İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Kodlama – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Kodlama – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Yerel Hizmetler 

Kodlama

Önceki tartışmada, bir belgenin Uyumluluğa hazır bir yükleme dosyasına dönüştürülen tek yönünün belgenin metni olduğu varsayılmıştır. Ancak, Uyumluluk veritabanı kaydında başka alanlar da kullanılabilir. Bazıları gereklidir.

Bir veritabanı kaydının nerede bitip diğerinin nerede başladığını belirlemek için başlangıç ve bitiş belge numaraları gereklidir. Diğer alanlar, bir Uyumluluk veri tabanının doğru yapısı için gerekli olmasa da, yine de bir inceleme ekibi için gerekli olarak kabul edilebilir.

Böyle bir alana örnek olarak YAZAR alanı verilebilir. Bir belgenin metni, belgeyi yazan kişinin adını içerebilse de, o kişinin baş harflerini, kişinin takma adını, bir çalışan kimliğini veya belki başka bir permütasyonu da içerebilir – J. Genel, John Q. Genel, JQPublic veya JQP. Gözden geçirme amacıyla, personel, belge kayıtları evreninde bu kişiye nasıl atıfta bulunulduğuna bakılmaksızın, belirli bir kişi tarafından yazılan her belgeyi tanımlamak isteyebilir.

Bunu gerçekleştirmenin bir yöntemi, bir Uyumluluk veritabanının tasarım aşamasında belirli bir YAZAR alanı belirlemek olabilir. Bu tür bir alan, otomatik bir işlem olan belge tarama sırasında doldurulamaz. Aslında, bir ismin permütasyonlarını sezmek ve standart hale getirmek için eğitilebilecek hiçbir otomatik prosedür yoktur.

Bir tarama satıcısından genellikle ön işleme sırasında her belgeyi incelemesi, yazarın adını görsel olarak tanımlaması ve bu bilgileri bir çıktı yükleme dosyasına girmesi istenir. İnsan müdahalesi gereklidir ve bu işleme kodlama denir.

Satıcı Maliyetleri

Belirli bir proje hakkında bir satıcıyla her etkileşim, maliyetlerle başlar. Potansiyel olarak büyük boyutlu belge dönüştürmeleri nedeniyle (bir milyon sayfa alışılmadık bir durum değildir), bir Concordance yöneticisi, birkaç satıcıdan birden çok, birbiriyle rekabet eden fiyat teklifi almak isteyebilir. Bir yönetici, maliyetler belirli bir eşik seviyesini aşarsa nasıl ilerleyeceğine dair bir planla birlikte, beklenen çıktıların bir listesini ve beklenen bir maliyet tahminini yazılı olarak almalıdır.

Sayfa Başına Maliyet

Kaynak belgelerin genel kalitesini tanımlamak için ağır ve hafif dava terimleri kullanıldı. Terimler, metnin okunaklılığını, kağıdın malzeme kalitesini ve belgeleri ciltlemek için kullanılan yöntemi ifade eder. Ağır davaların işlenmesi, hafif davalara göre çok daha zordur ve bu nedenle sayfa başına daha pahalıdır. Malzemenin durumunun ön işlemeyi nasıl etkileyebileceğine dair kısa bir açıklama ile belge kalitesi örnekleri sunar.

Bu yazının yazıldığı tarihte, hafif davaların sayfa başına 10 ila 15 sente ve ağır davaların sayfa başına 25 sente kadar mal olmasını bekleyebilirsiniz. Destek personelinin belgeleri önceden birleştirmek (zımba tellerini ve ataşları çıkarmak, Post-It’ler veya yapışkan etiketlerle belge sınırlarını belirlemek) ve hafif davaları ağır davalardan ayırmak için zaman ayırması halinde, satıcının zamanı ve çabası en aza indirilebilir ve maliyetler azaltılabilir. dava.

Kodlama Maliyetleri

Kodlanmış alanın YAZAR gibi bir belge hakkında veri içeren bir alan olduğunu hatırlayın. Kodlama, insan müdahalesi gerektirir ve ön işleme ile ilgili maliyetler artacaktır. Bu yazı itibariyle, kodlama maliyetleri belge başına en az 75 sent ekleyebilir.

Ancak fiyat artışı değişiklik gösterebilir. Örneğin, kodlama, tarama personelinin, yazarını belirlemek için tüm belgeyi okumasını gerektirebilir. Bu ek zaman ve çaba, maliyetlerin artmasına neden olur.

Kodlamayla ilgili daha yüksek fiyatlar nedeniyle, bir gözden geçirme ekibi, bir Uyumluluk veritabanı doldurulduktan sonra kodlamayı kendi başına yapmaya karar verebilir.


İlkokul kodlama nedir
Kodlama Eğitimi
kodlama nasıl yapılır
Kodlama Nedir, ne işe yarar
Kodlama nasıl Yapılır
Kodlama ne İşe Yarar
İletişim kodlama nedir
Kodlama ne demek kpss


Elektronik Veri Dönüştürme

Elektronik ortam için fiyatlandırma zor bir konudur. Görmeden, 20 gigabaytlık bir sabit diskin gerçekte kaç dosya içerebileceğini tahmin etmenin hiçbir yolu yoktur ve bir satıcının dosyaları önceden işlemenin ne kadara mal olacağını tahmin etmesinin bir yolu yoktur. Sabit sürücü, her biri 5 GB olan dört video dosyası içerebilir, 200.000 ayrı metin dosyası içerebilir veya (daha büyük olasılıkla) farklı dosya türlerinde ve farklı boyutlarda on binlerce farklı dosya içerebilir.

Satıcıyla yapılan bir sözleşmenin parçası olarak, satıcının kaynak verileri kabul etmesi ve maliyetle ilgili müteakip müzakerelere yardımcı olması için tüm dosyaların tam bir listesini derlemesi alışılmadık bir durum değildir. Satıcının teklifi seçilirse, genellikle bu ön analizin maliyetini karşılar.

Satıcı seçilmezse, ön analizin maliyeti, belgelerin toplam olarak işlenmesinin toplam maliyetine kıyasla genellikle önemsiz olacaktır. Ne olursa olsun, yönetici herhangi bir ön analiz için kesin bir maliyet almalıdır.

Satıcılar genellikle yerel dosyaları işlemek için sayfa yerine gigabayt başına teklifler sunar. Fiyatlandırma, 2.500 $ ve üstü arasında geniş ölçüde değişebilir.

Standartları Belirleme

Bir satıcının, teslim edilecek bir veri yapısının nasıl olması gerektiğini tahmin etmesine izin vermek bir hatadır. Satıcı, projenin daha önce tartışılmamış bir yönüyle karşı karşıya kalırsa, Uyum yöneticisine danışılması gerektiği anlaşılmalıdır. İş akışının bir saat süreyle durdurulması, dijital bir teslimatın ciddi şekilde hatalı biçimlendirilmesinden daha iyidir.

Genel terimlerle tercih edilen veri yapısı ve dağıtım formatını özetleyen bir referans belgesi tutmak isteyeceksiniz. Yeni projeler ve yeni veritabanları için gereksinimler geliştikçe, bu spesifikasyonlar değişken olacaktır. Belge, satıcıların minimum gereksinimleri önceden bilmesi için bir fiyatlandırma görüşmesinin parçası olarak satıcılara dağıtılabilir.

Genel özellikler aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

• Verilerin CD, DVD veya harici sabit disk ile iletilme yöntemleri.
•Teslimat medyası nasıl etiketlenmelidir. En azından, medyanın konunun veya konunun adını veya muhasebe numarasını içeren bir etiketi olmalıdır; satıcıdaki bir irtibat noktasının adı ve telefon numarası dahil olmak üzere satıcının tam iletişim bilgileri; verileri talep eden bir kurum veya firmadaki destek personelinin adı; Uyum kayıtlarının sayısı ve ilişkili görüntü dosyalarının sayısı; ve gerçek teslimat tarihi. CD veya DVD etiketlerinde ayrıca bir Concordance yöneticisinin ortam etiketinin kendisine notlar yazmasına izin verecek kadar yeterli boşluk veya boşluk bulunmalıdır.
• Satıcının, Concordance yöneticisine yeni ortamın gerçekten teslim edilmeden önce teslim edileceğini bildireceği yöntem.
• İletim ortamında hangi dosyaların bulunması gerektiği ve bu dosyaların nasıl adlandırılması ve klasörlenmesi gerektiği.
•Sınırsız dosyalarda hangi sınırlayıcılar, metin niteleyiciler ve kayıt sonlandırıcılar kullanılmalıdır?
• Alan adlarının herhangi bir yükleme dosyasının ilk satırına dahil edilip edilmeyeceği.
• Tarih alanlarının formatı; örneğin, AA/GG/YY, AA/GG/YYYY, GG/AA/YYYY vb.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın