İstanbul
+90 543 947 95 80
info@jeffbezosweb.com

Liste Kutuları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Web Danışmanlık Hizmeti, Seo Hizmeti Al, Mobile Uygulama Yaptır, Back Link Satın Al, Blog Yazdırmak İstiyorum, Web Sitemi Tanıtmak İstiyorum, İngilizce Blog Yazdırmak İstiyorum, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Tasarım Yaptırmak İstiyorum, Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için mail kanalımızı veya sağ alt köşedeki Whatsapp tuşumuzu kullanabilirsiniz. info@jeffbezosweb.com

Liste Kutuları – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Gizli Yöntemler – SEO Hizmeti Sunma – SEO Hizmeti – SEO Hizmeti Ücretleri – SEO Hizmeti Yaptırma

Liste Kutuları

Liste kutusu redaksiyon terimlerini görüntüler. Varsayılan olarak bu, <none> ve Redacted’den oluşur. Yanında bir onay kutusu olan terim, varsayılan redaksiyon terimi olarak kabul edilir ve herhangi bir yeni Redaksiyon kırmızı çizgisine eklenir.

Aşağıdaki listede bu sekmedeki diğer özellikler açıklanmaktadır:

• Redaksiyon metni: Yeni bir redaksiyon terimi eklemek için, terimin metnini bu boş alana girin.
• Yukarı taşı: Liste kutusunda bir redaksiyon terimini vurgulamak ve bu düğmeyi tıklamak, onun listede yukarı taşınmasına neden olur. Bu liste sırası, kısayol menüsünde terimlerin görüntülenme sırasını tanımlar.
• Aşağı taşı: Liste kutusunda bir redaksiyon terimini vurgulamak ve bu düğmeyi tıklamak, onun listede aşağı taşınmasına neden olur. Bu liste sırası, kısayol menüsünde terimlerin görüntülenme sırasını tanımlar.
• Ekle: “Redaksiyon metni” alanına girilen redaksiyon terimini liste kutusuna ekler. Terim, redaksiyon kısayol menüsünde görünür.
• Kaldır: Düzeltme terimini listeden kaldırır. Önce listeden kaldırılacak terimi seçip vurgulamalısınız. Terim artık redaksiyon kısayol menüsünde görünmeyecek.
• Yazı Tipi: Daha önce gösterilen aynı Yazı Tipi iletişim kutusunu açar. Bu iletişim kutusundan seçilen seçenekler yalnızca redaksiyon terimlerinin yazı tipi stilini, rengini, boyutunu ve diğer özelliklerini etkiler, diğer kırmızı çizgilerle ilişkili herhangi bir metni etkilemez.
• Varsayılan yap: Vurgulanan redaksiyon terimini, yeni redaksiyonlar oluşturulduğunda varsayılan terim yapar. Varsayılan redaksiyon terimi bir onay işareti ile gösterilir.

Aşağıdaki bölümler Redlines araç çubuğundaki diğer seçenekleri açıklamaktadır.

İçi Boş Kutu

Diğer bir kırmızı çizgi türü, içi boş bir dikdörtgen kutu oluşturan “İçi boş kutu” seçeneğidir. Bu tür kırmızı çizgi, bir görüntünün bölümlerini maskelemez, ancak ana hatlarını çizer. İçi boş bir dikdörtgen kutu örneği görüntüler.

İçi boş bir kırmızı çizgiyi silmek için, kutunun üzerine sağ tıklayın ve ardından “Kutuyu sil” seçeneğini seçin. İçi boş kutunun sınır rengi, varsayılan olarak, Opticon’un Tercihler iletişim kutusunun Redline sekmesinde varsayılan renk olarak tanımlanan renkle aynıdır.

Kutunun kenarlık rengini değiştirmek için, kutunun üzerine sağ tıklayın, ardından daha önce gösterilen aynı Renk iletişim kutusunu açan “Rengi değiştir” seçeneğini seçin. Ancak, belirli bir “İçi boş kutu” kırmızı çizgisi için seçilen renk seçenekleri yalnızca o belirli örneği etkiler ve diğer kırmızı çizgiler için varsayılan renk ayarlarını geçersiz kılmaz.

İçi Boş Elips

“İçi boş elips” seçeneği içi boş bir elips oluşturur. Bu tür kırmızı çizgi, bir görüntünün bölümlerini maskelemez, ancak ana hatlarını çizer. İçi boş bir elips örneği görüntüler.

İçi boş bir elips kırmızı çizgisini silmek için, elipsin üzerine sağ tıklayın, ardından “Elipsi sil” seçeneğini seçin. İçi boş elipsin kenarlık rengi, varsayılan olarak, Opticon’un Tercihler iletişim kutusunun Redline sekmesinde varsayılan renk olarak tanımlanan renkle aynıdır.

Elipsin kenarlık rengini değiştirmek için, elipsin üzerine sağ tıklayın, ardından daha önce gösterilen aynı Renk iletişim kutusunu açan “Rengi değiştir” seçeneğini seçin. Bununla birlikte, belirli bir “İçi boş elips” kırmızı çizgisi için seçilen renk seçenekleri yalnızca söz konusu örneği etkiler ve diğer kırmızı çizgiler için varsayılan renk ayarlarını geçersiz kılmaz.


Excel Açılır liste
Word açılır liste Ekleme
Excel çoklu seçim liste kutusu ekleme
Excel Açılır liste Düşeyara
Excel Açılır listede arama yapma
Excel açılan liste oluşturma
excel’de açılır listeye veri ekleme
Excel Açılır liste renklendirme


Katı Elips

“Düz elips”, şekli renkle dolu olsa da içi boş bir elipse benzer bir elips oluşturur. Düz bir elips örneğini görüntüler.

Düz bir elips kırmızı çizgisini silmek için, elipsin üzerine sağ tıklayın, ardından “Elipsi sil” seçeneğini seçin. Düz bir elipsin dolgu rengi, varsayılan olarak, Opticon’un Tercihler iletişim kutusunun Redline sekmesinde varsayılan renk olarak tanımlanan renkle aynıdır.

Elipsin dolgu rengini değiştirmek için, elipsin üzerine sağ tıklayın, ardından daha önce gösterilen aynı Renk iletişim kutusunu açan “Rengi değiştir” seçeneğini seçin. Bununla birlikte, belirli bir “Katı elips” kırmızı çizgisi için seçilen renk seçenekleri yalnızca söz konusu örneği etkiler ve diğer kırmızı çizgiler için varsayılan renk ayarlarını geçersiz kılmaz.

Metin Seçeneği

Metin seçeneği, doğrudan bir görüntünün üzerine özel metin girmenize olanak tanır. Bir metin redline örneği görünür. Bir metin kırmızı çizgisi oluşturmak için, Metin düğmesini tıklayın, ardından artı imlecini görüntünün bir bölümünün üzerine sürükleyin. Fare düğmesini bıraktığınızda, Opticon bir Metin iletişim kutusu açar.

Açık metin alanına girilen metin kırmızı çizgide görünür. Daha önce gösterilen Renk iletişim kutusunu açan Renk düğmesine tıklayarak metnin rengini değiştirebilirsiniz. Metin rengi varsayılan olarak siyahtır. İstediğiniz metni girdikten sonra, Tamam düğmesinin tıklanması iletişim kutusunu kapatır ve Metin kırmızı çizgisini oluşturur.

Bir Metin kırmızı çizgisindeki metni değiştirmek için, kırmızı çizginin üzerine sağ tıklayın ve “Ek açıklamayı düzenle” seçeneğini seçin veya kırmızı çizgiye çift tıklayın. Her iki yöntem de Metin iletişim kutusunu açar. Bir metin notunu silmek için, metin notunun üzerine sağ tıklayın ve “Metni sil” seçeneğini seçin.

Bir metin kırmızı çizgisindeki metnin rengini değiştirmek için, kırmızı çizginin üzerine sağ tıklayın ve “Rengi değiştir” seçeneğini seçin. Bu, daha önce gösterilen Renk iletişim kutusunu açar. Bu, yalnızca seçili olan metin açıklamasının rengini değiştirir.

Metin kırmızı çizgisindeki metnin yazı tipi stilini değiştirmek için, Metin kırmızı çizgisi üzerinde sağ tıklayın ve “Yazı tipini değiştir” seçeneğini seçin. Bu, Yazı Tipi iletişim kutusunu açar. Bu iletişim kutusundan seçilen yazı tipi yüzü ve boyutu, yalnızca seçili olan Metin ek açıklamasındaki metnin görünümünü değiştirir.

Çizgi seçeneği bir Çizgi kırmızı çizgisi oluşturur. Bir Çizgi kırmızı çizgisi örneği görünür. Bir Çizgi kırmızı çizgisi oluşturmak için önce Çizgi düğmesine tıklayın. Varsayılan fare işaretçisi artı işaretine dönüşür. Çizgiler yatay, dikey veya çapraz olabilir. Çizgiyi başlatmak için fare düğmesini tıklayın ve basılı tutun.

Çizgi kırmızı çizgisini sonlandırmak için, fare artı işaretini istenen son noktaya getirin, ardından fare düğmesini bırakın. Kırmızı çizgilerin kalınlığı Opticon tarafından sabitlenir ve değiştirilemez.

Bir Çizgi kırmızı çizgisinin rengini değiştirmek için Çizgi kırmızı çizgisinin üzerine sağ tıklayın ve “Rengi değiştir” seçeneğini seçin. Bu, daha önce gösterilen Renk iletişim kutusunu açar. Bu, yalnızca mevcut Çizgi kırmızı çizgisinin rengini değiştirir. Bir Çizgi kırmızı çizgisini silmek için, Çizgi kırmızı çizgisinin üzerine sağ tıklayın ve ardından “Çizgiyi sil” seçeneğini seçin.


Web sitelerinizi, arama motorlarında en yukarı getirmek adına sizlere 3 adet paket öneriyoruz. Bu paketler sayesinde web siteleriniz aramalarda 1 yıl içerisinde en yukarıya tırmanacaktır. 

1) Backlink Paketi  50 $ (Yıllık Ücret)
2) Hızlandırma Paketi 300 $ (Yıllık Ücret)
3) Kelime Yönlendirme Paketi 150 $ (Aylık Ücret)


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Whatsapp'tan Ulaşın