İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

SEO'nun Faydaları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

SEO Hizmeti


jeffbezosweb” tüm hizmetlerinin yanı sıra artık SEO Hizmeti de sunmaktadır. SEO Hizmeti almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


SEO Türleri  

1. Teknik SEO: Web sitesinin sıralamalarını etkileyen teknik faktörlerinin analizi.
Kod Verimliliği
Mobil Yanıt
SSL/HTTPS
Web Sitesi Hızı

2. Sayfa İçi SEO: Sıralamayı etkileyen görünür sayfa öğelerinin optimizasyonu.
Sayfa Başlığı ve Meta Açıklaması
Başlıklar (Başlıklar)
Sayfa İçeriği

3. Sayfa Dışı SEO: Sayfanın kendisiyle ilgili olmayan optimizasyon öğelerinin uygulanması.
Sosyal medya
geri bağlantılar

4. Organik SEO: Arama motorlarında ana “organik” alan için sıralamaları iyileştirmek.
Ulusal ve uluslararası odaklı işletmeler için önemlidir.

5. Yerel SEO: Arama motorlarında “yerel paket” alanı için sıralamaları iyileştirmek.
Yerel/bölgesel müşterilere güvenen işletmeler için önemlidir.

6. Sesli SEO: Sesli arama için sıralamaları iyileştirme.
Sesli arama optimizasyonu, arama motoru optimizasyonunun en yeni şeklidir. Sesli aramanın 2020 yılına kadar tüm aramaların %50’sinden fazla olacağı tahmin ediliyor.

7. İtibar Yönetimi
Çevrimiçi İncelemeler

8. Arama Motoru Pazarlaması
Çevrimiçi Görünürlük

SEO Nedir?

SEO, bir web sitesini çevrimiçi olarak daha kolay bulunabilmesi için iyileştirme (optimize etme) süreci olan Arama Motoru Optimizasyonu’nun kısaltmasıdır. SEO, öncelikle bir web sitesinin Google ve BING gibi arama motorlarındaki sıralamasını iyileştirmeye odaklanır. Bir web sitesi arama motoru sıralamasında ne kadar yüksek görünürse, ziyaret edilme olasılığı o kadar yüksek olur. Bir web sitesi daha fazla trafik aldığında, daha fazla iş olasılığı vardır.

Farklı SEO hizmetleri türleri var mı? Eğer öyleyse, bunlar nelerdir?
Birkaç farklı web sitesi optimizasyonu türü vardır. Aşağıda çeşitli SEO hizmetlerinin açıklamasını bulabilirsiniz:

Teknik SEO: Web sitesinin sıralamalarını etkileyen teknik faktörlerinin analizi

Kod Verimliliği

Web sitesi optimizasyonu için önemli bir faktör, web sitesinin geliştirildiği kodun verimliliğidir. Şişirilmiş verimsiz kod, bir web sitesinin yükleme süresini yavaşlatabilir ve kodu metne (sayfa içeriği) seyreltebilir. Sayfa içeriğini optimize ettiğimizde, web sitesi kodu küçültüldüğünde optimizasyon Google tarafından daha iyi karşılanır. Google, daha az kod olduğunda bir sayfanın anlamsal anlamını daha kolay anlar. Bu, sıralamaları iyileştirmeye yardımcı olur.

Web Sitesi Hızı

Google’ın sıralama algoritması, kullanıcılarının deneyimini iyileştirmek için sürekli olarak güncellenir. Google, bir sorguyu ele alan doğru sonuçlar sağlamanın yanı sıra, bir web sitesinin hızını da sıralamalarına dahil eder.

Daha hızlı bir web sitesi, bir web sitesi ziyaretçisine üstün bir kullanıcı deneyimi sağlar. Diğer her şey eşit olduğunda, bir ziyaretçi büyük olasılıkla daha hızlı web sitesinde daha iyi bir deneyime sahip olacağından Google, daha yavaş bir siteden önce daha hızlı bir web sitesi sunacaktır. Sayfa yüklenme süreleri 2,5 saniyenin altında olmalıdır.

Mobil Duyarlılık

Bir diğer önemli sıralama faktörü, bir web sitesinin duyarlı olup olmadığıdır; bu, web sitesinin düzeninin web sitesini görüntülemek için kullanılan cihazın türüne uyum sağladığı anlamına gelir. Bir web sitesi duyarlı olduğunda, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.


Seo hizmeti Nedir
SEO
SEO hizmeti fiyat
SEO Hizmeti veren firmalar
SEO Ajansı
SEO Uzmanı
Seo Nedir
Seo Nasıl yapılır


Duyarlı olmayan web siteleri, masaüstü için tasarlanmış bir web sayfasının tüm genişliğini bir akıllı telefona veya tablete sunmaya çalışır. Sayfayı sığdırmak için, sayfadaki içeriğin boyutu küçültülmelidir, bu da genellikle sayfayı görüntülenemez hale getirir. Diğer her şey eşit olduğunda, Google, yanıt vermeyen bir siteden önce mobil uyumlu bir web sitesi sunacaktır.

SSL/HTTPS

Google, kullanıcıları gibi güvenli web sitelerini tercih eder. Kötü amaçlı yazılım içeren bir web sitesi, zayıf, güvenli olmayan bir web sitesine aşırı bir örnektir. Elbette hiç kimse güvenli olmayan bir web sitesini ziyaret ederek bilgisayarına virüs bulaştırmak istemez. Google, HTTPS web sitelerinin HTTP siteleri üzerindeki önemini artırarak güvenli bir web sitesine sahip olmanın önemini istikrarlı bir şekilde artırmaktadır.

HTTPS, web sitesinin bir SSL sertifikası ile korunduğu anlamına gelir. SSL, Güvenli Yuva Katmanı anlamına gelir. Bir ziyaretçi ile bir web sitesi arasında güvenli bir bağlantı oluşturan bir iletişim protokolüdür.

Bir ziyaretçi tarafından girilen ve web sitesi tarafından alınan bilgilerin korunması Google için önemlidir, bu nedenle, SSL korumalı (https) bir web sitesini, (http) olmayan bir web sitesine göre sıralayacaktır.

Sayfa İçi SEO: Sıralamayı etkileyen görünür sayfa öğelerinin optimizasyonu

Sayfa Başlığı ve Meta Açıklaması

Bir web sayfasının başlık etiketi ve meta açıklaması, iki nedenden dolayı SEO sıralaması için kritik öneme sahiptir. İlk olarak, Google’ın sayfanızın anlamsal anlamını anlamasına yardımcı olmak için her ikisi de birincil anahtar kelimelerinizi içermelidir. Anahtar kelime doldurma (eski okul SEO) yerine, anahtar kelimelerinizin bir varyasyonunu kullanın.

Bir anahtar kelime öbeği içindeki eşanlamlıları, kelime varyasyonlarını kullanmak ve kelimelerin sırasını değiştirmek en iyi uygulamadır. Profesyonel bir SEO hizmetleri şirketi, Google arama sorgularının organik trafiği sıralamasına ve iyileştirmesine yardımcı olmak için başlık etiketlerini ve meta açıklamaları en iyi nasıl optimize edeceğini bilecektir.

Sayfa başlıklarının ve meta açıklamaların önemli olmasının ikinci nedeni, web sayfası sonucunuzu rakiplerinizden farklılaştırma fırsatı sunmalarıdır. Mevcut SEO en iyi uygulamaları, sitede geçirilen süre, hemen çıkma oranı ve tıklama oranı gibi kullanıcı etkileşimi ölçümlerini içeren Google tarafından kullanılan daha yeni optimizasyon faktörlerini dikkate alır.

Google, bir web sayfasının daha uzun bir süre görüntülendiğini ve web sitesiyle daha fazla ziyaretçi etkileşimi olduğunu belirlediğinde, sayfanın daha düşük kullanıcı metriklerine sahip sayfaları geçme olasılığı yüksektir. Doğru ve ilgi çekici sayfa başlığı ve açıklamaları, tıklama oranını artırmaya ve hemen çıkma oranını düşürmeye yardımcı olur.

Başlıklar 

Google, sezgisel olarak yapılandırılmış web sayfalarını takdir eder (ve ödüllendirir). Başlıkların kullanımı, bir sayfadaki içeriği düzenlemeye yardımcı olur. Bir dönem ödevi taslağı gibi, ana konular daha belirgin başlıklar kullanır. SEO açısından, bunlar H1 ve H2 başlık etiketlerini içerecek ve daha fazla makro fikri tanımlayacaktır.

Her kapsamlı konu içinde daha fazla ayrıntı tartışıldığında, bu içerik alanları H3 ve H4 gibi daha az belirgin başlıklar kullanır. Başlık etiketlerinin doğru kullanımı sıralamalar için çok önemlidir. Ana sayfadaki H1’i değiştirerek bir web sitesinin sıralamasında bir kereden fazla büyük bir gelişme yaşadım. SEO hizmet sağlayıcıları, Google sıralamalarını iyileştirmeye yardımcı olmak için başlıkları nasıl optimize edeceklerini ve kullanacaklarını bilirler.

Sayfa İçeriği

Bir web sayfasının içeriği (metni), o sayfanın potansiyel sıralaması için kritik öneme sahiptir. Yukarıda belirtildiği gibi Google, sayfada geçirilen süre ve hemen çıkma oranı gibi ziyaretçi kullanım ölçümlerini izliyor. Profesyonel SEO hizmetleri şirketiniz, sıralamaları iyileştirmek için yalnızca başlıkları, meta açıklamaları ve başlıkları optimize ediyorsa, bu sıralama iyileştirmeleri kısa ömürlü olabilir.

Sonuç olarak, sayfadaki içerik ziyaretçiye değer sağlamalıdır. Örneğin, hizmetleri basitçe listelemek sıkıcıdır. Potansiyel müşteriye bu hizmetlerin faydaları veya değeri de dahil edildiğinde, sayfa ziyaretçi için daha alakalı hale gelir. Sayfa özlü olduğunda, çekici bir düzene sahip olduğunda ve ziyaretçi katılımını artıran zengin medya (videolar, grafikler vb.) kullandığında, sıralama iyileştirmesinin kalıcılığı daha fazla olur.


jeffbezoswebSeo hizmeti Nedir,SEO,SEO hizmeti fiyat,SEO Hizmeti veren firmalar,SEO Ajansı,SEO Uzmanı,Seo Nedir,Seo Nasıl yapılır alanlarında hizmet vermektedir.


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın