yazın.

Bir haber grubundaki bir mesaja yanıt verirken, mesajı gönderen kişiye özel olarak yanıt verme veya haber grubu aracılığıyla yanıt verme seçeneğiniz vardır. Verilen koşullar altında hangisinin daha iyi olduğunu belirleyin. Mesajınız tüm grup için değerliyse veya şirketinizin yeteneklerini tanıtıyorsa, yanıtınızı herkesin görmesi için haber grubuna da gönderin.

Şirketinizin bireye yönelik bir çözümü olduğunu düşünüyorsanız ve “hedef müşteriye” ayrıntıları sağlamak istiyorsanız, ancak bunun grubun diğer üyelerine fayda sağlamayacağını düşünüyorsanız, özel bir yanıt verin.

Çoğu zaman her ikisini de yaparsınız çünkü bir sorunun yanıtı alındığında, asıl poster bir süre haber grubunu ziyaret etmeyebilir ve onun sizin ilanınızdan yararlandığından emin olmak istersiniz. Hangi yaklaşımı seçerseniz seçin, ilk mesajın alıcının zihninde hala taze kalması için mümkün olduğunca çabuk yanıt verdiğinizden de emin olun.

Mesajlarınızın İyi Alındığından Emin Olmak İçin İpuçları

İyi alınan mesajları göndermenize yardımcı olacak bazı temel kurallar.

Haber Grubu Konusuna Devam Edin
Her zaman haber grubunun tartışma konusu üzerinde kaldığınızdan emin olun. İnsanlar bu konu nedeniyle belirli haber gruplarına katılırlar ve konu dışı gönderileri beğenmezler.

Konuda kalın
Bir mesaja yanıt verirken, Yanıtla seçeneğini kullanın. Konu satırını değiştirmeden cevap verdiğinizde, mesajınız haber grubunda cevapladığınız mesajın hemen altında görünecektir. Buna “konuda kalmak” denir ve diğerlerinin tartışmayı takip etmesini de kolaylaştırır.

Bir katkıda bulun
İnsanların sorularına verilen bilgili, kaliteli yanıtlar, grup nezdinde size güvenilirlik sağlar ve siz ve şirketiniz hakkında iyi bir fikir verir. Olumlu ve faydalı bilgiler gönderirseniz, ziyaretçiler haber gruplarına geri döner ve gönderilerinizi de arar.

Reklam veya Reklam Yayınlamayın
Çoğu haber grubunda reklam hoş karşılanmaz ve birçok sözleşme, reklamların yayınlanmasını özellikle yasaklar. Mesaj göndermeden önce SSS dosyalarını okuyun. Haber grubu ticari mesajlara veya reklamlara izin vermiyorsa, bunları da yayınlamayın.

Son Sözü Söylemek Zorunda Değilsiniz
Haber gruplarına gereksiz yanıtlar göndermeyin. Katkıda bulunacak başka bir şeyiniz yoksa asla sadece “Teşekkürler” veya “Beğendim” içeren bir mesaj göndermeyin. Böyle bir yanıtın garanti olduğunu düşünüyorsanız veya konuyu özel olarak tartışmak istiyorsanız, takdirinizi veya düşüncenizi iletmek için kişiye özel bir e-posta gönderin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın